Jump to content

[off-topic] 75.000+ εγγεγραμμένα μέλη


Bayern4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ γιατί δεν μας λες την γνώμη σου?

Σαν mod κάτι παραπάνω θα ξες

Η γνώμη μου ειναι πως μπορείτε να ασχοληθείτε με πιο σοβαρά θέματα από να ψειρίζετε πόσοι users είναι ενεργοί...

Ούτε και ξέρω τα αναλυτικά στατιστικά. Και δε με ενδιαφέρει τόσο πολύ να τα μάθω.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ γιατί δεν μας λες την γνώμη σου?

Σαν mod κάτι παραπάνω θα ξες

 

Πάρε μία απάντηση από τον καθ' ύλην αρμόδιο. Και είναι και παλιά...

 

Οι μοναδικοί επισκέπτες / μήνα του myphone.gr είναι περισσότεροι από 200.000

 

Σε καλύπτει;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου ειναι πως μπορείτε να ασχοληθείτε με πιο σοβαρά θέματα από να ψειρίζετε πόσοι users είναι ενεργοί...

Έτσι είναι, όταν είσαι διάσημος όλοι σε ζηλεύουν και ασχολούνται μαζί σου.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, όταν είσαι διάσημος όλοι σε ζηλεύουν και ασχολούνται μαζί σου.:cool:

Kαι εσύ πρέπει να το ξέρεις καλύτερα απ' όλους. :p

Link to comment
Share on other sites

PowerZ μας λες και πόσοι έχουν κάνει login;

 

Άντε, για να μην σου βάζω δύσκολα, πόσοι κάνουν login επί μηνιαία βάση.

Προς τι ειρωνια δεν καταλαβαινω ειλικρινα..τι σε ενοχλησε σε αυτα που εγραψα? εγω απλα οτι ειδα ειπα τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω..

δεν νομιζω να σε εθιξα προσωπικα ;)

 

Κάποιος έχει ΠΟΛΥ ελεύθερο χρόνο τελικά...

Μ' αρέσει που κάθεστε και ασχολείστε στα σοβαρά οι υπόλοιποι :lol:

Δεν χρειαζεται να εχεις πολυ ελευθερο χρονο, μου πηρε περιπου 1 λεπτο για να τελειωσει η ολη διαδικασια :cool:

αντιθετα με σενα που φαινεται εδω μεσα εχεις πολυ ελευθερο χρονο με τα 10.000 μηνυματα σου!

Έτσι είναι, όταν είσαι διάσημος όλοι σε ζηλεύουν και ασχολούνται μαζί σου.:cool:

γιατι να ζηλεψω το myphone? στον σβερκο μου καθεται η μηπως μου κλεβει την δουλεια? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν χρειαζεται να εχεις πολυ ελευθερο χρονο, μου πηρε περιπου 1 λεπτο για να τελειωσει η ολη διαδικασια :cool:

αντιθετα με σενα που φαινεται εδω μεσα εχεις πολυ ελευθερο χρονο με τα 10.000 μηνυματα σου!

 

 

Ετσι, να φαίνονται τα μυαλά του myphone..!

 

Σου λέει κάτι το γεγονός ότι ο gkr41 και ο bill_viper είναι moderators; Δηλαδή χρειάζεται μόνο κοινή λογική για καταλάβεις ότι θα έχουν οι περισσότεροι πολλά μηνύματα μιας και ασχολούνται με τη διαχείριση 1 ή και περισσότερων forum και είναι «αναγκασμένοι» να γράφουν πολλά μηνύματα.

 

Βέβαια ενώ εσύ άλλη δουλειά δεν έχεις από το να επικρίνεις λες και κάποιος σε έχει θέσει τον κριτή ή σου είπε ότι μας ενδιαφέρει η άποψή σου, πως γίνεται εγώ, γραμμένη από την πρώτη μέρα που άνοιξε το forum και που είμαι ενεργή πάντα από τότε και moderator :

 

nelly : Εγγραφή: Ιούλ. 2003 - Μηνύματα: 3.024

ενώ:

PowerZ : Εγγραφή: Μάρ. 2004 - Μηνύματα: 3.205

 

Δεν καταλαβαίνω τι κερδίζεις από αυτό που κάνεις με κάθε ευκαιρία, να προσπαθείς να μειώνεις τους διαχειριστές και το forum, αλλά για μένα το μόνο που δείχνει μιας και η γνώμη σου μου είναι αδιάφορη, είναι ότι περνάς πολύ χρόνο, σε ένα forum που δε σου αρέσει. Οπότε το forum καλά πάει, μάλλον κάποιος άλλος όχι.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να εχεις πολυ ελευθερο χρονο, μου πηρε περιπου 1 λεπτο για να τελειωσει η ολη διαδικασια :cool:

αντιθετα με σενα που φαινεται εδω μεσα εχεις πολυ ελευθερο χρονο με τα 10.000 μηνυματα σου!

Ποιός σου μίλησε εσένα τώρα; :confused:

 

Φτιάξε και την υπογραφή σου btw. Είναι εκτός ορίων :lol:

Link to comment
Share on other sites

nelly εγω ποτε δεν ειπα πως δεν μου αρεσει το myphone, απλα εγραψα αυτο που ο καθενας μπορει να δει αν το ψαξει.

Γιατι τα βαλατε μαζι μου? επειδη εγω "τολμησα" να το πω?

και η κουτση μαρια μπορει να δει πως 51.000 μελη γραφτηκαν και το ξεχασαν, που ειναι το τοσο κακο σε αυτο δεν καταλαβαινω !

Ασε που την μια μου λες οτι σαν moderator ειναι λογικο να εχει παραπανω μηνυματα αλλα απο την αλλη μου βαζεις τα δικα μου μηνυματα που ειναι περισσοτερα απο τα δικα σου που εισαι moderator.. αρα τα 10.000 μηνυματα του αλλου δεν δικαιολογουντε απλα ειπαμε εχει πολυ ελευθερο χρονο για σπαταλημα!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

nelly εγω ποτε δεν ειπα πως δεν μου αρεσει το myphone, απλα εγραψα αυτο που ο καθενας μπορει να δει αν το ψαξει.

Γιατι τα βαλατε μαζι μου? επειδη εγω "τολμησα" να το πω?

και η κουτση μαρια μπορει να δει πως 51.000 μελη γραφτηκαν και το ξεχασαν, που ειναι το τοσο κακο σε αυτο δεν καταλαβαινω !

Ασε που την μια μου λες οτι σαν moderator ειναι λογικο να εχει παραπανω μηνυματα αλλα απο την αλλη μου βαζεις τα δικα μου μηνυματα που ειναι περισσοτερα απο τα δικα σου που εισαι moderator.. αρα τα 10.000 μηνυματα του αλλου δεν δικαιολογουντε απλα ειπαμε εχει πολυ ελευθερο χρονο για σπαταλημα!:shifty:

 

Ξέρεις πολύ καλά σε τι αναφέρομαι μιας και δεν τα λέμε τώρα πρώτη φορά.

Εσύ δεν «τόλμησες» να το πεις, το έχεις πει 1000 φορές, σε ακούσαμε, κάτι άλλο έχεις να πεις; Το μόνο που ξέρεις να κάνεις από τότε που γράφτηκες είναι να προκαλείς τσακωμούς και να εκπέμπεις μιζέρια και γκρίνια.

Ο gkr41 το τι χρόνο έχει και τι χρόνο δεν έχει, δεν σε αφορά. Καλά θα κάνεις να κοιτάς τον εαυτό σου και να κάνεις πρώτα τη δική σου αυτοκριτική, πριν γίνεις κριτής των πάντων. Η μάλλον των διαχειριστών του site. Γιατί ξέρουμε, με την «εξουσία» είχες πάντα το πρόβλημα.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

nelly εγω ποτε δεν ειπα πως δεν μου αρεσει το myphone, απλα εγραψα αυτο που ο καθενας μπορει να δει αν το ψαξει.

Γιατι τα βαλατε μαζι μου? επειδη εγω "τολμησα" να το πω?

και η κουτση μαρια μπορει να δει πως 51.000 μελη γραφτηκαν και το ξεχασαν, που ειναι το τοσο κακο σε αυτο δεν καταλαβαινω !

Ασε που την μια μου λες οτι σαν moderator ειναι λογικο να εχει παραπανω μηνυματα αλλα απο την αλλη μου βαζεις τα δικα μου μηνυματα που ειναι περισσοτερα απο τα δικα σου που εισαι moderator.. αρα τα 10.000 μηνυματα του αλλου δεν δικαιολογουντε απλα ειπαμε εχει πολυ ελευθερο χρονο για σπαταλημα!:shifty:

 

Δεν σημαίνει ότι όσα μέλη εγγράφηκαν στο myPhone και δεν έχουν ποστάρει μηνύματα το έχουν ξεχάσει. Μπαίνουν κανονικά στα θέματα, απλά δεν απαντάνε. Προσωπικά πολλές φορές έχω δει μηνύματα του στυλ «παρακολουθώ εδώ και καιρό το forum αλλά δεν είχα γράψει τίποτα», ή μέλη να εγγράφονται για να εκφράσουν μία απορία για ένα κινητό τηλέφωνο και μετά να κολλάνε και να διαβάζουν το αντίστοιχο θέμα κάθε μέρα.

 

Στην τελική, το θέμα δεν είναι πόσα μέλη έχει το myPhone, αλλά πόσοι μοναδικοί επισκέπτες μπαίνουν σε αυτό κάθε μήνα. Και αυτοί είναι πάνω από 200.000...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

nelly εγω ποτε δεν ειπα πως δεν μου αρεσει το myphone, απλα εγραψα αυτο που ο καθενας μπορει να δει αν το ψαξει.

Γιατι τα βαλατε μαζι μου? επειδη εγω "τολμησα" να το πω?

και η κουτση μαρια μπορει να δει πως 51.000 μελη γραφτηκαν και το ξεχασαν, που ειναι το τοσο κακο σε αυτο δεν καταλαβαινω !

Σου είπε κανείς οτι έκανες τίποτα κακό που μέτρησες τους users ή πάλι φαντασιώνεσαι διάφορα;

Να το κοιτάξεις αυτό. Μανία καταδίωξης λέγεται αν θυμάμαι καλά :)

 

Ασε που την μια μου λες οτι σαν moderator ειναι λογικο να εχει παραπανω μηνυματα αλλα απο την αλλη μου βαζεις τα δικα μου μηνυματα που ειναι περισσοτερα απο τα δικα σου που εισαι moderator.. αρα τα 10.000 μηνυματα του αλλου δεν δικαιολογουντε απλα ειπαμε εχει πολυ ελευθερο χρονο για σπαταλημα!:shifty:

Ούτε καν κατάλαβες τι ήθελε να πει όταν αναφέρθηκε στα μηνύματά σου, αλλά anyway.

 

Δεν πειράζει πάντως, κι εμείς σ' αγαπάμε :)

Link to comment
Share on other sites

PowerZ δε χρειαζεται να τους πεισεις οτι το φεγγαρι ΔΕΝ ειναι αυτοφωτο.

Να εισαι ικανοποιημενη που δεχτηκες τις αντιδρασεις.

οτι κ αν πεις για την πλειοψηφια που δεν κανει Log in (56.000 περαν των τριων μηνων) ή/και δεν ποσταρει ουτε ενα post(45.000), το ποσοστο ειναι απλη μαθηματικη πραξη κ η απλη αναφορα του ειναι ικανη για να προκαλεσει προβληματισμο.

 

ειναι χαρακτηριστικη η πτωση του Myphone.gr

(ειδικα τον τελευταιο καιρο)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά ειλικρινά τι είναι πιο θλιβερό.

 

Να ακούς συνέχεια γκρίνια για ένα site ή να βλέπεις αυτούς που γκρινιάζουν πιο πολύ απ'όλους να συνεχίζουν να συμμετέχουν στο site που είναι "σε πτώση"...

 

Παιδιά, ας το ρωτήσω ξεκάθαρα. Αφού ΔΕ σας αρέσει το site, γιατί δε σταματάτε να μπαίνετε;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο να συμμετέχουν, αλλά να έχουν και 3000+ μηνύματα... :X

 

Desert, δεν ξέρεις τι θα σου απαντήσουν;

 

«Εμείς το πονάμε το myPhone για αυτό λέμε ότι είναι σε πτώση, για να επανέλθει» και λοιπά. Έξω όμως από το χορό, όλα είναι ωραία... :X :mad:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η κριτική είναι ευπρόσδεκτη, όταν είναι καλοπροαίρετη. Μερικά μέλη απλά δεν έχουν τι να κάνουν και γκρινιάζουν συνέχεια, με την παραμικρή αφορμή, χωρίς ουσιαστικό λόγο και αιτία, νομίζοντας πως η συνεχόμενη αντίδραση κατά της οποιασδήποτε εξουσίας είναι cool. Να 'χαμε να λέγαμε δηλαδή. Αν δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τις δύο περιπτώσεις (καλοπροαίρετη και μη), τι να πω...

 

Δεν πειράζει πάντως, ίσως κάποτε ωριμάσουν κι αυτοί (που δεν το βλέπω για μερικούς, αλλά anyway)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά ειλικρινά τι είναι πιο θλιβερό.

 

Να ακούς συνέχεια γκρίνια για ένα site ή να βλέπεις αυτούς που γκρινιάζουν πιο πολύ απ'όλους να συνεχίζουν να συμμετέχουν στο site που είναι "σε πτώση"...

 

Παιδιά, ας το ρωτήσω ξεκάθαρα. Αφού ΔΕ σας αρέσει το site, γιατί δε σταματάτε να μπαίνετε;

 

κατσε να παρω ενα πιστολι να σκοτωνω οποιον ΔΕ γουσταρω

Link to comment
Share on other sites

κατσε να παρω ενα πιστολι να σκοτωνω οποιον ΔΕ γουσταρω

Μα τελείως άστοχο παράδειγμα. Δεν είπε κάτι τέτοιο ο VeCo...

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου ειναι πως μπορείτε να ασχοληθείτε με πιο σοβαρά θέματα από να ψειρίζετε πόσοι users είναι ενεργοί...

Ούτε και ξέρω τα αναλυτικά στατιστικά. Και δε με ενδιαφέρει τόσο πολύ να τα μάθω.

 

Πάρε μία απάντηση από τον καθ' ύλην αρμόδιο. Και είναι και παλιά...

 

 

 

Σε καλύπτει;

Εντάξει ντε, μη βαράτε.. Την γνώμη μου είπα και έκανα μιά ερώτηση.. Πως κάνετε έτσι?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μα τελείως άστοχο παράδειγμα. Δεν είπε κάτι τέτοιο ο VeCo...

 

τελειως αστοχο κ ακυρο το σχολιο σου.

ΔΕΝ αναφερθηκα στον VeCo.:)

Link to comment
Share on other sites

Ε οκ. Αν το μόνο που βρήκες να σχολιάσεις ήταν το λάθος στο username πάω πάσο... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

τελειως αστοχο κ ακυρο το σχολιο σου.

ΔΕΝ αναφερθηκα στον VeCo.:)

 

Ούτε ο Dessert for that matter...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

κατσε να παρω ενα πιστολι να σκοτωνω οποιον ΔΕ γουσταρω

 

Ούτε ο Dessert for that matter...

 

Τι να λέμε τώρα; Εξάλλου αν κάποιος το "μαύρο" επιμένει να το βλέπει "άσπρο", ότι και να του λένε οι άλλοι, εθελοτυφλεί. Υπάρχει περίπτωση ΌΤΙ και να πει κανείς να του αλλάξει γνώμη; :)

 

Ακριβώς VeCo

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...