Jump to content

Πόσα και ποια κινητά έχετε;


 Κοινοποίηση

Posa kinhta exete?  

936 members have voted

  1. 1. Posa kinhta exete?

    • 1
      166
    • 2
      277
    • 3-4
      272
    • 5-8
      126
    • 9
      31
    • 0 (kanena,E?)
      3
    • Asto kalutera....(para para polla!)
      61


Recommended Posts

κατα καιρους εχω αλλαξει πολλα αλλα παντα ειχα ενα,τις παλιες συσκευες τις εχω δωσει στην οικογενεια,σε φιλους και αλλες τις εχω πουλησει

αυτη τη στιγμη εχω ενα motorola v980 αλλα θελω το v3!!

παω στο buy and sell να ριξω μια ματια.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 670
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ασχετο λίγο αλλά ποιά εταιρεία δίνει free mms αυτόν τον καιρό?:)

 

Mitsubishi συνήθως είναι με Cosmote... Δεν ξέρω κατά πόσον ισχύει αυτό που λέει ο φίλος...

 

το i-mode εχει δωρεαν mms/e-mail απο 11/4 εως τελη Σεπτέβρη :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα έχω από Nokia N80, ένα 6600 κι ένα 3300 (χρησιμοποιώ κυρίως το n80 και λίγο το 6600) και από ericsson, ένα gf768
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Nokia 6680 , Nokia 6100 , samsung E700 , Nokia 7610 , Siemens S65 , Siemens SXG75 , Siemens ME45 , Ericsson t39 , siemens SL45i (και ενα U35.... :D )

(εχω ξεμεινει πραγματικα....) :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SAGEM-myV-55/1.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.2.2.6.d.3 (GUI) MMP/1.0)

 

Egw exw ena kai monadiko! To sagem myv55.eixa kai ena 3510i alla to ksaposteila! Twra exw auto!alla entaxei pairnei arketa arxeia apo to wap. Genika kalo thlefwnaki an eixe kai video!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sony Ericsson:k700i nokia 3310

 

kai perimeno.....:D

Τα μεγαλα μετωπα που πεθαινουν και τα μεγαλα ματια που ομορφα κλεινουν...!"...και θα πεθανω μια βραδια σαν ολες τις βραδιες ,χωρις να σχισω τη θολη γραμμη των οριζοντων..."
Link to comment
Share on other sites

πλεον εχω το κλασσικο και σταθερο Nokia 6230, το πιο καθημερινο μου samsung x200 και το μονιμως πλεον πεταμενο στη γωνια Nokia 3510i!!!

και δε ψηνομαι αυτη τη περιοδο να αγορασω κατι αλλο!:D

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρησιμοποιώ το sony ericsson k800i άλλα έχω και κάποα τα οποία είναι παλιά.. Το ΝΟΚΙΑ 3310 ας πούμε για να μην ξεμείνω και ενα άλλο ericsson k700i για τον ίδιο λόγο... Δηλαδά απλα άλλαξα συσκευές και αυτά έμειναν στην ακρη... Γενικά χρησιμοποιώ ένα!
Link to comment
Share on other sites

χμμ... ενα 3330, ενα 6510 το αγαπημενο μου 3300, ενα Κ750i και ψαχνομαι για καινουριο τωρα...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο απόκτημα μου είναι το Samsung E900, το έχω εδώ και ένα μήνα. Το χρησιμοποιώ για τη δουλειά μου. Ως προσωπικό κινητό έχω το Samsung E730 black smooth ediiton. Επίσης έχω και ένα Ε600 το οποίο το έχω δώσει στον φίλο μου. Να φανταστείτε από το 1996 μέχρι το 2004 είχα κόλλημα μόνο με NOKIA και από τότε έχω κολλήσει στη Samsung. Τα τηλέφωνα που έχει βγάλει τα τελευταία χρόνια έχουν φοβερό design κατά τη γνώμη μου, σε αντίθεση με τα υπερογκώδη τηλέφωνα της NOKIA.

 

:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ έχω ένα nokia n80 κι ένα 6600 (το οποίο δε χρησιμοποιώ και πολύ) καθώς κι ένα 3330 που δεν ξέρω αν δουλεύει πλέον. Είχα κι άλλα, αλλά αυτά μου έμειναν...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...