Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ θα πρέπει να κρατήσεις αντίγραφα ασφαλείας ούτως ή άλλως.

Να διαγραφεί αρχείο από το κινητό μάλλον αποκλείεται. Ούτε εγώ αλλά απ' όσο θυμάμαι ούτε κανείς άλλος έχει χάσει αρχεία σε αναβάθμιση. Σε κανένα μοντέλο της SE. Εγώ δεν βγάζω ποτέ ούτε καν την κάρτα.

Αλλά παρόλα αυτά το backup επιβάλλεται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εσύ θα πρέπει να κρατήσεις αντίγραφα ασφαλείας ούτως ή άλλως.

Να διαγραφεί αρχείο από το κινητό μάλλον αποκλείεται. Ούτε εγώ αλλά απ' όσο θυμάμαι ούτε κανείς άλλος έχει χάσει αρχεία σε αναβάθμιση. Σε κανένα μοντέλο της SE. Εγώ δεν βγάζω ποτέ ούτε καν την κάρτα.

Αλλά παρόλα αυτά το backup επιβάλλεται.

 

καλα ολα αυτα αλλα back up απο που κανω?

σορυ αλλα φοβαμαι μην κανω καμια βλακειουλα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

+ 9 ευρώ αποστολή

 

από το στόμα μου το πήρες, είναι και τα έξοδα αποστολής γι αυτό και προτίμησα το άλλο. Την πήρα τελικά. Προς το παρόν σούπερ!!!

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που απασχολώ πάλι το forum αλλά η 4G MS M2 είναι άραγε συμβατή με το K810i; Θέλω να πω την έχει δοκιμάσει κανείς; Γιατί εν τω μεταξύ πήρα τηλέφωνο στη SE και μου είπαν ότι μεχρι 2G υποστηρίζει το συγκεκριμένο προϊόν. Μήπως είναι υπερβολικά αργό μετά ή κολλάει; Όσοι βάλατε την 2G είστε ευχαριστημένοι; Ευχαριστώ:worry:

 

Την πήρα τελικά. Προς το παρόν σούπερ!!!

 

Πάρε τηλέφωνο και στην SE για να τους πεις τα νέα. Θα μάθουν και κάτι καινούργιο. :p

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο και στην SE για να τους πεις τα νέα. Θα μάθουν και κάτι καινούργιο. :p

 

 

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!!

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Και να μην ξεχάσεις να τους αναφέρεις και την ύπαρξη του K810, μήπως και το βάλουν στο site τους... :p :p

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα στη σελιδα της se!!!!

το k810i το εχει κανονικα!!!!!!

;)

Μπα, το έβαλαν επιτέλους; :) :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα στη σελιδα της se!!!!

το k810i το εχει κανονικα!!!!!!

;)

 

Εχεις δίκιο το έβαλαν, αλλά δεν μπορείς να το βρεις σε όλες τις φόρμες... φαντάζομαι είναι θέμα χρόνου όμως μέχρι να το διορθώσουν. Όσο για το MS τι να πω ρε παιδιά. Δεύτερη μέρα σήμερα και μου φαίνεται το κινητό πάει καλύτερα από πριν με την τεσσάρα. Ίσως βέβαια να είναι και η ιδέα μου αφού με όσα μου λέγαν στη SE είχα λίγο φοβηθεί και νόμιζα πως θα κολλήσει... Λοιπόν, ευχαριστώ και πάλι που μου ανοίξατε τα μάτια...

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνα περιπου το εχω το Κ810ι. Ειμαι πολυ ικανοποιημενος, κυριως απο την μπαταρια (αν τη φορτισεις σωστα τις πρωτες φορες, δεν παιζεται) και απο τη μηχανη.

 

Ομως να πω την αμαρτια μου...το ηχειακι του παλιου, πτωχου πλην τιμιου Νοκια 6230ι...μου φαινοταν δυνατοτερο και καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνα περιπου το εχω το Κ810ι. Ειμαι πολυ ικανοποιημενος, κυριως απο την μπαταρια (αν τη φορτισεις σωστα τις πρωτες φορες, δεν παιζεται) και απο τη μηχανη.

 

Ομως να πω την αμαρτια μου...το ηχειακι του παλιου, πτωχου πλην τιμιου Νοκια 6230ι...μου φαινοταν δυνατοτερο και καλυτερο...

Ναι η αλήθεια είναι πως από ένταση ηχείων, τα SE δεν τα πάνε και τόσο καλά...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Επισης καθε φορα που παω να δουλεψω την καμερα...εχω την αισθηση οτι το πορτακι θα μου μεινει στο χερι...αν παιζει ετσι απο την πρωτη βδομαδα, θεος φυλαξοι τι εχει να γινει αργοτερα.

 

Ας ελπισουμε να μην παθει τιποτα αν μεινει ανευ πορτακίου.

Link to comment
Share on other sites

θελει προσοχη το πορτακι :)

Εγώ πάλι παιδιά ξέρετε τι παθαίνω με το πορτάκι; Σου λέει να ανοίξεις το κλείστρο όταν είναι κλειστό αλλά δε σου λέει μετά ότι το άφησες ανοιχτό - αφού έβγαλες τη φωτογραφία.... με αποτέλεσμα να το ξεχνάω ανοιχτό, προχθές μάλιστα σκονίστηκε και νόμιζα ότι έβγαζε θολές φωτογραφίες... Ασε χαμός...

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

μια ερωτηση που ειχα ξανακανει και κανεις δεν απαντησε ειναι :

οταν τραβατε φωτο με το κινητο και αποθηκευεται στην καρτα μνημης (μια sony 512MB) δεν αργει χαρακτηριστικα ?

Ειναι φυσιολογικο αυτο αν ξερει κανεις???

Ειναι θεμα καρτας, οσον αφορα ποσο γρηγορη ειναι ή ποσο γεματη?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το τι εννοείς αργεί χαρακτηριστικά. Πόσα δευτερόλεπτα δηλαδή;

Έχει σημασία πόσο γεμάτη είναι η κάρτα σου αλλά η διαφορά με την άδεια κάρτα δεν είναι άξια λόγου. Τουλάχιστον με τις 512.

Μια σχετική καθυστέρηση πάντα υπάρχει. Άσχετα από την κάρτα. Αποθήκευσε μια φωτο στην μνήμη του κινητού και δες την διαφορά. Αν η διαφορά είναι μεγάλη τότε κάτι τρέχει με την κάρτα σου. Αλλιώς κάτι τρέχει με την κάμερά σου.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το τι εννοείς αργεί χαρακτηριστικά. Πόσα δευτερόλεπτα δηλαδή;

Έχει σημασία πόσο γεμάτη είναι η κάρτα σου αλλά η διαφορά με την άδεια κάρτα δεν είναι άξια λόγου. Τουλάχιστον με τις 512.

Μια σχετική καθυστέρηση πάντα υπάρχει. Άσχετα από την κάρτα. Αποθήκευσε μια φωτο στην μνήμη του κινητού και δες την διαφορά. Αν η διαφορά είναι μεγάλη τότε κάτι τρέχει με την κάρτα σου. Αλλιώς κάτι τρέχει με την κάμερά σου.

στο τηλεφωνο αποθηκευεται γρηγορα...

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το τι εννοείς αργεί χαρακτηριστικά. Πόσα δευτερόλεπτα δηλαδή;

Έχει σημασία πόσο γεμάτη είναι η κάρτα σου αλλά η διαφορά με την άδεια κάρτα δεν είναι άξια λόγου. Τουλάχιστον με τις 512.

Μια σχετική καθυστέρηση πάντα υπάρχει. Άσχετα από την κάρτα. Αποθήκευσε μια φωτο στην μνήμη του κινητού και δες την διαφορά. Αν η διαφορά είναι μεγάλη τότε κάτι τρέχει με την κάρτα σου. Αλλιώς κάτι τρέχει με την κάμερά σου.

 

η διαφορα με την καρτα πολυ μεγαλη..

στο τηλεφωνο αποθηκευεται γρηγορα!!!!

αλλα εχω ενεργοποιημενο το να φαινεται η ημερομηνια της φωτο

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1716; en; U; ssr))

 

 

 

Den einai thema kartas. Apenergopoihse thn ektypwsh hmeromhnias panw sthn photo kai tha thn apothikevei poly grhgora.

 

την εχω οντως ενεργοποιημενη....

θα το δοκιμασω.....

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ε, πες μας και το αποτέλεσμα. Υπήρξε διαφορά;

Αν και αφού λες για μεγάλη καθυστέρηση δεν νομίζω να είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κάνω συγχρονισμό του κινητού με τις επαφές του Outlook αλλά δεν γίνεται τίποτα. Μόνο με το MyPhoneExplorer μπορώ και προσθέτω επαφές. Κατέβασα την τελευταία έκδοση του SE PC Suite αλλά καμιά αλλαγή. Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποιον άλλο?
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα, το τηλεφωνο συγχονιζεται υποδειγματικα με το Outlook μεσω του PC Suite.

 

Και σε μένα τόσο καιρό δούλευε απροβλημάτιστα, τώρα δε μπορώ να καταλάβω τι του φταίει :O

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κάνω συγχρονισμό του κινητού με τις επαφές του Outlookαλλά δεν γίνεται τίποτα. Μόνο με το MyPhoneExplorer μπορώ και προσθέτω επαφές. Κατέβασα την τελευταία έκδοση του SE PC Suite αλλά καμιά αλλαγή. Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποιον άλλο?

 

ουτε εμενα το ανοιγει με Outlook αλλα δεν το εψαξα ποτε

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Ε, πες μας και το αποτέλεσμα. Υπήρξε διαφορά;

Αν και αφού λες για μεγάλη καθυστέρηση δεν νομίζω να είναι αυτό.

 

αν δεν αποθηκευεται η ημερομηνια οντως αποθηκευεται η φωτο πολυ γρηγορα....

Διορθωθηκε!!

ευχαριστω ολους για την βοηθεια!!!

 

Και κατι αλλο να ρωτησω....

Πως μπορουμε να ορισουμε εμεις τον καταλογο με τα τραγουδια που θελουμε να παιζει ο player?

Αυτος παιζει οτι υπαρχει μεσα στον μουσικη , ακομα και τα ringtones που δεν θελω φυσικα!!!!

Επισης υπαρχει δυνατοτητα να απενεργοποιησω το vodafone live???

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...