Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου κάνει εντύπωση αυτό :!: Νομίζω ότι είναι εύκολο να το "φτιάξουν¨με μία αναβάθμηση:mad:

Το κανουν επιτηδες για να αγορασεις νεο τηλεφωνο..:ninja: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν είμαι μεγαλύτερος και όντως είναι θέμα συνήθειας αφού γράφω ένα SMS το μήνα!

Απλώς το παρατήρησα.

Να ρωτήσω και κάτι άλλο (ως φρέσκος κάτοχος Κ810i):

γλώσσα τηλεφώνου=Αγγλικά

γλώσσα επαφών στη SIM=Ελληνικά

Πώς μπορείς να έχεις άμεση πρόσβαση αλφαβητικά πατώντας το ανάλογο γράμμα;

πχ ενώ είσαι στο Contacts list θες να πας σε ονόματα από Δ, οπότε πατάς το "3" αλλά οι επιλογές είναι μόνο DEF3. Δεν γίνεται να ακολουθούν και τα ΔΕΖ σαν επιλογές;

Αν βέβαια γυρίσεις τη γλώσσα τηλεφώνου στα Ελληνικά όλα καλά. Άλλη εναλλακτική;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις

Παρατηρησα και κατι αλλο στον τηλεφωνικο καταλαγο..

Οταν εχω μικρα γραμματα στα ονοματα δεν τα εμφανιζει στην ιδια αλφαβητικη σειρα με τα κεφαλαια..

π.χ. Εχω δυο ονοματα ΓΙ..... και μετα αλλα 2 με Γα... , γιατι γινεται αυτο?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις

Παρατηρησα και κατι αλλο στον τηλεφωνικο καταλαγο..

Οταν εχω μικρα γραμματα στα ονοματα δεν τα εμφανιζει στην ιδια αλφαβητικη σειρα με τα κεφαλαια..

π.χ. Εχω δυο ονοματα ΓΙ..... και μετα αλλα 2 με Γα... , γιατι γινεται αυτο?

Κακοκεφαλιές της SE!

Κατά την ταξινόμηση θεωρεί ότι τα κεφαλαία εντελώς διαφορετικά των μικρών και ότι προηγούνται αυτών. Αυτός είναι και ο λόγος που εμφανίζεται έτσι ο κατάλογος, αλλά και το ότι δε λειτουργεί η ταξονόμηση όταν έχουμε και μικρούς χαρακτήρες κι όχι όλα γραμμένα με κεφαλαία.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι μεγαλύτερος και όντως είναι θέμα συνήθειας αφού γράφω ένα SMS το μήνα!

Απλώς το παρατήρησα.

Να ρωτήσω και κάτι άλλο (ως φρέσκος κάτοχος Κ810i):

γλώσσα τηλεφώνου=Αγγλικά

γλώσσα επαφών στη SIM=Ελληνικά

Πώς μπορείς να έχεις άμεση πρόσβαση αλφαβητικά πατώντας το ανάλογο γράμμα;

πχ ενώ είσαι στο Contacts list θες να πας σε ονόματα από Δ, οπότε πατάς το "3" αλλά οι επιλογές είναι μόνο DEF3. Δεν γίνεται να ακολουθούν και τα ΔΕΖ σαν επιλογές;

Αν βέβαια γυρίσεις τη γλώσσα τηλεφώνου στα Ελληνικά όλα καλά. Άλλη εναλλακτική;

Μπες στο τηλ κατάλογο και πάτα την δίεση παρατεταμένα και θα σου βγάλει αναζήτηση στα ελληνικά. Μου πήρε 2 μήνες για να το βρω... :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. ??

Χρειάστηκε να κάνω backup στον υπολογιστή διότι με "περιτρυγίριζαν" κάποιοι ιοί, κ έχασα όλα τα μηνύματα κ τα δεδομένα από το πρόγραμμα myphone explorer.

Δεν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρω, έτσι??

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. ??

Χρειάστηκε να κάνω backup στον υπολογιστή διότι με "περιτρυγίριζαν" κάποιοι ιοί, κ έχασα όλα τα μηνύματα κ τα δεδομένα από το πρόγραμμα myphone explorer.

Δεν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρω, έτσι??

 

gia ious de to pistevw mias kai de ginete(an ta lew swsta)!mhmpws eixes gemath thn mnhmh su kai su kolage kai nomizes pws htan ios?;)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

gia ious de to pistevw mias kai de ginete(an ta lew swsta)!mhmpws eixes gemath thn mnhmh su kai su kolage kai nomizes pws htan ios?;)

Μα μήπως λέει για τον υπολογιστή του; Στον υπολογιστή δεν παίζει κάτι τέτοιο...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. ??

Χρειάστηκε να κάνω backup στον υπολογιστή διότι με "περιτρυγίριζαν" κάποιοι ιοί, κ έχασα όλα τα μηνύματα κ τα δεδομένα από το πρόγραμμα myphone explorer.

Δεν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρω, έτσι??

 

Backup έκανες ή format? :confused:

Με το backup δεν χάνεται τίποτα (φυσιολογικά).

Μάλλον πρέπει να γίνεις πιο αναλυτική. Αν δηλαδή χρησιμοποίησες την εφαρμογή των windows ή κάποια άλλη. Και πότε και πως χάθηκαν.

Το πιο πιθανό είναι ότι μπορείς να τα επαναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα ότι με περιτριγύριζαν ιοί γενικά, όχι στην συγκεκριμένη εφαρμογή.

Backup μου έκαναν.

Οταν το ξαναπήρα δεν είχα μέσα το myphone explorer. Αναγκάστηκα να το κατεβάσω ξανά.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα ότι με περιτριγύριζαν ιοί γενικά, όχι στην συγκεκριμένη εφαρμογή.

Backup μου έκαναν.

Οταν το ξαναπήρα δεν είχα μέσα το myphone explorer. Αναγκάστηκα να το κατεβάσω ξανά.

Ε, αν το έδωσες δεν πρόκειται να τα ξαναβρεις...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σνιφ κλαψ..

Αυτό που με καίει περισσότερο είναι πως είχα μηνύματα που τα ήθελα( .. you know)

Τέσπα.. δεν πειράζει..! Τι να κάνουμε? Συμβαίνουν κι αυτά..

 

Τώρα έχω μια άλλη ερώτηση.. μόλις παρατήρησα στο κινητό μου (την ώρα που το έβαζα για φόρτιση) ότι μετά από μια τούμπα (το προσέχω πάρα πολύ, αλλά σήμερα κάπως μπερδεύτηκε κ έπεσε κάτω) που προφανώς βρήκε σε κάποιο μυτερό ή κάποια εξοχή μεταξύ της ασημένιας "γραμμής" και της πρόσοψης του κινητού απέκτησα ένα βαθουλοματάκι (με "ακτίνες" όπως εκείνες όταν ραγίζει ένα τζάμι) που οπτικός φαίνεται μόνο από την "κάτω" μεριά και όχι από την επίπεδη αλλά με την αφή και από τις δύο μεριές.

Επειδή είμαι λίγο περίεργη με τέτοια θέματα και φυσικά δεν καλύπτει κάτι τέτοιο η εγγύηση υπάρχει τρόπος από την Εταιρεία να μου το αλλάξουν? (π.χ. πρόσοψη) ή απλά .. το διατηρώ ως έχει μέχρι "άγνωστο πότε" να το αντικαταστήσω?

 

Ευχαριστώ πολύ!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Σνιφ κλαψ..

Αυτό που με καίει περισσότερο είναι πως είχα μηνύματα που τα ήθελα( .. you know)

Τέσπα.. δεν πειράζει..! Τι να κάνουμε? Συμβαίνουν κι αυτά..

 

Τώρα έχω μια άλλη ερώτηση.. μόλις παρατήρησα στο κινητό μου (την ώρα που το έβαζα για φόρτιση) ότι μετά από μια τούμπα (το προσέχω πάρα πολύ, αλλά σήμερα κάπως μπερδεύτηκε κ έπεσε κάτω) που προφανώς βρήκε σε κάποιο μυτερό ή κάποια εξοχή μεταξύ της ασημένιας "γραμμής" και της πρόσοψης του κινητού απέκτησα ένα βαθουλοματάκι (με "ακτίνες" όπως εκείνες όταν ραγίζει ένα τζάμι) που οπτικός φαίνεται μόνο από την "κάτω" μεριά και όχι από την επίπεδη αλλά με την αφή και από τις δύο μεριές.

Επειδή είμαι λίγο περίεργη με τέτοια θέματα και φυσικά δεν καλύπτει κάτι τέτοιο η εγγύηση υπάρχει τρόπος από την Εταιρεία να μου το αλλάξουν? (π.χ. πρόσοψη) ή απλά .. το διατηρώ ως έχει μέχρι "άγνωστο πότε" να το αντικαταστήσω?

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

ta xtipimata den ta kalipoun, mono elatomatika san to s500 w580 me ta gnosto provlima sta pliktra.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

θα ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα ειναι καλο να χρησιμοποιουμε για την διαχειριση του κινητου απο τον Η/Υ?

Το sony pc suite ή το myphone Explorer ή κατι αλλο καλυτερο..

Θελω να μπορω τα sms να τα βγαζω σε xml , html και τετοια.... γινεται???

Και κατι ακομη ... υπαρχουν καρτες μνημης που ειναι πιο γρηγορες απο αλλες? οσον αφορα την πρσβαση οταν κανουμε ληψη φωτο...

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει αρκετές φορές. Για τα SE δεν υπάρχει καλύτερη και συγχρόνως απλούστερη λύση από το myPhoneExplorer.

Και ναι μπορείς να κάνεις αντίγραφα ασφαλείας στα γνωστότερα φορματ.

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο τηλ κατάλογο και πάτα την δίεση παρατεταμένα και θα σου βγάλει αναζήτηση στα ελληνικά. Μου πήρε 2 μήνες για να το βρω... :p

Άψογος!!!

Χίλια ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει αρκετές φορές. Για τα SE δεν υπάρχει καλύτερη και συγχρόνως απλούστερη λύση από το myPhoneExplorer.

Και ναι μπορείς να κάνεις αντίγραφα ασφαλείας στα γνωστότερα φορματ.

 

thanks!!!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει αρκετές φορές. Για τα SE δεν υπάρχει καλύτερη και συγχρόνως απλούστερη λύση από το myPhoneExplorer.

Και ναι μπορείς να κάνεις αντίγραφα ασφαλείας στα γνωστότερα φορματ.

 

 

 

Και κατι ακομη ... υπαρχουν καρτες μνημης που ειναι πιο γρηγορες απο αλλες? οσον αφορα την πρσβαση οταν κανουμε ληψη φωτο...

Γιαυτο εχουμε κατι??

Επισης δεν μπορω να τα βγαλω σε html format...

Δεν ξερω γιατι αλλα ενω υπαρχει επιλογη δεν γινεται τιποτα!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομη ... υπαρχουν καρτες μνημης που ειναι πιο γρηγορες απο αλλες?

 

:rolleyes: Yπαρχουν οι high speed.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω

αλλα νομιζω οτι αυτη δεν κανει..

το κινητο παιρνει την micro....

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

M2 όχι micro ή MS Duo

 

ναι σωστα M2 .

υπαρχει κατι γηργοροτερο σε αυτη?

γιατι η 128 που ειχε μεσα ηταν sandisk , ενω αυτη που αγορασα 512 ειναι sony

υπαρχει διαφορα ????

ή απλα η μικροτερη ειναι και ποιο γρηγορη?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

αλλα νομιζω οτι αυτη δεν κανει..

το κινητο παιρνει την micro....

ξερω τι παιρνει το κινητο..απλα σου εφερα ενα παραδειγμα..ποια καρτα εννοω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...