Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Καλησπέρες!

Έχω ένα Κ810i πεταμένο σε μια γωνιά που μετα βίας του δουλεύει το joystick, αλλά αυτό είναι το μόνο του πρόβλημα. Πόσο λέτε να κάνει (απο προσωπικές σας εμπειρίες) αν το πάω στη μαμά Sony να το φτιαξεί; :)

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Έχω ένα Κ810i πεταμένο σε μια γωνιά που μετα βίας του δουλεύει το joystick, αλλά αυτό είναι το μόνο του πρόβλημα. Πόσο λέτε να κάνει (απο προσωπικές σας εμπειρίες) αν το πάω στη μαμά Sony να το φτιαξεί; :)

Το joystick νομιζω δεν αλλαζει.ειναι σετ μαζι με πληκτρολογιο.

παντως αυθεντικο πληκτρολογιο κοστιζει περιπου 20 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Έχω ένα Κ810i πεταμένο σε μια γωνιά που μετα βίας του δουλεύει το joystick, αλλά αυτό είναι το μόνο του πρόβλημα. Πόσο λέτε να κάνει (απο προσωπικές σας εμπειρίες) αν το πάω στη μαμά Sony να το φτιαξεί; :)

 

Μου το πουλας και ξεμεινα απο κινητό????????

 

 

Υπενθύμιση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το joystick σαφώς και αλλάζει. Τιμή δε θυμάμαι πάντως. Αν όμως το πληκτρολόγιο έχει μόνο 20 ευρώ, πάρε ένα πληκτρολόγιο καλύτερα :P

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γειά σας.

Είμαι κάτοχος του Sonyericsson K810 και έπειτα από αλλαγή sim το κινητό νέκρωσε έτσι ξαφνικά.

Σχεδόν κάθε μέρα αλλάζω τις sim χωρίς πρόβλημα αλλά τώρα το κιητό δεν ξέρω τι έπαθε ξαφνικά.

Έχω βγάλει την μπαταρία δοκίμασα μόνο με τον φορτιστή να το ανάψω αλλά τίποτα.

Καμιά ιδέα?

 

 

Αύριο θα πάω στο service. Κοίτα έχω ακούσει παράπονα για το service της Sonyericsson αλλά σε μια άλλη σελίδα διάβασα για το service στο κεντρο της ΑΘήνας (αυτό που είναι στον πύργο των Αθηνών) ότι είναι κάπως καλύτερα. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό? Σκεφτόμουν αρχικά να πήγαινα στην Καλλιθέα. Επίσης δεν ξέρω αν έχει ακόμα στον Πειραιά service αν ξέρετε είναι καλά εκεί?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Είμαι κάτοχος του Sonyericsson K810 και έπειτα από αλλαγή sim το κινητό νέκρωσε έτσι ξαφνικά.

Σχεδόν κάθε μέρα αλλάζω τις sim χωρίς πρόβλημα αλλά τώρα το κιητό δεν ξέρω τι έπαθε ξαφνικά.

Έχω βγάλει την μπαταρία δοκίμασα μόνο με τον φορτιστή να το ανάψω αλλά τίποτα.

Καμιά ιδέα?

 

 

Αύριο θα πάω στο service. Κοίτα έχω ακούσει παράπονα για το service της Sonyericsson αλλά σε μια άλλη σελίδα διάβασα για το service στο κεντρο της ΑΘήνας (αυτό που είναι στον πύργο των Αθηνών) ότι είναι κάπως καλύτερα. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό? Σκεφτόμουν αρχικά να πήγαινα στην Καλλιθέα. Επίσης δεν ξέρω αν έχει ακόμα στον Πειραιά service αν ξέρετε είναι καλά εκεί?

Ευχαριστώ.

εγω ειμαι ευχαριστημενος απο το service στην Καλλιθεα.αλλα αυτο πριν 5 χρονια.

τωρα μπορεις να πας και στον Πυργο Αθηνων που εξισουν ειναι καλο..;)

 

το κινητο αναβαθμιση θελει..και θα το παρεις ισως και την ιδια μερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
.......κανεις;

 

απ οσο γνωριζω δεν παιρνει flash themes οτι και αν του κανεις

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pdf reader για k810 ξέρει κανείς;

Νομιζω οτι ειχα δει μια java εφαρμογη,αλλα δεν δουλευε καλα..(δεν ειμαι 100% σιγουρος) αλλα μην περιμενεις πολλα απο κινητο με κλειστο λειτουργικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θυμάσαι πως λέγεται η εφαρμογή;

 

Έχει κανείς να προτείνει καμμια καλή εφαρμογή για το τηλέφωνο...;

Link to comment
Share on other sites

pdf reader για k810 ξέρει κανείς;

 

Μετέτρεψε το κείμενο σε html, πέρασε τα html αρχεία στο κινητό και διάβασέ τα χρησιμοποιώντας τον browser του κινητού. Είναι μια λύση...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή ονομάζεται mobilePdf, είναι εμπορική, αλλά μην περιμένεις πολλά πράγματα. Εμφανίζει μόνο κείμενο, αναδιπλωμένο ώστε να χωράει στην οθόνη, και πολλές φορές έχει πρόβλημα με τα ελληνικά.

 

Η καλύτερη λύση, για πιστώτερη, δωρεάν και απροβλημάτιστη εμφάνιση κειμένου, είναι αυτή που δίνει ο zxr[/member].

 

Κλείνοντας, για συζητήσεις, απορίες, νέα κλπ. για java 2ME εφαρμογές και παιχνίδια, που κυκλοφορούν υπάρχει το θέμα [thread=212287][Επίσημο] Εφαρμογές και Παιχνίδια[/thread]

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Μηπως καποιος να εκανε μια λιστα με ολοκληρωμενες τις εφαρμογες για το κινητο μας; Επισης ξερει κανεις αν γινεται να κραταει το φλας ανοιχτο σαν φακο; Ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι γνωριζω δεν γινεται γιατι το xenon φλας του k800i λειτουργει με πυκνωτη ,κ δν μπορει να λειτουργει συνεχως ...Αν κανω λαθος διορθωστεμε ..
Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Μηπως καποιος να εκανε μια λιστα με ολοκληρωμενες τις εφαρμογες για το κινητο μας; Επισης ξερει κανεις αν γινεται να κραταει το φλας ανοιχτο σαν φακο; Ευχαριστω :)

Υπαρχει εφαρμογη java torch! με ενα search εδω μεσα θα την βρεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εφαρμογη java torch! με ενα search εδω μεσα θα την βρεις ;)

...η οποία ανάβει το κοκκινο λεντ και οχι το φλας, αφού το φλας είναι όπως των φωτογραφικών μηχανών: απότομη λάμψη για ελάχιστο χρονικό διάστημα.

Κοινώς, αυτό που ζητάς φίλε BASILISP, δεν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

...η οποία ανάβει το κοκκινο λεντ και οχι το φλας, αφού το φλας είναι όπως των φωτογραφικών μηχανών: απότομη λάμψη για ελάχιστο χρονικό διάστημα.

Κοινώς, αυτό που ζητάς φίλε BASILISP, δεν γίνεται...

κανεις λαθος! η παραπανω εφαρμογη ειναι δοκιμασμενη σε Κ800 και δουλευει μια χαρα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος! η παραπανω εφαρμογη ειναι δοκιμασμενη σε Κ800 και δουλευει μια χαρα.;)

 

Εξήγησέ μου πώς εννοείς ότι δουλεύει; Ανάβει λευκό φως (από το φλας) ή κόκκινο;

Link to comment
Share on other sites

Εξήγησέ μου πώς εννοείς ότι δουλεύει; Ανάβει λευκό φως (από το φλας) ή κόκκινο;

Αναβει το flash! και μαλιστα δοκιμασμενο σε vodafone live κινητο.

αλλωστε γι'αυτο τον λογο βγηκε αυτη η εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...