Jump to content

Το χειρότερό σας κινητό ever!


 Κοινοποίηση

Xeiretero kinhto  

216 members have voted

  1. 1. Xeiretero kinhto

    • Motorola
      75
    • Nokia
      43
    • Sony Ericsson
      46
    • Samsung
      24
    • Sagem
      5
    • LG
      4
    • Άλλο
      19


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή η βλακεία που έχω στο avatar μου... :mad:

 

Ούτε 3gp video δεν παίζει... :wacko:

 

Που 'σαι ρε "Sofia"...;;; :cry:

Link to comment
Share on other sites

h siemens den yparxei pia thn patise to treno. gi afto den thn exoun balei. alla tha prepe na yparxei mias kai milame gia palia kinita.

 

τώρα δεν υπάρχει.και αφού λες ότι μιλάμε για παλιά κινητά έπρεπε να υπάρχει και η siemens μιας και ήταν από τις μεγαλύτερες εταιρίες κατασκευής κινητών τηλεφώνων με μεγάλες πωλήσεις

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η βλακεία που έχω στο avatar μου... :mad:

 

Ούτε 3gp video δεν παίζει... :wacko:

 

Που 'σαι ρε "Sofia"...;;; :cry:

 

Βάλτου το κατάλληλο προγραμματάκι και θα σου παίζει μέχρι και .avi

Άμα θες βοήθεια στείλε pm:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βάλτου το κατάλληλο προγραμματάκι και θα σου παίζει μέχρι και .avi

Άμα θες βοήθεια στείλε pm:)

Eironika to leei o tasoulis mallon,giati enas m@lakas toy eixe rotisei an paizei 3gp to eten,kai aytos toy apantise eironika oyte 3gp den paizei ase.kai keinos to pistepse.

Ta windows mobile einai fobera apo efarmoges mexri kai divx paizoyn.

Link to comment
Share on other sites

Eironika to leei o tasoulis mallon,giati enas m@lakas toy eixe rotisei an paizei 3gp to eten,kai aytos toy apantise eironika oyte 3gp den paizei ase.kai keinos to pistepse.

Ta windows mobile einai fobera apo efarmoges mexri kai divx paizoyn.

 

Α, έχει παρασκήνιο το ζήτημα...;)

Δεν ήξερα.:O:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Em ti nomizes,tha eixe eten kai den tha iksere o tasos gia efarmoges i 3gp?xexe

to xeirotero moy kinito itan nokia!!!!

Επειδή είναι ericssonάκιας τελειωμένος, μπορεί και να μην ήξερε.

Και εμένα nokia το χειρότερό μου

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το χειρότερο κινητό μου ήταν το Sony Ericsson T65.Χάλαγε συνέχεια το μικρόφωνο.Το είχα αλλάξει 4 φορές(ευτυχώς ήταν εντός εγγύησης),(χάλια το service στο Περιστέρι,που πλέον έκλεισε).Μετά την 4η αλλαγή μικροφώνου δεν ξαναείχα πρόβλημα στο συγκεκριμένο σημείο αλλά ένα μήνα περίπου μετά την λήξη της εγγύησης παρουσίασε πρόβλημα στα ηλεκτρικά του κυκλώματα και στο service μου είπαν πως έπρεπε να πληρώσω 75Ε γιατι δεν είχαν ανταλλακτικά στην Ελλάδα και έπρεπε να τα φέρουν από Σουηδία.Ακόμα το έχω και το βλέπω βέβαια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Motorola V3 θεε μου, το πιο ελεεινο κινητο που εχω πιασει! Το ξεφορτωθηκα στην αδερφη μου.

Νοκια 9300 : καλο, αλλα με τα ιδια λεφτα αγοραζετε κατι σε pocket pc κλασεις ανωτερο....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Motorola V980. Το μόνο κινητό που κράτησα λιγότερο από χρόνο, 7 μήνες για την ακρίβεια. Άθλιο.

Και δύο RAZR που έχει αλλάξει η αδερφή μου της προέκυψαν το ένα χειρότερο από το άλλο, κρίμα την ομορφιά.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

2 motorola pou eixa htan kai ta 2 a8lia...to v3x olo ekane restart (mexri pou xalase mia kai kalh h o8onh) kai ena u6 pebl to opoio eutixws edwsa stin 8eia mou.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

samsung

clam αλλα Τ39

στο 6 μηνο, σουτ..

υγ: αν εχετε κανα Τ68,

μην το πετατε..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ο λογος που δεν ψηφισα,

ειναι διοτι

και το v3 το θεωρω ..

οχι οτι ειναι το χειροτερο..

αλλα ως προς αυτα που περιμεναμε..

υγ: αν εχετε Τ68,

μην το πετατε.. :D

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο thread! Λοιπόν, το χειρότερο κινητό που είχα ποτέ, ήταν το Siemens SF65 αν και δεν ήταν αυθεντικό Siemens(ούτε το ST55 που ανέφερε μια φίλη παραπάνω). Μόνο design και από ουσία τίποτα. Το χειρότερο μενού στον κόσμο, και την χειρότερη κάμερα στον κόσμο επίσης(αν και το πάσσαρε ώς cameraphone...).

 

Επίσης κινητό που μου έσπαγε νεύρα ήταν το 7710. Πιο αργό κι απ'το θάνατο. Δεν το άντεξα.

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο κινητο που ειχα ηταν το W550i! Για πεταγμα! Εκανε στο ασχετο επανακκινησεις , κολλουσε, εσβηνε απο μονο του αρχεια, ειχε κ καμενα 5pixel! Αστα να πανε 2εβδομαδες το πηρα κ το εστειλα service κ το πηρα μετα απο ενα μηνα ξερετε τι επαθε στην τελικη? Αναβοσβηνε μονο του δν ανοιγε καν..! Τιποτα ουτε που το φτιαξαν το ξαναστειλα κ κατι καναν! Κ απο το Κ700i που ειχα 3μηνες χαλασε η καμερα κ το αστειο ειναι οτι πολυ σπανια την χρησιμοποιουσα! Απο μπαταρια ειναι παρα πολυ καλα!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

motorola=:angry: :angry:

μια φορα πηρα το κρατησα για 2εβδομαδες...απο τοτε ουτε θελω να τα ξαναδω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερο κινητό ever, siemens m55. Και γενικά τα siemens μετά τη σειρά 45 ήταν για πέταμα!!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αφου το ακουτε κ το ξερετε τι πατε στα siemens? Μονο προβληματα θα εχετε! Aris_21 ποιο motorola ακριβως?

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπιασα, προς το παρών, χειρότερο κινητό που δεν θα το άντεχα. Όλα μου τα κινητά Νόκια είναι και δεν είχα κάποιο πρόβλημα με τα κινητά της.

 

Μόνο με χαλούσε το σπαστικό μενού του αρχικού μου κινητού, του Νόκια 6230, και έτσι πήγα στα καινούργια κινητά που έχουν καλύτερα μενού.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αφου το ακουτε κ το ξερετε τι πατε στα siemens? Μονο προβληματα θα εχετε! Aris_21 ποιο motorola ακριβως?

 

Δεν είναι έτσι φίλε μου.Εγώ με τα 45άρια που είχα έμεινα πολύ ευχαριστημένος(και σημειωτέον λειτουργούν ακόμα μια χαρά και με ικανοποιητική αυτονομία).

Από κεκτημένη ταχύτητα πήρα και το s55.Δεν ήταν κακό, ακόμα δουλεύει,(με κάποια προβληματάκια βέβαια, αλλά μου έχει πάρει και νερά) αλλά φαινόταν ότι το πράγμα άρχιζε να βρωμάει, οπότε δεν ξανακούμπησα siemens από τότε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...