Jump to content

Ανανέωση χρόνου ομιλίας από το internet – Προσφορά 50% Bonus


mimis01
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ VODAFONE–ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ(VODAFONE) ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ VODAFONE, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ http://WWW.VODAFONE.GR.

 

ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ 10 ΕΩΣ ΚΑΙ 100 ΕΥΡΩ. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Ο ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΞΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΑΞΙΕΣ (10, 20, 30, 40, 50, 100 ΕΥΡΩ) Η ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΚΕΡΑΙΑ ΑΞΙΑ ΜΕΤΑΞΥ 10 ΚΑΙ 100 ΕΥΡΩ.

 

ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ CU ΚΑΙ A LA CARTE ΜΟΝΟ, ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 19 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ, ΘΑ ΕΠΩΦΕΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ BONUS ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΞΙΑΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ . ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΑΠΟ 19 ΕΩΣ ΚΑΙ 29 ΕΥΡΩ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ 10% BONUS ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΑΠΟ 29 ΕΩΣ ΚΑΙ 100 ΕΥΡΩ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ 15% BONUS.

 

Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ. Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΤΑ ΥΨΙΣΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΠΛΕΥΡΩΝ.

 

ΤΕΛΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ (ΑΠΟ 22/01/07 ΕΩΣ ΚΑΙ 22/02/07) ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ BONUS ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΣΤΟ 50% ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ 19 ΕΩΣ ΚΑΙ 100 ΕΥΡΩ. Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ CU ΚΑΙ A LA CARTE ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΑΝΑΝΕΩΣΕΩΝ.

 

Η VODAFONE - ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (VODAFONE) ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ Η ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΤΗΣ ΩΣ ΑΝΩ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα δοκίμασα την υπηρεσία ανανέωσης χρόνου ομιλίας. Φιλικό περιβάλλον ακόμα και για τον λιγότερο εξοικειωμένο τεχνολογικά χρήστη! Η συναλλαγή ήταν όντως εύκολη και γρήγορη όπως τη διαφημίζει η Vodafone. Με εξέπληξε ευχάριστα η ελεύθερη επιλογή ποσού και το "δωράκι" 50% που πήρα :D ! Τεχνικά η λύση είναι σοβαρή και το γεγονός ότι έχουν υλοποιήσει μία λύση 3D Secure δείχνει, αν μη τι άλλο, ότι η Vodafone πήρε σοβαρά τους online πελάτες της και δεν μας έδωσε μία "μπακάλικη" και όχι πολύ ασφαλή :!: λύση όπως πολλά online καταστήματα. Άραγε θα ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα δίκτυα;
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, γιατί απ' ότι φαίνεται ο ανταγωνισμός στην Ελλάδα είναι η ακριβής αντιγραφή των άλλων.

 

Εν αναμονή των υπολοίπων...

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τη διαφορά ότι η Q έχει περιορισμό στο ποσό ανανέωσης (€15 ή €30) καθώς και στο συνολικό ποσό ανανέωσης τον μήνα (max. €60/μήνα ανά πιστωτική κάρτα και ανά τηλεφωνικό αριθμό). Το θετικό είναι πάντως ότι γίνεται μία προσπά8εια...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μεχρι ποσεσ ανανεωσεισ μπορουμε να κανουμε στο διαστημα που εχει το +50%????

 

Πλακα κανεις ε; :blink: :blink: :blink: Το δελτιο τυπου το διαβασες; :X

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μεχρι ποσεσ ανανεωσεισ μπορουμε να κανουμε στο διαστημα που εχει το +50%????

Oses ananewseis thes alla h kathe mia den prepei na xepernaei ta 100 euro. Se antithesh me thn prosfora tou 50% sta katastimata pou etrexe mexri tis 8 Ianouariou edw den yparxei periorismos se 2 ananewseis mono. Kai to bonus tha synexistei kai meta thn prosfora alla tha einai opws kai sta vodafone shop 10% kai 15%.

Link to comment
Share on other sites

Oxi den exei dwrean klhseis, kai ta CU kai ta Alacarte kerdizoun axia syndialexeon. Nomizw oti kai apo auto to foroum poloi sundromhtes CU paraponiontousan oti ta bonus gia Alacarte htan kalytera. Gi auto mallon kai h Vodafone arxise na dinei ta idia kai stous dyo.
Link to comment
Share on other sites

To poso tou bonus exei kapoi ia imerominia lixis?diladi an to bonus m einai 10eurw prepei n t katanalwsw gia paradeigma s ena mina?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά τα ποσά ανανέωσης και τα bonus θα πρέπει να καταναλωθούν μέσα στο χρονικό διάστημα των 365 ημερών, από την ημέρα ανανέωσης.
In dev/null no one can hear you scream...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Paidia kalimera telika mexri pote isxyei auti i prosfora?ekana ananewsi prin 10lepta kai prostethike kanonika to bonus,enw eixa dei sto site oti isxyei ws 28 t m4na.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aπο τοτε που βγηκε η προσφορα με +50% εκανα και εγω αρκετες ανανεωσεις.Σε καποια στιγμη ομως που δεν ειχα μοναδες δοκιμασα να βαλω τα 5€ που σου δινει οταν ξεμεινεις απο μοναδες.Ομως δεν μπορουσε να ενεργοποιηθει γιατι λεει οτι τον τελευταιο μηνα δεν ειχα "περασει" καρτα!!!
Link to comment
Share on other sites

Aπο τοτε που βγηκε η προσφορα με +50% εκανα και εγω αρκετες ανανεωσεις.Σε καποια στιγμη ομως που δεν ειχα μοναδες δοκιμασα να βαλω τα 5€ που σου δινει οταν ξεμεινεις απο μοναδες.Ομως δεν μπορουσε να ενεργοποιηθει γιατι λεει οτι τον τελευταιο μηνα δεν ειχα "περασει" καρτα!!!

ναι αυτο το παραλογο μου ετυχε κ εμενα..εγω εκανα ανανεωση στην καρτα μου μεσω e-banking κ οταν χρειαστηκα να παρω τα εξτρα απο την υπηρεσια μου λεει δεν γινεται!! δεν αναγνωριζε οτι γινοταν ανανεωση μεσω τραπεζικου λογαριασμου..ηθελε καρτα!!

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Aπο τοτε που βγηκε η προσφορα με +50% εκανα και εγω αρκετες ανανεωσεις.Σε καποια στιγμη ομως που δεν ειχα μοναδες δοκιμασα να βαλω τα 5€ που σου δινει οταν ξεμεινεις απο μοναδες.Ομως δεν μπορουσε να ενεργοποιηθει γιατι λεει οτι τον τελευταιο μηνα δεν ειχα "περασει" καρτα!!!

Kαι τα παραξενα συνεχιζουν.Αγοραζω μια καρτα 10€ την περναω και οταν τελειωνει ενεργοποιω κανονικα τα 5€ εξτρα χρονο.Αφου καταναλωνω και αυτον το χρονο κανω ανανεωση απο το site της vodafon χθες το βραδυ,20€ +10€ δωρο.Μεχρι και σημερα δεν εχει αφαιρεθει το ποσο των 5,60€ που ειναι το κοστος απο την επεκταση:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, χρεωστική κάρτα της πιραιως δεν δεχετε το σύστημα ? Εχω μέσα στο λογαριασμο 20 Euro ακριβώς, βάζω τα στοιχεία για ανανέωση και μου λει

"Η συναλλαγή απέτυχε. Παρακαλώ, ελέγξτε την ορθότητα των στοιχείων της πιστωτικής σας κάρτας και δοκιμάστε ξανά."

 

Έχω ελεξει τα στοιχεία και όλα είναι μια χαρά, γιατί το κάνει αφτο ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, χρεωστική κάρτα της πιραιως δεν δεχετε το σύστημα ? Εχω μέσα στο λογαριασμο 20 Euro ακριβώς, βάζω τα στοιχεία για ανανέωση και μου λει

"Η συναλλαγή απέτυχε. Παρακαλώ, ελέγξτε την ορθότητα των στοιχείων της πιστωτικής σας κάρτας και δοκιμάστε ξανά."

 

Έχω ελεξει τα στοιχεία και όλα είναι μια χαρά, γιατί το κάνει αφτο ?

Έχω κάνει κανονικά ανανέωση με χρεωστική κάρτα της Πειραιώς!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Νέα παράταση μέχρι 31/05/2007

 

Νάνε καλά η cosmote που έκανε την αντιστιχη κίνηση με τα καταστήματα germanos και έτσι αναγκαστικά δεν το σταμάτησε η vodafone :)

Link to comment
Share on other sites

Νάνε καλά η cosmote που έκανε την αντιστιχη κίνηση με τα καταστήματα germanos και έτσι αναγκαστικά δεν το σταμάτησε η vodafone :)

 

Ασχετο το ενα με το αλλο. Της Vf ειναι μεσω ιντερνετ.

 

Η προσφορα για ανανεωση μεσω καταστηματος εχει παραταθει μεχρι τελος Αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
H prosfora twra uparxei alla to prosferomeno bonus exei meiwthei.Pantws san idea aksizei tromera kai glutwneis xrono apo to na pas sto periptero,xwria to bonus pou pairneis!
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...