Jump to content

[Επίσημο] Samsung SGH-i600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tα κλειδια εξαρτονται απ το ρουτερ σου.

Δοκιμασε να αλλαζεις τον τυπο κρυπτογραφησης μεχρι να πετυχεις αυτο του ρουτερ.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

den eine akribo kamia 10ria euro exi file.ama pas ston Germano tha bris ;)[/

 

 

 

επανερχομαι στο θεμα καλωδιου. επειδη δεν εχω βρει ουτε στον γερμανο ουτε στο πλαισιο, μπορει καποιος φιλοσ απο αθηνα να με βοηθησει να περασς τα win 6?

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ το update σε Windows Mobile 6. Αξίζει. Είναι αρκετά πιο γρήγορα και όμορφα. Άλλο ένα βασικό χαρακτηριστικό είναι ότι τα emails μπορείς πλέον να τα δεις και σε μορφή html.
Link to comment
Share on other sites

160 χαρακηρες με προγραμμα μονο, κοιτα στα myfiles...

Φίλε, το Greek Apps εννοείς; Με ενδιαφέρει κι εμένα το τηλέφωνο για μελλοντική αγορά και είναι σημαντικό να έχω τηλέφωνο που στέλνει sms με 160 χαρακτήρες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το παραγγειλα απο πλαίσιο-270€.με παραπεμπετε παρακαλώ πως να περασω τα γουινμομπ6.0 και αν τελικα αξιζει η αναβαθμιση? ευχαριστώ προκαταβολικά, (τελικά είναι καλό κινητο?-πρωτα αγοραζω μετα ρωτάω-:blink:)
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε μηπως ειναι το ιδιο με των αλλων σαμσουνκ.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

re paidia tha me boithisei kapoios me to kalwdio toy na kanw thn anabathmish? to exw xasei kai den mporw na brw poythena na agorasw

Μπορείς να έρθεις Λ.Συγγρού 78 Deco Cafe 2109236393 Γιώργος έχω και υπολογιστή αν χρειασθεί και το καλώδιο του i600.

Link to comment
Share on other sites

Μηπώς μπορει κάποιος αν ξερει να μου δωσει λύσει στα sms να μην στέλνω με 70 ελληνικά αντι των 160 χαρακτήρων έχω κάνει και την αναβάμιση σε WM6
Link to comment
Share on other sites

Kοιτα τις πρωτες σελιδες, αναφερεται.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

παιδιά συγρονίζει κα;νονικά αλλά δεν φαίνεται τίποτ;α στην οθόν του σαμσουνγκ.καμιά ιδέα κανείς λέει μόνο καμία συνάντηση, ούτε στο ημερολόγιο γίνονται εγγραφές :blink:
Link to comment
Share on other sites

Tραβα στα σετινγκς του ακτιβσινκ και διαλεξε τι θες να συχρονιζει.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia, sorry gia ta greeklish alla ta vista kai o internet explorer mou den sympathoun ta ellinika...

Tha ithela na rotiso parakalo dyo pragmata:

1) Pos ginetai na apenergopoiisoume to 3G sto tilefono giati edo pou meno einai sta oria tis lipsis kai monimos enallassetai metaksy 3G kai GPRS katanalonontas poly mpataria

2)Exo perasei ta WM6 kai otan egathisto to interkey kai pao na grapso ena minima emfanizontai mono noumera, katholou grammata. Ti akrivos symvainei?

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τελικα το i600 το οποιο ειναι φοβερο.

καθισα και προσπαθησα να κανω τισ ρυθμισεις για το wap της wind,

και μετα απο πολυ ωρα τα καταφερα να ανοιγω σελιδες απο τον ιντερνετ explorer με το gwap.

κατεβασα και το opera αλλα δυστηχως δεν εχω καταφερει να το κανω να δουλευει με το gwap της wind αλλα μονο με wireless.

μπορει καποιος να με βοηθησει να δουλεψει το opera με gwap?

τι ρυθμισεις θελει? στον opera δεν εχει επιλογη να βαλεις ρυθμισεις συνδεσης.

ευχαριστω παιδια

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα σήμερα από κατάστημα Voda ότι σταματά η παραγωγή του και δεν θα ξαναφέρουν.

Το περίεργο είναι ότι από τον Αύγουστο που το έψαχνα ήταν σε έλλειψη.

Με μισή καρδιά λοιπόν, πήρα το Ν95...

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Υγεια να υπαρχει:p

 

 

Μπορει καποιος να αλλαξει τον τιτλο σε "6.0" ;

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

1) Όταν τρέχω το πρόγραμμα για windows upgrade μου "πετάει" incorrect software version. Εν τω μεταξύ τα στοιχεία που του έχω δώσει είναι σωστά. Μήπως φταίει ότι έχω την ελληνική έκδοση; (ελληνικό περιβάλλον, ελληνικό Τ9 και ελληνικά στο πληκτρολόγιο);

 

 

2) Χάρις της συζήτησης στο παρόν thread έμαθα περί vodafone mobile email. Όλα μια χαρά με το push email. Το πρόβλημα είναι ότι δημιουργείται ενα connection profile Push Services το οποίο χρειάζεται για τα email αλλά με αυτό δεν έχω πρόσβαση στο internet. Υποθέτω οτι πρέπει να επιλεχθεί το profile Vodafone internet, αλλά εφόσον αυτό δεν γίνεται αυτόματα θα πρέπει να το κάνω manual. Πώς θα κάνω το switch από ένα gprs connection σε άλλο;

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα....

 

θα ηθελα να κανω ορισμενες ερωτησεις σχετικα με το κινητο διοτι εχω ψηθει πολυ να το αγορασω..

 

Σαν εργαλειο ειναι καλυτερο η χειροτερο απο ενα π990 που εχω τωρα?

 

Μπορεις να δεις εμαιλ και αν ναι μπορεις να δεχτεις αναφορα σε πραγματικο χρονο?

 

Τα ringtones mp3 χτυπουν δυνατα? Το κινητο ακουγεται γενικα η ειναι σαν ολα τα σαμσουνγκ δηλαδη μετριο? (χανεις κλησεις κτλ).

 

Η μπαταρια ποσο αντεχει μεγιστο?

 

 

Σας ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

Ελιο

Link to comment
Share on other sites

ετρεξες το update?

μερικες φορες χρειαζεται να το τρεξεις δυο φορες, για να περαστουν σωστα οι modem drivers...

 

πρωτα περνας το ActiveSync 4,5, μετα τους CDMA Modem Drivers, και τελος το Update.

το GD1 Update βρισκεται εδω.

Παντως θεωρητικα αν εχεις Ευρωπαικη εκδοση του i600, μπορεις να περασεις τα WM6 και πανω στο GC4, αρκει να κανεις τις αλλαγες στο admin settings.

Good luck!

 

Κατεβασα το αρχειο απο το λινκ που εδωσες, αλλα οταν το τρεχω μου γραφει τα εξης:

1. connect your device...

2. turn on the device witn reflashing mode.

 

πως μπαινω στο reflashing mode?

 

τελικα το βρήκα αλλά ενω το εκανε κανονικα το upgrade στις πληροφοριες συστηματος μου γραφει οτι εχει εκδοση windows mobile 5.0. Τι γινεται? Μπορειτε να βοηθησετε?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...