Jump to content

Destinator Talk & Drive


panosha
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα Γιάννη, μπορεις να μου πεις μοντέλο του ηχοσυστήματος, τιμή και απο που το αγόρασες; επίσης αν εχει ενσωματομένο tuner για καναλια tv;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Γιάννη, μπορεις να μου πεις μοντέλο του ηχοσυστήματος, τιμή και απο που το αγόρασες; επίσης αν εχει ενσωματομένο tuner για καναλια tv;

 

Επειδη το ειχα και εγω στο προηγουμενο μου αμαξι, το tuner ειναι εξτρα μηχανημα με κοστος γυρω στα 250-300 ευρω (αν δεν θυμαμαι καλα...)

Link to comment
Share on other sites

3 ερωτησουλες εχω και εγω σαν παιδι..:p

 

Τελικα εχει βγει για το 6 γιατι δεν το καταλαβα αυτο?

 

Στο mio Α 201 θα παιζει?

 

Και αν βγει πια θα ειναι ειναι η τιμη του και πως το αποκταμε?

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το ειχα και εγω στο προηγουμενο μου αμαξι, το tuner ειναι εξτρα μηχανημα με κοστος γυρω στα 250-300 ευρω (αν δεν θυμαμαι καλα...)

 

Φιλε μου ειναι το παρακατω μοντελλο και μαζι με το tuner tv και κατι ανταπτορες για να δουλευει το συστημα απο τα πληκτρα του τιμονιου μου στοιχισε περιπου 1.600 ευρω χωρις navigator.

 

http://www.ixokinisi.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=60&category_id=9&option=com_phpshop&Itemid=2

 

Το εχει standar το καουνουργιο Grand Vitara.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα posts δεν έχουν καμία σχέση με το θέμα...

 

Εχεις απολυτο δικιο...Sorry !!!!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενδιαφερει να εχει το destinator drive and talk αλλα το απλο destinator που πληκτρολογεις την οδο που θελεις θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα το Timbo S-1000 .

 

Το εχω βαλει στο Honda CRV που ειχε και ενα ντουλαπακι στα μετρα του και ειναι καθ ολα αψογο !!!

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/562405

 

 

Σαν dvd player δεν παιζει.Βαλε αυτο της Kenwood που εχω βαλει και ειναι για ολα ....TV , dvd player , mp3 player και ραδιοφωνο.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/562406

 

Εχει και δυνατοτητα για navigator αλλα δεν εχει τοσο καλο προγραμμα οσο το destinator που εχει το Timbo (http://www.elasyn.gr)

 

χμμμ,εσενα εχει ντουλαπακι το χοντα σου αλλα εγω που θα το βαλω αυτο αραγε???κατι λεει μεσα οτι παιζει και ταινιες δεν ισχυει???δλδ αν θελω να βλεπω και ταινιες θα πρεπεο να βαλω ξεχωριστο DVD-PLAYER???θα θελω αλλα 2 ταμπλω για να τα χωρεσω!!!δεν υπαρχει κανενα που να τα συνδυαζει ολα μαζι???δλδ να ειναι GPS να εχει καλους χαρτες και να χρησιμοποιηται και σαν dvd??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κανενα που να τα συνδυαζει ολα μαζι???δλδ να ειναι GPS να εχει καλους χαρτες και να χρησιμοποιηται και σαν dvd??

 

Όχι...

Link to comment
Share on other sites

χμμμ,εσενα εχει ντουλαπακι το χοντα σου αλλα εγω που θα το βαλω αυτο αραγε???κατι λεει μεσα οτι παιζει και ταινιες δεν ισχυει???δλδ αν θελω να βλεπω και ταινιες θα πρεπεο να βαλω ξεχωριστο DVD-PLAYER???θα θελω αλλα 2 ταμπλω για να τα χωρεσω!!!δεν υπαρχει κανενα που να τα συνδυαζει ολα μαζι???δλδ να ειναι GPS να εχει καλους χαρτες και να χρησιμοποιηται και σαν dvd??

 

 

 

Αν εχεις μεγαλη καρτα μνημης μπορεις να βαλεις και ταινιες για να τις βλεπεις.Δεν εχει ξεχωριστο drive.

 

Τα πολυμεσα για αυτοκινητα οπως εχω της Kenwood μπορουν να εχουν ολα αυτα που λες μαζι αλλα οχι τοσο καλους χαρτες.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οχι όλα Γιάννη, όλη η πρώτη σελίδα εκτός από το τελευταίο μύνημα είναι ΟΚ. :hypno:

Δίκιο έχεις, ήμουν λίγο υπερβολικός!:D

Πάντως δε βλέπω να χρησιμοποιεί κανείς το πρόγραμμα.

Όπως έριξα μια ματιά έχει 15000 αρχεία μέσα, ένα χαμός. Φάκελοι, υποφάκελοι...

Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, ήμουν λίγο υπερβολικός!:D

Πάντως δε βλέπω να χρησιμοποιεί κανείς το πρόγραμμα.

Όπως έριξα μια ματιά έχει 15000 αρχεία μέσα, ένα χαμός. Φάκελοι, υποφάκελοι...

Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο.

Ειναι νωρίς ακόμα, πιστεύω οτι σιγά σιγά κυκλοφορώντας κι άλλες συσκευές πακέτο με το πρόγραμα, όταν βγεί σαν addon γιά τους ήδη χρήστες και ειδικά οταν βγεί συμβατή με το 6 έκδοση θα γίνει το μπάμ. :w00t:

 

Υ.Γ. Αλλά να το έχεις εσύ και εγώ τίποτα... Θα διαμαρτυρθώ όπου πρέπει. :D

Link to comment
Share on other sites

Θα βγεί. :D

 

 

Δυστυχως για το κατα τα αλλα υπεροχο Timbo δεν θα βγει γιατι δεν εχει μικροφωνο η συσκευη.Η πληροφορια απο την http://www.elasyn.gr

 

:) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Με bt headset γίνεται να συνεργαστεί;

Αυτό δεν έχει σχέση με το πρόγραμα αλλά με τη συσκευή. Αν καταφέρεις να ακούς τις οδηγίες της πλοήγησης από το bluetooth ναι. Αλλά δεν λέει από ποιότητα, εκτός κι αν μιλάμε γιά τίποτα βαρβάτα stero. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν έχει σχέση με το πρόγραμα αλλά με τη συσκευή. Αν καταφέρεις να ακούς τις οδηγίες της πλοήγησης από το bluetooth ναι. Αλλά δεν λέει από ποιότητα, εκτός κι αν μιλάμε γιά τίποτα βαρβάτα stero. :cool:

Όταν είναι ανοιχτό το πρόγραμμα το μικρόφωνο είναι συνεχώς σε φάση ανίχνευσης ήχου;

Κάτι πρέπει να πατήσεις για να δώσεις φωνητική εντολή; Τα video που ανέβασες δεν τα είδα ολόκληρα γιατί η παρουσίαση ήταν λίγο βαρετή!:p

 

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως θα δώσω φωνητική εντολή αν ακούω μουσική. Χωρίς πλοήγηση μπορώ να οδηγήσω, χωρίς μουσικη όμως;:D

 

Επίσης για να μιλήσεις δεν πρέπει να πας κοντά στο μικρόφωνο;

Θα κολλάω τη μούρη μου στο τζάμι για να με καταλάβει;

 

Το βασικό είναι οτι όλοι μας δεν οδηγούμε σε ιδανικές συνθήκες.

Το πρόγραμμα θα μπορεί να θεωρηθεί αποδοτικό αν δουλεύει όπως πρέπει σε καθημερινές συνθήκες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω χρησιμοποιήσει αρκετά το πρόγραμα το δοκίμασα λίγο στην παρουσίαση. Μπορώ όμως να σου πω από ανθρώπους που εμπιστεύομαι οτι και με ανοιχτά παράθυρα στο αυτοκίνητο και χωρίς να κολήσεις τη μούρη σου στο μικρόφωνο δουλεύει. Αρκεί να μην μιλάνε πολλοί μαζί. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Paidia kalhspera exw afto to programma plohghseis .. to phra san paketo me to asus p535 k exw to exhs problima..

 

H fwnhtikes odhgies den leitourgoun panta.. opote thelei thymatai k xekinaei na milaei.. xana perasa to programma alla ta idia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...