Jump to content

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)


APOSTOLISHATZ
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.greek-movies.com/

Εκεί έχει επεισόδια της σειράς. Ο τρόπος για να τα κατεβάσεις είναι γνωστός ;) (αν δεν το ξέρεις, pm me)

Ελπίζω να βρείς κάποιο επεισόδιο που δεν έχεις.

 

Το 'χω τσεκάρει προ πολλού...ευχαριστώ πολύ πάντως....δυστυχώς τα 4 που μου λείπουν δεν υπάρχουν ούτε εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ασχετο,,,στην πρωτη σεζον η Ραντου ηταν περιπου αφου ειχε γεννησει,ειχε κ κοιλιτσα ακομα!:)

Κ η κορουλα της επαιξε κ σε εαν επισοδιο,το θυμαστε εε!!

 

 

Το "μωρό μου,μωρό μου,εσύ" είναι το επεισόδιο που λες και είναι από τα πρώτα-πρώτα.Όντως τότε είχε γεννήσει.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια το παιδακι της ηταν αυτο?δεν το'ξερα.

νομιζω οτι βρηκα κατι..το κωνσταντινου κ ελενης on the rocks λογικα ειναι το νουμερο 32.σωστα?δλδ το προτελευταιο της α σεζον.

 

επισης νομιζω οτι στην πρωτη σεζον ειναι τα:κωνσταντινου κ ελενης show,οι ,μαγισσες του αμαρουσιου κ η αμνησια.δεν ειμαι καθολου σιγουρη αλλα νομιζω οτι κ στα τρια η πεγκυ ειχε ακομα σκουρα τα μαλλια της...

 

η εξηνταβελονα στη β σεζον δεν ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από προσεκτική ματιά στα επεισόδια όχι μόνο με τα μαλλιά της γκαρσόνας Βου αλλά και με τη διακόσμηση στο μπαρ όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω ο διαχωρισμός ανα σεζόν επιτεύχθηκε.

 

1η σεζόν

 

1.Άτιτλο-Πρώτο επεισόδιο

2.Άτιτλο-Η μοιρασιά του σπιτιού

3.Άτιτλο-Ο βιολιτζής Μιχάλης

4.Άτιτλο-Παλιά συμμαθήτρια Ξένια

 

Θεία Μάρω,καλέ θεία Μάρω α μέρος

Θεία Μάρω,καλέ θεία Μάρω β μέρος

Δεν πληρώνω,δεν πληρώνω

Μωρό μου,μωρό μου εσύ

Ο έρωτας γεννήθηκε για τέσσερις

Παράδοση κατ' οίκον ανοχής

Χάλι birthday

Mad σπίτι

Για την καρδιά της ωραίας Ελένης

Σόϊ και αβλαβείς α μέρος

Σόϊ και αβλαβείς β μέρος

The Κωνσταντίνου και Ελένης show

Η φάρμα των ζώων

Ο εραστής της κομμώτριας

Οι μάγισσες του Αμαρουσίου

Τα τριάντα...βάλε καράτια

Αμνησία

Η βεντέτα

Κωνσταντίνου και Ελένης βοήθεια μας

Ο χαρτοπαίκτης

Φόνος στο Βυζάντιο

Ο τελευταίος άνθρωπος που είδε το θείο

Στα όρη τα άγρια βουνά

Το τελευταίο ταγκό στο Μαρούσι

Τα μαθητικά σου τα βιβλία

Σεξουαλική παρενόχληση

Ένα αστέρι γεννιέται

 

32.Κωνσταντίνου και Ελένης on the rocks

33.Η Δίκη

 

2η Σεζόν

 

34.Κατά πανουργίαν ασθενής

35.Με τη θεία δεν ειν' αμαρτία

 

Άγριο θηλυκό

Εξηνταβελόνα

χ.Οι γαμπροί της δυστυχίας

χ+1.Γλυκειά μου εξαδέρφη

χ+2.Οι δούλες του κατακουζένε

χ+3.Οι Γερμανοί ξαναξανάρχονται

χ.Οι σωφεράτζες

χ+1.Εσύ είσαι η αιτία που υποφέρω

Βασκανίας το ανάγνωσμα

Οι τρίχες

Κωνσταντίνος ο πολιτευόμενος

Σεισμοί,λιμοί και κατακουζηνοί

The godmother

Viva mexico

Το ροκ και το πουρόκ

Το μωρό της Ρόζμαρυ α μέρος

Το μωρό της Ρόζμαρυ β μέρος

Πασχαλινό

χ.Ο πιο καλός δημότης είμαι εγώ

χ+1.Η τελευταία μέρα του κόσμου

Η τρίτη διαθήκη

Της μεταμορφώσεως

Άπονη ζωή

Η καλή σαμαρείτης

Του πατρός και του υιού α μέρος

Του πατρός και του υιού β μέρος

Σφαίρες πανω απ' το Μαρούσι

Μαριχουάνα στοπ

Η λαίδη και η αλήτρα

 

65.Πάρε τα λεφτά και τρέχα

66.Αγάπης Αγώνας Άγονος

67.Τι 'ναι αυτό που το λένε αγάπη

68.Making of

69.Ο γάμος και το γαμώτο

 

Όσα γράφουν μπροστά χ,χ+1 και τα λοιπά είναι γιατί τα συγκεκριμένα είναι γκρουπάκια επεισοδίων.

Τώρα να βρούμε τη σειρά....

Link to comment
Share on other sites

Το πασχαλινο στο Greek movies ποιο ειναι;

 

Δεν υπάρχει στο greek movies αυτό το επεισόδιο,άλλωστε είναι από τα λίγα που μου λείπουν

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ακόμα στο ψάξιμο είμαστε.....

 

Για τα επεισόδια που δείχνει σπάνια ο Αντέννα,συνήθως είναι εορταστικά και δε τα δείχνει σε άσχετες περιόδους για να αποφύγει "κράξιμο" που έχει φάει στο παρελθόν όπως και άλλα κανάλια όταν κάποτε είχαν προβάλλει το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο σειράς μέσα στον Αύγουστο......Πάντως την τελευταία Παρασκευή της Αποκριάς(16-2-07) πρόβαλλε το επεισόδιο "Το τελευταίο ταγκό στο Μαρούσι" που όντως έχει γυριστεί για Απόκριες αφού περιέχει μασκέ πάρτυ....

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα στο ψάξιμο είμαστε.....

 

Για τα επεισόδια που δείχνει σπάνια ο Αντέννα,συνήθως είναι εορταστικά και δε τα δείχνει σε άσχετες περιόδους για να αποφύγει "κράξιμο" που έχει φάει στο παρελθόν όπως και άλλα κανάλια όταν κάποτε είχαν προβάλλει το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο σειράς μέσα στον Αύγουστο......Πάντως την τελευταία Παρασκευή της Αποκριάς(16-2-07) πρόβαλλε το επεισόδιο "Το τελευταίο ταγκό στο Μαρούσι" που όντως έχει γυριστεί για Απόκριες αφού περιέχει μασκέ πάρτυ....

 

 

tην καθαρα δευτερα ποιο εδειξε??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ψαχνω απεγνωσμενα το πασχαλινο επεισοδιο που επαιζε Άριελ Κωνσταντινίδου:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

ξερει κανεις τιτλο και που μπορω να το βρω?????

 

thanks:O

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Προσωπικά, 2 επεισοδια ΔΕΝ εχει δείξει ΚΑΘΟΛΟΥ.. Παρά μόνο την αρχική τους μετάδοση και άντε ,μια ακομη φορά.. Αυτά ειναι η Δικη (που ειναι μονο ένα επεισίδιο που έχει δειξει με Δικη), αλλά και αυτό με τις πλαστικές που ειχαν κάνει η ελένη, η Ματίνα και η Πέγκυ, οι οποίες είχαν παραμορφωθεί.. Τα έχει κάποιος?
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Mήπως έχει κάποιος το επεισόδιο "ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ"??? Ας μου στειλει καποιος pm
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως Προσωπικά, 2 επεισοδια ΔΕΝ εχει δείξει ΚΑΘΟΛΟΥ.. Παρά μόνο την αρχική τους μετάδοση και άντε ,μια ακομη φορά.. Αυτά ειναι η Δικη (που ειναι μονο ένα επεισίδιο που έχει δειξει με Δικη), αλλά και αυτό με τις πλαστικές που ειχαν κάνει η ελένη, η Ματίνα και η Πέγκυ, οι οποίες είχαν παραμορφωθεί.. Τα έχει κάποιος?

 

Αυτο με τη Δικη πραγματικα....δε το θυμαμαι καθολου!

 

Το αλλο με τις πλαστικες πρεπει να το εχουν βαλει αρκετες φορες....το θυμαμαι πολυ καλα.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την Δίκη το έχει δείξει 2-3 φορές σίγουρα (κι αυτό είναι απ τα σπάνια). Άλλο πολύ σπάνιο είναι αυτό με το τέλος του κόσμου. Ίσως να το χει δείξει πιο λίγες φορές μάλιστα απ την δίκη. Κρίμα γιατί και τα δυό είναι απ τα καλύτερα του Κων/νου και Ελένης. Μας έχουν βάλει 100 φορές αυτά με τις θείες και τα χουμε βαρεθεί. Σπάνιο είναι κι αυτό με την Αριελ Κων/δου (βασικά όταν το δειξε τελευταία φορά εγώ το έβλεπα 1η φορά)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς σε ποια επισόδια (δεν θυμάμαι αν ήταν σε ένα ή περισσότερα) η Ματίνα αλλάζει και γίνεται "γκόμενα"; :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αυτό γίνεται στα 2 τελευταία επεισόδια

 

Αυτά πιστεύω πως είναι πιο σπάνια από τη δίκη και τη συντέλεια του κόσμου..

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Σας έχω κάποια καλά νέα (ελπίζω να το συνεχίσουν με όλα τα επεισόδια). Άρχισαν πάλι να βάζουν στο greek-movies να βάζουν το Κων/νου και Ελένης, και επιτέλους όχι στο google που τα κόβει. Ήδη μπήκαν 2 επεισόδια
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...