Jump to content

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)


APOSTOLISHATZ
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

po po thn latreuw auth thn seira.... den nomizw na thn varethw pote..

 

yelika to spiti pios to pairnei sthn dikh??

 

h dikh einai to teleutaio tou protou kuklou opote logika kati ginetai k anavalletai..kati tetoio thimamai toulaxiston! :)

Link to comment
Share on other sites

μετά απ το επεισόδιο που παντρεύονται ο κωνσταντίνος και η ελένη, συνεχίζεται η σειρά ή εκεί τελειώνει??
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

μετά απ το επεισόδιο που παντρεύονται ο κωνσταντίνος και η ελένη, συνεχίζεται η σειρά ή εκεί τελειώνει??

 

nomizo teleionei ekei! :)

Link to comment
Share on other sites

nomizo teleionei ekei! :)

 

po po thn latreuw auth thn seira.... den nomizw na thn varethw pote..

 

yelika to spiti pios to pairnei sthn dikh??

 

αν τελειώνει εκεί τότε φίλε τομ το σπίτι δεν το πήρε κανένας τελικά...;)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

vasika k oi 2 sosta?

 

ναι αυτό ήθελα να γράψω.σορρυ:O :ninja:

έμεινε και στους δύο το σπίτι..:)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό ήθελα να γράψω.σορρυ:O :ninja:

έμεινε και στους δύο το σπίτι..:)

 

Αυτός ήταν άλλωστε ο σκοπός του θείου!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ήταν άλλωστε ο σκοπός του θείου!!!:)

 

Αυτό πώς το ξέρουμε; Αναφέρθηκε πουθενά;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πώς το ξέρουμε; Αναφέρθηκε πουθενά;

 

Σε ένα από τα τελευταία επεισόδια, ο Κωνσταντίνος και η Ελένη αποφασίζουν να δουν κάτι βιντεοκασέτες που είχε αφήσει ο θείος τους..(τόσα χρόνια δεν τους ήρθε να ψάξουν!:p) Σε μια βιντεοκασέτα λοιπόν υπήρχε μια δήλωση του θείου τους όπου τους ανέφερε ότι επίτηδες έγραψε τις δύο ίδιες διαθήκες γιατί πάντα πίστευε ότι οι δυο τους ταιριάζανε και ότι θα ήταν καλό να παντρευτούν και να μείνουν στο σπίτι του!

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα από τα τελευταία επεισόδια, ο Κωνσταντίνος και η Ελένη αποφασίζουν να δουν κάτι βιντεοκασέτες που είχε αφήσει ο θείος τους..(τόσα χρόνια δεν τους ήρθε να ψάξουν!:p) Σε μια βιντεοκασέτα λοιπόν υπήρχε μια δήλωση του θείου τους όπου τους ανέφερε ότι επίτηδες έγραψε τις δύο ίδιες διαθήκες γιατί πάντα πίστευε ότι οι δυο τους ταιριάζανε και ότι θα ήταν καλό να παντρευτούν και να μείνουν στο σπίτι του!

 

Αυτό παίζει να μη το έχω δει ούτε μια φορα! Ξέρεις τίτλο επεισοδίου; Το έχει κανένας;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει ίσα με 500.000 φορές αυτή τη σειρά! Από τις καλύτερες!

Τα αγαπημένα μου επεισόδια ήταν εκείνα με τον τίτλο "Του πατρός και του υιού"!

Link to comment
Share on other sites

εγω προχτές που ήμουν άρρωστη στο σπιτι είδα το επεισόδιο με τα μεξικάνικα σήριαλ πολύ γέλιο
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

εγω προχτές που ήμουν άρρωστη στο σπιτι είδα το επεισόδιο με τα μεξικάνικα σήριαλ πολύ γέλιο

 

pragmatika teleio to episodeio auto!!! poly gelio:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Συγνωμη που το ξεθαβω αλλα μηπως εχει κανεις καποιο λινκ να κατεβασω ολοκληρο το επεισοδιο της μεταμορφοσεως η και καποιο αλλο?
Yeaha :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ξεθαφτηκε το θεμα,εχω να πω οτι το αγαπημενο μου επεισοδιο ειναι αυτο με την Lady Petoula Roufingston!!!!!!!:lol::lol:οσες φορες και να το δω,δεν το χορταινω!επισης,το Πασχαλινο επεισοδιο παιζει να μην το εχω δει ποτε(μονο κατι σκηνες)!Γιατι βαζει τα ιδια και τα ιδια ο ΑΝΤ1?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ξεθαφτηκε το θεμα,εχω να πω οτι το αγαπημενο μου επεισοδιο ειναι αυτο με την Lady Petoula Roufingston!!!!!!!:lol::lol:οσες φορες και να το δω,δεν το χορταινω!επισης,το Πασχαλινο επεισοδιο παιζει να μην το εχω δει ποτε(μονο κατι σκηνες)!Γιατι βαζει τα ιδια και τα ιδια ο ΑΝΤ1?

 

έλα ντε...

ούτε εγώ το έχω δει ποτέ και θέλω απίστευτα να το δω και το πασχαλινό αλλά και τη δίκη που την έχω δει μόνο μια φορά και δε θυμάμαι κ ακριβώς τι γίνεται. :cry:

όποιος ξέρει πού μπορώ να τα βρω ας βοηθήσει! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τελικα εγινε δικη??Εγω θυμαμαι το τελευταιο επεισοδιο που ειχαν παει ολοι μαζι ταξιδι και τελικα τα φτιαξαν!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα επεισόδιο με δίκη εκεί που φέρνουν ότιναναι ψευδομάρτυρες ο καθένας.

Δίκη στο τέλος από όσο θυμάμαι δεν γίνεται.

 

Αφού η Ραντου πάει με την μηχανή στην εκκλησία μαζί με τον Νικόλα και μαλώνουν με τον Κατακουζινό για τον καταψύκτη και κάτι τέτοια :P

Link to comment
Share on other sites

Όπως είδαμε στο mediakanea και στην espresso επανέρχονται οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή, το σίριαλ που για 3 σεζόν έκανε επιτυχία στον ΑΝΤ1 θα γίνει ταινία στους κινηματογράφους αλλά και 5 νέα χορταστικά επεισόδια με αφορμή τα 20 χρόνια ΑΝΤ1.Θα ξαναδούμε και στην μεγάλη και στην μικρή οθόνη τον Ακάλυπτο, τον Μάκη και την παρέα του.

Παίζει να δούμε και νέα επεισόδια από το Της Ελλάδος Τα Παιδιά με αφορμή τα 20 χρόνια του ΑΝΤ1, νέα επεισόδια από Εγκλήματα, Κωνσταντίνου και Ελένης και υπάρχει πιθανότητα να δούμε επανένωση των Α.Μ.Α.Ν. για ένα μοναδικό επεισόδιο για τα 20 χρόνια του ΑΝΤ1.:):):)

 

Για το Παντρεμενοι εχουν ψυχη τι να πω???5 νεα επεισοδια?Κινηματογραφος???Γιατι???Απαισια σειρα.

 

Αλλα αν ισχυει το αλλο για Α.Μ.Α.Ν. για Εγκληματα και Κων/νου και Ελενης τοτε μπραβο στον ΑΝΤ1 που θα αναβιωσουν 2 τηλεοπτικες σειρες που αφησαν εποχη:)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όπως είδαμε στο mediakanea και στην espresso επανέρχονται οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή, το σίριαλ που για 3 σεζόν έκανε επιτυχία στον ΑΝΤ1 θα γίνει ταινία στους κινηματογράφους αλλά και 5 νέα χορταστικά επεισόδια με αφορμή τα 20 χρόνια ΑΝΤ1.Θα ξαναδούμε και στην μεγάλη και στην μικρή οθόνη τον Ακάλυπτο, τον Μάκη και την παρέα του.

Παίζει να δούμε και νέα επεισόδια από το Της Ελλάδος Τα Παιδιά με αφορμή τα 20 χρόνια του ΑΝΤ1, νέα επεισόδια από Εγκλήματα, Κωνσταντίνου και Ελένης και υπάρχει πιθανότητα να δούμε επανένωση των Α.Μ.Α.Ν. για ένα μοναδικό επεισόδιο για τα 20 χρόνια του ΑΝΤ1.:):):)

 

Για το Παντρεμενοι εχουν ψυχη τι να πω???5 νεα επεισοδια?Κινηματογραφος???Γιατι???Απαισια σειρα.

 

Αλλα αν ισχυει το αλλο για Α.Μ.Α.Ν. για Εγκληματα και Κων/νου και Ελενης τοτε μπραβο στον ΑΝΤ1 που θα αναβιωσουν 2 τηλεοπτικες σειρες που αφησαν εποχη:)

 

Μακαρι να ισχυει για το Κωσταντινου και Ελενης.Θα δουν και τα νουμερα που θα κανει(αν ειναι τα επεισοδια ισαξια των πρωτων) και θα το κρατησουν περισσοτερο θελω να ελπιζω.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστο νέο αυτό.Μπράβο στον ant1.Πραγματικά θα θέλαμε να ξαναδούμε έστω και για ένα επεισόδιο καινούργιο,αυτές τις σειρές.Ο ακάλυπτος ήταν τρομερή σειρά!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτο γινει θα ειναι απιστευτο!

Εχεις καποιο link?:rolleyes:

http://tvnea.blogspot.com/

 

Μακαρι να ισχυει για το Κωσταντινου και Ελενης.Θα δουν και τα νουμερα που θα κανει(αν ειναι τα επεισοδια ισαξια των πρωτων) και θα το κρατησουν περισσοτερο θελω να ελπιζω.

Ε!Δε νομιζω...η Ραντου εχει και το Εργαζομενη Γυναικα.Παντως ενα special επεισοδιακι μπορουν να κανουν ανετα!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως ενα special επεισοδιακι μπορουν να κανουν ανετα!

Φυσικά και μπορούν να κάνουν ένα special επεισόδιο αλλά δεν θα έχει το "πνεύμα" το 90's.:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...