Jump to content

[Επίσημο] Nokia N76


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πηρα σημερα... απο κοσμοτε 350 στο κοσμοτε 120... Το κινητο ειναι πανεμορφο και τελειο.. Προτινεται ανεπιφιλακτα.. Για την μπαταρια δεν ξερω ακομα.. Θα δειξει.. Λιγο μου την εσπασε αυτο το πορτακι της καρτας μνημης αλλα μια συνηθεια ειναι..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 817
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά για πείτε μου κάτι: Η θύρα στο κάτω μέρος είναι η κλασσική Nokia Pop-port ή πλέον Mini-USB; Γιατί αν είναι η δεύτερη δε θα υποστηρίζει πλήθος αξεσουάρ που έχω και βέβαια car kit, οπότε this phone is not for me...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Moνο mini usb εχει..

 

Εντωμεταξύ, το κινητο συγχρόνησε αψογα με τον μακ χωρις ούτε ενα προβλημα... Πέρασα τις επαφές μου και ολα οκ!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του αντέχει δύο μέρες με σχετικά υψηλή χρήση; Είσαι βέβαιος;

Σε αυτήν την περίπτωση,η αυτονομία του δεν αποτελεί μειονέκτημα.Είναι τουλάχιστον ικανοποιητική.

 

ικανοποιητικη απλα οπως και με το N95,2 ημερες κι εμενα με αρκετο πειραγμα και bt Μονιμα ανοιχτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

H μπαταρία μου φαίνεται πολυ καλη... Το φορτισα σημερα, ολη μερα "επαιζα" μαζι του και η μπαταρια έπεσε μονο μία γραμμη..
Link to comment
Share on other sites

H μπαταρία μου φαίνεται πολυ καλη... Το φορτισα σημερα, ολη μερα "επαιζα" μαζι του και η μπαταρια έπεσε μονο μία γραμμη..

 

κοιταξε δεν ειναι και τοσο ασχημη οντως αν και ειναι μικρη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μετρητής στα μηνύματα δεν υπάρχει? Δεν τον βρίσκω πουθενα.. Λογικα μεσα στο μητρώο δεν επρεπε να ηταν?

Λογικά θα έπρεπε να υπάρχει στο μητρώο αλλά, όχι δεν υπάρχει.

Ίσως υπάρχει κάποια εφαρμογή αλλά δεν κατάφερα να βρω, τουλάχιστον για 3rd Edition κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα και εγω και δεν βρηκα για 3rd edition κινητο.. Αλλα ειναι δυνατον ενα τετοιο τηλ να μην εχει το δικο του μετρητη? Εδω το εχουν αλλα και αλλα...
Link to comment
Share on other sites

Moνο mini usb εχει..

 

Εντωμεταξύ, το κινητο συγχρόνησε αψογα με τον μακ χωρις ούτε ενα προβλημα... Πέρασα τις επαφές μου και ολα οκ!!!

 

Όταν το συνδέεις στη Miniusb φορτίζει;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Oταν με το καλο κανουμε αναβαθμιση στο λογισμικο θα χαθουν και ολες οι εφαρμογες μας?

 

Εχω περασει καποιες (τις εγκαθιστώ στη μνημη του τηλ) και δεν ξερω σε ποιο μερος ακριβως της μνήμης αποθηκευονται... Το λεω αυτο γιατι εσβησα μια που δεν μου αρεσε αλλα φοβαμαι μηπως αφησε "πραγματακια" πισω..

 

Πως βλέπουμε ποση εσωτερικη μνήμη μας μένει?

Link to comment
Share on other sites

Oταν με το καλο κανουμε αναβαθμιση στο λογισμικο θα χαθουν και ολες οι εφαρμογες μας?

 

Εχω περασει καποιες (τις εγκαθιστώ στη μνημη του τηλ) και δεν ξερω σε ποιο μερος ακριβως της μνήμης αποθηκευονται... Το λεω αυτο γιατι εσβησα μια που δεν μου αρεσε αλλα φοβαμαι μηπως αφησε "πραγματακια" πισω..

 

Πως βλέπουμε ποση εσωτερικη μνήμη μας μένει?

 

οταν κανεις αναβαθμιση χανονται ολα.

ειναι σαν να πηρες το τηλ.πρωτη μερα.

αρχιζεις και το στηνεις ξανα απο την αρχη.

πηγαινε....μενου/επιλογες/στοιχεια μνημης/μνημη τηλ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω τις "επιλογές" που λες.. Που ειναι?

 

οταν μπαινεις στο κεντρικο μενου

κατω αριστερα οπως βλεπεις την οθονη.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου τι ρόλο βαράει ο διαγωνισμός που γίνεται με τα σχέδια για το noκia n76.Θα κυκλοφορήσει κάποιο κινητό με αυτά τα σχέδια ; Θα μπορούμε να τα βάλουμε σαν πρόσοψη; τι;
Link to comment
Share on other sites

Η μουσική σαν active σβήνει σε σας? Εμενα αν πατησω παρατεταμενα το μενου μου τη βγαζει παντα μαζι με το εικονιδιο του τηλεφωνου και δε κλείνει σαν εφαρμογή...
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Η μουσική σαν active σβήνει σε σας? Εμενα αν πατησω παρατεταμενα το μενου μου τη βγαζει παντα μαζι με το εικονιδιο του τηλεφωνου και δε κλείνει σαν εφαρμογή...

 

 

ειναι παντα ενεργο επειδη ειναι μουσικο τηλ.οπως και

στο ν73ΜΕ παντα ειναι ενεργη η επιλογη -μουσικη-

αμα σε ενοχλει τοσο και θελεις να την κανεις τερματισμο

μπορεις να βαλεις το προγραμμα handy taskman.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πήρε η αδερφή μου σήμερα και έχω ένα πρόβλημα με τις επαφές οι οποίες είναι αποθηκευμένες στην κάρτα σιμ αλλά το κινητό δεν τις βλέπει αν δεν τις αντιγράψεις στο τηλέφωνο.Δεν γίνεται να τις βλέπει απο την σιμ κατευθείαν?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

το πήρε η αδερφή μου σήμερα και έχω ένα πρόβλημα με τις επαφές οι οποίες είναι αποθηκευμένες στην κάρτα σιμ αλλά το κινητό δεν τις βλέπει αν δεν τις αντιγράψεις στο τηλέφωνο.Δεν γίνεται να τις βλέπει απο την σιμ κατευθείαν?

 

Δεν το έχω στα χέρια μου αλλά μήπως δεν έχει επιλέξει να βλέπει της επαφές από τη σιμ ή από τηλέφωνο και σιμ ταυτόχρονα οπότε βλέπει μόνο όσες είναι στο κινητό?

 

Αν και λογικά για να ποστάρεις μάλλον θα το έχετε ψάξει ήδη αυτό το ενδεχόμενο, οπότε μάλλον δεν προσφέρω κάτι.:O

Link to comment
Share on other sites

ναι το έχω ψάξει, και ένα άλλο πρόβλημα που βγήκε μόλις τώρα είναι πώς σταμάτησε να τραβάει φώτος!! μόλις πας να τραβήξεις μία κολάει και σε πετάει έξω..μήπως πρέπει να το πάω πίσω αύριο και να απετήσω τα λεφτάμου πίσω ή έστω ένα άλλο κινητό?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ναι το έχω ψάξει, και ένα άλλο πρόβλημα που βγήκε μόλις τώρα είναι πώς σταμάτησε να τραβάει φώτος!! μόλις πας να τραβήξεις μία κολάει και σε πετάει έξω..μήπως πρέπει να το πάω πίσω αύριο και να απετήσω τα λεφτάμου πίσω ή έστω ένα άλλο κινητό?

 

Εάν το πήρες από το πλαίσιο από ό,τι έχω ακούσει εντός 7 ημερών σου αντικαθιστούν τη συσκευή οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα. Εάν τώρα το πήρες από αλλού εξήγησε τους το ζήτημα και σου εύχομαι να πετύχεις αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

 

Απο οτι εμαθα ,ηρθε το κοκκινο και στα νοκια shops:wink:

(Αν θελετε να μαθετε απο ποιο νοκια σοπ ρωτησα,pm me)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...