Jump to content

Μια καλή δικαιολογία να λείψω από τη δουλειά;


Venus_Is_A_Boy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia den paizei arrostia, giati tha me parei standar tilefono na dei pos eimai.. opote kalitera ena taxidi gia seminario me ti sxoli... ta seminaria einai ipoxreotika?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia den paizei arrostia, giati tha me parei standar tilefono na dei pos eimai.. opote kalitera ena taxidi gia seminario me ti sxoli... ta seminaria einai ipoxreotika?

Νομιζω οχι...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia den paizei arrostia, giati tha me parei standar tilefono na dei pos eimai.. opote kalitera ena taxidi gia seminario me ti sxoli... ta seminaria einai ipoxreotika?

Ωραία, ας σε πάρει τηλέφωνο, που κολλάς???

Πρίν σε πάρει όμως, κάνε μία εκτροπή απο το σπίτι στο κινητό και όλα ok :D

 

Μην μου πεις όμως ότι θα σου κάνει βίντεο-κλήση γιατί εκεί αλλάζει το πράμα :lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ας σε πάρει τηλέφωνο, που κολλάς???

Πρίν σε πάρει όμως, κάνε μία εκτροπή απο το σπίτι στο κινητό και όλα ok :D

 

Μην μου πεις όμως ότι θα σου κάνει βίντεο-κλήση γιατί εκεί αλλάζει το πράμα :lol:

Θα τον παρακολουθει με δορυφορο...:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

17 xronwn...xmm σιγουρα φιλε δεν στηριζεται σε σενα οποτε δεν τον νοιαζει ουτε αυτον,τι δουλεια κανεις ?

μην λες τσαμπα ψεμματα

Τι 17 βρε? 20 είναι το παιδί :rolleyes:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

τοσες δικαιολογιες πιστευω πως ειναι αρκετες.

αλλωστε κατεληξε ο φιλος στη λυση σεμιναριο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χαρτι γιατρου...το πιο απλο...

αν δεν εχεις πανε σε εναν οδοντιατρο και ζητα ενα..θα κανεις και ενα καθαρισμουλη..

 

Φαντάζομαι ότι εννοεί ότι πας στον οδοντίατρο, κάνεις έναν καθαρισμό και σου δίνει χαρτί για κανά-δυο εξαγωγές και έτσι χτυπάς την αναρρωτική. Αρκεί μετά να μην ανοιξεις το στόμα σου...

Link to comment
Share on other sites

το εχω ηδη διευκρινησει...οσοι εχουν στοιχειωδη λογικη το καταλαβαν

(καπετανιε πως με πιανειιιιιιιις)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Είμαι το αφεντικό του Venus_Is_A_Boy. Νόμιζες οτι δεν θα σε έβρισκα εδω μέσα ε? Λοιπόν ακαμάτη και αρχιτεμπέλαρε υπάλληλε, σε προειδοποιώ οτι δεν πρόκειται να πάρεις καμία άδεια για οποιονδήποτε λόγο, και οτι απο δώ και πέρα θα δουλεύεις και τα ΣΚ και υπερωρίες χωρίς βέβαια να πληρώνεσαι. Και την καλοκαιρινή άδεια ΞΕΧΑΣΕ ΤΗΝ. Ελπίζω να καταλαβαίνεις οτι το κάνω για το καλό της εταιρίας και πάνω απ'ολα για το δικό σου. Για να μάθεις να μπαίνεις σε τέτοια forums του διαβόλου και να ζητάς συμβουλές για το πώς θα με κοριοδέψεις!

Με εκτίμηση

Το αφεντικό σου

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :respect:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

paidia den paizei arrostia, giati tha me parei standar tilefono na dei pos eimai.. opote kalitera ena taxidi gia seminario me ti sxoli... ta seminaria einai ipoxreotika?

 

οχι απο οσο ξερω...

αλλα υπαρχουνε ορισμενα που σου τα συνηστα η σχολη...οποτε δηλωσε κατι τετοιο...

αλλα παλι αφφου λες ειναι φρι καλυτερα να μην φοβηθεις και να πεις την αληθεια...

οχι :''ξερεις αφενικο θελω 4μερες να παω να δω το μωρο μου''π.χ

αλλα:''αφεντικο,θα χρειαστει να λειψω 4μερες τοτε ως τοτε...ειναι ευκολο?ειναι αναγκη να λειψω''

;)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι το αφεντικό του Venus_Is_A_Boy. Νόμιζες οτι δεν θα σε έβρισκα εδω μέσα ε? Λοιπόν ακαμάτη και αρχιτεμπέλαρε υπάλληλε, σε προειδοποιώ οτι δεν πρόκειται να πάρεις καμία άδεια για οποιονδήποτε λόγο, και οτι απο δώ και πέρα θα δουλεύεις και τα ΣΚ και υπερωρίες χωρίς βέβαια να πληρώνεσαι. Και την καλοκαιρινή άδεια ΞΕΧΑΣΕ ΤΗΝ. Ελπίζω να καταλαβαίνεις οτι το κάνω για το καλό της εταιρίας και πάνω απ'ολα για το δικό σου. Για να μάθεις να μπαίνεις σε τέτοια forums του διαβόλου και να ζητάς συμβουλές για το πώς θα με κοριοδέψεις!

Με εκτίμηση

Το αφεντικό σου

 

Καλημέρα...

 

:X :X πλάκα κάνεις έ?:confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Έχει κανείς καμιά καλή ιδέα για να λείψω σε κάνα μήνα από τη δουλειά για 4 μέρες?... Θέλω να φύγω Παρασκευή κ ν έρθω Δευτέρα...........

 

Βοήθεια....

 

Πάντως η ποιό σωστή λύση είναι αυτή που έχει υποθεί...:rolleyes:

Απο τη στιγμή που δεν κολλάς και ένσημα νομίζω πως είναι ποιό λογικό να του πείς ότι απο την "ταδε" εως την "ταδε" ημερομηνία θα λείψω...;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

 

:X :X πλάκα κάνεις έ?:confused:

Λές να τον αναγνώρισε από το nickname? :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Λές να τον αναγνώρισε από το nickname? :p

 

Μπορεί...:rolleyes: και εμένα με αναγνωρίζουν αρκετοί εδώ μέσα απο το nickname που έχω...:p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

xm...δλδ ειναι λογικο να μη του τα πει κατ ιδιαν(να δεις και τον αλλο να κοκκινιζει-πρασινιζει κτλ) αλλα να τα ποσταρει?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πλάκα κάνω. Αλλα μου είχε τύχει παρόμοιο περιστατικό με μια απο τις υπαλλήλους μου.

 

:lol: Άντε βρε παιδί μου :p είπα και εγώ τέτοια σύμπτωση :confused: (και γκαντεμιά για τον Venus_Is_A_Boy :p :lol: )

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..

 

Παιδιά να στε καλά, γελάω πολυ... .Φυσικά δεν είναι αλήθεια...

 

Λοιπόν, ναι δουλεύω κ σκ.. Και η λαλακία έιναι οτι ποτέ δεν ειναι σταθερά... Δλδ θα ξερω αν θα δουλεύω στο καφέ ΣΚ, από την Πέμπτη..... Η λύση με το γάμο επίσης καλή... Με την κηδεία την αφήνω λίγο γιατί δεν είμαι καλός στα κλάμματα...

 

Ναι μπορεία να μην μου κολλάει ένσημα, αλλά όταν είχα λείψει κ δύο βδομάδες ταξίδι διακοπών τα χριστούγεννα μου την έλεγαν οι άλλου υπάληλλοι - παρόλο που τους κολλάει ένσημα, κ δεν θέλω να παιχτεί κάτι....

 

Οπότε νομιζω η σχολή με τα σεμινάρια θα με σώσει....

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όταν θέλω να πάω κάπου λέω ότι: πειράζει αν λείψω πχ τη Δευτέρα επειδή θέλω να πάω Πήλιο??? Το σκέφτεται λίγο και μου λέει... Ε τι να σε κάνω, είσαι και κορίτσι! Να πας και καλά να περάσεις :lol:

 

Από το να λέω ότι αρρώστησα ή οτιδήποτε άλλο, καλύτερα η αλήθεια!

Γιατί όταν αρρωστήσω στ αλήθεια μπορεί και να μην με πιστεύει:(

Εξάλλου δεν είναι χαζός και να πιστεύει ότι συνέχεια αρρωσταίνω!

 

Οπότε καλύτερα την αλήθεια, παρά να πω ψέμματα:)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

e ti? na kano allagi filou?

 

:lol: :lol: :w00t: ωραίος...:rolleyes:

Κοίτα επειδή είναι λίγο μπέρδεμα και οι μέρες κυλάνε είναι απλό...

Ξέρετε Κύριε Ταδε στις ταδε του μηνός θα λείψω....

Εγώ π'αντως έτσι του λέω και δεν μου έχει πει ποτέ όχι...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...