Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω ολους για τις απαντησεις,στην τελικη εχω καβα το 95 οποτε δεν ανχωνομαι με τιμη 399 to προτιμω καινουργιο.μες την βδομαδα υπολογιζω να το εχω:)

 

Οποτε μπορουμε να σε καλοσορισουμε στην ομορφη παρεα μας:DΟ'τι και να χρειαστεις εδω ειμαστε

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και από μένα. 3 χρόνια ευτυχής κάτοχος του qtek s100, έφτασε τώρα πια η ώρα να το αντικαταστήσω (δυστυχώς απεβίωσε). Τι άλλο να σκεφτώ παρά HTC και πάλι. Στο μάτι μου έχει μπει το Touch το οποίο αν είναι θα το πάρω με επιδότηση από τη Vodafone. Επειδή διάβασα ότι κυκλοφορούν 2 εκδόσεις (128/64 και 256/128 ΜΒ μνήμς) γνωρίζει κανείς ποια από τις 2 εκδόσεις διατίθεται στα καταστήματα της VF; Στα φυλλάδια της πάντως μια έκδοση αναφέρει την 3450.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Αν το παρεις καινουριο τοτε το εχει το πλαισιο

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977961&product=1045113

και μαλιστα η τιμη του ειναι SUPER!!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρει κανεις πως να απενεργοποιήσω το ΧΤ9 για τα καλά..??

 

Ναι βρε παιδια τι ειναι αυτο; Απενεργοποιω τα παντα και αυτο εκει: ακαθεκτο!!

Εχει κανεις καποια απαντηση;

Link to comment
Share on other sites

HTC Touch P3450: 128MB ROM / 64MB RAM

HTC Touch P3452: 256MB ROM / 128MB RAM

 

Στην σελίδα του ΠΛΑΙΣΙΟΥ αναφέρει

Μνήμη320MB (256MB Rom / 64MB Ram)

 

Τελικά τι ισχύει;

Mήπως είναι 3 συνολικά οι εκδόσεις που κυκλοφορούν;

 

1. 128MB ROM / 64MB RAM

2. 256MB ROM / 64MB RAM

3. 256MB ROM / 128MB RAM

 

Mπορεί κάποιος να απαντήσει με βεβαιότητα ρε παιδιά;

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Oxi den einai 3 oi ekdoseis pou kykloforoun (edw stin Ellada toulaxiston). Prokeitai gia ena parakseno lathos pou den katalabainw giati eksakolouthei na yparxei. Sigourepsou oti proketai gia to P3452 kai oxi gia to P3450 kai etsi tha eisai isixos oti exeis parei afto me tin 128MB RAM. An kai kata pasa pithanotita gia afto prokeitai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το παραγγειλεις απο το πλαισιο

http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...roduct=1045113

θα ειναι σιγουρα το 3452 με 256/128:)

Μη φοβασαι!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ψάξε στο http://www.ipmart-forum.com για το slovoed eng-greek dictionary..

 

 

δεν μπορω να το κανω install,μου λέει οτι δεν το υποστηρίζει. :wacko:

αν δεν κάνω λάθος δεν κάνει για τα windows6

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς τρέχεις? Μήπως πρέπει να το τρέξεις στον υπολογιστή για να εγκατασταθεί μεσω active sync?

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το κανω install,μου λέει οτι δεν το υποστηρίζει. :wacko:

αν δεν κάνω λάθος δεν κάνει για τα windows6

 

εΓώ πάντως αυτό έχω και τρέχει μια χαρά στην ίδια συσκευή με εσένα!!!:O

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στη vodafone δεν παιζει το 3452, μόνο το πιο παλιό και αυτό το πάνε λίγο λίγο για απόσυρση. Έχει βρει κανείς το 3452 σε κατάστημα Vodafone;

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Sto Vodafone sto eipan afto i to eides apo monos sou? Se rwtaw giati aftoi ekei den kseroun ti tous ginetai.

 

Πήγα από ένα κατάστημα, αρχικά δεν καταλάβαιναν τι τους λέω...μίλησα με 2-3 και τελικά μου έδειξαν στους καταλόγους τους το 3450 και μου παν ότι μόνο αυτό έχουν και το αποσύρουν λίγο λίγο ως παλιό μοντέλο. Για το άλλο ούτε που γνώριζαν ότι υπάρχει και φυσικά δεν γνώριζαν και αν το φέρουν ποτέ.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στη vodafone δεν παιζει το 3452, μόνο το πιο παλιό και αυτό το πάνε λίγο λίγο για απόσυρση. Έχει βρει κανείς το 3452 σε κατάστημα Vodafone;

 

Να πας στο Πλαισιο να το παρεις μονο 400ε,μπορεις και χρεισιμοποιωντας την επιδοτηση και αστους στη Vodafone να κουρευοντε!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Να πας στο Πλαισιο να το παρεις μονο 400ε,μπορεις και χρεισιμοποιωντας την επιδοτηση και αστους στη Vodafone να κουρευοντε!!

 

αν μπορώ να το κάνω αυτό, σίγουρα θα το κάνω. Γίνεται όμως;

 

(Και απαντώ στον εαυτό μου)

 

- Γίνεται, μόλις τηλεφώνησα στο 13830 και μου απάντησν καταφατικά.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

είμαι νέος κάτοχος της συσκεύης και έχω κάποιες απορίες.

 

1) αλλάζει ο ήχος μυνήματος της συσκευής να βάλω κάποιο δικό μου? αν ναι πώς?

2) μπορώ να αποκρύπτω μυνήματα(sms i mms) που έρχονται κατι σαν black kαι white list?

3)μπορώ να κλεδώνω το κινητό και να ανοίγει μόνο με κωδικό?(κάτι σαν κλείδωμα πληκτρολογίου αλλά με κωδικό

4)κλείδωμα φωτογραφιών?

 

που μπορώ να βρίσκω πληροφορίες για νέες εκδόσεις προγράμματων (με ένα pm)

 

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) αλλάζει ο ήχος μυνήματος της συσκευής να βάλω κάποιο δικό μου? αν ναι πώς?

 

Πρέπει να είναι σε μορφή .wav και να τα ρίξεις στο φάκελο /Storage Card/My Documents

 

2) μπορώ να αποκρύπτω μυνήματα(sms i mms) που έρχονται κατι σαν black kαι white list?

 

http://freewareppc.com/communication/callfirewall.shtml

 

3)μπορώ να κλεδώνω το κινητό και να ανοίγει μόνο με κωδικό?(κάτι σαν κλείδωμα πληκτρολογίου αλλά με κωδικό

 

Δεν είναι ΝΟΚΙΑ. Δεν στο συνιστώ.

 

4)κλείδωμα φωτογραφιών?

 

Τι εννοείς; Κλείδωμα αρχείων; Υπάρχει αυτή η δυνατότητα μέσω του Resco Explorer.

 

που μπορώ να βρίσκω πληροφορίες για νέες εκδόσεις προγράμματων

 

ipmart-forum.com

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ. μόλις συνάντησα και ένα πρόβλημα.

 

όταν συνδέομαι στο msn δεν μου βγάζει τις επαφές που είναι online..

 

καμιά βοήθεια?

 

συνδέομαι με wifi...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, φίλε μου, άκου! Λένε ότι με το να βάλεις πειραγμένο firmware και να αλλάξεις τις εκδόσεις του bootloader, χάνεις την εγγύηση. Επειδή και εγώ έκανα κάτι παρόμοιο, νομίζω ότι βρήκα τρόπο να το επαναφέρω. Κάτι που πολλοί το αμφισβητούν. Θα σου δώσω τον τρόπο μου, που για μένα δούλεψε, αλλά όταν θα το πας στο σέρβις, θα σε παρακαλέσω να μου πεις τα αποτελέσματα, αν δηλαδή θεώρησαν το κινητό σου εντός εγγύησης, ΟΚ;

  • Κατεβάζεις τη αρχική ROM (αγγλική) από εδώ.
  • Εγκαθιστάς την ελληνική extended ROM που θα βρεις στο site τις ACE Hellas (αν έχεις πρόβλημα, στείλε μου pm).
  • Νομίζω ότι είσαι ΟΚ!

Περιμένω την απάντησή σου!

φιλε απανταω τοσο αργα γιατι λογω καποιων καθυστερησεων(για το μεγαλυτερο μερος τους δεν φταιει η εταιρεια) το παρελαβα σημερα.

Λοιπον μου αλλα κανονικα τη κυρια πλακετα(δωρεαν).Βεβαια δεν ξερω αν το ψαξαν για να δουν αν ειχε γινει τροποποιηση...

Ευχαριστω για τη βοηθεια

 

 

Επειδη τωρα που το πήρα θελω να βαλω αλλη ROM για περισσοτερη ελευθερη μνημη (κυριως ram). Μπορει να μου προτεινει κανεις καποια. Ακομα θα ηθελα να εχω και ελληνικα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...