Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παίδες,

ποιος γνωρίζει που μπορώ να βρώ black silicon case για το htc touch σε Ελλάδα?

Έψαξα και μόνο σε ebay βρίσκω αξιόλογα πράγματα, αλλά προσπαθώ να το αποφύγω.

Link to comment
Share on other sites

Στα κλασικά ελληνικά ηλεκτρονικά καταστήματα όλο και κάτι έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αποφεύγεις την αγορά από το νετ. Εγώ θα σου λέγα να πάρεις από http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02048&dept_id=039&cat_id=0718 μαζί με μία προστασία οθόνης που έχει κορυφαίες αλλά φαντάζομαι ότι το Χονκ Κονγκ σου πέφτει λίγο μακριά!:p (έχει και τζάμπα μεταφορικά μέχρι 5/12)
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Στα κλασικά ελληνικά ηλεκτρονικά καταστήματα όλο και κάτι έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αποφεύγεις την αγορά από το νετ. Εγώ θα σου λέγα να πάρεις από http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02048&dept_id=039&cat_id=0718 μαζί με μία προστασία οθόνης που έχει κορυφαίες αλλά φαντάζομαι ότι το Χονκ Κονγκ σου πέφτει λίγο μακριά!:p (έχει και τζάμπα μεταφορικά μέχρι 5/12)

 

Δηλαδη φιλε μου το συστηνεις για αγορες το συγκεκριμενο eshop.. Ποσο καιρο κανουν για να τα στειλουν?

Link to comment
Share on other sites

Σου συστήνω αυτό αλλά και όποιο άλλο έχει καλή φήμη στο ebay κάτι που είναι εύκολα διαπιστώσιμο. Σε μιά βδομάδα πάνω κάτω θα τα έχεις πάντως από το Χονγκ Κονγκ
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σου συστήνω αυτό αλλά και όποιο άλλο έχει καλή φήμη στο ebay κάτι που είναι εύκολα διαπιστώσιμο. Σε μιά βδομάδα πάνω κάτω θα τα έχεις πάντως από το Χονγκ Κονγκ

 

Για πες μου σε παρακαλω πως μπορω να το διαπιστωσω αυτο και για αλλα καταστηματα? Εννοεις να το ψαξω στο site του ebay?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε από δω τα πάντα για τα eshop και θα συο λυθούν ολες οι απορίες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=27729&highlight=%E1%E3%EF%F1%DD%F2+ebay

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

re pedia mipos exei kanenas petixei kanena tropo na allaksoume tin software emfanisi tou touch mas???(alagi eikonidiwn ousiastika)

 

episeis pia pistevete oti einai ta aparetita programmata gia to touch?

 

ta dika mou einai:

battery status

alarm today

psshutXP

to fix gia to Windows live

Hellenic Calendar

 

ayta...:cool: perimenw apantiseis-gnomes

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα μήπως σου κάνει αυτό ->http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=205080

Και όσο για τα προγράμματα να προσθέσω:

spb wallet, expense plus, slovoed eng-gr, web camera plus,resco file explorer, Maspware Automanager

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

re pedia mipos exei kanenas petixei kanena tropo na allaksoume tin software emfanisi tou touch mas???(alagi eikonidiwn ousiastika)

 

episeis pia pistevete oti einai ta aparetita programmata gia to touch?

 

ta dika mou einai:

battery status

alarm today

psshutXP

to fix gia to Windows live

Hellenic Calendar

 

ayta...:cool: perimenw apantiseis-gnomes

 

File mou to fix gia to Windows Live ti dior8onei? Giati exw ena problhma me to messenger, mou bgazei oles tis epafes offline enw den einai

Link to comment
Share on other sites

File mou to fix gia to Windows Live ti dior8onei? Giati exw ena problhma me to messenger, mou bgazei oles tis epafes offline enw den einai

 

auto dior8wnei!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
File mou to fix gia to Windows Live ti dior8onei? Giati exw ena problhma me to messenger, mou bgazei oles tis epafes offline enw den einai

 

Egkatestise an theleis to Windows_Live_10.6.33.600. Doulevei mia xara! :cool:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Egkatestise an theleis to Windows_Live_10.6.33.600. Doulevei mia xara! :cool:

 

An to egkatasthsw 8a yparxei kai h prohgoumenh ekdosh tou messenger,, Afto pou anafereis esy einai to idio pou leei o filos "artant" pio panw?

Eyxaristw padws

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εχω διαβασει οοοοοολο το θεμα αλλα ακομα εχω καποια κενα. καταρχην πως εχετε βαλει ελληνικα στο fullscreen keyboard? δυο οδηγιες θα βοηθουσαν πολυ. ακομα, προσπαθω να περασω τις επαφες απο το παλιο μου κινητο στο touch. τις περασα απο το παλιο στο outlook αλλα δεν ξερω πως να τις στειλω απο το outllok sto touch, οταν κανω συγχρονισμο κραταει μπακαπ σε αυτες που εχω ηδη μεσα στο touch. λοιπον? περιμενω:)
Link to comment
Share on other sites

vrika kai kati allo oson afora to costumiz...

 

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=4940&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

nomizw oti prepi na to exoun ksana anaferei edw alla varieme na to psakso....na to doun kai osi den to exoun dei...kai doulevei apsoga gia touch (signomi an einai antigrafi)

 

willmott wraio alla malon den to ethesa swsta epsaxna kati san to parapanw alla ligw diaforetiko(pio poli today screen kai ta "perixora"

:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι τώρα σε κατάλαβα απλώς φοβάμαι ότι όλα αυτά εκτός από ανούσια κατά την γνώμη μου, επιβαρύνουν χωρίς λόγω την ήδη καταπονημένη μνήμη της συσκευής που αποδεδειγμένα δεν είναι και για πολλά!! Βέβαια το οπτικό αποτέλεσμα δεν είναι άσχημο αλλά περί ορέξεως!
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εχω διαβασει οοοοοολο το θεμα αλλα ακομα εχω καποια κενα. καταρχην πως εχετε βαλει ελληνικα στο fullscreen keyboard? δυο οδηγιες θα βοηθουσαν πολυ. ακομα, προσπαθω να περασω τις επαφες απο το παλιο μου κινητο στο touch. τις περασα απο το παλιο στο outlook αλλα δεν ξερω πως να τις στειλω απο το outllok sto touch, οταν κανω συγχρονισμο κραταει μπακαπ σε αυτες που εχω ηδη μεσα στο touch. λοιπον? περιμενω:)

 

Ριξε μια μια ματια σε αφτο το link http://www.myphone.gr/software/file-427.html και κατεβασε το greek skin για το fullscreen keyboard. Οσο για τις επαφες ψαξε τις ρυθμισεις στο ActiveSync και θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

oxi! egw lew oti dior8wnei thn ekdosh pou exeis!

 

Μηπως μπορεις να μου πεις που μπορω να βρω το fix για το messenger?

Eυχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλα το πληκτρολογιο ειναι απιστευτο!

τωρα με τις επαφες, δεν βρισκω καποια ρυθμιση που να μου τις στελνει στο κινητο και το κουμπι επιλογες, πανω στις επαφες, ειναι σκουρο (δεν υπαρχουν επιλογες), και στο κιν και στο πισι. τι να κανω, να τις στειλω μια-μια απο το παλιο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Να μπω και εγώ στην παρέα

Χθες παρήγγειλα το touch P3450 από Αμερική με Αγγλικό μενού ενοείτε.

Eπειδή διάβασα όλες τις σελίδες και δεν κάνω βιαστικές ερωτήσεις ψάχνω πρώτα να βρώ αν έχει απαντηθεί αυτό που χρειάζομαι. Αλλά έχω την εξής απορία

Το Destinator που έχω ήταν για wm2003 γιατί είχα πριν ενα ΗP Ipaq 6340 και το πούλησα. Βαζουμε την ίδια έκδοση του destinator θα δουλέψει?? Η έχει destinator για WM6? είδα ότι κάπου υπάρχει μια έκδοση dest που παίζει από κάρτα. Είναι έυκολο με pm να μου την στείλει κανείς να την κατεβάσω??

 

Επίσης έχει κανείς ασχοληθεί με το πρόγραμμα εξελληνοποίησης LENG

Στο άλλο που είχα το ΗP είχα περάσει απο πάνω αυτό το software και γίνανε ολα στα Ελληνικά αλλα ήταν λειτουργικό pc2003. Βεβαια αν δείτε στο link της σελίδας του υποστηρίζει και το WM5 και 6.

Το έχει δοκιμάσει κανείς???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα πρότεινα για πληκτρολόγιο το PCM keyboard από εδώ http://www.myphone.gr/forum/archive/index.php/t-180356.html το οποίο νομίζω ότι είναι το καλύτερο γιατί δεν πιάνει όλη την οθόνη και έχεις άποψη για το τι γράφεις και δεύτερον έχει πλήκτρα αρκετά μεγάλα για τα δακτυλα ενός ενήλικα άσε που είναι και freeware:cool:
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

νταξει οπως βολευεται ο καθενας, καποια στιγμη θα δοκιμασω και αυτο παντως.

 

να ρωτησω κατι το οποιο δεν εχει συζητηθει καθολου, οι περισσοτερες εφαρμογες που εχω βρει και εγκαταστησει ειναι καταληξης .exe που σημαινει οτι πρεπει να τις τρεξεις απο το πισι και να εγκατασταθουν ΚΑΙ σε αυτο. υπαρχει λυση να μην γινεται κατι τετοιο? αν εγω θελω να βαλω 20 εφαρμογες στο κινητο μου πρεπει να βαρυνω και τον υπολογιστη μου με 20 προγραμματα?

 

και κατι τελευταιο, πως γινεται να μην εμφανιζονται οι επαφες της SIM στις επαφες μου? εκτος απο το να τις σβησω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να ρωτησω κατι το οποιο δεν εχει συζητηθει καθολου, οι περισσοτερες εφαρμογες που εχω βρει και εγκαταστησει ειναι καταληξης .exe που σημαινει οτι πρεπει να τις τρεξεις απο το πισι και να εγκατασταθουν ΚΑΙ σε αυτο. υπαρχει λυση να μην γινεται κατι τετοιο? αν εγω θελω να βαλω 20 εφαρμογες στο κινητο μου πρεπει να βαρυνω και τον υπολογιστη μου με 20 προγραμματα?

 

Den einai toso problima afto. Ean ta egkatastiseis apo to PC kai aposundeseis to PDA, meta ta kaneis remove efkola apo to PC xwris na epireazei to PDA sou.

 

και κατι τελευταιο, πως γινεται να μην εμφανιζονται οι επαφες της SIM στις επαφες μου? εκτος απο το να τις σβησω...

 

Exei tin epilogi to SKTools.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...