Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα καταφερα!!! Δοκιμαζω την SNE2 rom(see no evil) που βρηκα λιγες σελιδες πιο πισω για να δω τι κανει...θα ενημερωσω.

Σας ευχαριστω πολυ παιδες....

Link to comment
Share on other sites

δεν ακούτε ποτέ ε? δικαίωμά σου να βάλεις όποια ρομ θες
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω καποια αλλη να βαλω και θελω να δοκιμασω την διαδικασια.αν μου προτεινεις καποια αλλη ευχαριστως να την βαλω,απο την στιγμη που ξεφορτωθηκα την ΑΤ&Τ ειμαι happy.
Link to comment
Share on other sites

είσαι καινούργιος για αυτό δεν σου φωνάζω που δεν ψάχνεις.

 

ορίστε

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2362483#post2362483

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω καποια αλλη να βαλω και θελω να δοκιμασω την διαδικασια.αν μου προτεινεις καποια αλλη ευχαριστως να την βαλω,απο την στιγμη που ξεφορτωθηκα την ΑΤ&Τ ειμαι happy.

 

Δες Εδώ

 

Edit... Με πρόλαβε ο Θοδωρής.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω αλλα ειναι και το θεμα μεγαλυτερο απο βιβλιο του Ντοστογιεφσκι,θελει παρα πολες ωρες ψαξιμο για να βρεις ακρη.(το παρακολουθω εδω και 5 σελιδες περιπου)
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα,εβαλα την rom του Zaharakis με τ add-ons αλλα εξακολουθω να εχω προβλημα με το GPRS.Το περιεργο ειναι οτι στελνω και δεχομαι mms αλλα δεν μπαινει internet.... εχω βαλει το wizard και εχουν μπει οι ρυθμισεις.Καταραμενη Cosmote....καλα εκαναν οι Γερμανοι και την πηραν(τουλαχιστον θα εχουμε υπηρεσιες)
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλά αρνητικά! Προσωπικά θα σύστηνα σε όλους που έχουν Official 6 και δεν θέλουν να βάλουν cooked να μείνουν με την official 6! Τα 6.1 θα σας δημιουργήσουν τόσα προβλήματα που πραγματικά ούτε οι κακές 6.1 cooked δεν έχουν.

Στην αρχή η συσκευή μοιάζει γρήγορη, αποκρίσιμη και τα λοιπά αλλά μετά από λίγο θα διαπιστώσετε ΠΟΣΟ περίεργη είναι η rom. Κωλύματα στον dialer, ελάχιστη μνήμη (45mb), αρκετές εφαρμογές δεν παίζουν, αργή απόκριση αφού εγκατασταθούν 1-2 προγράμματα.

 

=> Μην την βάζετε. Απορώ η HTC τι είχε στο μυαλό της όταν την έβγαλε

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

εγώ βασικά την έβαλα αλλά μόλις είδα την ελευθερη μνήμη την έβγαλα.....!

 

να ναι καλά και ο 'ανθρωπος που μου άνοιξε τα μάτια....!

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Εχω βάλει στα contacts του outlook τα γενεθλια κάποιων φίλων. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να δημιουργήται ένα All Day Event στο ημερολόγιο κάθε χρόνο την ημερά που είχα δηλώσει.

Όταν όμως γίνεται sync με ένα pocket pc (τώρα με το κάιζερ αλλά το έκανε και με αλλα pocket pc) δημιουγεί το ίδιο event αλλα έχει ένα αριθμό στο τέλος.

πχ. "Γιωργος Παπαδόπουλος Birthday (4)" σαν να έχει δημιουργήσει 4 ίδια all day events την ίδια μέρα.

 

Χρησιμοποιώντας ενα sync sw για να ενημερώνω το google calendar από το outlook, επιβεβαίωθηκαν οι φόβοι μου δηλ. όντως δημιουργούσε πολλαπλά ίδια events στο calendar του google.

 

Εχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο σχετικό?

Link to comment
Share on other sites

ναι. το κάνει αυτό. Έχει συνήθως να κάνει με την γλώσσα της συσκευής και την γλώσσα του Outlook αλλά και για άλλους χαζούς λόγους. Βάλε ένα πρόγραμμα πχ το pocket mechanic για να διορθώσεις τέτοια χαζά φαινόμενα
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς το kaiser με αυτό:

http://www.itechdynamic.com/en/products_spec.asp?cid=2&pid=02060

 

δείχνει το caller id στην οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς το kaiser με αυτό:

http://www.itechdynamic.com/en/products_spec.asp?cid=2&pid=02060

 

δείχνει το caller id στην οθόνη?

 

Το απλο clip d δειχνει το ονομα αν ειναι γραμμενο με λατινικους χαρακτηρες και το νουμερο οταν ειναι γραμμενο στα ελληνικα η επαφη η οταν ο καλων ειναι αγνωστος

Το ιδιο θα κανει και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Το απλο clip d δειχνει το ονομα αν ειναι γραμμενο με λατινικους χαρακτηρες και το νουμερο οταν ειναι γραμμενο στα ελληνικα η επαφη η οταν ο καλων ειναι αγνωστος

Το ιδιο θα κανει και αυτο

 

ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γειά.

 

ερώτηση κρίσεως . Μπορώ να βάλω σαν default Πληκτρολόγιο το dynatype ώστε κάθε φορα που θέλω να άνω κάτι να μήν περιμένω μέχρι να το αλλάξω ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γειά.

 

ερώτηση κρίσεως . Μπορώ να βάλω σαν default Πληκτρολόγιο το dynatype ώστε κάθε φορα που θέλω να άνω κάτι να μήν περιμένω μέχρι να το αλλάξω ?

 

Χρειάζεσαι αυτό!!

Εκτέλεσέ το στο κάιζερ και μετά την εγκατάσταση τρέξτο και διάλεξε το πληκτρολόγιο της αρεσκείας σα default..;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...