Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γινεται να στειλω ταυτοχρονα περισσοτερα απο ενα πραγμα π.χ φωτο,mp3... με ασυρματη αποστολη(bluetooth)?? Πηγαινω στον φακελο που εχω φωτο μαρκαρω τρεις αλλα η επιλογη ασυρματη αποστολη δεν ειναι διαθεσιμη...οχι οτι δεν ζω χωρις να βρω λυση... αλλα ειναι σπαστικο να στελνεις 10φωτο μια μια..

 

μεσω resco explorer μπορεις να στειλεις ολη την καρτα σου μαζι με το περιτυλιγμα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μεσω resco explorer μπορεις να στειλεις ολη την καρτα σου μαζι με το περιτυλιγμα :lol:

 

ευχαριστω για την απαντηση, εχω το resco explorer κ τα ξεδερφια του αλλα δεν το ειχα δοκιμασει!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση, εχω το resco explorer κ τα ξεδερφια του αλλα δεν το ειχα δοκιμασει!:lol:

 

εχεις αργησει ηδη :lol::lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω θελω θεματακι με το θρυλο αλλα δεν νομιζω να εχει κανενας... πολυ αεκ εδω μεσα βρε παιδι μου:ninja::p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις βρήκα ένα παλιό καλό σκονάκι του WebViRuS σχετικά με την WebViRuS Kaiser List

 

επιτέλους και κάποιος που εκτίμησε και την λίστα μου :D

 

πρέπει να πω πως εσύ κοίταξες όλο το θέμα του καιζερ γιατί αυτό το post πρέπει να είναι 100 σελίδες πίσω.

 

όσο για σας που τα θέλετε όλα κόκκινα ακούστε το ViRuS-Mastora πως θα το κάνετε.

 

θα κάνετε εγκατάσταση στο pda σας το SPB Mobile Shell. Στα options του, μπορείτε να κάνετε το theme του καιζερ ότι χρώμα γουστάρετε, κόκκινο, πορτοκαλί, με βούλες, χωρίς βούλες κτλ.

 

αφού ακολουθήσετε το πρώτο βήμα λοιπόν του μάστορα, θα πάρετε μια photo του ολυμπιακού και θα την βάλετε σαν today background.

 

έτσι έχετε το Olybiakos Theme by ThoDoRis Tuning.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα θεματάκι του Ολυμπιακού έχει κανείς?

Αν όχι είναι εύκολο μήπως να φτιάξει κάποιος που να ξέρει?!

 

Κ εγω θελω θεματακι με το θρυλο αλλα δεν νομιζω να εχει κανενας... πολυ αεκ εδω μεσα βρε παιδι μου:ninja::p:lol:

 

 

εεεεεεππππππ :blink::blink:

 

για μαζευτειτε γαυριλοι :lol::lol::lol::D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους και κάποιος που εκτίμησε και την λίστα μου

 

πρέπει να πω πως εσύ κοίταξες όλο το θέμα του καιζερ γιατί αυτό το post πρέπει να είναι 100 σελίδες πίσω.

 

όσο για σας που τα θέλετε όλα κόκκινα ακούστε το ViRuS-Mastora πως θα το κάνετε.

 

θα κάνετε εγκατάσταση στο pda σας το SPB Mobile Shell. Στα options του, μπορείτε να κάνετε το theme του καιζερ ότι χρώμα γουστάρετε, κόκκινο, πορτοκαλί, με βούλες, χωρίς βούλες κτλ.

 

αφού ακολουθήσετε το πρώτο βήμα λοιπόν του μάστορα, θα πάρετε μια photo του ολυμπιακού και θα την βάλετε σαν today background.

 

έτσι έχετε το Olybiakos Theme by ThoDoRis Tuning.

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::lol::lol::lol::confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::lol::lol::lol::confused:

 

τι θες μωρέ ζηλιάρη. θες λίγο απο το φώς που εκπέμπει το ViRuS-Αστρο ε?

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσουν οι οδηγιες σου μαστορα πολυ εξυπνη σκεψη;) αλλα απεγκατεστησα το spb shell προχτες γιατι εβλεπα οτι δεν χρησιμοποιουσα το μενου π ειχε:lol: οποτε θα κοιταξω για καποιο ετοιμο θεματακι:!:

 

Πολυ μετριοφροσυνη ρε παιδι μου...πλακα κανω....μαλλον το πνευμα των χριστουγεννων που πλησιαζει τα προκαλει αυτα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

τι θες μωρέ ζηλιάρη. θες λίγο απο το φώς που εκπέμπει το ViRuS-Αστρο ε?

 

θα στραβωθω :cry::cry: :lol::lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω το χοντρό ρε συ να κατεύει απο το τζάκι :D :D
Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω το χοντρό ρε συ να κατεύει απο το τζάκι :D :D

 

μπα ετσι πως εχει γινει ουτε απο φουγαρο πλοιου δεν χωραει να περασει :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φαντάζεσαι τον χοντρούλη με το καιζερ συνδεμένο στο έλκιθρο και το destinator να δίνει ρέστα?
Link to comment
Share on other sites

φαντάζεσαι τον χοντρούλη με το καιζερ συνδεμένο στο έλκιθρο και το destinator να δίνει ρέστα?

 

ουτε με destinator θοδωρη δεν βρισκουν τον σωστο δρομο οι πολιτικοι μας πια...ανεξαρτητου χρωματος και κομματος :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ουτε με destinator θοδωρη δεν βρισκουν τον σωστο δρομο οι πολιτικοι μας πια...ανεξαρτητου χρωματος και κομματος :mad:

 

τον βασίλη εννοούσα! όχι το κωστάκη. μην μου πεις ότι δεν πιστεύεις. αφού εγώ ζήτησα πριν 2-3 χρόνια ένα Audi S3 και μου είπε ότι θα μου το φέρει. δεν είπε πότε όμως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα θεματάκι του Ολυμπιακού έχει κανείς?

Αν όχι είναι εύκολο μήπως να φτιάξει κάποιος που να ξέρει?!

 

Κάνεις register εδώ και φτιάχνεις ότι γουστάρεις μόνος σου... :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τον βασίλη εννοούσα! όχι το κωστάκη. μην μου πεις ότι δεν πιστεύεις. αφού εγώ ζήτησα πριν 2-3 χρόνια ένα Audi S3 και μου είπε ότι θα μου το φέρει. δεν είπε πότε όμως.

 

:blink: μαλλον θα αργησεις να παραλαβεις ....

 

εχω ζητησει και εγω ενα ferrari f40 εδω και 6 χρονια...και μου ειπε οτι θα μου το φερει :O

 

αρα εχω σειρα :p

 

οταν παραλαβω θα σε ενημερωσω να ξερεις πανω κατω να υπολογιζεις ημερομηνια παραλαβης:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις register εδώ και φτιάχνεις ότι γουστάρεις μόνος σου... :happy:

 

εχεις δοκιμασει να τελειωσεις ενα θεμα που ξεκινας να φτιαξεις?:O

 

οσες φορες εχω δοκιμασει ποτε δεν με αφηνε να το τελειωσω και να το κατεβασω :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν ξέρω γιατί αλλά τα κατάφερα!!!

 

Λοιπόν αν και πρωτάρης, νομίζω κάτι έκανα :p

Για τους φίλους του Ολυμπιακού λοιπόν "και όχι μόνο" έφτιαξα 3 διαφορετικά θεματάκια για το kaiseraki μας ;) σε 2 διαφορετικά backround, (Κόκκινο & Μαύρο) :) άρα έχουμε 6 θέματα!

Έχουμε και λέμε...

 

http://img442.imageshack.us/img442/4374/olympiakos1blacknk9.png http://img526.imageshack.us/img526/7811/olympiakos1redfl0.png http://img214.imageshack.us/img214/5923/olympiakos2blackrd5.png http://img214.imageshack.us/img214/6781/olympiakos2redlf0.png

http://img442.imageshack.us/img442/2756/thrylosblackvl4.png http://img214.imageshack.us/img214/7172/thrylosredtn9.png

 

Φωτιά στα κόκκινα!!!! :p το 3ο θέμα έχει και surprice!

 

http://rapidshare.com/files/77992458/Olympiakos_Kaiser_Themes.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθα και εγω στην παρεα των kaseristass:lol:

1 εχω να πω , ειναι πραγματι το καλλιτερο ppc που εχω στα χερια μου , (με την official room)

Τελικα η επιλέον μνημη ram απο τα αλλα ppc κανει πραγματικα την διαφορα πολυ μεγαλη ..

Το κακο με ολα τα ppc ειναι οτι παθαινεις εξαρτηση:D:D αμαν 30 μερες χωρις ppc και επαθα συνδρομο στερησης :D

 

Επιπλεον οποιος του αρεσει το lg look δειτε εδω http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=210986

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν ξέρω γιατί αλλά τα κατάφερα!!!

 

 

 

 

 

τελικα δεν εφταιγε κατι το παραξενο.....εγω δεν ειχα κανει register ποτε εκει:blink::lol::lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθα και εγω στην παρεα των kaseristass:lol:

1 εχω να πω , ειναι πραγματι το καλλιτερο ppc που εχω στα χερια μου , (με την official room)

Τελικα η επιλέον μνημη ram απο τα αλλα ppc κανει πραγματικα την διαφορα πολυ μεγαλη ..

Το κακο με ολα τα ppc ειναι οτι παθαινεις εξαρτηση:D:D αμαν 30 μερες χωρις ppc και επαθα συνδρομο στερησης :D

 

Επιπλεον οποιος του αρεσει το lg look δειτε εδω http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=210986

 

το καθυστερεί αρκετά το ppc αυτή η βλακεία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...