Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και να το look απο το kaiser μου :lol:

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το καθυστερεί αρκετά το ppc αυτή η βλακεία.

 

δεν το καθυστερει και τοσο (που να δεις αλλα ppc :lol::lol::lol:)

αλλα ειπα οποιος θελει , εγω το εβαλα και το εβγαλα γιατι δεν με βολευε τελικα ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου θυμίζεις στα νιάτα μου όταν είχα πάρει το κάιζερ :) (Δημήτρη μην σχολιάσεις) :P

 

θα μείνεις για 2 εβδομάδες 3 το ΠΟΛΥ με αυτή τη ρομ, και μετά θα αλλάξεις :) κάτσε να δεις

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου θυμίζεις στα νιάτα μου όταν είχα πάρει το κάιζερ :) (Δημήτρη μην σχολιάσεις) :P

 

θα μείνεις για 2 εβδομάδες 3 το ΠΟΛΥ με αυτή τη ρομ, και μετά θα αλλάξεις :) κάτσε να δεις

 

δεν ειναι νεος ο μαριος (domal) στα ppc θοδωρη:)

 

εκει θα καταληξει γιατι ετσι εχει μαθει :rolleyes:

 

να ειναι σκαλιστηρι σαν ολους μας :D

 

καλως ηρθες και απο μενα μαριε και καλοριζικο το καιζερ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χεχχεχ να σαι καλα φιλε μου ,, φυσικα τετοιο μηχανακι και να μην το πειραξω ......

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους και συγχαρητήρια για την τρομερή δουλεία που κάνετε όλοι,

 

Μετά από πολύ καιρό αιματηρής οικονομίας έγινα και εγώ κάτοχος ενός TyTn II και θα ήθελα μία μικρή βοήθεια όσον αφορά το Destinator.

 

Αρχικά θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη αν η απορία μου είναι πολύ basic για το thread αυτό και δεν είμαι τεμπέλης έχω διαβάσει άπειρες σελίδες στο forum αλλά δεν έχω βγάλει άκρη.

 

Λοιπόν το TyTn είναι εντελώς καινούργιο δεν έχω εγκαταστήσει απολύτως τίποτα.

 

1. Ποια είναι τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσω για να βάλω το destinator?

 

2. Destinator 6 ή 7 ?

 

3. Υπάρχει κάποιος καλός άνθρωπος που θα μπορούσε να μου στείλει μέσω forum ή με pm κάποια link με το λογισμικό γιατί ότι έχω βρει είναι ληγμένο.

 

Σας ευχαριστώ πολύ όλους εκ των προτέρων

 

Χρόνια πολλά & καλές γιορτές.

:)

Link to comment
Share on other sites

1) το κατευάζεις, το πετάς μέσα στην μνήμη σου, και το τρέχεις

2) Destinator 6 FOREVER

3) ipmart-forum εκεί θα κάνεις αναζήτηση destinator και κάτι θα βρεις :)

 

καλωρίζικο :D

Link to comment
Share on other sites

1) το κατευάζεις, το πετάς μέσα στην μνήμη σου, και το τρέχεις

2) Destinator 6 FOREVER

3) ipmart-forum εκεί θα κάνεις αναζήτηση destinator και κάτι θα βρεις :)

 

καλωρίζικο :D

Φίλε WebViRus,

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Ξεκινάω αμέσως

 

Να σε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους και συγχαρητήρια για την τρομερή δουλεία που κάνετε όλοι,

 

Μετά από πολύ καιρό αιματηρής οικονομίας έγινα και εγώ κάτοχος ενός TyTn II και θα ήθελα μία μικρή βοήθεια όσον αφορά το Destinator...

 

...Χρόνια πολλά & καλές γιορτές.

:)

 

 

Καλωσήρθες φίλε και να το προσέχεις...

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους, είμαι και εγώ ένας καινούριος και όπως θα καταλάβετε όλοι, ένας άσχετος κάτοχος του TyTn II και έχω τις εξής απορίες::O:O

1) Αναφορικά με το Destinator 6 που από ότι κατάλαβα είναι η καλύτερη λύση για το κινητό, που μπορώ να το βρω;;

2) Τις επαφές μου τις έχω καταχωρημένες στο βιβλίο διευθύνσεων των windows του PC μου. Μπορώ να το συγχρονίσω με το kaiser και να περαστούν απευθείας ή πρέπει να γίνει μέσω outlook.

3) Κάπου διάβασα ότι το λεξικό της slovoEd δημιουργεί προβλήματα. Πιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο λεξικό και πού μπορώ να το βρώ?

Χίλια ευχαριστώ προκαταβολικά και Καλά Χριστούγεννα!!:D:D

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους, είμαι και εγώ ένας καινούριος και όπως θα καταλάβετε όλοι, ένας άσχετος κάτοχος του TyTn II και έχω τις εξής απορίες::O:O

1) Αναφορικά με το Destinator 6 που από ότι κατάλαβα είναι η καλύτερη λύση για το κινητό, που μπορώ να το βρω;;

2) Τις επαφές μου τις έχω καταχωρημένες στο βιβλίο διευθύνσεων των windows του PC μου. Μπορώ να το συγχρονίσω με το kaiser και να περαστούν απευθείας ή πρέπει να γίνει μέσω outlook.

3) Κάπου διάβασα ότι το λεξικό της slovoEd δημιουργεί προβλήματα. Πιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο λεξικό και πού μπορώ να το βρώ?

Χίλια ευχαριστώ προκαταβολικά και Καλά Χριστούγεννα!!:D:D

 

Λοιπόν το πρώτο δεν υπάρχει περίπτωση να σου το πω γιατί το ανέφερα ΜΟΛΙΣ 4 post πιο πριν. Απλώς τα θέλετε όλα στο πιάτο

το 2ο ναι γίνεται μόλις το κάνεις συχρονισμό

3) Δεν το ξέρω.

 

Μαργαρίτα καλωρίζικο!

Link to comment
Share on other sites

μολις με πηραν απο τη βονταφον! ηρθε το καιζερ!!! το απογευμα παω να το παρω!

 

αντε με το καλο :)

 

προβλεπονται ξενυχτια αποψε :rolleyes: :lol::lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι! κι αν χρειαστω βοηθεια θα στε εδω ε?!?!

εμ εμ εμ.... ποση ωρα να το αφησω να φορτιζει????

:cool:
Link to comment
Share on other sites

3) Κάπου διάβασα ότι το λεξικό της slovoEd δημιουργεί προβλήματα. Πιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο λεξικό και πού μπορώ να το βρώ?

 

Τα παλιότερα ναι αλλά η έκδοση 2005 και ότι νεότερο είναι ΟΚ χωρίς κανένα πρόβλημα

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι! κι αν χρειαστω βοηθεια θα στε εδω ε?!?!

εμ εμ εμ.... ποση ωρα να το αφησω να φορτιζει????

 

μεχρι να τελειωσει και να δειξει 100%.

μετα το ξαναβαζεις οταν αδειασει :blink:

 

και το κανει γρηγορα :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τα παλιότερα ναι αλλά η έκδοση 2005 και ότι νεότερο είναι ΟΚ χωρίς κανένα πρόβλημα

 

αυτη δουλευα στον τιτανα μου αλλα στο καιζερ μου κανουν νερα τα προγραμματα της paragon :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Εδώ και δύο εβδομάδες είμαι κάτοχος του Κάιζερ και μέχρι τώρα το μόνο που κατάφερα είναι να διαβάσω όλο το thread που δεν είναι και μικρό.

Εχω μπερδευτεί λιγάκι είναι η αλήθεια.

Το Kaiser είναι αγορασμένο από Ελλάδα με εγγύηση της ACE.

Θα ήθελα όμως να το flasharo και να περάσω μια καλύτερη ROM.

1)Ποιά μαγειρεμένη ROM (είτε ελληνική αν υπάρχει,έιτε αγγλική) προτείνεται αυτή τη στιγμή σύμφωνα με την εμπειρία σας και από πού μπορώ να την κατεβάσω?

2)Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον middlet manager και τα ελληνικά?Δεν δουλέυει όταν έχεις Region Settings στα Ελληνικά.

3)Πώς μπορέις να έχεις σωστή αποστολή και λήψη μηνυμάτων στα Ελληνικά τόσο απο hardware όσο και από software πληκτρολόγιο? (Ποίο software πληκτρολόγιο θα προτείνατε?)

4)Θα μπορούσε άραγε κάποιος να αναβάσει τα απαραίτητα προγράμματα σε ένα αρχείο (rapidshare π.χ) ώστε τα πράγματα να γίνουν ευκολότερα?Κάτι τέτοιο θα ήταν πραγματικά σωτήριο!

5)Ποιό απο τα radio που κυκλοφορούν θα συνιστούσατε?

6)Για βάση στο αυτοκίνητο τι θα προτείνατε?

 

Σίγουρα σας ζάλισα με τις πολλές μου ερωτήσεις αλλά συγχωρέστε με....

Link to comment
Share on other sites

Να σας ευχηθώ από τώρα Καλά Χριστούγεννα συνάδερφοι Kaiserοfans , ότι καλύτερο, και πολλά πολλά ευχαριστώ για τις βοήθειες που δίνετε σε όλο τον κόσμο.

Επίσης, να ευχηθώ "με 'γειά" σε όσους και όσες, το αγοράσουν τώρα (το Kaiser) ένεκα εορτών και προσέξτε τη ζήλια από τα ταίρια σας "όλο με αυτό το ... κινητό ασχολείσαι και εμένα με έχεις στο φτύσιμο".

Νά 'στε όλοι και όλες καλά, και να ανοιχτεί μετά από 2 χρόνια ένα νέο topic σχετικά με το HTC TyTN III (το οποίο θα εκτυπώνει, θα χειρίζεται autocad 3d, θα είναι projector από μόνο του, θα μετράει αποστάσεις, θα λέει τα κάλαντα κλπ κλπ κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, είστε όλοι εδώ μέσα απίστευτα εξυπηρετικοί. Sorry για την πρώτη ερώτηση αλλά πρόσεξα το post σου αφού είδη είχα postarei τις ερωτήσε4ις μου.

Ευχαριστώ ξανά όλους, είστε πραγματικά φανταστικοί και μας βοηθάτε πολύ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δέν μπορώ να βρώ και το χρειάζομαι και είναι αρκετά επείγον ξέρει κανείς σε ποιό μαγαζί φέρνουν φορτιστές αυτοκινήτων για το μηχάνηματάκι μας στην Αθήνα. Αν δέν φέρνουν αυθεντικούς έχει χρησημοποιήσει κάποιος χώρίς πρόβλημα ένος άλλου ΗΤC ppc; και αν ναί ποιόν φορτιστή; Ευχαριστώ! Σημειώνω εδώ πως φορτιστής που έκανε στο S100 και για το ΗΡ6815 υπερθερμαίνει την μπαταρία!
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δέν μπορώ να βρώ και το χρειάζομαι και είναι αρκετά επείγον ξέρει κανείς σε ποιό μαγαζί φέρνουν φορτιστές αυτοκινήτων για το μηχάνηματάκι μας στην Αθήνα. Αν δέν φέρνουν αυθεντικούς έχει χρησημοποιήσει κάποιος χώρίς πρόβλημα ένος άλλου ΗΤC ppc; και αν ναί ποιόν φορτιστή; Ευχαριστώ! Σημειώνω εδώ πως φορτιστής που έκανε στο S100 και για το ΗΡ6815 υπερθερμαίνει την μπαταρία!

Εγω χρησιμοποιω της Μοτορολα χωρις κανενα προβλημα και ειναι και ειναι και αρκετα φτηνοτερος

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω της Μοτορολα χωρις κανενα προβλημα και ειναι και ειναι και αρκετα φτηνοτερος
Ποιό; Αυτό που είναι για το V3; να ξέρω τί να ζητήσω! ξέρεις να μου πείς και αν είναι αργό στην φόρτιση; διότι από ότι λένε το μοτορολα είναι 0,5Α ενώ το ΗΤC 1A. Ευχαριστώ και πάλι
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...