Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

3.με το καινουριο htc almpum (κοιταξτε xdas ) επιτρεπεται και το zoom,rotate αλλα και αναγνωση αρχειων φωτο απο την memory card ;)

 

Φίλε zaharakis ευχαριστώ για την υποστήριξη..

Όσον αφορά το htc album πρόκειται για αυτό το link; για ένα απλά freeware πρόγραμμα; http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-htc-album.html

Κατεβάστε, εγκαταστήστε, τελειώσατε;

Windows Mobile έρχομαιιιιιι...:)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

γιωργο δεν θα ειναι ουτε ο 1ος αλλα ουτε και ο τελευταιος που θα εκανα κατι τετοιο :)

 

το εχω κανει πολλες φορες (φυσικα χωρις καμια χρεωση) αλλα το εκανα για ανθρωπους που μου εδειξαν οτι πραγματικα το ειχαν αναγκη....και ηταν ολοι τους κυριοι!! και χαλαλι τους ειλικρινα...

 

δεν θα ειχα προβλημα να ερθει ακομη και στο σπιτι μου να το κανω...και ο καφες δικος μου παντα...

 

αλλα....

 

Να μην ήσουνα ρε Δημήτρη καμιά ψηλή ξανθιά...:D

 

Πέρα απο την πλάκα πάντως, καταλαβαίνω απόλυτα την λογική σου!;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Τζιφος τα screen protector brando για το ppc μας ενω καθονται μια χαρα το stylus δεν παιζει δεν ειναι λογικο αλλα ετσι ειναι.
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα :D:D

 

το μονο αρνητικο ειναι οτι με την μεγαλη μπαταρια δεν κουμπωνει στην 2πλη βαση που πηρα.....το τηλ :lol:

Aντε μέγια. Και πες μας ποσο παραπάνω πραγματική αυτονομία κερδίζεις.
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

εγώ άνοιξα ένα απόγευμα την μνήμη μου και ήταν άδεια :D και εσύ παραπονιέσε για ένα προγραμματάκι?

 

Δημήτρη αν φτιάχνεις cappuccino θα έρθω και εγώ να βάλουμε κάτω τις ρομ μας :P

 

Όχι ρε γμτ... :mad::mad::mad::(:(:(

 

Αν ήμασταν ευρώπη, θα μπορούσες να ενημερώσεις τα δίκτυα για το ΙΜΕΙ της συσκευής, και τα υπόλοιπα θα τα αναλάμβαναν αυτοί. Εδώ στην μπανανία όμως τέτοιες υπηρεσίες εξυπηρέτησης του πελάτη (που δεν έχουν άμεσο κέρδος) δεν έχουν ενεργοποιηθεί. :(:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τζιφος τα screen protector brando για το ppc μας ενω καθονται μια χαρα το stylus δεν παιζει δεν ειναι λογικο αλλα ετσι ειναι.

 

Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα; Εννοείς ότι η κύλιση της γραφίδας δεν είναι ομαλή; Σαν να "κολλάει" στην οθόνη;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα; Εννοείς ότι η κύλιση της γραφίδας δεν είναι ομαλή; Σαν να "κολλάει" στην οθόνη;

 

Το screen της brando δεν εχει το περιθωριο που εχει της htc και εαν δεν πεσει καλα οσο και ενα πατας με την γραφιδα δεν κουνιεται φυλλο αλλα αφου την εβαλα ,3 φορες επεσε κανονικα και τωρα ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Aντε μέγια. Και πες μας ποσο παραπάνω πραγματική αυτονομία κερδίζεις.

 

μετα την 1η φορτιση δεν εχω καταλαβει καμια τρελληη διαφορα ακομη απο την 1600 :blink:

 

υπομονη και θα δειξει....;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα το HTC Album κοιταξτε πως τα εμφανιζει στην αναζητηση

Γιατι?

 

αυτο ειναι η εκδοση για να διαλεγεις τι θα διαβασει και απο που ;)

 

εγω εχω και αυτο αλλα και το κανονικο (την τελευταια εκδοση απο τους xda)αναλογα με το τι θελω να κανω. αλλα δεν ειναι και κατι που το χρειαζεσαι πραγματικα...μονο για λογους εντυπωσιασμου ειναι στην ουσια και τπτ αλλο;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το screen της brando δεν εχει το περιθωριο που εχει της htc και εαν δεν πεσει καλα οσο και ενα πατας με την γραφιδα δεν κουνιεται φυλλο αλλα αφου την εβαλα ,3 φορες επεσε κανονικα και τωρα ειναι οκ.

 

ειναι τελειως διαφανες τελικα??

 

γιατι αποφασισα να βαλω και γω για 1η φορα σε pda μου screen protector...και παραγγειλα αυτα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να μην ήσουνα ρε Δημήτρη καμιά ψηλή ξανθιά...:D

 

Πέρα απο την πλάκα πάντως, καταλαβαίνω απόλυτα την λογική σου!;)

 

αν ημουν καμια ψηλη ξανθια φιλε γιωργο....θα χα $εστει στο χρημα....:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η ρομ του helmi δεν παιζετε ...εχω φορτωσει παρα πολλα προγραμματα και δεν κολαει καθολου ..πολυ σταθερη!

 

Ποιο κατα την γνωμη σας ειναι καλυτερο και δεν βαρενει την συσκευη το sk tools η το packet mechanic?

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η ρομ του helmi δεν παιζετε ...εχω φορτωσει παρα πολλα προγραμματα και δεν κολαει καθολου ..πολυ σταθερη!

 

Ποιο κατα την γνωμη σας ειναι καλυτερο και δεν βαρενει την συσκευη το sk tools η το packet mechanic?

 

κανενα απο τα 2 :!:

 

memaid2 απλα το καλυτερο και το πιο ασφαλες ακομα και για αρχαριους ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειναι τελειως διαφανες τελικα??

 

γιατι αποφασισα να βαλω και γω για 1η φορα σε pda μου screen protector...και παραγγειλα αυτα :)

 

Δημητρη φιλε μου εαν πεσει καλα οχι μονο δεν θα καταλαβεις οτι εχεις βαλει protector αλλα θα νομιζεις οτι αλλαξες οθονη βελτιωνει παρα πολυ την οθονη και ειδικα την μερα , για προστασια δεν το συζηταμε ,εγω τις χρησιμοποιω απο το πρωτο μου ppc και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος .

Παντως το καλο ειναι με αυτες οτι αμα δεν σου πεσει καλα με την πρωτη εχεις περιθωριο με λιγο ζελοτειπ να την βαλεις και δευτερη και τριτη κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δύο ερωτήσεις πριν την πολυπόθητη αγορά:

 

1. Το wi-fi και οι κλήσεις μέσω skype δουλεύουν σε flight-mode?

2. O Web browser έχει την λειτουργία pan and zoom όπως π.χ. το iphone και γενικά όπως άλλα κινητά όπως τα Νseries Nokia, δηλαδή σε προεπισκόπηση όλης της σελίδας να μετακινείς το τετράγωνο της full οθόνης και με ένα κλικ να ζουμάρεις? Έχει tabs?

 

Thank you και sorry, έχω γίνει κουραστικός..:X

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

To wi-fi εξορισμού δεν θα δουλέψει σε flight mode. :cool:

 

Ο ΙΕ που έχει μέσα από όσο ξέρω δεν έχει την λειτουργία αυτή. :confused:

Link to comment
Share on other sites

κανενα απο τα 2 :!:

 

memaid2 απλα το καλυτερο και το πιο ασφαλες ακομα και για αρχαριους ;)

 

Ναι ειναι απλο αλλα απο οτι βλεπω ουτε ανασυγκροτηση εχει ουτε benchmark oyte backup

Link to comment
Share on other sites

φιλε Δημητρη αυτα τα ακουστικα που εχεις εχουν αυξομειωση της φωνης?

 

εχω ενα stereo bluetooth της SE αλλα ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος

 

εκανα και το registry tweak να το φτιαξω αλλα καμια αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

φιλε Δημητρη αυτα τα ακουστικα που εχεις εχουν αυξομειωση της φωνης?

 

εχω ενα stereo bluetooth της SE αλλα ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος

 

εκανα και το registry tweak να το φτιαξω αλλα καμια αλλαγη.

 

Μάλλον θα έχεις το HBH-DS970.. To είχα και το πούλησα αμέσως. Μέχρι τώρα έχω καταλήξει στο ΝΟΚΙΑ ΒΗ-500 http://www.nokia.com.gr/A4328523, πολύ δυνατό φοβερή ποιότητα σαν ενσύρματο, με 3.5mm audio jack, παραμορφώνει ελάχιστα full volume, μόνο αν ακούς μέταλ με τέρμα μπάσα.

Περιμένω το ΒΗ-503 να βγεί http://europe.nokia.com/bh-503 καθόλου καλώδια, πιστεύω στα μουσικά αξεσουάρ της ΝΟΚΙΑ μετά το Ν91 κάνει πολύ καλή δουλειά.

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

φιλε Δημητρη αυτα τα ακουστικα που εχεις εχουν αυξομειωση της φωνης?

 

εχω ενα stereo bluetooth της SE αλλα ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος

 

εκανα και το registry tweak να το φτιαξω αλλα καμια αλλαγη.

 

εχουν ολες τις λειτουργιες του music player,

 

εναρξη-παυση,επομενο-προηγουμενο κοματι,τρεξιμο εμπρος-πισω,αυξομειωση φωνης

εχουν παρα πολυ καλη ενταση αλλα και παρα πολυ καλη ποιοτητα ακροασης αλλα αυτονομια !! μου βγαζουν 8ωρες συνεχους αναπαραγωγης μουσικης,ραδιοφωνου ,σχεδον στο τερμα της εντασης(δεν μπορω να ακουω μουσικη σιγα,ειδικα στον χωρο εργασιας μου που εχει πολυ φασαρια...) και απλα μετα το 8ωρο τα βγαζω εγω οχι οτι εχουν μεινει απο μπαταρια ;)

 

για καποιους πιο απαιτητικους τα μειον του ειναι οτι δεν εχει οθονη ωστε να ξερεις ποιον σταθμο ακους (προσωπικα δεν με ενδιαφερει μιας και ακουω μονο ερα σπορ και σκαι για ειδησεις ) αλλα και μονο 4 θεσεις για να αποθηκευσεις τους αγαπημενους σου σταθμους..εμενα μου περισευουν και 2 :p τις θελει κανεις? :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη φιλε μου εαν πεσει καλα οχι μονο δεν θα καταλαβεις οτι εχεις βαλει protector αλλα θα νομιζεις οτι αλλαξες οθονη βελτιωνει παρα πολυ την οθονη και ειδικα την μερα , για προστασια δεν το συζηταμε ,εγω τις χρησιμοποιω απο το πρωτο μου ppc και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος .

Παντως το καλο ειναι με αυτες οτι αμα δεν σου πεσει καλα με την πρωτη εχεις περιθωριο με λιγο ζελοτειπ να την βαλεις και δευτερη και τριτη κλπ

 

ευχαριστω για τις πληροφοριες :)αυτο με το ζελοτειπ με τρομοκρατησε λιγακι αλλα θα κανω οτι δεν το διαβασα :lol:

 

Ναι ειναι απλο αλλα απο οτι βλεπω ουτε ανασυγκροτηση εχει ουτε benchmark oyte backup

 

1ον. οι καρτες αυτες δεν χρειαζονται ανασυγκροτηση

 

2ον. ξερεις τι κανει το benchmark και που το χρειαζεσαι??και αν το χρειαζεσαι.....

 

ασε που ειναι αγγλικα (και οσο πιο πολυπλοκο προγραμμα τοσο πιο πολλες ορολογιες αρα και πιο δυσκολο για καποιον που δεν ξερει αγγλικα )και εσυ απο οτι μας ειπες εχεις προβλημα με αυτα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ενοουσα πως αφου την βαλεις και μετα για καποιο λογο θες να την βγαλεις (το protector) με λιγο ζελοτειπ σηκωνεις την ακρη , γιατι με οποιοδηποτε αλλο αντικειμενο υπαρχει φοβος να ξυσεις την οθονη l
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...