Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτή τη μνήμη έχω. απο expansys. όταν δεν στην χαλάει το Kaiser τότε είναι καλή.

 

ναι ναι :lol::lol:

 

το καιζερ φταιει :chair: :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

αυτή τη μνήμη έχω. απο expansys. όταν δεν στην χαλάει το Kaiser τότε είναι καλή.

 

Μακρυά απο εμάς αυτά...:p

 

στον τιτανα δουλευε μια χαρα.στο καιζερ δεν το εχω δοκιμασει αλλα γιατι να μην δουλευει?

 

εγω εχω μια 2g scandisk και μεχρι τωρα δουλευει μια χαρα εδω και ενα χρονο και ;)

 

Βασικά οι εκδόσεις που βρήκα ήταν παλιότερες και ήθελα να βεβαιωθώ ότι δεν παρουσιάζονται ασυμβατότητες. Για να δούμε...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου μια ερωτησουλα...

 

Ειναι ισως λιγο ασχετη αλλα ποσταρω εδω γιατι σιγουρα θα ξερετε.

 

Μπορει με "παραδοξο" τροπο μια συσκευη που φοραει windows mobile for smartphones να μετατραπει σε windows mobile for ppc?

 

πχ το 710 μπορει να παρει το λειτουργικο του touch?

 

ρωταω γιατι προτιμω το pc και γιατι εχω την εντυπωση οτι οι εφαρμογες των smartphones ειναι περιορισμενες...

:X
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου μια ερωτησουλα...

 

Ειναι ισως λιγο ασχετη αλλα ποσταρω εδω γιατι σιγουρα θα ξερετε.

 

Μπορει με "παραδοξο" τροπο μια συσκευη που φοραει windows mobile for smartphones να μετατραπει σε windows mobile for ppc?

 

πχ το 710 μπορει να παρει το λειτουργικο του touch?

 

ρωταω γιατι προτιμω το pc και γιατι εχω την εντυπωση οτι οι εφαρμογες των smartphones ειναι περιορισμενες...

 

φιλε μου δεν γινεται αυτο μιας και μιλαμε για διαφορετικα λογισμικα σε διαφορετικες συσκευες ;)

 

μηπως ηρθε η ωρα να παρεις ενα ppc ?:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

κριμα...

 

ε ναι. Μαλλον.

Βεβαια θελω κατι στην εμφανιση του καιζερ αλλα δε θελω gps και τετοια που ανεβαζουν τοσο πολυ το κοστος... Το 730 ηταν η επιλογη μου ως τωρα αλλα δε θελω για σμαρτφονς... Οποτε πιο μας μενει σε ππς με qwerty keyboard?

 

μαλλον με βλεπω στο lg ks820. wm6 θα χει αλλα να δω πως θα την παλεψω με το touch screen

 

anyway

:X
Link to comment
Share on other sites

κριμα...

 

ε ναι. Μαλλον.

Βεβαια θελω κατι στην εμφανιση του καιζερ αλλα δε θελω gps και τετοια που ανεβαζουν τοσο πολυ το κοστος... Το 730 ηταν η επιλογη μου ως τωρα αλλα δε θελω για σμαρτφονς... Οποτε πιο μας μενει σε ππς με qwerty keyboard?

 

μαλλον με βλεπω στο lg ks820. wm6 θα χει αλλα να δω πως θα την παλεψω με το touch screen

 

anyway

 

ψαξε για τιτανα μεταχειρισμενο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε καποιον αλλο να μην μπορει να γραψει Ελληνικα με το πληκτρολογιο?Μου το εχει ξανακανει αλλα αποψε οσα ρεσετ και να κανω δεν επανερχεται.:O
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το SJ Phone στο Kaiser; Λειτουργεί κανονικά; Υπάρχει κάποιο παρόμοιο καλύτερο;

 

Τρέχω το SJPhone στο Kaiser κανονικότατα. Δουλεύει άψογα και μηλάω μέσα στο σπίτι μέσω WiFi με πολύ καλή ποιότητα ήχου.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Τρέχω το SJPhone στο Kaiser κανονικότατα. Δουλεύει άψογα και μηλάω μέσα στο σπίτι μέσω WiFi με πολύ καλή ποιότητα ήχου.

Το SJPhone έχει την δυνατότητα ο ήχος να μην είναι από το μεγάλο ηχείο; Στο skype ή θα μιλάς με ανοιχτή ακρόαση ή με handsfree!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά τώρα μου ήρθε και η μνήμη.Έχω ένα σωρό ερωτήσεις καθότι νέος στα ppc για αυτό ξεκινάω διάβασμα απο την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

ότι θες ρώτα. εγώ χτες τελειώσα με το format, σήμερα έχω να τελειώσω κάτι πολύ μικρές διορθώσεις και συνεχίζω :D
Link to comment
Share on other sites

Το SJPhone έχει την δυνατότητα ο ήχος να μην είναι από το μεγάλο ηχείο; Στο skype ή θα μιλάς με ανοιχτή ακρόαση ή με handsfree!

 

Το SJPhone "μιλάει" και με το κανονικό ακουστικό (όχι ανοικτη ακρόαση) αλλά με το γνωστό κόλπο του BT Togle μπορείς να μιλήσεις και με BT HF.

 

το SJ είναι σαν το Skype?

 

Περίπου, απλά έχει κλασικό Phone Interface και καλείς LandLines κανονικά και με τον οδηγό που ανέβασε ο συνforumίτης μας bororo εδώ, δωρεάν !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών έχω το εξής πρόβλημα , όταν μιλαω κάποιες στιγμές με χάνουν . αυτό φαίνεται να είναι πρόβλημα στο μικρόφωνο , το θέμα είναι ότι είναι η 3η συσκευή που μου αλλάζουν στο πλαίσιο (η δεύτερη δεν ξεκινούσε η κάμερα και το πήγα αμέσως πίσω) όλες με το ίδιο πρόβλημα , αν έχετε κάτι υπόψη να μου το πείτε γιατί 4η φορά δεν το παίρνω (κουράστηκα) :(

 

καλησπέρα το πιο πιθανό είναι να φταίει το δίκτυο! στο λέω γιατι καμιά φορά το παθαίνουμε και στα κινητά μας!! δοκίμασε το να δεις με άλλο δίκτυο κινητής!! τα μικρόφωνα επείδή είναι παθητικά εξαρτήματα αν πάθουν βλάβη την παθαίνουν τελειωτικά! ή χαλάει ή παίζει!! εκτός αν έχει καμιά ψυχρή και αν το κουνήσεις το παθαίνει!! δοκίμασε πάντως και καμιά άλλη κάρτα! δες αν στο κάνει και αν στο κάνει δεσ αν η επόμενη φορα είνια μέσα στο ίδιο χρονικό πλαισιο!! πάντως δεν πρεπει να φταίει το μικρόφωνο γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

πως κάνω το SJ να μιλάει απο το ακουστικό και όχι απο το speaker το οποίο μου την σπάει?
Link to comment
Share on other sites

Τρέχω το SJPhone στο Kaiser κανονικότατα. Δουλεύει άψογα και μηλάω μέσα στο σπίτι μέσω WiFi με πολύ καλή ποιότητα ήχου.

 

Προφανώς θα δουλεύει εξίσου κανονικά εάν συνδεθείς σε κάποιο wifi spot σε άλλη χώρα(Αμερική) κάνοντας κλήση προς σταθερό εδώ στην Ελλάδα, έτσι; Το ίδιο πράγμα δεν είναι;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπών έχω το εξής πρόβλημα , όταν μιλαω κάποιες στιγμές με χάνουν . αυτό φαίνεται να είναι πρόβλημα στο μικρόφωνο , το θέμα είναι ότι είναι η 3η συσκευή που μου αλλάζουν στο πλαίσιο (η δεύτερη δεν ξεκινούσε η κάμερα και το πήγα αμέσως πίσω) όλες με το ίδιο πρόβλημα , αν έχετε κάτι υπόψη να μου το πείτε γιατί 4η φορά δεν το παίρνω (κουράστηκα) :(

 

Καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει http://www.myphone.gr/forum/image/icons/icon14.gifhttp://www.myphone.gr/forum/image/icons/icon14.gif

Link to comment
Share on other sites

1ον) έκανα μια βλακεία και έσβησα τις σημειώσεις (που γράφεις με το πενάκι χειρόγραφα) μπορείς κάποιος να τις ανεβάζει σε ένα .rar?(έχω ελληνική rom)

 

2ον) από το ελληνικό expansys έχει έξοδα αποστολής?

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

1ον) από το ελληνικό expansys έχει έξοδα αποστολής?

 

ναι καμμια 15 αρια euro για dhl

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους

να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος ?

 

 

πως μπορω να βαλω ελληνικη rom sto kaiser moy ?

και ψαχνω τον χαρτη του usbeksitan gia to desnator 7.

σας ευχαριστω πολυ

 

χρηστος

Link to comment
Share on other sites

rom ελληνικη μαλλον δεν μπορεις να βαλεις,σχετικα με τις καρτες μνημης πηρα μια 4αρα απ τον κατερελο κ επιβεβαιωνω οτι οντως κολαει οταν πας να την βγαλεις απο μεσα,μερικες φορες μαλιστα,ειναι σχεδον αδυνατο να βγει!!αυτο που φοβαμαι ειναι να μην γινει η αιτια κ παθω οτι ο webvirus!
Link to comment
Share on other sites

εμένα δεν χάλασε η μνήμη, αλλά τα αρχεία μέσα στην μνήμη.

 

αν πήρες SanDisk, τότε σας προειδοποίησα να μην την πάρετε αλλά δεν με ακούτε :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...