Jump to content

Τα πάντα για την καρτοκινητή Champion & Carrefour


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει σημασία αν έχει κανείς Carrefour ή Champion καρτοκινητή;

 

Πρέπει να έχει, γιατί εμένα που είναι Champion δεν διπλασιάστηκαν τα 10€ που έβαλα :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 235
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν τα έβαλες σήμερα άργησες . Μέχρι 4 Ιουνίου ήταν η προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η προσφορά ίσχυε για συγκεκριμένο αριθμό συνδρομητών

Champion/Carrefour, μόνο για εκείνους που είχαν πάρει το sms.

Όταν ρώτησα με ποιο κριτήριο επιλέχθησαν οι συγκεκριμένοι συνδρομητές στο cc, δεν μου διευκρίνησαν.

Πάντως ενώ την πρώτη φορά μου είπαν ότι η προσφορά ίσχυε για όλους

μετά μου είπαν ότι ήταν μόνο για αυτούς που πήραν το sms.

 

Ήρθε η ώρα της φορητότητας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαλλον το σμς παει σε αυτους που δε το πολυχρησιμοποιουν..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η προσφορά ίσχυε για συγκεκριμένο αριθμό συνδρομητών

Champion/Carrefour, μόνο για εκείνους που είχαν πάρει το sms.

 

'Ετσι εξηγείται. Δεν πειράζει, τα 10€ που έβαλα θα τα έβαζα έτσι κι αλλιώς. Αν διπλασιάζονταν και σε μένα, βέβαια, θα ήταν ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Είδα μια διαφήμιση που ανέφερε ότι με κάθε ανανέωση διπλασιάζεται ο χρόνος. Η Τατιάνα έλεγε μόνο καρτοκινητή carrefour άρα, αν όντως ισχύει, ισχύει μόνο για carrefour ή και για champion; Στο τέλος της διαφήμισης, βέβαια, είχε κάτω δεξιά τα λογότυπα και των δύο.

Γενικά, όποιος ξέρει λεπτομέρειες (για πόσο καιρό, πόσες κάρτες κ.α.) ας μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η προσφορά ίσχυε για συγκεκριμένο αριθμό συνδρομητών

Champion/Carrefour, μόνο για εκείνους που είχαν πάρει το sms.

Όταν ρώτησα με ποιο κριτήριο επιλέχθησαν οι συγκεκριμένοι συνδρομητές στο cc, δεν μου διευκρίνησαν.

Πάντως ενώ την πρώτη φορά μου είπαν ότι η προσφορά ίσχυε για όλους

μετά μου είπαν ότι ήταν μόνο για αυτούς που πήραν το sms.

 

Ήρθε η ώρα της φορητότητας...

 

Η προσφορά ίσχυε γι αυτούς που είχαν κάνει χρήση της προηγούμενης προσφοράς με τις κάρτες 3€ που δίνονταν με τα ψώνια, όχι σε όλους.

 

Τώρα ισχύει καινούρια προσφορά με τις αποδείξεις ανανέωσης από Carrefour/Champion και μέχρι 30/09. Στα 3€ είναι 20%, στα 5€ 30%, στα 10€ 50% και στα 20€ 100%, αν θυμάμαι καλά. Συμφέρει λοιπόν να πάρεις απόδειξη 20€ και να γίνουν 40€. Και υπόψην, δεν ισχύει με άλλο τρόπο ανανέωσης, ΜΟΝΟ με τις αποδείξεις από τα ταμεία των καταστημάτων Carrefour.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ίσχυε γι αυτούς που είχαν κάνει χρήση της προηγούμενης προσφοράς με τις κάρτες 3€ που δίνονταν με τα ψώνια, όχι σε όλους.
ΔΕΝ ίσχυε σε όσους είχαν κάνει χρήση της προηγούμενης προσφοράς. Εγώ είχα κάνει χρήση αλλά δεν είχα διπλασιασμό.

Μίλησα δύο φορές με το cc και επέμεινα ως προς τη διευκρίνιση του ζητήματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Geia sas paidia,

 

eida sto site tis carrefour oti exei new prosfora me dwrean xrono omilias an agorastei apo Carrefour/ Champion. Katevaijnw ellada se liges meres kai exw Champion, oxi Carefour. Kserete an isxei kaigia Champion?

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Ναι χτές έβαλα 20 ευρώ και γίναν 40 μετά από 10 λεπτά μου ήρθε το μήνυμα.

Ηταν Μαρινόπουλος η κάρτα.

προσοχή Μόνο των 20 ευρώ διπλασιάζετε . Η κάρτα των 3 ευρώ πέρνει 15 % κ.τ.λ

η κάρτα των 10 ευρώ 50% .

Μέχρι 30 Σεπτέμβρη είναι η προσφορά . Σύμφωνα με τους όρους την κάρτα πρέπει να την πάρεις από τον μαρινόπουλο , καί όχι από περίπτερο .

Link to comment
Share on other sites

Kserete an isxei kai gia Champion?
Ισχύει και για συνδρομητές Carrefour και Champion. Δεν υπάρχει διαχωρισμός, ίδιες καρτοκινητές είναι απλά τις ενσωμάτωσε πλέον σε μία, την Carrefour.

Εγώ έχω Champion και μου τις διπλασιάζει κανονικά.

Όπως είπε και ο φίλος διπλασιασμός υπάρχει στην κάρτα των €20 και αφού αγοραστεί από ταμείο των σούπερ μάρκετ Μαρινόπουλου-Carrefour.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παδιά στην Κέρκυρα το Champion-Μαρινόπουλος το έβαψαν απο κόκκινο σε γκρί έβγαλαν το σήμα του πρωταθλητή,έβγαλαν και την ονομασία Champion και έβαλαν το σήμα των Carrefour αλλά αντί για Carrefour έχει το σήμα αλλά λέει ''Μαρινόπουλος'' και τα έβγαλαν τα πακέτα καρτοκινητής Champion-Μαρινόπουλος και τώρα έχουν κάτι μπλέ που λένε πάνω Καρτοκινητή Carrefour!.Η καρτοκινητή του Μαρινόπουλου που πήγε;;;;;:worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα προϊόντα Champion έπαψαν να υπάρχουν και αντικαταστάθηκαν με Carrefour. Είτε πας σε Champion είτε σε Carrefour. Άρα με την σειρά της και η καρτοκινητή έμεινε μόνο η καρτοκινητή Carrefour.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα καταστήματα Μαρινόπουλος έχουν πλέον απέξω το σήμα του Carrefour . Κάτι γίνεται σιγά σιγά ίσως ενοποιηθούν
Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί που έχουν Champion-VF θα μετανομαστούν σε Carrefour-VF και οι κάρτες ανανέωσης θα είναι πλέον μόνον Carrefour-VF;;:worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, εμένα γράφει ακόμα Champion VF. Τι σημασία έχει; Το ίδιο ακριβώς πράμα είναι.

Δεν αλλάζει κάτι.

Η κάρτα ανανέωσης είναι ένα χαρτάκι με τον κωδικό από το σούπερ μάρκετ. Δεν είναι κάρτα ανανέωσης όπως οι συμβατικές.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα champion καταστήματα άλλαξαν και πλέον έχουν το σήμα των Carrefour και γράφει Μαρινόπουλος. Οπότε λογικά θα μείνει μόνο η καρτοκινητή Carrefour.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά τα φώτα σας.Θέλω να ακυρώσω το συμβόλαιο μου απο τη Vodafone και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Είναι καλύτερα να μείνω στο Vodafone CU ή να κάνω φορητότητα στο Carrefour-VF:worry::worry:;;;

Γιατί θέλω τις καλύτερες χρεώσεις πιο πολύ για ομιλία προς σταθερά και για sms και κλήσεις προς κινητά COSMOTE.

Ευχαριστώ προκαταβολικά~!:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με διπλή φορητότητα μπορείς να πας στο Μαρινόπουλος. Τώρα μπορείς να πας στο International καλώντας 1266
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με διπλή φορητότητα μπορείς να πας στο Μαρινόπουλος. Τώρα μπορείς να πας στο International καλώντας 1266

 

Γιατί;;:worry:Αφού στο χαρτί που πήρα απο το Μαρινόπουλο λέει:''Δωρεάν μεταφορά αριθμού.Μετέφερε και εσύ, εντελώς δωρεάν,τον αριθμό του κινητού σου τηλεφώνου στη φθηνότερη καρτοκινητη.

Κάλεσε τώρα δωρεάν απο το κινητό σου* 13894 ή επισκέψου ένα Vodafone Shop και ενημερώσου άμεσα για τη δυνατότητα φορητότητας, χωρίς επιπλέον κόστος''.

*Το 13894 δεν μπορούν να το καλέσουν οι υποστηριζόμενοι απο το δίκτυο της Vodafone τηλεφωνικοί αριθμοί.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό .

Εσύ έχεις Vodafone αριθμό (συμβόλαιο vodafone όπως γράφεις )

Πως λοιπόν θα καλέσεις το 13894?

Φορητότητα στην ίδια εταιρεία δεν γίνετε.

Πρέπει λοιπόν να πας σε άλλη εταιρεία και μετά να γυρίσεις στο Carrefour.

 

Δεύτεροn το International έχει τις ίδιες χρεώσεις με το carrefour (αλλά δεν έχει την προσφορά του διπλασιασμού μέχρι 31/09)

Άρα μέχρι να πάς σε άλλη εταιρεία ( 15 ημέρες ) μπορείς να μείνεις στο international.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό .

Εσύ έχεις Vodafone αριθμό (συμβόλαιο vodafone όπως γράφεις )

Πως λοιπόν θα καλέσεις το 13894?

Φορητότητα στην ίδια εταιρεία δεν γίνετε.

Πρέπει λοιπόν να πας σε άλλη εταιρεία και μετά να γυρίσεις στο Carrefour.

 

Δεύτεροn το International έχει τις ίδιες χρεώσεις με το carrefour (αλλά δεν έχει την προσφορά του διπλασιασμού μέχρι 31/09)

Άρα μέχρι να πάς σε άλλη εταιρεία ( 15 ημέρες ) μπορείς να μείνεις στο international.

 

Δεν με νοιάζουν οι διπλασιασμοί και οι ''σάλτσες'' που δίνουν οι εταιρείες για να δελεάσουν τον καταναλωτή και μάλιστα με ημερομηνία λήξης:mad:.Τέλος πάντων.Άμα το Vodafone International έχει τις ίδιες χρεώσεις με το Champion Μαρινόπουλος καλύτερα να το κάνω μία και καλή για να ξεπερδεύω.Δεν θέλω πολλά-πολλά:mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΠΡΟΣΟΧΗ

Αύριο 30/09 τελειώνει η προδφορά διπλασιασμού του Carrefour-Μαρινόπουλος με την χρήση της Κάρτας των 20 ευρώ αγορασμένη από τα καταστήματα.

Ώρα να γεμίσουμε τα κινητά μας.

 

 

Όροι Ενέργειας

 

Έως και 100% επιπλέον χρόνος ομιλίας προσφέρεται σε ανανεώσεις που θα πραγματοποιηθούν στις αξίες των 3€. 5€, 10€ και 20€ από 9/6/08- 30/9/08 και μόνο σε ανανεώσεις από ηλεκτρονικές αποδείξεις ανανέωσης χρόνου ομιλίας Carrefour/ Champion που έχουν αγοραστεί και έχουν ενεργοποιηθεί εντός των συγκεκριμένων ημερομηνιών από Carrefour/Champion καταστήματα

Δεν θα υπάρχει αριθμητικός περιορισμός στις ανανεώσεις που θα πριμοδοτούνται με bonus

Ανανεώσεις μέσω οποιασδήποτε άλλης μεθόδου ή οποιασδήποτε άλλης αξίας πέραν των προαναφερόμενων δεν κερδίζουν τον δωρεάν χρόνο ομιλίας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...