Jump to content

[Επίσημο] HTC S710 (Vox)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πιο βασικό απο όλα --> ΜΠΑΤΑΡΙΑ , το 710 μάλλον καλύτερο. Παιδιά edit σε word και excel γίνεται?

 

με εντατική χρήση το δικό μου qtek8500 (το έχω 1+ χρόνο) κρατάει από νωρίς το πρωί μέχρι το απόγευμα (μιλάμε για μπόλικη πλοήγηση στο internet).

 

Για μένα πάντως και το μέγεθος έχει σημασία: θέλω να βρω το 710 σε κάνα μαγαζί να το δω από κοντά πώς είναι σαν διαστάσεις :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 368
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δεν το αγοράσατε... χάσατε....(ελπίζω φίλε μου να πρόλαβες!!...εγώ πάντως όχι...

λέω να την κάνω για το HTC S620 )

τώρα το δίνουν στις πωλήσεις στα 290!!!! το ένα!!!!

τρομερό!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πηρα το τελευταιο.Το απογευμα θα το εχω στα χερια μου.Πιστευω οτι και αυτος που τα πουλαει 290 το ενα απο εκει τα πηρε και εχει βαλει καπελο αθανατος ΕΛΛΗΝΑΣ και εχει βαλει τιμη απο το scroutz για να τσιμπησουμε.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εμενα με πηρανε τηλ σημερα απο την κοσμοτε :mad::mad:τρεις μερες μετα την παραγγελια για να μου πουνε πως τελικα τελειωσανε τα σ710 και αν θελω να παρω το 620 η αλλιως το σαμσουνκ SGH-i620
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

εμενα με πηρανε τηλ σημερα απο την κοσμοτε :mad::mad:τρεις μερες μετα την παραγγελια για να μου πουνε πως τελικα τελειωσανε τα σ710 και αν θελω να παρω το 620 η αλλιως το σαμσουνκ SGH-i620

 

Εχει και το samsung i600 με 150.

Link to comment
Share on other sites

nomizw einai mi diathesimo,apo ta dio pou sou lene pare to HTC s620

 

δε μ αρεσει το σουλουπι του ρε φιλε, και επι πλεον νομιζω πως τοσο κοντα που ειναι τα κουμπια δεν θα μπορω να γραψω, (ειμαι χοντροδακτυλος)

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

δε μ αρεσει το σουλουπι του ρε φιλε, και επι πλεον νομιζω πως τοσο κοντα που ειναι τα κουμπια δεν θα μπορω να γραψω, (ειμαι χοντροδακτυλος)

αμα το πιασεις στα χερια σου θ αλλαξεις γνωμη, το αλλο δεν εχει ουτε wifi,ασε που με το htc s620 εχουν ασχοληθει πολλοι βλεπε xda.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

αμα το πιασεις στα χερια σου θ αλλαξεις γνωμη, το αλλο δεν εχει ουτε wifi,ασε που με το htc s620 εχουν ασχοληθει πολλοι βλεπε xda.

 

Συμφωνώ για το HTC. Φαίνεται πολύ αξιόλογη συσκευή για επαγγελματική χρήση.

Link to comment
Share on other sites

nomizw einai mi diathesimo,apo ta dio pou sou lene pare to HTC s620

 

To i600 φαίνεται διαθέσιμο πάντως και είναι με διαφορά καλύτερο για κάποιον που ενδιαφέρεται για πολύ ελαφρύ μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

με εντατική χρήση το δικό μου qtek8500 (το έχω 1+ χρόνο) κρατάει από νωρίς το πρωί μέχρι το απόγευμα (μιλάμε για μπόλικη πλοήγηση στο internet).

 

Για μένα πάντως και το μέγεθος έχει σημασία: θέλω να βρω το 710 σε κάνα μαγαζί να το δω από κοντά πώς είναι σαν διαστάσεις :cool:

 

Πάντως η μπαταρία του 8500 με απογοήτευσε τόσο πολύ που σε 20 μέρες το πούλησα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παιδια πουλαω ενα s710 απο το εξωτερικο (orange E650) στο οποιο εχει μπει τελευταιο firmware της HTC και ελληνικα οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ... τιμη 200€, ειναι σε αριστη κατασταση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα, το εχω βρει μεταχειρισμενο σε παρα πολυ καλη τιμη και σκεφτομαι να το αγορασω. Μπορει καποιος να μου πει επιγραμματικα τα + και - του HTC S710?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πρόσφατα απέκτησα από το ebay ενα Vodafone v1415 (δηλαδή ένα s710). Όλα καλά και άγια, αλλά δεν αναγνωρίζει μια Kingston MicroSD 2GB, που έχει δουλέψει απροβλημάτιστα σε ένα Nokia 6124c και ένα Vodafone v1240/Qtek 8310.

 

Μέχρι που το flash-αρα και με την RUU_Vox_HTC_WWE_1.34.405.1_4.1.13.54_03.10.90_Ship, χωρίς, δυστυχώς, να αναγνωρίσει την κάρτα.

 

Μπορεί να με διαφωτίσει κανείς αν φταίει το τηλέφωνο ή η κάρτα και αν υπάρχει τρόπος να κάνω το τηλεφωνάκι να δει την κάρτα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη ρομ εχω και εγω στο δικο μου.Δουλευε κανονικα με μια kingston 1gb που του ειχα βαλει.Ισως να χρειαζεται καποιο φορματ στη καρτα μεσω υπολογιστη.Αν υπαρχει καποιο προβλημα με την καρτα,συχνα κανει το ιδιο το κινητο φορματ σε αυτη.Δοκιμασε και με αλλες καρτες.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

 

Format έχω δοκιμάσει σε ένα desktop Packard Bell με XP, ένα laptop Lenovo με XP και ένα desktop MSI με Vista home, πάντα με fat32. Αποτέλεσμα μηδέν.

 

Υπάρχει τρόπος να κάνω forced format της κάρτας στο κινητό; (Στη διαχείριση αρχείων δεν φαίνεται η κάρτα...).

 

... αλλά με βλέπω για καινούργια microSD :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν περασω την καινουρια ρομ,το S710 ειχε ενα bug στον driver της καρτας μνημης,που προκαλουσε επανεκκινησεις της συσκευης οταν ετρεχες προγραμματα απο την καρτα.Σε μια τετοια φαση,η καρτα μου εγινε corrupt και οταν την εβαζα και την εβγαζα μου εβγαζε επιλογη το ιδιο κινητο να την κανει φορματ (επιλογη default για forced format οχι,δεν υπαρχει).Τελικα η καρτα καταστραφηκε και επειδη φοβομουν μηπως χαλασε τελειως το card slot,δοκιμασα αλλες καρτες,που τις ειδε τελικα κανονικα.Μου κανει εντυπωση το προβλημα σου,γιατι με την καινουρια ρομ που εχουμε και οι δυο,δεν παρουσιασε παλι ποτε προβλημα,εχω να του κανω hard reset εκτοτε.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και την MicroSD ενός φίλου, χωρίς αποτέλεσμα.

 

Το έδωσα σε γνωστό εργαστήριο service (μη θεωρηθεί ότι κάνω και διαφήμιση... :-) ) για έλεγχο.

Η.. νεκροψία θα δείξει :-)

 

Σε ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

χρησιμοποιει κανεις αυτο το κινητακι?

 

εβαλα σημερα μια αλλη rom wm 6.5 ολα καλα, αλλα στο qwerty πληκτρολογιο δεν εχω ελληνικα καμια ιδεα?

 

εννοω οτι αν και βαζω να γραψω ελληνικα δεν εμφανιζεται κανενα γραμμα ενω στα αγγλικα δουλευει..

 

στο αλλο πληκτρολογιο το βασικο δουλευει μια χαρα με τα ελληνικα

καμια ιδεα?

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...