Jump to content

Sony Ericsson W880i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 858
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

αυτά τα flah menus σε ποια κινητά φαίνονται?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ακουστικα για αυτο το κινητο τυπου walkman-diskman, δηλ να μην εχουν ενσωματωμενο handsfree και να εχουν το ιδιο μηκος-οχι το ενα κοντο και το αλλο μακρυ?

 

υγ : εψαχνα τετοιου τυπου ακουστικα για το k800 αλλα δεν εχει βγαλει η S.E.

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε Τασο σε ευχαριστουμε για τα ομορφα themes ομως εδω δεν ειναι το καταλληλο topic για themes η εφαρμογες.εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=143124 μπορεις να βαλεις οτι θελεις:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά Ταξιδιώτη καλά έκανε και τα έγραψε εδώ, στο άλλο thread δεν θα τα βλέπαμε ποτέ! :ΡΡρρρ

 

Μπράβο Τάσο, ψάχνω μέρες τώρα να βρώ αξιόλογα themes. Δυστυχώς όμως δεν μου παίζει κανένα flash menu... Καμία ιδέα;

 

@jeri: Το κινητό είναι walkman, που σημαίνει ότι το handsfree του αποτελείται από 2 μέρη. Μπορείς να βγάλεις τα ακουστικά και να βάλεις οποιοδήποτε ζευγάρι θέλεις εσύ (έχει κανονική υποδοχή). Εγώ το συνδέω με το αυτοκίνητο ;)

Link to comment
Share on other sites

@jeri: Το κινητό είναι walkman, που σημαίνει ότι το handsfree του αποτελείται από 2 μέρη. Μπορείς να βγάλεις τα ακουστικά και να βάλεις οποιοδήποτε ζευγάρι θέλεις εσύ (έχει κανονική υποδοχή). Εγώ το συνδέω με το αυτοκίνητο ;)

 

ναι, αλλα το θεμα ειναι οτι το αλλο ζευγαρι ακουστικων που θα βαλεις στο βυσμα (οχι handsfree) προσθετουν επιπλεoν 1 μετρο!;)

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλα το θεμα ειναι οτι το αλλο ζευγαρι ακουστικων που θα βαλεις στο βυσμα (οχι handsfree) προσθετουν επιπλεoν 1 μετρο!;)

 

Ναι, λογικό :Ρ

Δυστυχώς χλωμό το βλέπω να βρίσκεις χωρίς μικρόφωνο, θα μπερδευόταν το κινητό. Πάρε BT ακουστικά να ησυχάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, λογικό :Ρ

Δυστυχώς χλωμό το βλέπω να βρίσκεις χωρίς μικρόφωνο, θα μπερδευόταν το κινητό. Πάρε BT ακουστικά να ησυχάσεις!

 

μαλλον λαθος το ειπα, ενταξει δε με πειραζει να εχει handsfree πριν το βυσμα (3,5'') αλλα θα προτιμουσα να υπαρχουν ακουστικα(τα οποια μπαινουν βεβαια στο βυσμα αυτο) μικροτερου μακρους με ισομεγεθη καλωδια και οχι σαν αυτα που πηρα των οποιων το αριστερο καλωδιο(που ειναι και κοντυτερο) πεφτει καθε λιγο απο το αυτι...

 

τα BT απ'την αλλη ειναι πανακριβα και ειναι σαν να φορας κολιε, οπως αυτα

Link to comment
Share on other sites

kalhmera.apo mpataria pos paei to kinito;

μια χαρα παει φιλε μου,3 μερουλες μου χει βγαλει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Σας έχει κλείσει καθόλου ξαφνικά το W880??? Εμένα μου το παρουσίασε μέσα στο ΣουΚου 2 φορές, και τις δύο αμέσως μετά από σύνδεση με το PC και χρήση του Disc2Phone... Any ideas???

 

Edit: ρε παιδιά...

Τα flash themes που έχουν δοθεί παραπάνω, τα κάνουμε εγκατάσταση απλά με copy-paste όπως κάθε άλλο θέμα? Ρωτάω γιατί μέσα στο rar/zip υπάρχει και ένα flash αρχείο (swf). Αυτό το κάνω copy-paste μαζί με το θέμα, στο ίδιο folder?

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Σας έχει κλείσει καθόλου ξαφνικά το W880??? Εμένα μου το παρουσίασε μέσα στο ΣουΚου 2 φορές, και τις δύο αμέσως μετά από σύνδεση με το PC και χρήση του Disc2Phone... Any ideas???

 

Έγινε μόλις έβγαλες το καλώδιο usb?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έγινε μόλις έβγαλες το καλώδιο usb?

Όχι!!!! Και εδώ είναι το περίεργο, το έκανε μετά από λίγο. Μίλησα με την SE και με παρέπεμψαν στο υπέροχο service point της OmniTech (:cry:). Μάλιστα, το έκανε και πριν από λίγο ξανά-μανά... Πρώτη φορά που μου σκάει πρόβλημα με τηλέφωνο της SE και με ξενίζει το γεγονός. Αλλά και αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι... Anyway, είδωμεν. Θα σας έχω ενήμερους :!:

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

άκουσα και γω γιαυτό, αλλά σε πολύ χειρότερο βαθμό
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έτυχε το εξής σήμερα.Το βάζω για φόρτιση και μετά από καμιά ώρα πάω να δω τι γίνετε.Το τηλέφωνο ήταν σβηστό και φόρτιζε.Το βγάζω από την πρίζα και το ανάβω και το ξαναβάζω για φόρτιση, και μου ξανασβήνει.Λοιπόν για να μην πολυλογώ ανακάλυψα ότι άμα το βάλω για φόρτιση και η πρίζα είναι αναμμένη τότε το κινητό σβήνει και φορτίζει, 'αμα το βάλω για φόρτιση και η πρίζα είναι σβηστή και την ανάψω μετά τότε φορτίζει κανονικά χωρίς να σβήσει.Αυτό δεν μου ξαναέτυχε με κινητό οποισδίποτε μάρκας.
Link to comment
Share on other sites

Όχι!!!! Και εδώ είναι το περίεργο, το έκανε μετά από λίγο. Μίλησα με την SE και με παρέπεμψαν στο υπέροχο service point της OmniTech (:cry:). Μάλιστα, το έκανε και πριν από λίγο ξανά-μανά... Πρώτη φορά που μου σκάει πρόβλημα με τηλέφωνο της SE και με ξενίζει το γεγονός. Αλλά και αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι... Anyway, είδωμεν. Θα σας έχω ενήμερους :!:

 

Και μενα χθες μου έκανε κάτι κουλά!!!

Μετα απο καμοια 10 φωτογραφίες και άνοιγμα bluetooth gia na mou steiloun kati φωτό κολούσε το μενού!!!Το έσβησα και το ξανάνοιξα και όλα οκ!!!

Απο τότε Κανενα απολύτως πρόβλημ@@@!!!:D :)

Απο την ΣΕ έχουμε νέα για καμοία νέα αναβάθμιση???Αν και είναι νωρίς!!!:) :p :rolleyes: :D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

paidia gia anabathmisi tou 880 anti toy c patas paratetamena to pliktro twn sintomeysewn. se unbranded einai ta dio tetragwnakia se se tim i vodafone einai to vlive kai to tim plus
:)
Link to comment
Share on other sites

Από σήμα πώς πάει το τηλέφωνο παιδιά?:worry:

Σε σχέση με άλλες συσκευές εννοώ είναι καλύτερο??

Ρωτάω γιατί είμαι περίεργος αν το υψηλό sar συνοδεύεται και από δυνατότερο δέκτη;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Από σήμα πώς πάει το τηλέφωνο παιδιά?:worry:

Σε σχέση με άλλες συσκευές εννοώ είναι καλύτερο??

Ρωτάω γιατί είμαι περίεργος αν το υψηλό sar συνοδεύεται και από δυνατότερο δέκτη;)

Μια χαρά είναι το σήμα, τουλάχιστον στο δικό μου. Υπάρχει ένα σημείο που ξέρω ότι εδώ και χρόνια όλες μου οι συσκευές παίζουν σήμα "μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας", άλλες έχουν δηλαδή μία μπάρα, άλλες καθόλου. Αυτό (όπως και το Ν80 να πω την αλήθεια) βγάζει standard μία και κάποιες φορές και 2 μπάρες σήμα. Άρα... :up:

 

Άσχετο: μήπως τελικά γνωρίζει κανείς πώς εγκαθιστώ τα flash themes που δώθηκαν παραπάνω, μαζί με τα swf αρχεία τους?

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το σήμα

Άσχετο: μήπως τελικά γνωρίζει κανείς πώς εγκαθιστώ τα flash themes που δώθηκαν παραπάνω, μαζί με τα swf αρχεία τους?

 

Nαι παιδια μηπως μπορει να με βοηθησει και μενα καποιος?:)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι??????αξιζει να πουλησω το 810 μου για να παρω το 880???εχουν τρελη διαφορα πλην του ογκου???με χαλαει το οτι δεν εχει ραδιο.τι βλακεια και αυτη ε???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W880i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...