Jump to content

[S60 3rd Edition] Επιτέλους: Skype!


Ilias74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω Ν97 mini. Κλήσεις fring μέσω 3G δεν γίνονται. Αν γινόταν τότε οι εταιρείες κινητής δε θα είχαν νόημα ύπαρξης. Με wifi γίνονται κανονικά και με πολύ καλή ποιότητα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω Ν97 mini. Κλήσεις fring μέσω 3G δεν γίνονται. Αν γινόταν τότε οι εταιρείες κινητής δε θα είχαν νόημα ύπαρξης. Με wifi γίνονται κανονικά και με πολύ καλή ποιότητα.

 

Γιατι το λες; Τοτε γιατι το προσφερουν εταιριες σε αλλες χωρες; Σιγουρα καποιο οφελος θα υπαρχει και σε αυτες τις περιπτωσεις, η μονη διαφορα ειναι πως υπαρχει υγειης ανταγωνισμος και οχι πελατιακες σχεσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα 8α ηθελα να ρωτησω γιατι ενω κατεβασα το skype δεν μπορω να δω αλλα ατομα με καμερα και δεν μπορω και γω σε αλλα ατομα να στειλω video κληση μηπως φταει η εκδοση που κατεβασα η κατι αλλο? και γενικα αργει πολυ το skype sto κινητο μου στο οποιο συνδεομαι στο wifi του μαγαιζοθ μοθ και εχω πολυ δυνατο σημα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Επαναφέρω το θέμα με μια καλή απορία:

 

Καταργήθηκε το Skype από την S60; Στο μάρκετ είναι άφαντο και ένα .sis που είχα στην κάρτα μνήμης δεν κάνει log in, με πετάει στην είσοδο. Τι συμβαίνει, ξέρει κάνεις;

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρω το θέμα με μια καλή απορία:

 

Καταργήθηκε το Skype από την S60; Στο μάρκετ είναι άφαντο και ένα .sis που είχα στην κάρτα μνήμης δεν κάνει log in, με πετάει στην είσοδο. Τι συμβαίνει, ξέρει κάνεις;

Καλημέρα!

Για ρίξε μια ματιά στα παρακάτω https://support.skype.com/en/faq/FA10389/how-can-i-get-skype-on-my-symbian-phone και https://support.skype.com/en/category/SKYPE_FOR_SYMBIAN/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε και λύθηκε το πρόβλημα, έπρεπε να κάνω την εγκατάσταση στη μνήμη της συσκευής. Απουσιάζει ακόμα βέβαια από το Nokia Store, μιας και δεν το βρίσκω...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Στο n95 μου δοκίμασα το skype (1.5) αλλά παραμένει στο "signing in". Δοκίμασα και εγκατάσταση στην c: αλλά πάλι το ίδιο. Καμιά ιδέα? Ποια ακριβώς έκδοση skype χρησιμοποιείτε για s60v3?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...