Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι αγορι μου ουτε δευτερολεπτο δεν περνει παραπανο και τις περισοτερες φορες στιβω πιο γρηγορα απο αλους που στιβουν κανονικα:D :p

 

Για πες παραπανω για αυτο το στριψιμο !

Δεν καταλαβα, τι ακριβως κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Α τώρα που είπε ο Bayern για φυλακισμένους... :p

Ξέρετε πώς γίνεται το φίλτρο του τσιγάρου σαν λεπίδι;

(αυτές οι κακές παρέες με χάλασαν εμένα :p)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

To καις με τον αναπτηρα και το πιέζεις στην άκρη :p

Και καλά γι αυτο απαγορευονται τα τσιγάρα με φίλτρα στις φυλακές. :lol:

 

sadiagraxa

Είναι δύσκολο να στο περιγράψει κάποιος.

Απλά έχεις το χαρτάκι με την κόλλα προς τα κάτω και προς τα σένα. βάζεις από πάνω καπνό φίλτρο ********. Και το τυλίγεις με το κλασσικό τρόπο. Ετσι η μεριά της κόλλας είναι πιο μέσα, και δεν χρειάζεται να τυλίξεις ολόκληρο το χαρτάκι. Αυτό που περισσεύει το καις.

Δίνω και μια εικόνα πρόχειρη που έφτιαξα μπας και το καταλάβεις. Γιατί με τα λόγια...

 

http://img181.imageshack.us/img181/8493/untitledkm4.png

Link to comment
Share on other sites

To καις με τον αναπτηρα και το πιέζεις στην άκρη :p

Και καλά γι αυτο απαγορευονται τα τσιγάρα με φίλτρα στις φυλακές. :lol:

 

sadiagraxa

Είναι δύσκολο να στο περιγράψει κάποιος.

Απλά έχεις το χαρτάκι με την κόλλα προς τα κάτω και προς τα σένα. βάζεις από πάνω καπνό φίλτρο ********. Και το τυλίγεις με το κλασσικό τρόπο. Ετσι η μεριά της κόλλας είναι πιο μέσα, και δεν χρειάζεται να τυλίξεις ολόκληρο το χαρτάκι. Αυτό που περισσεύει το καις.

Δίνω και μια εικόνα πρόχειρη που έφτιαξα μπας και το καταλάβεις. Γιατί με τα λόγια...

 

http://img181.imageshack.us/img181/8493/untitledkm4.png

 

xaxa γα***τος εισαι! εγω προτημο να το κοβω με ενα αποτομο τραβιγμα...

Το εμαθα πολι γρηγορα,δεν μου πειρε πολι χρονο...

Link to comment
Share on other sites

To καις με τον αναπτηρα και το πιέζεις στην άκρη :p

Και καλά γι αυτο απαγορευονται τα τσιγάρα με φίλτρα στις φυλακές. :lol:

Ισχύει αυτό; :lol: :p

Πάντως έκοβε :p

 

sadiagraxa

Είναι δύσκολο να στο περιγράψει κάποιος.

Απλά έχεις το χαρτάκι με την κόλλα προς τα κάτω και προς τα σένα. βάζεις από πάνω καπνό φίλτρο ********. Και το τυλίγεις με το κλασσικό τρόπο. Ετσι η μεριά της κόλλας είναι πιο μέσα, και δεν χρειάζεται να τυλίξεις ολόκληρο το χαρτάκι. Αυτό που περισσεύει το καις.

Δίνω και μια εικόνα πρόχειρη που έφτιαξα μπας και το καταλάβεις. Γιατί με τα λόγια...

 

http://img181.imageshack.us/img181/8493/untitledkm4.png

Πολύ καλός αυτός ο τρόπος στριψίματος, αν δεν έχεις τι να κάνεις :D

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τα χαρτακια Old holborn λενε τιποτα??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaE50-1/3.0 (06.27.1.0) SymbianOS/9.1 Series60/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

pws sas fanhke h sylektikh syskeuasia pou kykloforhse o old holborn o portokali? (san na eftiaxe o portokali kapws..den kaiei to laimo tooso poli pia)

Link to comment
Share on other sites

Eγω το αρχισα απο την 1 λυκειο με camel.Απω τοτε εχω αλλαξει πολλες μαρκες και τωρα κανω μονο καπνο Golden Virginia κιτρινο και παντα χωρις φιλτρο.:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaE50-1/3.0 (06.27.1.0) SymbianOS/9.1 Series60/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

pws sas fanhke h sylektikh syskeuasia pou kykloforhse o old holborn o portokali? (san na eftiaxe o portokali kapws..den kaiei to laimo tooso poli pia)

Την μεταλλικη λες ετσι? Θα ηθελα να την αγορασω αλλα δεν την εχω βρει ποτε. Μονο το διαφημιστικο πανω στην συσκευασια εχω δει.

ο καλυτερος καπνος ειναι ο old holborn ο κιτρινος ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaE50-1/3.0 (06.27.1.0) SymbianOS/9.1 Series60/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

nai th metalikh. mallon exantlhthike grhgora. egw th phra molis eixe kukloforhsei. symfwnw oti o kitrinos einai kaluteros apla parathrhsa oti k o portokali o arwmatikos exei ftiaxei

Link to comment
Share on other sites

Την μεταλλικη λες ετσι? Θα ηθελα να την αγορασω αλλα δεν την εχω βρει ποτε. Μονο το διαφημιστικο πανω στην συσκευασια εχω δει.

ο καλυτερος καπνος ειναι ο old holborn ο κιτρινος ;)

 

craven μπλε:p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι από την 1η λυκείου που καπνίζω, αλλάζω μάρκα κάθε βδομάδα, όχι για κανένα άλλο λόγο αλλά γιατί τόσο μου πάει κάθε πακέτο! Και επείδή το τσιγάρο είναι μια απόλαυση στο που και που για μένα και όχι συνήθεια, μου αρέσει η ποικιλία! Πολλές φορές αναγκάζομαι να πετάξω το πακέτο γιατί παλιόνουν τόσο πολύ που δε καπνίζονται! :lol:

 

Α επίσης πότε πότε αγοράζω πούρα ΠΑΝΤΑ μη αρωματικά. Προτιμώ τίποτα Cohiba αν έχω κανένα φράγκο. Διαφορετικά και τα πούρα Ποταμιάς Domenico που έχω βρει τελευταία, μια χαρά καπνίζονται! :D

Link to comment
Share on other sites

craven μπλε:p

Χωρις παρεξηγηση:

 

Ο Craven ειναι ο χειροτερος καπνος που εχω καπνισει ποτε:)

ενα τσιγαρο εστριψα με τετοιο καπνο και ουτε το μισο δεν εκανα:):D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Χωρις παρεξηγηση:

 

Ο Craven ειναι ο χειροτερος καπνος που εχω καπνισει ποτε:)

ενα τσιγαρο εστριψα με τετοιο καπνο και ουτε το μισο δεν εκανα:):D

 

Eισαι μικρος, θα μαθεις.:p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα καλυτερα τσιγαρα που εχουν κυκλοφορησει ειναι τα camel prin to 2001 απο τοτε που τα πηρε ομως η Phillip morris εγιναν αστα να πανε,εγω ημουν μεχρι 5 μηνες πριν μαρλμπορο μαλακο τωρα πηγα silk cut ομως γιατι το μαρλμπορο ηταν πολυ εθιστικο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα Καρελια χρυση κασετινα

Πολυ ωραια τσιγαρα ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ο van nelle σας αρεσει?

ειναι -πιστευω- απο τους πιο γευστικους καπνους.

το ασχημο ειναι οτι το βρισκεις δυσκολα στα περιπτερα..:(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1558; en; U; ssr))

 

Ta malboro ta wide pou anoigoun apo to plai ta exei dokimasei kaneis? Xerete posh pissa exoun?

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση: Τα τσιγάρα Drum (όχι ο καπνός) πώς σας φαίνονται;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Βασικα κάνω καπνό VAN NELLE και από τσιγάρα έκανα παλιά PRINCE και LUCKY STRIKE. Όσο για τα τσιγάρα DRUM, είναι επιεικώς ελεεινά!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...