Jump to content

E-TEN M700


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@philip

Μια χαρά θυμάσαι.Το πούλησες σε μένα και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος.Το θεωρώ καλύτερο σε σχέση με το x500 που είχα πριν.Το ίδιο γρήγορο,λίγο πιο μεγάλο σε μέγεθος αλλά το πληκτρολόγιο σε αποζημιώνει.Και το σημαντικότερο είναι ότι δεν φοβάσαι ότι θα σου μείνει η οθόνη στο χέρι.Κυρίως στην κίνηση του χάρτη με το πενάκι,ήταν απίστευτα εκνευριστικά τα νερά που έκανε η οθόνη του x500.Παρατήρησα ότι δεν έχει υποδοχή για εξωτερική κεραία,αλλά με το gps που φοράει απλώς δεν την έχει ανάγκη.Το μοναδικό bug που έχει και αυτό και το x500 είναι ότι μετά από soft reset χάνει τους κωδικούς της σύνδεσης που έχω φτιάξει για το wind plus nonstop αλλά ευτυχώς κρατάει τη σύνδεση και τις ρυθμίσεις των mms.

 

bbbb xathikame ti kaneis?ola kala?ekanes kamoia allagi h pistos sto eten?:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια υπαρχει ελληνικη rom για το m700?... υπαρχει προγραμμα που να υποστιριζει ελληνικα στο hardware πληκτρολογιο?...thanx
:up:
Link to comment
Share on other sites

Με το aekmap μπορείς να γράψεις ελληνικά.Δες εδώ

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4675&highlight=aekmap

bbbb xathikame ti kaneis?ola kala?ekanes kamoia allagi h pistos sto eten?:)

Το έδωσα το m700 και τώρα έχω το qtek 9000.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

paidia kserete kanena pou na endiaferetai gia eten m700?

an endiaferetai kapoios pm me!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πουάω ένα σε τιμή ευκαιρίας!!! Οποιος θέλει pm.

Δίνω μαζί και bt ακουστικά και φυσικά το κουτί του!

Εκτός απο κάτι ψιλογρατζουνίτσες δεν έχει απολύτως τίποτα και λειτουργεί μια χαρά. GPS κλπ όλα τέλεια. Και ελληνικό πληκτρολόγιο !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ενημερωτικά να σου πω ότι σε πολύ πιο συσκευές έχουν πέσει πάρα πολύ οι τιμές τους και κατά συνέπεια δεν μπορώ να φανταστώ τι κέρδος μπορεί να έχεις από την πώληση της συγκεκριμένης.

 

Αν και εδώ δεν είναι το κατάλληλο μέρος για αγγελίες, καλό θα ήταν να αναφέρεις και τι χρήματα ζητάς για τυχόν ενδιαφερόμενους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...
Καλησπέρα σε όλους έχω ένα pda Glowflish M700 και δούλευε υπέροχα είχα βάλει λοιπόν κωδικό πληκτρολογίου τώρα όμως δεν ξέρω τι έγινε και ενώ βάζω τον κωδικό και πατάω unlock δεν δουλεύει το unlock δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει έχει κανεί καμία λύση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ το κινητό μου είναι OK με το hard reset που μπορώ να βρώ windows mobile 6 γι αυτό το τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Επίσημα δεν πρόκειται να βρεις σίγουρα. Για ανεπίσημα τώρα και ότι αυτό συνεπάγεται κυκλοφορούν διάφορες επιλογές...

 

http://www.eten-users.eu/index.php?showforum=42&

http://www.etenblog.com/2008/02/14/new-m700-wm6-lighted-rom/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και κάτι ακόμα μια μπαταρία πού μπορώ να βρω

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PrefLoc=2&_nkw=glofiish%20m700%20battery&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m283

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Παιδιά μία βοήθεια εδώ και λίγες μέρες που πάω να φορτίσω το κινητό μου GlowFlish M700 με το που βάζω το φορτιστή ανάβει κανονικά το κόκκινο λαμπάκι αλλά μετά από λίγη ώρα αναβοσβήνει πράσινο κόκκινο μήπως τα έχει παίξει η μπαταρία μου
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά μία βοήθεια εδώ και λίγες μέρες που πάω να φορτίσω το κινητό μου GlowFlish M700 με το που βάζω το φορτιστή ανάβει κανονικά το κόκκινο λαμπάκι αλλά μετά από λίγη ώρα αναβοσβήνει πράσινο κόκκινο μήπως τα έχει παίξει η μπαταρία μου

 

Πολύ πιθανό. Πριν προβείς στην διαδικασία για αλλαγή μπαταρίας δοκίμασε και το hard reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN M700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...