Jump to content

Pro Evolution Soccer 6 vs FIFA 07


alex_w800
 Κοινοποίηση

Ποιό προτιμάτε; PES6 ή FIFA 07;  

137 members have voted

  1. 1. Ποιό προτιμάτε; PES6 ή FIFA 07;

    • Pro Evolution Soccer 6
      110
    • FIFA 07
      27


Recommended Posts

Η κοντρα ξαναξεσπασε.Και οι 2 τιτλοι με μεγαλες πιθανοτητες επιτυχιας.Πιο τελικα θα κερδισει τη μαχη?
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη τη φορα μου φαινεται θα ναι πιο δυσκολα τα πραγματα.Εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για τα 2 παιχνιδια αλλα δεν εχω παιξει κανενα απο τα 2 οποτε...
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Το fifa 07 έχει σημαντική βελτίωση σε σχέση με τα προηγούμενα. Αξίζει να του ρίξετε μια ματιά. Πάντως τώρα παίζω το pes 6
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα PES6 αλλά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός.

 

Έβαλα το FIFA 07 και το απεγκατέστησα σε 5 λεπτά γιατί έχω συνηθίσει το χειρισμό του PES.

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα PES6 αλλά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός.

 

Έβαλα το FIFA 07 και το απεγκατέστησα σε 5 λεπτά γιατί έχω συνηθίσει το χειρισμό του PES.

 

pes 6...

6 :p

 

στον υπολογιστή και στο psp(για τα άλλα δεν ξέρω:p ) το fifa07 έχει επιλογή στο μενού των controls ετσι ώστε ο χειρισμός να είναι οπως στο pro

 

το αναφέρει σαν new controls και classic controls

 

το fifa πλεον αντιγράφει και τον χειρισμό του pes

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παιξει το pro.Αλλα κατεβασα το demo του fifa απο το xbox live του xbox 360.Μου φανηκε πολυ καλο.Διαβαζα και οτι το fifa βελτιωσε το χειρισμο του.Πως γινεται λοιπον αφου το fifa εχει εμφανως καλυτερα γραφικα και καλο χειρισμο γιατι να ειναι καλυτερο το pro?:wacko:
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

γιατι το pro βελτιωσε ακομα περισσοτερο τον χειρισμο και στα γραφικα..στα ιδια θα εμενε???

ας βελτιωσε τα παντα το φιφα..εγω επειδη επαιξα αρκετα αυτο το παιχνιδι μπορω να κρινω..σε σχεση με το προ6 δεν συγκρινονται με τιποτα..

φιφα=ευκολα γκολ γρηγορα γκολ,επαιζα αντιπαλος με εναν φιλο και τον ρωτουσα,ποτε θες να σου βαλω γκολ,μλκιες γκολ-κουφα,απο κλειστες γωνιες κτλ),ακομα και λιγο μετα απο το κεντρο εβαλα γκολ 2 φορες στα 10 παιχνιδια π επαιξα..χαζα φαουλ,οι παιχτες περνανε αναμεσα απο τον παιχτη χωρις να του περνουν την μπαλα και ο επιθετικος περναει σαν να μην υπαρχει αμυνα..

κι αλλα θες??

Link to comment
Share on other sites

γιατι το pro βελτιωσε ακομα περισσοτερο τον χειρισμο και στα γραφικα..στα ιδια θα εμενε???

ας βελτιωσε τα παντα το φιφα..εγω επειδη επαιξα αρκετα αυτο το παιχνιδι μπορω να κρινω..σε σχεση με το προ6 δεν συγκρινονται με τιποτα..

φιφα=ευκολα γκολ γρηγορα γκολ,επαιζα αντιπαλος με εναν φιλο και τον ρωτουσα,ποτε θες να σου βαλω γκολ,μλκιες γκολ-κουφα,απο κλειστες γωνιες κτλ),ακομα και λιγο μετα απο το κεντρο εβαλα γκολ 2 φορες στα 10 παιχνιδια π επαιξα..χαζα φαουλ,οι παιχτες περνανε αναμεσα απο τον παιχτη χωρις να του περνουν την μπαλα και ο επιθετικος περναει σαν να μην υπαρχει αμυνα..

κι αλλα θες??

 

Σε αυτο που λες εχεις δικιο.Και σε μενα παρομοια μου εκανε.Για το pro ομως που λες..Το εχεις παιξει το 6 ή το λες συμπερασματικά?Γιατι τωρα να δωσω 70 ευρω για ενα απο τα 2 και τελικα να ειναι καλυτερο το αλλο.Δε λεει.;)Αλλα απο οτι βλεπω και απο τους ψηφους..Νομιζω πως ξερω πιο τελικα θα διαλεξω..:yahoo:

IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο που λες εχεις δικιο.Και σε μενα παρομοια μου εκανε.Για το pro ομως που λες..Το εχεις παιξει το 6 ή το λες συμπερασματικά?Γιατι τωρα να δωσω 70 ευρω για ενα απο τα 2 και τελικα να ειναι καλυτερο το αλλο.Δε λεει.;)Αλλα απο οτι βλεπω και απο τους ψηφους..Νομιζω πως ξερω πιο τελικα θα διαλεξω..:yahoo:

 

το χω παιξει φιλε μου..πως θα το συγκρινω αλλιως ..?;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εμένα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας μου λένε πολλά :lol: :X
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εμένα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας μου λένε πολλά :lol: :X

 

αιιντεεε..αα ρε fifa αθανατο..:lol::X

Link to comment
Share on other sites

poli xalia to pes6 sto pc.... den mou arese katholou!!!! eleos!!!!! FIFA 07 kai ta myala sta kagkela!!!

 

Mαζί σου φίλε fifa-κια ! Τρίπλες Ρολαντίνιο και χάζεμα τρελό

 

δείτε κάποια βίντεα από το τι μπορεί να κάνει το παιχνίδι

http://video.google.com/videoplay?docid=-9074910789555924107&q=fifa+07

http://video.google.com/videoplay?docid=-4962631267463635898&q=fifa+07

http://video.google.com/videoplay?docid=-187015038346011737&q=fifa+07

 

Α! και για όσους λένε ότι δεν δοκιμάζουν το fifa γιατι έχει διαφορετικούς χειρισμούς μάλλον δεν το έψαξαν. Υπάρχει επιλογή στα controls που τα κάνει ίδια με το PES.

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...