Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες καλημέρα. Μήπως γνωρίζετε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα που να έχει screen protector?

Θα σε συμβούλευα να αναζητήσεις brando ακόμα κι αν δεν βρείς στην Αθήνα. Μπορείς να τα παραγγείλεις και απο το site τους. Σε μιά εβδομάδα θα τα έχεις και πίστεψε με είναι τα καλύτερα, δεν κάνουν γρατζουνιές με τίποτα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα σε συμβούλευα να αναζητήσεις brando ακόμα κι αν δεν βρείς στην Αθήνα. Μπορείς να τα παραγγείλεις και απο το site τους. Σε μιά εβδομάδα θα τα έχεις και πίστεψε με είναι τα καλύτερα, δεν κάνουν γρατζουνιές με τίποτα. :rolleyes:

Αν μπορείς δώσε μου ένα λινκ να δω.

 

Και άλλη μία ερώτηση. Όταν λέτε ότι κάνει νερά η οθόνη τι εννοείται? Το διαπιστώνετε όταν τρέχει κάποιο πρόγραμμα ή γενικότερα ?

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει την απαντηση τησ ερώτησης που 8α κανω αλλα για να μην ψαχνω ξανα απο την αρχη ελπιζω καποιος να μπορεσει να μου απαντησει.

Οταν γραφω στο πληκτρολογιο αγγλικα με το που γραφω ενα αγγλικο γραμμα ξαναγυρναει στο ελληνικο ,και μετα παλι παταω αγγλικο και κα8ε γραμμα γινεται αυτη η ιστορια .Υπαρχει καποια ρυθμιση γιαυτο??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εγκαταστήσεις το HiKeyboard για να μην χρησιμοποιείς το εγκατεστημένο πληκτρολόγιο που έχει την παραπάνω συμπεριφορά.Για περισσότερες πληροφορίες για αυτό κοίταξε σε προηγούμενα post
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δώσε μου ένα λινκ να δω.

 

Και άλλη μία ερώτηση. Όταν λέτε ότι κάνει νερά η οθόνη τι εννοείται? Το διαπιστώνετε όταν τρέχει κάποιο πρόγραμμα ή γενικότερα ?

Δες εδώ http://mobile.brando.com.hk/UltraClearProtector.php περίμενε να σου ανοίξει η σελίδα γιατί αργεί και επέλεξε από χαμηλά το μοντέλο που σε ενδιαφέρει.

Σχετικά με την οθόνη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά η συμπεριφορά της θυμίζει TFT. Αν έχεις επίπεδη οθόνη στο PC ακούμπησε τη και θα καταλάβεις. Αυτό φαίνεται από καθόλου ως λίγο ανάλογα με το φόντο του today και τον φωτισμό του χώρου. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δώσε μου ένα λινκ να δω.

 

Και άλλη μία ερώτηση. Όταν λέτε ότι κάνει νερά η οθόνη τι εννοείται? Το διαπιστώνετε όταν τρέχει κάποιο πρόγραμμα ή γενικότερα ?

http://shop.brando.com.hk/ultraclearscreenprotector.php

Link to comment
Share on other sites

:) :)

καλησπερα κυριοι μια ερωτηση που αφορα ενα φιλο εγω δεν μπορεσα να το αγορασω ακομη. εχει αγορασει απο mls το destinator pn και δεν μπορει να το εγκαταστησει στην καρτα μνημης. δουλευει σωστα μονο αν το περασει στη μνημη της συσκευης. υπαρχει καποια λυση?

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

:) :)

καλησπερα κυριοι μια ερωτηση που αφορα ενα φιλο εγω δεν μπορεσα να το αγορασω ακομη. εχει αγορασει απο mls το destinator pn και δεν μπορει να το εγκαταστησει στην καρτα μνημης. δουλευει σωστα μονο αν το περασει στη μνημη της συσκευης. υπαρχει καποια λυση?

Γιατί δεν κατεβάζει από εδώ http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2 το 6 που παίζει μιά χαρά στην κάρτα μνήμης ?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Νομίζω αυτή που σου δείχνω έχει αλουμίνιο μέσα από το δέρμα. Κάνω λάθος ? Πήρες Χ500 ? :rolleyes:
λεω για αλουμινενια εξωτερικα,οχι θελω να την κανω δωρο στον αδελφο μου;)
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://mobile.brando.com.hk/UltraClearProtector.php περίμενε να σου ανοίξει η σελίδα γιατί αργεί και επέλεξε από χαμηλά το μοντέλο που σε ενδιαφέρει.

Σχετικά με την οθόνη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά η συμπεριφορά της θυμίζει TFT. Αν έχεις επίπεδη οθόνη στο PC ακούμπησε τη και θα καταλάβεις. Αυτό φαίνεται από καθόλου ως λίγο ανάλογα με το φόντο του today και τον φωτισμό του χώρου. :cool:

 

Παιδιά επειδή με τις πιστωτικές κάρτες δεν τα πάω καλά, έχω μία χρεωστική που λέει visa electron που πρέπει να πατήσω για να την αγοράσω??

 

Visa

Visa Delta

Visa Purchasing ?????

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωρίζει κανείς πως συγχρονίζουμε επαφές απο κινητό τηλέφωνο? Εχω το ericsson K800i και δεν μπορώ να μεταφέρω τα τηλεφωνα στο ppc .
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωρίζει κανείς πως συγχρονίζουμε επαφές απο κινητό τηλέφωνο? Εχω το ericsson K800i και δεν μπορώ να μεταφέρω τα τηλεφωνα στο ppc .

 

Λίγο πιο πάνω να κοιτάξεις θα το δείς:D

Πέρνα τις επαφές απο το Κ800 στον υπολογιστή (Microsoft Outlook) και στην συνέχεια με το Activesync θα συνχρονιστούν με το ppc!

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://mobile.brando.com.hk/UltraClearProtector.php περίμενε να σου ανοίξει η σελίδα γιατί αργεί και επέλεξε από χαμηλά το μοντέλο που σε ενδιαφέρει.

Σχετικά με την οθόνη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά η συμπεριφορά της θυμίζει TFT. Αν έχεις επίπεδη οθόνη στο PC ακούμπησε τη και θα καταλάβεις. Αυτό φαίνεται από καθόλου ως λίγο ανάλογα με το φόντο του today και τον φωτισμό του χώρου. :cool:

 

Παιδιά επειδή με τις πιστωτικές κάρτες δεν τα πάω καλά, έχω μία χρεωστική που λέει visa electron που πρέπει να πατήσω για να την αγοράσω??

 

Visa

Visa Delta

Visa Purchasing ?????

Η Visa Electron δεν νομίζω ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ώς VISA. Άν δεν έχεις άλλη πιστωτική (Visa, MasterCard,Ammex, Diners) και δεν θέλεις να αποκτήσεις, οι τράπεζες πωλούν και πιστωτικές με κάποιο ποσο "προπληρωμένο", ώστε να μην φοβάσαι ότι θα μπορέσεις να ξεπεράσεις κάποιο όριο ή ότι θα κλαπεί "ηλεκτρονικά" και ...

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo bill64 alla to exo kanei hdh alla den... kano syxronismo me to k800i metaferontai sto outlook oi epafes alla otan syndeo to x500 den metaferei tipota kata ton syxronismo .kai kati akoma an kai evgala thn karta sim apo to x500 exei akoma tis epafes apo thn karta kai den mporo kai na tis sbhso .

yparxei kamia efarmogh gia diaxeirhsh epafon sto x500?

Link to comment
Share on other sites

1.Εχει βάλει κανείς jawa εφαρμογές και να τις έχει τρέξει .?

 

2.Και πως θα κάνουμε να γράφει sms 160 χαρακτήρων.?

 

1. Δεν υπαρχει (απο μαμα) προγραμμα που να "παιζει" java. Αλλωστε οι εφαρμογες και τα παιχνιδια για PPC ειναι κλασεις ανωτερα απο καθε java, οποτε δεν υπαρχει λογος να ασχοληθεις (κατα την αποψη μου)

 

2. Χρειαζεσαι το Hikeyboard και ενα ακομα αρχειακι. Υπαρχει σχετικο thread. Κοιτα μερικες σελιδες πιο πισω

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Η Visa Electron δεν νομίζω ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ώς VISA. Άν δεν έχεις άλλη πιστωτική (Visa, MasterCard,Ammex, Diners) και δεν θέλεις να αποκτήσεις, οι τράπεζες πωλούν και πιστωτικές με κάποιο ποσο "προπληρωμένο", ώστε να μην φοβάσαι ότι θα μπορέσεις να ξεπεράσεις κάποιο όριο ή ότι θα κλαπεί "ηλεκτρονικά" και ...

 

H visa electron μπορει να χρησιμοποιηθει ως Visa, α. αν εχει υπολοιπο μεγαλυτερο ισο απο αυτό που θελουμε να αγορασουμε στο λογαριασμό που ειναι συνδεδεμένη, και β. αν το επιτρεπει η τραπεζα εκδοσης.

πχ της εμπορικης οχι, της alpha ναι.

 

(και ναι.. ειμαι εντελως off topic)

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε πριν λιγο η αγγλικη WWE_R32_032_0351_MOT1114

για το Χ500..

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα το exe ανοιγει τουλαχιστον..

Enjoy

http://rapidshare.com/files/14298972/200701312004401170245057.exe.html

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε πριν λιγο η αγγλικη WWE_R32_032_0351_MOT1114

για το Χ500..

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα το exe ανοιγει τουλαχιστον..

Enjoy

http://rapidshare.com/files/14298972/200701312004401170245057.exe.html

 

και ενα changelog απο eten users

 

- Skype embedded

- New OEM/E-Ten birthdays reminder

- Improved GPS stability

 

The official site in Taiwan states that this ROM update will:

1. correct the problem with WIFI & Bluetooth - which is settings disappearing and changes back to the default setting. [seems TRUE for now.. However, ActiveSync pairing seems never to be solved. ^sad.gif]

2. correct : Timezone might sometimes skip to the GMT+8. [FALSE. Still having this issue.]

3.correct the problem with showing the correct 'mobile carrier logo'. [Do I care?]

4.correct the bug of unable to send/receive SMS.

5.correct the bug of not being able to read from SIM card.

6.Added the option of birthday(or other significant date) reminders. [Outlook enables these already. No need in 3rd-party tools.]

 

Some more findings:

- Fixed bug with 1-pixel lines misaligned.

- It shows Windows folder with Resco in 1-2 seconds

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...