Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χμμ,λιγο νωρις δεν ειναι?Για μεσα Νοεμβρη λενε.Υπαρχει καποιο λινκ που να το στηριζει αυτο γιατι σε πρωτη φαση δεν καταφερα να βρω κατι στο site του Πλαισιου.

Η τιμη ειναι με καποιο software GPS,προφανως?

 

Δεν εχει βγει στο site τους.Υπαρχει στο ΠΛΑΙΣΙΟ Καλαμαριας Θεσ/νικη

Ναι ειναι με Software GPS

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γνωριζεις μηπως ποιο πακετο ειναι π.χ destinator,tom tom κτλ?

thanx

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

γνωριζεις μηπως ποιο πακετο ειναι π.χ destinator,tom tom κτλ?

thanx

 

Νομιζω φιλε μου ειναι το TOM-TOM.

Θα το ξερω σιγουρα αυριο.Ενας φιλος μου το ειδε το απογευμα στο μαγαζι

αλλα επειδη εψαχνε για κατι αλλο δεν εδωσε πολυ σημασια.

 

θα ενημερωσω...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

τελικα ξερει κανεις ποτε θα το φερει το πλαισιο? εγω παντως σημερα στο μαγαζι ειδα το htc 3300 οχι το eten
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα για τις VGA! Προτιμώ να έχω τον φορτιστή παρέα παρά να ξαναγυρίσω σε QVGA! Κάτοχος του Ν560 και πρωην κάτοχος του e800 προτιμώ να μην έχω τηλέφωνο και να κουβαλάω το Κ800 μου μαζι με το Ν560 μου παρά να ξαναπάω σε QVGA πόσο μάλλον σε ΟΜΑΡα!

 

να μου επιτρέψεις να πω, πως δεν είναι λογικό και πρακτικό ενα μηχάνημα να μην έχει καν την στοιχειώδη αντοχή της 1-1.5 μέρας.. ;)

για μένα το μεγάλο πλεονέκτημα των συγκεκριμένων ppc είναι η πολύ καλή φορητότητα τους, οπότε εκεί υπάρχει και περιορισμός στην μπαταρία.το αξιοθάυμαστο με το X500 είναι η μεγάλη για το μεγεθός του μπαταρία!:)

 

Υ.Γ

ε ρε μένος με τον omap τώρα τελευταία!σε λίγο θα κάνετε και διαδήλωση στην πανεπιστημίου!:p και αυτο δε το λέω ειδικά για σένα φίλε katsj αλλά γενικά!.. ρε παιδιά, ψυχραιμία! δεν σας έβαλε κάποιος το..μαχαίρι στο λαιμό να αγοράσετε ppc με omap:X ! ο καθένας ανάλογα τις προτεραιότητες του πράτει αναλόγως! :)

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ

ε ρε μένος με τον omap τώρα τελευταία!σε λίγο θα κάνετε και διαδήλωση στην πανεπιστημίου!:p και αυτο δε το λέω ειδικά για σένα φίλε katsj αλλά γενικά!.. ρε παιδιά, ψυχραιμία! δεν σας έβαλε κάποιος το..μαχαίρι στο λαιμό να αγοράσετε ppc με omap:X ! ο καθένας ανάλογα τις προτεραιότητες του πράτει αναλόγως! :)

 

Το έγραψα και σε άλλο topic. Από τη στιγμή που η HTC βάζει στα περισσότερα PPC της OMAP και αυτά πουλάνε, δεν πρόκειται να κάνει αλλαγές. Εγώ μπορεί να μην αγοράσω ποτέ omap, αλλά από τη στιγμή που κάποιοι τον αγοράζουν ενισχύεται η θέση του στην αγορά και τα αποτελέσματα αυτού επηρεάζουν και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και σε άλλο topic. Από τη στιγμή που η HTC βάζει στα περισσότερα PPC της OMAP και αυτά πουλάνε, δεν πρόκειται να κάνει αλλαγές. Εγώ μπορεί να μην αγοράσω ποτέ omap, αλλά από τη στιγμή που κάποιοι τον αγοράζουν ενισχύεται η θέση του στην αγορά και τα αποτελέσματα αυτού επηρεάζουν και εμένα.

 

Τα 3 τελευταία ppc της HTC είναι τα TyTN,P3300,P3600.. απ'αυτά μόνο ενα έχει omap..

 

και συνολικά να το πάρεις απο τα 9 ppc που εχει βγάλει τα 3 έχουν omap(s200,9100,P3300).πάλι 1 στα 3 δηλαδή.

 

οπότε αυτό που λές φίλε johner μαθηματικά δε στέκει.;)

 

 

Υ.Γ.τώρα αν εννοείς οτι έχει βγάλει τα ομορφότερα ppc της με omap (s200-artemis),τότε και γω συμφωνώ μαζί σου!!:p

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Τα 3 τελευταία ppc της HTC είναι τα TyTN,P3300,P3600.. απ'αυτά μόνο ενα έχει omap..

 

και συνολικά να το πάρεις απο τα 9 ppc που εχει βγάλει τα 3 έχουν omap(s200,9100,P3300).πάλι 1 στα 3 δηλαδή.

 

οπότε αυτό που λές φίλε johner μαθηματικά δε στέκει.;)

 

 

Υ.Γ.τώρα αν εννοείς οτι έχει βγάλει τα ομορφότερα ppc της με omap (s200-artemis),τότε και γω συμφωνώ μαζί σου!!:p

Εγώ θα σου το πω διαφορετικά. Τα 4 τελευταία PPC της HTC που κυκλοφορούν είναι τα 9100, S200, TyTn και P3300.

3 στα 4 δηλαδή έχουν τον OMAP και αυτό που λέω "στέκει μαθηματικά".

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου το πω διαφορετικά. Τα 4 τελευταία PPC της HTC που κυκλοφορούν είναι τα 9100, S200, TyTn και P3300.

3 στα 4 δηλαδή έχουν τον OMAP και αυτό που λέω "στέκει μαθηματικά".

 

χμ,νομίζω πως αρκετά βγήκαμε off-topic.. είναι προφανές πως κόψε ράψε ο καθένας μπορεί να τα λέει οπως τον βολεύει.

 

απλά θα πώ οτι για να κρίνεις κάτι αντικειμενικά σχετικά με το line-up μιας εταιριάς είτε θα πάρεις τα τελευταία κινητά πχ. του 2006 (tytn,3300,3600) είτε ολα τα κινητά.. οχί να βάζουμε οτι όρους μας βολεύουν για να βγαίνουν τα συμπεράσματα που μας βολεύουν.. πχ "αν πάρεις τα τελευταία κινητά που δεν έχουν hardware πληκτρολόγιο,οθόνη 2.8' ιντσών και μαύρα τότε έχουν omap!"

 

αυτά,συγνώμη σε όλους για τα off-topic,και τέρμα απο μένα.;)

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Eδω θα συμφωνησω με το johner.

+1,το οτι η HTC ηταν απο τις πρωτες που εκανε πισωγυρισμα απο τον 400ρη του S100,στους omap των 9100,S200.Δλδ προσεφερε στις ιδιες τιμες κατι που ηταν τεχνολογικο κατωτερο αλλα και πιο φθηνο στην παραγωγη,με μονο προσχημα την αυξημενη αυτονομια.Τη στιγμη που και o xscale με το speedstep μπορουσε να ειναι αρκετα energy efficient.

 

βεβαια μαγκια της.Το λαθος ηταν των καταναλωτων που κινηθηκαν να υποστηριξουν την επιλογη της αγοραζοντας τα εν λογω ppc

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

1)telika to oti exei gsm - gprs shmainei oti kleidwnei shma gps pio grhgora? To agps to legomeno? Exei? Xrewnei? Leitourgei edw sthn ellada? Xronoi kleidwmatos endeiktikoi me kai xwris agps? Kanei ontws diafora?

 

2)exei ypodoxh gia e3wterikh keraia gps? Giati ena review leei oxi alla sto pisw meros tou eten blepw ena kapaki strogylo pou profanws kapoia ypodoxh gia keraia kalyptei

Link to comment
Share on other sites

Το λαθος ηταν των καταναλωτων που κινηθηκαν να υποστηριξουν την επιλογη της αγοραζοντας τα εν λογω ppc

 

Μια και ανήκω στους καταναλωτές που αγόρασαν ppc με ΟΜΑΠ, συγνώμη για το λάθος μου... άλλη φορά δεν θα το ξανακάνω!... :lol: Στο εξής θα αγοράζω συσκευές που (κατά τη γνώμη μου) είναι μεγάλες, ενεργοβόρες και ακριβές (αν προσθέσεις και το επιπλέον κόστος του τηλεφώνου που θα κουβαλάω + δύο θήκες + δύο βάσεις και φορτιστές αυτοκινήτου (για κινητό και για ppc)) και από εταιρίες από τις οποίες έχω ορκιστεί να μην ξαναγοράσω λόγω κακής εξυπηρέτησης (HP, Fujitsu Siemens, ACER και ΝΑΙ ήταν χειρότερη η εξυπηρέτησή τους ακόμη και από της ACE Hellas!..... Τόσο χάλια επίπεδο!) και όλα αυτά για να μην ισχυροποιηθεί η θέση του ΟΜΑΠ στην αγορά (αφού δεν σας αρέσει ο επεξεργαστής μην σας κάνω τέτοια ζημιά!)...

 

Δεν υπάρχει παγκόσμια καταναλωτική συνομωσία υπέρ του ΟΜΑΠ και εναντίων σας!... Απλώς καθένας αγοράζει σύμφωνα με τις ανάγκες και τις παραμέτρους που θεωρεί βασικότερες, αν αυτό είναι καταναλωτικό λάθος, τότε μάλλον χρειάζεστε επιμόρφωση. :lol:

 

Φυσικά και θέλω επεξεργαστή στα 1000MHz, και οθονάρα τεράστια (και σε μέγεθος και σε ανάλυση) λαμάκας είμαι; Αλλά θεωρώ ΠΟΛΥ βασικότερο να έχω δυο μέρες μπαταρία βρέξει - χιονίσει, να έχω μία βάση αυτοκινήτου και έναν φορτιστή και το καλοκαίρι να μπορώ να κυκλοφορώ χωρίς τσαντάκι για να χωρέσω δύο συσκευές! Επίσης δυσκολεύομαι να αποχωριστώ την κάρτα μνήμης με τα 4Gb και το mini-USB. Επίσης δεν χρησιμοποιώ 3G και αρνούμαι να το πληρώσω αδίκως ως δυνατότητα! Άρα με τις συσκευές που κυκλοφορούν αναγκαστικά συμβιβάζομαι.

 

Όταν η Dell βγάλει το Χ51ν με τηλέφωνο, διάρκεια μπαταρίας τουλάχιστον 2 ημέρες με αξιοπρεπή χρήση, mini-usb για να το συνδέω με οποιονδήποτε υπολογιστή όπου κι αν βρίσκομαι και να χρησιμοποιώ την κάρτα μνήμης ως flash disk (εξού και τα απαραίτητα πολλά Gb) και κόστος μέχρι 700 ευρώ, τότε (και μόνο τότε) θα συμβιβαστώ με τον όγκο και το βάρος του. Μέχρι τότε θα συμβιβάζομαι με άλλες συσκευές. Αν αυτό είναι λάθος, τότε πάω πάσο...

Link to comment
Share on other sites

Zoo, θα το ξαναγράψω. Σου είπε κανείς ότι τα ppc με πιο γρήγορους επεξεργαστές από τον omap έχουν τόσο κακή αυτονομία; To m600, που γνωρίζω καλά, βγάζει με μέση χρήση από 2-5 μέρες ανάλογα τη rom (οι 214 και 215 βγάζουν 5 μέρες, οι υπόλοιπες rom 2-3 μέρες). Ξέρεις, λοιπόν, τι είναι να έχεις το πιο γρήγορο ppcphone με 5 μέρες αυτονομία (ξεχνάω να το φορτίζω μιλάμε) και να ακούς από κάποιους να λένε "πήρα omap αλλά κερδίζω σε αυτονομία"; Κατά τη γνώμη μου είναι μεγάλο παραμύθι η αυτονομία των omap. Ποιες 2 και 3 μέρες; Έπρεπε να βγάζουν τις διπλάσιες αλλά δεν το κάνουν. Άρα έχουμε μείωση επεξεργαστικής ισχύος ΣΤΟ ΜΙΣΟ χωρίς την ανάλογη αύξηση της αυτονομίας. Και αυτό ονομάζεται ΑΠΟΤΥΧΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

1)telika to oti exei gsm - gprs shmainei oti kleidwnei shma gps pio grhgora? To agps to legomeno? Exei? Xrewnei? Leitourgei edw sthn ellada? Xronoi kleidwmatos endeiktikoi me kai xwris agps? Kanei ontws diafora?

 

2)exei ypodoxh gia e3wterikh keraia gps? Giati ena review leei oxi alla sto pisw meros tou eten blepw ena kapaki strogylo pou profanws kapoia ypodoxh gia keraia kalyptei

Link to comment
Share on other sites

kirileman το έχω διαβάσει αυτό που λες και έχω εντυπωσιαστεί πραγματικά! Γι' αυτό και το Μ600 ήταν το μόνο ppc που θεώρησα ως σοβαρή εναλλακτική λύση για το S200 μου πριν αγοράσω. (Για να είμαι ειλικρινής ακόμη με "τρώει το χέρι μου" για ένα Μ600+... Τώρα που λύθηκαν και τα προβλήματα νεότητας που είχαν τα Μ600 με την ποιότητα ήχου και τη συνεργασία με τα ΒΤ handsf free, αν είχε mini-USB για να μπορώ να το συνδέω σε οποιονδήποτε υπολογιστή ως flash disk θα το δοκίμαζα!)

 

Από εκεί και πέρα όμως όταν λέω ότι έχω συμβιβαστεί με τον ΟΜΑΠ και τον έχω διαλέξει, δεν σημαίνει ότι με τη συσκευή μου χάνω ή έκανα λάθος επιλογή, όπως γράφουν μερικοί....

Έκανα έναν συνειδητό συμβιβασμό (που δεν με "τρώει" καθημερινά για να το μετανοιώνω) αλλά έχω, πάντα με βάση τα προσωπικά μου κριτήρια, πάρα πολλά οφέλη:

1) ppc & τηλέφωνο σε μία συσκευή,

2) κάρτα μνήμης SD άρα μέχρι 4GB χώρο,

3) mini-USB για να έχω και flash disk συνέχεια μαζί μου,

4) αυτονομία που με ικανοποιεί,

5) κόστος που αντέχω να πληρώσω,

6) ένα κάρο κόσμο να χρησιμοποιεί την ίδια συσκευή πράγμα που οδηγεί σε ευρέως διαθέσιμες "χακιές" (αυτή τη στιγμή έχω A2DP & AVRCP στο S200 μου οπότε με ένα i-tech Clip R35 ΒΤ Hands free & τον MortPlayer ακούω ασύρματα μουσική από το ppc όταν κάνω ποδήλατο και ελέγχω και τα τραγούδια, την ένταση κλπ χωρίς καν να αγγίξω το S200 μου!...)

7) όγκο και βάρος μικρότερα του 9000 και να μην έχει 3G γιατί δεν το χρησιμοποιώ και τζάμπα θα το πληρώσω ως δυνατότητα.

 

Με λίγα λόγια, αν μου βρεις ένα ppc phone που ικανοποιεί τα 1, 2, 3, 4, 5, 6 & 7 ταυτόχρονα χωρίς να έχει ΟΜΑΠΑ επεξεργαστή το αγοράζω ΑΜΕΣΩΣ!!! Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις!!! :D

 

@ akaloith

1) Το agps λειτουργεί και στην Ελλάδα και κάνει διαφορά τουλάχιστον 20 δευτερολέπτων στον αρχικό υπολογισμό στίγματος. Κάθε φορά που είναι κλειστό ένα gps για παραπάνω από κάποιες ώρες πρέπει να κατεβάσει δεδομένα από τους δορυφόρους για να υπολογίσει στίγμα εκ νέου. Αυτά τα δεδομένα κατεβαίνουν από τους δορυφόρους με "κόπο", δηλαδή απαιτείται αρκετά καλό σήμα (που δύσκολα βρίσκεται σε αστικό περιβάλλον) και χρόνος που σε νορμάλ συνθήκες είναι γύρω στα 20 sec (σε πόλη με στενούς δρόμους, ψηλά κτίρια και σύνεφα ο χρόνος αυτός μπορεί να αυξηθεί πολύ!). Η δυνατότητα agps σημαίνει το να πάρει τα δεδομένα αυτά η συσκευή όχι από τους δορυφόρους αλλά μέσω internet. Αυτό γίνεται είτε μέσω Active Sync είτε μέσω gprs με την αντίστοιχη χρέωση data της σύνδεσής σου. Έτσι γλυτώνεις τουλάχιστον 20 δευτερόλεπτα κατά τον πρώτο υπολογισμό στίγματος. Το πόσο καλό πράγμα είναι ρώτα το στο θέμα του MIO A701 που ως συσκευή το υποστηρίζει, ίσως κάποιοι το χρησιμοποιούν.

2) Καλή ερώτηση, ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω στα χέρια μου το x-500 και πραγματικά ΣΚΙΖΕΙ

Η κάμερα του είναι φανταστική(2mp,autofocus,flash)και οι φωτογραφίες που βγάζει μπορούν συγκριθούν άνετα με αυτές του n80 που έχει 3 mp!

Οι διαστάσεις του είναι αξιωσημείωτα μικρές για αυτά που έχει πάνω η συσκευή(το gps που το χωρεσανε....)και το gps δουλεύει άψογα,με τέλειο σήμα σε συνεργασία με το destinator 6 που έχω περασμένο.

Οι επιδόσεις του έιναι ίδιες με το m600+,δηλαδή ικανοποιητικότατες.

Η αίσθηση στο χέρι έιναι φοβερή και νιώθεις ότι το κινητό είναι στιβαρό και όχι καμιά πλαστικούρα(αυτό δε σημαίνει όμως ότι είναι και βαρυ,αντίθετα έιναι πανάλαφρο!)

Και η οθόνη του έχει κάπως πιο έντονα χρώματα απο τα υπόλοιπα pda και η αίσθηση του στυλού είναι καταπληκτική.Στα περισσότερα pda η οθόνη είναι σκληρή και πολλές φορές χρειάζεται και 2ο χτύπημα το πενάκι για να πιάσει ενώ εδώ πιάνει με την πρώτη εκεί που σημαδεύεις.

Επίσης η ποιότητα του ηχείου είναι καλύτερη απο το m600 και τα περισσότερα Pda..

Αυτά σαν πρώτη ματιά(χτες το πηρα στα χέρια μου...)

Αν προλάβω μπορεί να ανεβάσω καμια φωτο.

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω στα χέρια μου το x-500 και πραγματικά ΣΚΙΖΕΙ

Η κάμερα του είναι φανταστική(2mp,autofocus,flash)και οι φωτογραφίες που βγάζει μπορούν συγκριθούν άνετα με αυτές του n80 που έχει 3 mp!

Οι διαστάσεις του είναι αξιωσημείωτα μικρές για αυτά που έχει πάνω η συσκευή(το gps που το χωρεσανε....)και το gps δουλεύει άψογα,με τέλειο σήμα σε συνεργασία με το destinator 6 που έχω περασμένο.

Οι επιδόσεις του έιναι ίδιες με το m600+,δηλαδή ικανοποιητικότατες.

Η αίσθηση στο χέρι έιναι φοβερή και νιώθεις ότι το κινητό είναι στιβαρό και όχι καμιά πλαστικούρα(αυτό δε σημαίνει όμως ότι είναι και βαρυ,αντίθετα έιναι πανάλαφρο!)

Και η οθόνη του έχει κάπως πιο έντονα χρώματα απο τα υπόλοιπα pda και η αίσθηση του στυλού είναι καταπληκτική.Στα περισσότερα pda η οθόνη είναι σκληρή και πολλές φορές χρειάζεται και 2ο χτύπημα το πενάκι για να πιάσει ενώ εδώ πιάνει με την πρώτη εκεί που σημαδεύεις.

Επίσης η ποιότητα του ηχείου είναι καλύτερη απο το m600 και τα περισσότερα Pda..

Αυτά σαν πρώτη ματιά(χτες το πηρα στα χέρια μου...)

Αν προλάβω μπορεί να ανεβάσω καμια φωτο.

μια χαρα δηλαδη,πρεπει να παω να το δω.;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω στα χέρια μου το x-500 και πραγματικά ΣΚΙΖΕΙ

Η κάμερα του είναι φανταστική(2mp,autofocus,flash)και οι φωτογραφίες που βγάζει μπορούν συγκριθούν άνετα με αυτές του n80 που έχει 3 mp!

Οι διαστάσεις του είναι αξιωσημείωτα μικρές για αυτά που έχει πάνω η συσκευή(το gps που το χωρεσανε....)και το gps δουλεύει άψογα,με τέλειο σήμα σε συνεργασία με το destinator 6 που έχω περασμένο.

Οι επιδόσεις του έιναι ίδιες με το m600+,δηλαδή ικανοποιητικότατες.

Η αίσθηση στο χέρι έιναι φοβερή και νιώθεις ότι το κινητό είναι στιβαρό και όχι καμιά πλαστικούρα(αυτό δε σημαίνει όμως ότι είναι και βαρυ,αντίθετα έιναι πανάλαφρο!)

Και η οθόνη του έχει κάπως πιο έντονα χρώματα απο τα υπόλοιπα pda και η αίσθηση του στυλού είναι καταπληκτική.Στα περισσότερα pda η οθόνη είναι σκληρή και πολλές φορές χρειάζεται και 2ο χτύπημα το πενάκι για να πιάσει ενώ εδώ πιάνει με την πρώτη εκεί που σημαδεύεις.

Επίσης η ποιότητα του ηχείου είναι καλύτερη απο το m600 και τα περισσότερα Pda..

Αυτά σαν πρώτη ματιά(χτες το πηρα στα χέρια μου...)

Αν προλάβω μπορεί να ανεβάσω καμια φωτο.

 

 

bravo savaott :up:

 

Αναμενουμε Photos :w00t: :w00t: :w00t:

 

Mαλλον θα ειναι το πρωτο μου ppc (η το M700 :lol: )

Link to comment
Share on other sites

@ akaloith

2) Παίρνει εξωτερική κεραία για το gps με βύσμα τύπου SSMB (σχετικά σπάνιο).

 

@ savaoth

Περιμένουμε mini (ή και full) review!!! :up: (Να είχε και υποδοχή για SD κάρτα μνήμης....)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Ntinos σου αφήνει ελεύθερη περίπου 65-70 mb αλλα νομίζω ότι αυτό εξαρτάται απο το πόσο το φορτώνεις....

Δεν το έχω αγοράσει το μηχάνημα....Το δοκιμάζω απλά,αλλά μάλλον θα το αγοράσω γιατί λέει:p !!...Δεν μπορώ να πω περισσότερα....

 

Και κάποιες φωτογραφίες(δεν είχα χρόνο και τις έβγαλα πρόχειρα από ένα qtek s100...)

 

http://aycu10.webshots.com/image/4889/2000441073775645108_th.jpg

 

http://aycu20.webshots.com/image/4699/2000455051088145350_th.jpg

 

http://aycu27.webshots.com/image/5826/2004848997983385399_th.jpg

 

Η τελευταία ειναι σύγκριση με μολύβι

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Να είχε και υποδοχή για SD κάρτα μνήμης....

+1000

Tι να "κλάσουν" τα 2GB μπροστά στα 4 που έχω εγώ με το Μ600+ και την SD του...;)

Έτσι κι'αλλιώς τα μαγαζιά τώρα,microSD,μόνο με 1GB έχουν...:rolleyes:

 

Ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν θα το αγοράσω...:)

Link to comment
Share on other sites

εκει ειναι το θεμα η μνημη.με 70 mb αλωνιζεις με 29 τι να κανεις?61,5 ειχe το μιο και δεν ειχα κανενα προβλημα.σ ευχαριστω πολυ,αντε παλι απ την αρχη.

σωστος και ο φιλος ο tasosmaroulitsis.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πολυ λεπτο στη συκριση με το μολυβι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...