Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια σημερα στο πλαισιο(πειραια,καλλιθεα) μου εκαναν τους χαζους ρωτησα και μου ειπαν πως δεν ξερουν ακομα ποτε θα ερθει δε ξερω τι να κανω πια.

Aυτοί είναι άσχετοι ρε.Όταν τους έρθει μόνο θα το μάθουν...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μακαρι να χεις δικιο. ειμαι χωρις τηλ 15 μερες εδωσα το 2020i μου. αχαχ
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

και γω νομιζω οτι η αγορα απο το Πλαισιο για εναν αρχαριο ειναι η καλυτερη κινηση.Η πολιτικη αντικαταστασης ειναι πολυ καλη κινηση,αν και δε μου χει χρειαστει οσες φορες εχω ψωνισει απο κει.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

παντος εμενα ο υπαλληλος της αποθηκης μου ειπε οτι 15/11 παραλαμβανουν στις αποθηκες και 16 με 17 θα διανεμηθουν στα κατα τοπους καταστηματα , αν δειτε την σελιδα του πλαισιου εχουν ηδη αποσυρει το ΕΤΕΝ G500 , ετοιμαζεται η ελευση .....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Το s200 έχει καλύτερη κάμερα από το χ-500??????!!!!?!?!?!?!

Δε νομίζω.....Ακόμα και το Macro mode που έχει το s200 δεν κανει τίποτα είναι χάλια....Μιλάμε για πολύ ανώτερη ποιότητα φωτογραφιών στο χ-500.

Το μόνο "κακό" που έχει η κάμερα του χ-500 είναι ότι αργεί λίγο να εστιάσει.....Στα ίδια επίπεδα με το m600+ τίποτα το ιδιαίτερο.

 

Σας ευχαριστω πολυ ΟΛΟΥΣ και νομιζω πως κατεληξα τι θα παρω...Χ-500

ΤΗΑΝΚΣ...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

ακομα δε το πηραμε στα χερια μας, (δυστυχως...), και βγηκε ηδη αναβαθμηση στη ROM. Απο v220 σε v273...

Εδω οι λεπτομεριες:

 

OS Bugs fixing and new feature:

Fixed GSM SPK echo too loud problem

Include GPS viewer function that allow you to test if GPS module work properly

GPS viewer can be either initial by pressing hotkey with GPS sign on top

left side or from start/programs/GPS/GSP viewer. Once GPS be located

screen would show as below

Include GSM firmware update mechanism that will update latest GSM firmware

during OS updating process.

The latest GSM firmware is 0926. So, please check GSM firmware form

start/setting/system/system information/wireless Module/GSM and

GPRS/firmware version as below screen

Fixed system would auto wake up problem

Remove headset detect screen.

 

Αναρωτιεμαι, οι συσκευες που θα φερει το πλαισιο, με ποια ROM θα ειναι εφοδιασμενες...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γι αυτό το παράγγειλα από έξω με Αγγλική ROM, ώστε με το που βγαίνει το όποιο update να το παίρνω αμέσως. Ειναι κλειδωμένα και δεν μπορείς να αλάξεις γλώσα στη ROM. Μόνο αν έχεις Αγγλικά γίνεται με πατέντα.:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα στο πλαισιο(πειραια,καλλιθεα) μου εκαναν τους χαζους ρωτησα και μου ειπαν πως δεν ξερουν ακομα ποτε θα ερθει δε ξερω τι να κανω πια.

 

Ego otan piga na to paraggeilo sto plaisio tou foinika sti Thessaloniki, oute aftoi ikseran tipota alla koitakse sto diktio tous kai mesa se 10 defterolepta vrike kai timi kai imerominia paralavis. Piese tous kai esi ligo na psaksoun.

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεμαι, οι συσκευες που θα φερει το πλαισιο, με ποια ROM θα ειναι εφοδιασμενες...

 

:oops: ..Ας αλλαξουμε συζητιση.Ποια η γνωμη σας για το κυνηγι της φωκιας?:whistle:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

:oops: ..Ας αλλαξουμε συζητιση.Ποια η γνωμη σας για το κυνηγι της φωκιας?:whistle:

1 και σημερα... και.. με ελληνικο ROM... και... ο.τι βρεξει ας κατεβασει... το πολυ... να παμε για κυνηγι, τουλαχιστον δε θα χαθουμε...(GPS?????)

Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω την απορια στις φατσες των πωλητων του Πλαισιου τη Πεμπτη το πρωι (πρωτα ο θεος,εκτος απροοπτου..),που θα βλεπουν κατι μυστηριους τυπους να αγοραζουν το Χ500 κατευθειαν,χωρις να ρωτανε τιμη-specs κλπ..:lol:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

καλο!!!!!:lol:
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι σιγουρο αυτο το site?

Μηπως ειναι απατη?

 

Πολυ χαμηλες τιμες βλεπω...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

http://img179.imageshack.us/img179/5784/5002gv8.jpg

 

5-7 εργάσιμες, την τιμή αυτή περίπου την έχω δεί και σε 5-6 μαγαζιά ακόμα, απλά αυτοί είχαν ετοιμοπαράδοτο με Αγγλική ROM και χρέωναν λίγα γιά αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

http://img179.imageshack.us/img179/5784/5002gv8.jpg

 

5-7 εργάσιμες, την τιμή αυτή περίπου την έχω δεί και σε 5-6 μαγαζιά ακόμα, απλά αυτοί είχαν ετοιμοπαράδοτο με Αγγλική ROM και χρέωναν λίγα γιά αποστολή.

 

Ok.Δεν το εχεις παραλαβει φανταζομαι ακομα.

Οταν γινει αυτο περιμενουμε ενημερωση αν θελεις....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

τελικα το Χ500 ειναι ποιο λεπτο απο το artemis ?? επίσης ο ηχος του ειναι καλυτερος απο το ΑRTEMIS ?

σημερα το ειδα (το artemis) μπορω να πω οτι ειναι σχετικα γρηγορο (νομιζω το Μ600+) που ειχα ειναι αισθητα πιο γρηγορο, αλλα ο ηχος του , η καμερα και το μεγεθος του - παχος ειναι καταπληκτικο ..... τελικα σε αυτα τα σημεια το Χ500 υπερεχει αραγε /?? α και κατι ακομα η οθονη του Μ600+ ειναι απιστευτα καλυτερη στην απεικονηση των χρωματων ....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Το χ-500 Είναι κατά 1.3 χιλιοστά πιο λεπτό από το p3300(Artemis).

Eμένα και το Artemis ικανοποιητικό μου φαίνεται στο πάχος,αλλά το x-500 είναι ακόμα πιο λεπτό.Ο ήχος του χ-500 είναι αρκετά καλός,μπορώ να πώ και λίγο καλύτερος απο το M600+ όσον αφορά το ηχείο.Στις συνομιλίες το ίδιο είναι πάνω κάτω..Η κάμερα του χ-500 είναι best-of-all.Το χ-500 είναι μέχρι στιγμής το καλύτερο....μέχρι στιγμής... γιατί απο Φεβρουάριο έρχονται άλλα...:X :X

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

σημερα δεν ηξεραν ακομα ποτε θα΄ρθει:vava: :rocket:
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Το χ-500 Είναι κατά 1.3 χιλιοστά πιο λεπτό από το p3300(Artemis).

Eμένα και το Artemis ικανοποιητικό μου φαίνεται στο πάχος,αλλά το x-500 είναι ακόμα πιο λεπτό.Ο ήχος του χ-500 είναι αρκετά καλός,μπορώ να πώ και λίγο καλύτερος απο το M600+ όσον αφορά το ηχείο.Στις συνομιλίες το ίδιο είναι πάνω κάτω..Η κάμερα του χ-500 είναι best-of-all.Το χ-500 είναι μέχρι στιγμής το καλύτερο....μέχρι στιγμής... γιατί απο Φεβρουάριο έρχονται άλλα...:X :X

Το έχεις; Που το δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

προς το παιδι που το εχει:μπορεις να κανεις καποιο σχολιο για την ποιοτητα αναπαραγωγης mp3?Δοκιμασες να συνδεσεις καποια καλα ακουστικα με ανταπτορακι?Γενικα συγκρινεται με εναν καλο music player?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι να σας πω εγω άκουσα κάτι Mp3 από ένα σετάκι ακουστικά(δε θυμάμαι ποια,κάτι τις πλάκας ήταν..)και απο το ηχειάκι του και έμεινα ευχαριστημένος.Πιστεύω πως έχει καλύτερη ποιότητα ήχου από το m600.

Τώρα δε γίνεται να το συγκρίνω με ένα καθαρόαιμο mp3 player....Στο κάτω κάτω δεν αγοράζει κανείς αυτό το μηχάνημα για να ακούει Mp3....Δε λέω είναι ΚΑΙ για αυτή τη χρήση αλλα οχι ΜΟΝΟ για αυτή τη χρήση..

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

τελικα κυριοι διαχειριστες θα βαλετε μια εικονα του Χ500 στο avatar να την επιλεξουμε ???

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...