Jump to content

Τι χρώμα να βάψω το υπνοδωμάτιο;


stixima
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol: όχι, δεν είναι δικό μου το δωμάτιο :lol:

 

Ελπίζω να καταλάβατε ότι αυτό είναι εξώφυλλο δίσκου των θεών Pink Floyd:rolleyes:

Απο το The dark side of the moon δεν ειναι??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να κάνεις διάφορα σχέδια που σου αρέσουν

πχ,

http://img519.imageshack.us/img519/7475/dsc00020pb7.jpg

 

Απλα τελειο...πολυ ωραιος τοιχος!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το έχω βάψει άσπρο με μωβ ανοιχτό. Οι απέναντι τοίχοι ίδιο χρώμα δηλαδή. Το ταβάνι άσπρο.

Άλλος ωραίος συνδιασμός είναι δύο τοίχοι κίτρινο απάλό και δύο γαλάζιο. Το ταβάνι όμως πάντα λευκό. Άμα βάψεις το ταβάνι τότε ο χώρος θα μικρύνει και θα σε ψυχοπλακώνει. ΄Το ίδιο θα πρέπει επίσης να σκεφτείς και να μην βάψεις ούτε τους τοίχους με σκούρα και έντονα χρώματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Egw tha protinw kati se apalo kitrino ,moustardi h portokali!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το δωμάτιο είναι βαμμένο ανοιχτό πράσινο.Του αδερφού μου γαλάζιο.Και τα δύο είναι πολύ ωραία χρώματα και πολύ ωραία για υπνοδωμάτιο!

Link to comment
Share on other sites

Χρώμα κόκκινο άν βλέπεις θά σού ανοίγει τήν όρεξη γιά φαγητό.

Δοκίμασε τό ανοικτό λαδί, ή πράσινο ή ανοικτό πράσινο, στούς τοίχους, καί λευκό ταβάνι.

¨Αν έχεις βιβλίο μέ φένγκ σούι, συμβουλέυσουτο, δέν χάνεις καί τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα προτιμούσα ένα ανοιχτό πράσινο/λαχανί χρώμα σε δωμάτια που συνήθως το χρώμα τον επίπλων είναι καφέ ή και το απαλό πορτοκαλί. :)

Γενικότερα τα ζωηρά χρώματα "ανοίγουν" το μάτι και φτιάχνουν και την διάθεση. :happy:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Στους μεγαλύτερους τοίχους απαλό πράσινο και στους άλλους ενα μπλέ εναν με δυο τόνους πιο σκοτεινό [πιο βαθύ δλδ] απ' το πράσινο.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου δωματιο ειναι βαμμενο ανοιχτό κιτρινο με γαλαζιο πολυ καλος συνδιασμος θα σου τον προτεινα.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...