Jump to content

Myphone Meeting @ Thessaloniki - 11/11/06


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

billakosss δεν ξέρω τι προλαβαίνεις να κάνεις μέχρι το απόγευμα, αλλά η κάλυψη 3G της ΤΙΜ στο καφέ που θα πάμε είναι σχεδόν ανύπαρκτη! Πώς θα κάνουμε βιντεοκλήσεις;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε 3G???????

πωπωωωωω δεν θα αντεξω να περασω αλλο micro.

να δουμε και την βονταφον αν εχει....

 

ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝ! σε 6 ωρες ειναι η τελευταια συναντηση μας!

εχω λαβει καποια πμ και μηνυματα για καποιους που θα ερθουν και δεν θα ερθουν.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Να μάθουμε και μεις οι υπόλοιποι ποιοι είναι οι σίγουροι και ποιοι τελικά δεν θα έρθουν;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

δεν θα ερθει η anti και η matska.

πολυ πιθανον να μην ερθει και η FOF.

 

ο aris_21 και ο doganos δεν ξερω τι θα κανουν.....

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ερθει η anti και η matska.

πολυ πιθανον να μην ερθει και η FOF.

 

ο aris_21 και ο doganos δεν ξερω τι θα κανουν.....

 

Κανένας που να έρθει;:lol:

Για φαγητό αν πάμε σίγουρα θα είναι άθωνος;

Link to comment
Share on other sites

η μερα ειναι τελεια! οπως σε καθε μας συναντηση(ειμαι και @#@$%φαρδος!)

στην αθωνος θα παμε ναι!

στην ικτινου μηπως θελετε να κατσουμε εξω??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να μας βρει αργότερα, θα μπορεί να επικοινωνήσει με το 693myphone (693 6974663) αλλά με κλήση και όχι με μήνυμα (γιατί ο αριθμός θα είναι με προώθηση. Αν κάποιος δεν έχει αρκετή κάρτα (σε περίπτωση καρτοκινητού) ας κάνει αναπάντηση ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα έρθω τελικά στο πρώτο σκέλος όμως μόνο (καφέ).

Στο φαγοπότι δυστυχώς όχι, λόγω εορτής του κουμπάρου μου!:O

See you σε καμιά ωρίτσα λοιπόν!:D

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να μας βρει αργότερα, θα μπορεί να επικοινωνήσει με το 693myphone (693 6974663) αλλά με κλήση και όχι με μήνυμα (γιατί ο αριθμός θα είναι με προώθηση. Αν κάποιος δεν έχει αρκετή κάρτα (σε περίπτωση καρτοκινητού) ας κάνει αναπάντηΤη ;)

και θα του την χρεωσουμε μετα!:lol: :lol:

ετοιμαζομαι κι εγω για αποχωρηση!:happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τιμή να γράφω το πρώτο after-meeting ποστ!:D

Ελπίζω ο οργανωτής-χορηγός να επιστρέψει σύντομα από τη νυχτερινή του διασκέδαση για να ενημερώσει το λαό του myphone με λεπτομέρειες για τα highlights αυτού του meeting.:p

Link to comment
Share on other sites

O καφές καλός ήταν.:)

Χάρηκα που γνώρισα και τα παιδιά που ήρθανε μιας και δεν είχα ξαναμπορέσει να παρευρεθώ στα προηγούμενα μίτινγκς.

Πως περάσατε μετά στην Άθωνος;:shifty:

Πέτρο έστειλες τις φωτο για "έγκριση";

 

Edit: Johner με πρόλαβες για 2 λεπτά!:p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ποιος θα τα ακούσει που δεν ήρθε...:X

 

μια παρατήρηση μόνο!

το 693myphone δεν λειτουργεί σε μένα:p

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγω! λιγο αργα,αλλα δεν πειραζει γιατι με επεισε ο Πετρος να παω για ποτο.

το meeting μας ηταν τελειο για ακομα μια φορα..παρ'ολο που νομιζα οτι δεν θα ερχοταν κανεις...:( τελικα σκισαμε και παλι!!!

δεν σας κρυβω την χαρα μου οταν ημουν στο καφε "ικτινου" και πηρα τηλ. τον πετρο να μου πει ποσα ατομα ηταν...και μου λεει 10! δεν το πιστευα!

εχω την εντυπωση οτι σε αυτο το meeting δεθηκαμε αρκετα με τα παιδια και ειπαμε και 2 κουβεντες παραπανω!:happy: τι παραπανω δηλαδη...ειπαμε πολλα...:shifty: (ξερετε που παει αυτο)

 

ειχαμε και Guest star τον papathvas!ο οποιος ηρθε για ενα ΤΖΑ...αλλα δεν πειραζει που δεν ηρθε στην Αθωνος...την επομενη φορα απο τους πρωτους!:p

Επισης ειχαμε και αθηναϊκες εφοδους απο τον rigasnic την Φωτεινη και την.....Νασια! :O αχ βρε Νασια να μη εχω την χαρα να χορεψω μαζι σου......:rolleyes:

πιστευω καλοπερασαν και οι τρεις τους!:happy:

 

οποτε συνοψιζοντας,τα μελη-επισκεπτες που ηταν παρων ειναι: Dj_Teo,Finn,johner,hostolis,doc_mariag,petros the great,johnny-b & συζυγος,rigasnic Φωτεινη και Νασια,death_angel + 1 φιλος του,akis1984, ο crazy_2005 και εγω.

16 ατομα! +1 η σερβιτορα απο το μαγαζι που θα γινει μελος!:happy:

 

ο aris21 μας την εκανε λαμογιο!!

μεχρι το μεσιμερακι θα εχουμε και φωτογραφιες!!:D

 

ευχαριστουμε για την επικοινωνια που ειχαν μαζι μας, τους: p_k,chamelaion,fotisbasm,mixtri και matska

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Είπα να γυρίσω και γω σπίτι :O ζήσαμε ωραίες στιγμές και πάλι αν και... η συνέχεια ήταν "κάπως" (άσχετα από το φόρουμ). Επίσης ήταν το πρώτο meeting στη Θεσσαλονίκη όπου εκτός από μένα, ήρθαν άλλοι δύο mod :) Σε λίγες ώρες (θέλω να κοιμηθώ τώρα) θα ανεβάσω και φωτογραφίες ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ωραια πρεπει να περασατε!!

Αντε και του χρονου ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

παρακαλείτε να κατέβει η φωτογραφία μου λόγο τραγικής στιγμής :X (προειδοποιούμε πρώτα όταν είναι να βγάλουμε φωτο...:p)

 

τελικά πρέπει να έχασα αρκετα...:(

άντε κ στο επόμενο...:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ζητω συνγνωμη σε ολους:( :( :( .....που δεν ηρθα..πραγματικα ηθελα πολυ να ερθω....αλλα κατι ετυχε σοβαρο και δεν μπορεσα.την επομενη φορα θα ερθω.ελπιζω να περασατε καλα!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...