Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@konnidis

τσεκαρε τις ρυθμίσεις αποστολής sms (κεντρο μηνυμάτων κλπ...)

 

@dinosss

φυσικά και ΔΕΝ είναι δωρεάν όπως και τίποτα από όσα θα θεωρούσαμε οτι έπρεπε να είναι :( :( . Στην συγκεκριμένη δε περίπτωση η εγγύηση δεν παίζει κανενα ρόλο αφού "η συσκευή δουλεύει"..

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά κάποιος πείραξε τις ρυθμίσεις SMS γι'αυτό δεν έστελνε!!! :mad: :mad:

Πάντως το κινητό είναι SUPER, πανέμορφο κ καλοφτιαγμένο.

Μια mini-SD256 πόσο κάνει???

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Telika ginetai na xrhsimopoih8ei kanena gps programma me auto to smartphone? To exei dokimasei kaneis?

Filaraki exei to i-mate jam (gnwsto kai ws qtek s100), kai einai o,ti prepei gia tis gps anhsyxies. 8a htan para poly kalo an mporouse na xrhsimopoih8ei ws gps navigator to mpx220 (entaksei, uparxoun diafores metaksu ppc kai smartphone).

 

Kai as ginei epitelous sticky (kai as sbhstoun oi prwtes 40+ selides, einai axrhstes, toulaxiston na ginei split)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάποιος πείραξε τις ρυθμίσεις SMS γι'αυτό δεν έστελνε!!! :mad: :mad:

Πάντως το κινητό είναι SUPER, πανέμορφο κ καλοφτιαγμένο.

Μια mini-SD256 πόσο κάνει???

 

Egw thn phra 35€ apo Multirama

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά η 256 μου φαίνεται μικρή :p :p

Βρήκα μια εγκυκλοπαίδεια που από μόνη της είναι 250ΜΒ !!

 

Το GPS δουλεύει μια χαρά στο mpx220, δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά αρκετός κόσμος στο εξωτερικό λέει οτι δουλεύει, και αν καταφέρω να κάνω "activate" το destinator SP θα αγοράσω και ένα bluetooth GPS σίγουρα..

 

Όσον αφορά το sticky της υπόθεσης, έχει χιλιο-ειπωθεί αλλά δυστυχώς ο μοναδικός moderator του moto-forum είναι και ο admin του site ο οποίος τι να πρωτοκάνει?

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια συμβουλή!

 

μου κάνει προσφορά η ΤΙΜ για να πάρω το ΜΡΧ220, αλλά το έχουν σε αυτό το μπορντοροδοκόκκινο χρωματάκι, που δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα.

 

Πήρα στο σέρβις της Μοτορόλα, μπας και υπάρχει τρόπος να αλλάξω καπάκια, αλλά μου λένε ότι εδώ στην Ελλάδα έρχεται μόνο αυτό το χρώμα.

(λές νά'ναι το γαλάζιο του ουρανού που του ταιριάζει ;-)))) ).

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να βρώ πουθενά καλύματα να του βάλω, π.χ. κάτι σε μαυράκι που μου αρέσει πιο πολύ? Να παραγγείλω δηλαδή από εξωτερικό τίποτε, παίζει το σενάριο?

Link to comment
Share on other sites

εγω πήρα μια 512 βαρεθηκα να πεεριμένω πότε θα ερθει η 1 gb

52 Ε απο το e-shop και ειχε και τον ανταπτορα για να γίνει κανοκινη sd!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά η 256 μου φαίνεται μικρή :p :p

Βρήκα μια εγκυκλοπαίδεια που από μόνη της είναι 250ΜΒ !!

 

Το GPS δουλεύει μια χαρά στο mpx220, δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά αρκετός κόσμος στο εξωτερικό λέει οτι δουλεύει, και αν καταφέρω να κάνω "activate" το destinator SP θα αγοράσω και ένα bluetooth GPS σίγουρα..

 

Όσον αφορά το sticky της υπόθεσης, έχει χιλιο-ειπωθεί αλλά δυστυχώς ο μοναδικός moderator του moto-forum είναι και ο admin του site ο οποίος τι να πρωτοκάνει?[/QUOT

 

Μηπως μπορεις να δωσεις περισσοτερες λεπτομερειες για την εγκυκλοπαιδια που αναφερεις;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να δωσεις περισσοτερες λεπτομερειες για την εγκυκλοπαιδια που αναφερεις;

 

Ένα link αξίζει όσο 550.000 λέξεις :wink:

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η καλύτερη αναβάθμιση που να περιέχει και ελληνικά και τον media player 10 ?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η καλύτερη αναβάθμιση που να περιέχει και ελληνικά και τον media player 10 ?

 

το άλλο με τον τοτό το ξέρεις ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Δεν παίζει να βρεις rom με ελληνικά.. Τουλάχιστον ακόμα η moto δεν έχει βγάλει άχνα !!!

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν και στο dslam του καλαμακίου πρέπει να κάνουμε ευχέλαιο για να δούμε ταχύτητες dsl :p

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις

 

1. μπορω να αλλαξω την σειρα που εμφανιζονται τα προγραμματα στο μενου?

 

2. Το G που ειναι διπλα απο την μπαταρια τι σημαινει?

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι μπορείς, είναι συνδυασμός φακέλων και registry tweaks έχει γράψει κάποιος ένα how-to μόλις το (ξανα)βρώ θα το παραθέσω,

 

2. το G είναι από το Gprs

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι να το αγορασω και θα ηθελα να δω την ποιοτητα των φωτογραφιων που τραβαει και αν γινεται και φωτογραφιες του κινητου στο menu.ακομα μια ερωτηση το mp3 ακουγεται καλα?
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό το review και πιστεύω ότι θα σου λυθούν όλες οι απορίες :cool:

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok, για πολλαααά tweaks (και το rearrangement του start menu που λέγαμε) δείτε εδώ :cool: :cool:

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι να το αγορασω και θα ηθελα να δω την ποιοτητα των φωτογραφιων που τραβαει και αν γινεται και φωτογραφιες του κινητου στο menu.ακομα μια ερωτηση το mp3 ακουγεται καλα?

 

Το κινητό βγάζει αξιοπρεπείς φωτογραφίες.

Εγώ με αυτά που είχα διαβάσει για την κάμερα,περίμενα χειρότερες!!!!!

Ο ήχος του mp3 είναι ανάλογο με το πόσο δυνατά έχει γραφτεί το τραδούδι.

Εμένα κάποια τραγούδια τα παίζει κάπως σιγά....

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία ρε παιδιά μετά από πόσο καιρό στρώνει??? :( :(

Το έχω φορτίσει 4φορές κ ακόμα δεν κρατάει ούτε μία μέρα!! :mad: :mad:

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

το άλλο με τον τοτό το ξέρεις ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Δεν παίζει να βρεις rom με ελληνικά.. Τουλάχιστον ακόμα η moto δεν έχει βγάλει άχνα !!!

 

 

Δηλαδή άμα κάνω οποιαδήποτε αναβάθμιση, θα χάσω τα ελληνικά?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Στο myfiles υπάρχουν τα ελληνικά για το mpx200 τα οποία παίζουν και στο mpx220 οπότε δεν χάνεις και πολλά, αλλά σίγουρα δεν είναι το original :rolleyes: :rolleyes:

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις το language extender της paragon. ετσι κι αλλιως αυτο το προγραμμα δεν χρησιμοποιει και η ελληνικη motorola για τα τηλεφωνα της?? ετσι θα μπορεις να γραφεις ελληνικα, αλλα και θα εχεις ελληνικο μενου.

αυτο τουλαχιστον εχω καταλαβει εγω...

αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος που εχει Motorola!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις το language extender της paragon. ετσι κι αλλιως αυτο το προγραμμα δεν χρησιμοποιει και η ελληνικη motorola για τα τηλεφωνα της?? ετσι θα μπορεις να γραφεις ελληνικα, αλλα και θα εχεις ελληνικο μενου.

αυτο τουλαχιστον εχω καταλαβει εγω...

αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος που εχει Motorola!!

 

 

Eisai Apolyta swstos :D

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...