Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολοι περιμενουν ποτε θα βγει μαζικα και χωρις προβληματα, φυσικα μερικοι πηραν αλλο δεν θα κατσουν να περιμενουν ολοι την moto.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σήμερα πήγα σε κατάστημα ΤΙΜ και μου έδωσαν τιμή.200Ε στο BBEST BENEFIT 100!πολύ καλή τιμή.Για Απλό ΒΒΕΣΤ μου είπαν 285.Πολύ καλή τιμή.Πάντως θα είναι branded συσκευή και μέσα στη συσκευασία έχει ΗΑΝDSFREE(stereo) και usb καλώδιο.ωστόσο θα έχει αγγλικό μενού! Δε πειράζει...Θα το πάρω μάλλον αλλά μου είπε ότι πρέπει να περιμένο λίγο χρόνο.ήδη έχει βγεί στα φυλλάδια της ΤΙΜ και στην Αθήνα πωλείται.Γιατί δε το αγόρασε κανένας σας;;; :worry:

kala ore file mas douleueis afou rwtaw kai kai mou lene oti den exei bgei akoma mono sto filadio edw kai ena mhna

Link to comment
Share on other sites

kala ore file mas douleueis afou rwtaw kai kai mou lene oti den exei bgei akoma mono sto filadio edw kai ena mhna

Για τιμή φυλλαδίου μιλάει μάλλον :p

Πάντως εγώ μέχρι το Πάσχα. Μετά θα χτυπήσω τπτ άλλο... :(

My faith has left me,

they've stolen all my dreams

Link to comment
Share on other sites

Και σου θα σου αρεσε να εχεις αγορασει το 6630 και μετα απο ενα μηνα να βγει το 6680? αυτο εγω το λεω ΑΠΑΤΗ.

Τα μοντελα στην ωρα της τα βγαζει αλλα μονο οπου πουλαει και ειναι λογικο, το mpx220 στην αμερικη το εχουν εδω και καιρο.

και ειναι λογικη αυτο που γραφεις <<οπου πουλαει>> για μια σοβαρη <<και καλα>> εταιρεια? :mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

όχι ωρέ δε σε κοροϊδεύω.Στο Βόλο στις αποθήκες μου είπαν ότι το έχουν.Αλλά μόνο στο Βόλο.Τι μου λέτε τώρα... :blink: Λέτε να πάω να το τσιμπίσω;;;
Link to comment
Share on other sites

οποιος δεν θελει να περιμενει το mpx 220 το v635 ειναι στον γερμανο το ειδα σημερα και ειναι αρκετα καλο το μονο μειον ειναι οτι δεν περιλαμβανει καλωδιο το κουτι.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Περιμενε πολυ λιγο ακομα θα βγει μαζικα και με ελληνικα συντομα.Καλο το πακετο και η τιμη, μονο 200ε? και για ποσο παγιο μιλαμε?
Link to comment
Share on other sites

όχι ωρέ δε σε κοροϊδεύω.Στο Βόλο στις αποθήκες μου είπαν ότι το έχουν.Αλλά μόνο στο Βόλο.Τι μου λέτε τώρα... :blink: Λέτε να πάω να το τσιμπίσω;;;

o bolos telika tha bgalei to motorola? LOL

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα γιά αναβάθμιση από την Αλίμου και τους ρώτησα τι νέα υπάρχουν γιά το 220 μου είπαν ότι έχουν ένα γιά δοκιμή και ότι έχουν προβλήματα με το λογισμικό στά ελληνικά και θα καθηστερίση άγνωστο πόσο :X
Link to comment
Share on other sites

Καλα την χασαν την μπαλα με το mpx220, εχω και πληροφοριες για συσκευες που συντομα βγαινουν και θα εχουν 3g και windows mobile 2005, δεν το κοβω να μετραει πολλες μερες το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό θα βγεί αλλά έχουν χάσει πελάτες

τώρα με το χρώμα που θα έρθει στήν αγορά είναι μαύρο με (κόκκινο) όχι το ασημένιο πάντος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αντε καλο μαιο να βγει, αν σκεφτεις οτι βγαινουν τα windows mobile 2005 το καλοκαιρι και πολλες συσκευες με 3g και νεες δυνατοτητες, αστο καλυτερα, το μονο καλο ειναι οτι θα ειναι φθηνο, αν θελουνε να παει καλα πρεπει να το δινουν το πολυ 350ε, καπου στα 200ε σε προγραμμα τυπου v120, εμαθα και για vodafone live συσκευες, σε λιγο βγαινουν.
Link to comment
Share on other sites

Δέν κόβομε και πολύ

άμα έχει φτηνά βλέπουμε

πάντος αυτή πρέπει να έχουν μπλέξει με τα Ελληνικά άλλο πρόβλημα αποκλείετε να έχουν από την στιγμή που το συντηρούν το θέμα με διαφημίσεις προσεχώς στά ένθετα μάλιστα η ΤΙΜ το έχει και με τιμή σε πρόγραμμα 120

350ε ούτε που ρώτησα εάν υπάρχει :D

Link to comment
Share on other sites

Διαβαστε παρακατω για το πρωτο οπως φαινετε WM smartphone 2005.

 

Remember this story we ran recently ? We mentioned news on the Orange SPV C600 and the fact that it'd have Windows Mobile 2005. We also mentioned that it'd be out in June. Now.. let's step back a few months to this story. Remember the "Orange 3G SPV" ? Remember the HTC Universal that was seen here close-up at the 3GSM World Congress ?

 

Is the "3G SPV" the Orange SPV C600 ? Will the possible upcoming launch announcement of Windows Mobile 2005 mean that the C600 appears just a month after - in June 2005 ?

 

I'm just putting two and two together here guys.. I could be wrong, but we've had sources saying, "Orange will launch C600 with a bigger screen in June. It will only be available to Orange enterprise customers (business contracts), it will have Windows Mobile 2005".

 

Οπως καταλαβαινετε απευθηνετε σε λιγους αρχικα, ομως η HTC φτιαχνει ως γνωστο τα qtek οποτε εγω λεω τελος καλοκαιριου, ppc και smarts με 3g και 2005 στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

κριμα παντως γιατι το κινητο θα μπορουσε να εχει πουλησει καλα ΑΝ φυσικα ειχαν προθυμοποιηθει και το ειχαν κυκλοφορησει στην ωρα του ΚΑΙ με ελληνικα,αλλα δυστυχως δεν ειναι ace hellas και ουτε προκειται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paidia mporousan na to bgaloun me ta aglika kai meta na bgaloun ena update me ta ellinika kai na to baloun sthn selida tous kai opios 8elei na bazei ta ellinika.

etsi kai 8a to pairnas osei 8elan kai me to update 8a to 8a to ubazan kai ta ellinika kai oloi 8a htan euxaristimenoi.

ante na doume ti 8a geinei

Link to comment
Share on other sites

Σωστος, μπορουν αναπασα στιγμη να βγαλουν ενα firmware update που να βαζει στο κινητο ελληνικα, τ9 και τα λοιπα, αλλα δεν ειναι qtek ειναι μοτορολα!
Link to comment
Share on other sites

Και ενα ακομα κορυφαιο για την moto-hellas, πατε http://www.hellomoto.com θα σας βγαλει επιλογη να διαλεξετε χωρα, διαλεξτε greece και πατε "ολα τα μοντελα", ενοειτε δεν υπαρχει mpx220 ακομα, πατε για πλακα ας πουμε... καζακσταν και δειτε παλι ολα τα μοντελα, ναι ναι mpx220 στο καζακσταν, καλα καταλαβατε.
Link to comment
Share on other sites

Aπό ότι φαίνεται θα το λανσάρει η Βόνταφον διότι είδα στήν Ευρώπη υπάρχη είδη σε Βόντα διαφήμιση. :(
Link to comment
Share on other sites

απλα αυτο μας δειχνει ποσο μα ποσο πολυ αχρηστοι ειναι στην ελλαδα οι υπευθηνοι της moto,την εχουν καταστρεψει την εταιρεια τουλαχιστον στην ελλαδα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...