Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο την αλλη, αν θες smartphone και αρεσουν τα Q-tek συντομα ερχεται το ονομαζομενο star-treck που υποσχεται να ειναι λεπτο και smart επισης.

 

Ωωωωω! Κουκλάκι είναι το άτιμο!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Star Trek όπως... ονομάζεται θα έχει τα νέα Windows 5.0 και αναμένεται να... κάψει καρδιές. Smartphone φυσικά και όχι Pocket PC, αλλά με τέτοιο design και specs που έχουν διαρρεύσει, σίγουρα θα κάνει τη διαφορά. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

To Star Trek όπως... ονομάζεται θα έχει τα νέα Windows 5.0 και αναμένεται να... κάψει καρδιές. Smartphone φυσικά και όχι Pocket PC, αλλά με τέτοιο design και specs που έχουν διαρρεύσει, σίγουρα θα κάνει τη διαφορά. ;)

 

You bet! Κάπου διάβασα για Μάρτιο 2006 (στο περίπου). Δηλαδή αργεί ακόμα! Θα το δούμε και θα κρίνουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

You bet! Κάπου διάβασα για Μάρτιο 2006 (στο περίπου). Δηλαδή αργεί ακόμα! Θα το δούμε και θα κρίνουμε! :)

 

Μακάρι να το έχω και σύντομα στα χέρια μου, για φωτογραφίες και... εξαντλητικά τεστ. Για να δούμε... :rolleyes: :shifty:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση?

Το τηλεφωνο μας υποστηριζει την λειτουργια της καρτας sim 2in1 της ΤΙΜ???

Δηλαδη μπορω να κανω εναλλαγη στις γραμμες χωρις να μπλοκαρει?

Γιατι το πρωτο που αγορασα το εδωσα πισω την επομενη γιατι δεν εκανε κλησεις πουθενα!! Βεβαια μπορουσαν να με καλεσουν.

Ομως πριν γινει αυτο ειχα κανει εναλλαγη στις γραμμες τωρα που το θυμαμαι και μαλλον (δεν ξερω) απο αυτο μπλοκαρε.

Με αλλες καρτες μετα επαιρνε κανονικα!!

Φυσικα δεν ειπα τιποτα σ'αυτους και μου το αλλαξανε.

Τωρα λοιπον δεν εχω επιχειρησει να κανω εναλλαγη γιατι το φοβαμαι μηπως εφταιγε αυτο και ξαναμπλοκαρει.

Οποτε μπορειτε σας παρακαλω καποιος/α που ξερει σιγουρα!! να μου πει αν τελικα υποστηριζει την λειτουργια αυτης της καρτας?

Ευχαριστω παρα πολυ. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα προγράμματα που εγκαθιστάτε στο κινητό που τα βρίσκετε?

 

Σε πολλά μέρη! Υπάρχουν site με freeware applications που είναι πολύ καλές, αλλά και πολλές shareware, τις οποίες στις περισσότερες περιπτώσεις "αγοράζουμε". Υπάρχει πάντως μια διεύθυνση που έχoυν δημιουργήσει οι φίλτατοι saitas-koukoulakis στο gmail, και περιέχει όλα τα προγράμματα που κυκλοφορούν για το κινητό μας, σε full version. Αν και όταν το πάρεις, μπορείς να ζητήσεις πρόσβαση σε αυτό το mail από τα μέλη που προανέφερα, στο thread MPX200-220 REQUEST FILES AND GAMES. :)

Link to comment
Share on other sites

Yiannis 64 χρησιμοποιω την αντιστοιχη υπηρεσια της Voda και δεν εχει κανενα προβλημα. Μονο τα μηνυματα δεν παιρνει ταυτοχρονα γι αυτο και θελει εναλλαγη γραμμης ανα 48 ωρες (χρονος διατηρησης μηνυματος στη μνημη) τουλαχιστον. Προσωπικα εναλλασω τις γραμμες πολλες φορες καθε μερα και δεν μου παρουσιαζει κολληματα. Υπολογισε οτι η διαδικασια εναλλαγης κραταει περιπου 30''. Το μονο σπαστικο ειναι που δεν εχω βρει τροπο κουδουνισματος καθε γραμμης ξεχωριστα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!!! Να σας χαιρετήσω πρώτα διότι απουσίαζα αρκετό καιρό από το φόρουμ. Όπως είχα αναφέρει έχω στο αυτοκίνητο υπολογιστή (carputer) και αυτή την στιγμή αναβαθμίζω το σύστημα. Το ερώτημα μου είναι πολύ σημαντικό για μένα και θα μου λύσει τα χέρια.

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να βλέπω την οθόνη του ΜΡΧ220 στον υπολογιστή αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ να μπορώ και να περιηγηθώ στο τηλέφωνο με το ποντίκι του υπολογιστή.

Και αν έχετε και καμία ιδέα για το MPX220 – Carputer – Αυτοκίνητο, πείτε την μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Επισκεφτείτε το φόρουμ www.carputermania.gr για οποιαδήποτε πληροφορία για τους υπολογιστές στα αυτοκίνητα. ΑΞΙΖΕΙ…

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να βλέπω την οθόνη του ΜΡΧ220 στον υπολογιστή αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ να μπορώ και να περιηγηθώ στο τηλέφωνο με το ποντίκι του υπολογιστή.

 

Soti Pocket Controller-Professional

 

gmail-->pc programmes

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1076438&highlight=%C1%EA%EF%F5%F3%F4%E9%EA%DC#post1076438

 

aliws mhpws exei strabwsei to lamaki ths ypodoxhs twn akoystikwn kia braxykyklwnei ;(Milaw gia thn eswterikh 8ylikh ypodoxh sto thl)

 

NAIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετά από 1 ολόκληρο μήνα συνεχών προβληματισμών και ατελέσφορων προσπαθειών το κινητό μου επισκευάστηκε!! Ο Pzapad είχε δίκιο! Άργησα, αλλά το κατάλαβα! :p

Η πλάκα είναι ότι το πήγα 2 φορές στο service και το μόνο που λέγανε είναι "Απίστευτο!" "Δεν το έχουμε ξανά ακούσει!" "Είστε σίγουρη δεσποινίς μου;" και κανείς δεν σκέφτηκε να κοιτάξει το λαμάκι της υποδοχής! Και υποτίθεται ότι πέρασε κι από έλεγχο!! Ήταν δε τόσο προφανές, που μόλις έβαλα το βύσμα των ακουστικών όχι εντελώς μέσα στην υποδοχή εντόπισα το "ένοχο" λαμάκι και το έβαλα στη θέση του! :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ναι ειναι αληθεια εγω ειμαι δεν ξεχασα αυτο το forum επανηλθα :D :D :D

καταρχην να ζητησω συγνωμη απο ολους που δεν ημουνα παρων να βοηθησω σε οτι προβλημα απορια προεκυψε και σε αυτους που ζητησαν τον κωδικο στο gmail

απο οτι ειδα υπαρχουν πολλα post και θα ηθελα λιγο χρονο να τα διαβασω (εχω χασει πολλα επεισοδια)ευχαριστω τον koukoulaki και την φιλη My_Immortal για την βοηθεια σχετικα με το gmail

βασικα για να δικαιολογησω την απουσια μου εδω και 10 μερες ειχα προβλημα με την προσβαση μου στο internet και δεν εχει ακομα λυθει θα πω το προβλημα μου αν και ξερω ειναι off topic αλλα λεω μπας και καποιος εχει αντιμετωπισει κατι αναλογο .εχω adsl και ξαφνικα δεν μπορω να μπω μεσα μετα απο πολλες μα παρα πολλες τηλ επiκoινωνιες με τον provider αλλα και με το σχετικο τμημα του οτε για βλαβες adsl δεν υπαρχει προβλημα μου λενε ειναι καθαρη η γραμμη σου .ενω η γραμμη συγχρονιζετε κανονικα εγω δεν μπορω να μπω δοκιμασα με αλλο Modem τιποτα με format στο pc τιποτα με αλλο pc τιποτα και ακομα τιποτα :mad: :mad: :mad: τωρα μπαινω με ενα απλο Modem στα 56κ :p :( και περιμενω απλα την αντικατασταση του modem απο το provider αν και λεω οτι δεν ειναι το modem που φταιει (θα αναζητησω το σχετικο forum μεσα στο myphone να υποβαλω το προβλημα μου )

οσο για την εκθεση πηγα την παρασκευη γιατι επρεπε να φυγω το σ/κ εκτος αθηνων (καταφερα και πηρα το μπλουζακι χεχε)

θα προσπαθησω να ειμαι παρων οσο μπορω και παλι συγνωμη δεν σας "εγραψα" :alien:

φιλικα saitas :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Yiannis 64 χρησιμοποιω την αντιστοιχη υπηρεσια της Voda και δεν εχει κανενα προβλημα. Μονο τα μηνυματα δεν παιρνει ταυτοχρονα γι αυτο και θελει εναλλαγη γραμμης ανα 48 ωρες (χρονος διατηρησης μηνυματος στη μνημη) τουλαχιστον. Προσωπικα εναλλασω τις γραμμες πολλες φορες καθε μερα και δεν μου παρουσιαζει κολληματα. Υπολογισε οτι η διαδικασια εναλλαγης κραταει περιπου 30''. Το μονο σπαστικο ειναι που δεν εχω βρει τροπο κουδουνισματος καθε γραμμης ξεχωριστα.

 

Ευχαριστω πολυ αλλα το θεμα ειναι αν λειτουργει και με την τιμ.

Λογικα αφου το κανει στηn voda θα το κανει και στην τιμ.

Αλλα ποιος παιρνει τωρα το ρισκο μηπως ξαναμπλοκαρει οπως η πρωτη συσκευη μου που αλλαξα.Αν εφταιγε αυτο βεβαια.

Οσο για την διαδικασια την γνωριζω φιλε μου αλλα και παλι ευχαριστω.

Δεν υπαρχει τροπος κουδουνισματος ξεχωριστα σε καθε γραμμη γιατι απλα δεν λειτουργουν και οι 2 γραμμες συγχρονως.Που και παλι δεν θα γινοταν.

Εξαλλου μην ξεχναμε οτι το ολο θεμα ειναι λειτουργια δικτιου και οχι συσκευης.

Το μονο που μπορει να γινει ειναι οταν γυρνας την αλλη γραμμη ειναι να αλλαζεις και τον ηχο κλησης καθε φορα.Ιδιαιτερα σπαστικο νομιζω.

Εγω τι να κανω τωρα δεν ξερω.

Να το επιχειρισω?Τι λετε?Κι αν μπλοκαρει? :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

A! Paidia episkeytheite to surrealnetworks exei epitelous tou street Duel!!!!!!!!!!

To kalytero paixnidi me ta kalytera grafika pu exw dei....

Axizei tn kopo na kanete register k meta na to katevasete...

 

Sugnwmh pou epanalambanome alla,epeidh gureuw auto to paixndi edw kai kairo,mhpws mporeis na m peis pou akribws to brikes?

Den uparxei sto surrealnetworks! 8a mporouse na "anebei" sto gmail?

 

thx

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ναι ειναι αληθεια εγω ειμαι δεν ξεχασα αυτο το forum επανηλθα :D :D :D

καταρχην να ζητησω συγνωμη απο ολους που δεν ημουνα παρων να βοηθησω σε οτι προβλημα απορια προεκυψε και σε αυτους που ζητησαν τον κωδικο στο gmail

απο οτι ειδα υπαρχουν πολλα post και θα ηθελα λιγο χρονο να τα διαβασω (εχω χασει πολλα επεισοδια)ευχαριστω τον koukoulaki και την φιλη My_Immortal για την βοηθεια σχετικα με το gmail

βασικα για να δικαιολογησω την απουσια μου εδω και 10 μερες ειχα προβλημα με την προσβαση μου στο internet και δεν εχει ακομα λυθει θα πω το προβλημα μου αν και ξερω ειναι off topic αλλα λεω μπας και καποιος εχει αντιμετωπισει κατι αναλογο .εχω adsl και ξαφνικα δεν μπορω να μπω μεσα μετα απο πολλες μα παρα πολλες τηλ επiκoινωνιες με τον provider αλλα και με το σχετικο τμημα του οτε για βλαβες adsl δεν υπαρχει προβλημα μου λενε ειναι καθαρη η γραμμη σου .ενω η γραμμη συγχρονιζετε κανονικα εγω δεν μπορω να μπω δοκιμασα με αλλο Modem τιποτα με format στο pc τιποτα με αλλο pc τιποτα και ακομα τιποτα :mad: :mad: :mad: τωρα μπαινω με ενα απλο Modem στα 56κ :p :( και περιμενω απλα την αντικατασταση του modem απο το provider αν και λεω οτι δεν ειναι το modem που φταιει (θα αναζητησω το σχετικο forum μεσα στο myphone να υποβαλω το προβλημα μου )

οσο για την εκθεση πηγα την παρασκευη γιατι επρεπε να φυγω το σ/κ εκτος αθηνων (καταφερα και πηρα το μπλουζακι χεχε)

θα προσπαθησω να ειμαι παρων οσο μπορω και παλι συγνωμη δεν σας "εγραψα" :alien:

φιλικα saitas :rolleyes:

 

 

Από την περιγραφή καταλαβαίνω ότι είναι από εκείνα τα περίεργα προβλήματα που φαίνονται λίγο εξωπραγματικά. Αν μας έδινες λίγο περισσότερες λεπτομέρειες ίσως να μπορόύσαμε να βοήθησουμε (π.χ. δεν μπαίνεις σε κανένα site?, telnet, ping , tracert μπορείς να κάνεις? κλπ ). Αν και είμαστε off topic (και μιας και περιμένω ακόμα το mpx220 από το eshop) θα σου πω τι δικιά μου εμπειρία με κάτι αντίστοιχο. Είχα και εγώ αντιμετωπίσει πρόβλημα με την ADSL μου (OTE/OTENET 384) και το έλυσα με τη βοήθεια του http://www.adslgr.com (οπότε ρώτα εκεί σίγουρα θα υπάρχει κάποιος να σε βοηθήσει). Βασικά εμένα όταν προσπαθούσε να φορτώσει μια σελίδα μια στις δέκα κάτι πηγαινε να κάνει αλλά τελικά έβγαζε not found. Είχα πάρει τηλεφωνο τους πάντες (ΟΤΕ/ΟΤΕΝΕΤ) και δεν έβγαζα άκρη. Τελικά μου είπαν από το adslgr να ρυθμίσω το MTU σε χαμηλή τιμή (ας πούμε 200-300 αντί για 1500) και έπαιξε. Βέβαια οι ταχύτητες μου ήταν αρκετά πεσμένες αλλά έκανα τη δουλεία μου προσωρινά. Το πρόβλημα το είχε ο εξοπλισμός του ΟΤΕ/ΟΤΕΝΕΤ που έκανε κάποιες εργασίες και είχε πειράξει το fragmentation policy και δεν μπορούσε να περάσει μεγάλα πακέτα οπότε τα πρώτα 2-3 πέρναγαν και τα υπόλοιπα όχι. Φυσικά μετά από 2-3 μέρες το έφτιαξαν οπότε ξανάλλαξα το MTU στην αρχική του τιμή και όλα οκ.

(δες: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=16849)

Link to comment
Share on other sites

Sugnwmh pou epanalambanome alla,epeidh gureuw auto to paixndi edw kai kairo,mhpws mporeis na m peis pou akribws to brikes?

Den uparxei sto surrealnetworks! 8a mporouse na "anebei" sto gmail?

 

thx

 

Πράγματι, το έψαξα στο Surreal Networks και δεν υπήρχε! Ας μας δώσει κάποιος ένα link και θα το ανεβάσω στο gmail!

Link to comment
Share on other sites

Ως νεος ιδιοκτητης του MPX220 έχω το ακόλουθο πρόβλημα: προσπαθω να ορισω custom ringtones σαν ήχο κλήσης σε κάποιες επαφές μου αλλά οταν τις βαζω σαν ηχο μου λεει οτι αυτος ο ηχος κλησης δεν λειτουργει σωστα. Εχω αλλαξει στη registry το φακελο για τους ηχους (για αυτο και τους βλεπει ωστε να μπορω να τους επιλεξω). Μπορω να βαλω μονο wav ηχους. Ξερει κανείς τι φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Ως νεος ιδιοκτητης του MPX220 έχω το ακόλουθο πρόβλημα: προσπαθω να ορισω custom ringtones σαν ήχο κλήσης σε κάποιες επαφές μου αλλά οταν τις βαζω σαν ηχο μου λεει οτι αυτος ο ηχος κλησης δεν λειτουργει σωστα. Εχω αλλαξει στη registry το φακελο για τους ηχους (για αυτο και τους βλεπει ωστε να μπορω να τους επιλεξω). Μπορω να βαλω μονο wav ηχους. Ξερει κανείς τι φταιει?

 

Χμου χμου...

Πιθανότατα φταίει ότι πείραξες τη registry. Δοκίμασε να πας τον ήχο που θες στο φάκελο \Storage\My Documents\Application Data\Souns και δες αν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου αν κάνω λάθος:

 

1. Το ξυπνητήρι δεν χτυπάει με τη συσκευή κλειστή

 

2. Όταν κάνω επισύναψη μία φώτο σε μία επαφή, η φώτο δεν εμφανίζεται ποτέ (σα να μην έκανα την επισύναψη)

 

3. Το Τ9 δεν λειτουργεί

 

Επίσης: πως μπορώ να αλλάξω το όνομα με το οποίο εμφανίζεται η συσκευή μου σε άλλες συσκευές μέσω του Bluetooth;

 

Νικ

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου αν κάνω λάθος:

 

1. Το ξυπνητήρι δεν χτυπάει με τη συσκευή κλειστή

 

2. Όταν κάνω επισύναψη μία φώτο σε μία επαφή, η φώτο δεν εμφανίζεται ποτέ (σα να μην έκανα την επισύναψη)

 

3. Το Τ9 δεν λειτουργεί

 

Επίσης: πως μπορώ να αλλάξω το όνομα με το οποίο εμφανίζεται η συσκευή μου σε άλλες συσκευές μέσω του Bluetooth;

 

Νικ

1. δεν γινετε να χτυπαει με κλειστο το τηλ

2.κατι κανεις λαθος

3.δεν εχει t9 αλλα itap το οποιο δεν υποστιριζει ελληνικα

4.ρυθμισεις >πληροφοριες κατοχου εαν οχι ετσι τοτε με καποιa registry επεμβαση

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου αν κάνω λάθος:

 

1. Το ξυπνητήρι δεν χτυπάει με τη συσκευή κλειστή

 

2. Όταν κάνω επισύναψη μία φώτο σε μία επαφή, η φώτο δεν εμφανίζεται ποτέ (σα να μην έκανα την επισύναψη)

 

3. Το Τ9 δεν λειτουργεί

 

Επίσης: πως μπορώ να αλλάξω το όνομα με το οποίο εμφανίζεται η συσκευή μου σε άλλες συσκευές μέσω του Bluetooth;

 

Νικ

 

Καλημέρα!

 

1. Σωστός! Συνεπώς, αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το ξυπνητήρι, μην κλείνεις τη συσκεύη σου, απλά βάζε την σε Flight Mode -ουσιαστικά, δηλαδή, απενεργοποιείται η κεραία, είναι σαν κλειστό αλλά οι εφαρμογές τρέχουν κανονικά-.

 

2. Δε μπορώ να καταλάβω.. Την έκανες επισύναψη από το Άλμπουμ; Μήπως από το Resource Manager τερματίζεις μια εφαρμογούλα που λέγεται PhotoContacts;

 

3. Δεν υπάρχει Τ9 στα Windows Mobile, υπάρχει itap. Και στη συσκεύη μας δεν υπάρχει ελληνικό.

 

Επίσης: Μπορείς να το αλλάξεις μέσω ενός registry editor ή με αυτό (http://www.airfagev.com/downloads1.asp?id=78) το freeware προγραμματάκι που κάνει κάποια κοινά registry tweaks χωρίς εσύ να βλέπεις τη registry και να τα χάνεις!

 

Αυτά! :)

 

ΕDIT: Saita με πρόλαβες!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ αλλα το θεμα ειναι αν λειτουργει και με την τιμ.

Λογικα αφου το κανει στηn voda θα το κανει και στην τιμ.

Αλλα ποιος παιρνει τωρα το ρισκο μηπως ξαναμπλοκαρει οπως η πρωτη συσκευη μου που αλλαξα.Αν εφταιγε αυτο βεβαια.

Οσο για την διαδικασια την γνωριζω φιλε μου αλλα και παλι ευχαριστω.

Δεν υπαρχει τροπος κουδουνισματος ξεχωριστα σε καθε γραμμη γιατι απλα δεν λειτουργουν και οι 2 γραμμες συγχρονως.Που και παλι δεν θα γινοταν.

Εξαλλου μην ξεχναμε οτι το ολο θεμα ειναι λειτουργια δικτιου και οχι συσκευης.

Το μονο που μπορει να γινει ειναι οταν γυρνας την αλλη γραμμη ειναι να αλλαζεις και τον ηχο κλησης καθε φορα.Ιδιαιτερα σπαστικο νομιζω.

Εγω τι να κανω τωρα δεν ξερω.

Να το επιχειρισω?Τι λετε?Κι αν μπλοκαρει? :(

 

Πειτε μου βρε παιδια τι να κανω λετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου βρε παιδια τι να κανω λετε?

 

Καλή σου μέρα!

Λοιπόν, η άποψη μου πάνω στο θέμα σου είναι η εξής: ένα κινητό το οποίο το έχεις χρυσοπληρώσει, όπως είναι το mpx220, οφείλει να κάνει αυτό που θες και χρειάζεσαι χωρίς περαιτέρω προβλήματα. Συνεπώς, κάνε τη δουλειά σου, χρησιμοποίησε το με 2in1 και αν σου παρουσιάσει πρόβλημα, εντός εγγύησης καθώς είναι, θα στο αλλάξουν ή έστω θα στο διορθώσουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου μέρα!

Λοιπόν, η άποψη μου πάνω στο θέμα σου είναι η εξής: ένα κινητό το οποίο το έχεις χρυσοπληρώσει, όπως είναι το mpx220, οφείλει να κάνει αυτό που θες και χρειάζεσαι χωρίς περαιτέρω προβλήματα. Συνεπώς, κάνε τη δουλειά σου, χρησιμοποίησε το με 2in1 και αν σου παρουσιάσει πρόβλημα, εντός εγγύησης καθώς είναι, θα στο αλλάξουν ή έστω θα στο διορθώσουν!

Καλημερα και σε σενα My_Immortal και σε ολους.Καταρχην θελω να διευκρινησω, οτι συμμετεχω αρκετο καιρο στο my phone και σε πολλα ξενα site & forum.Ειναι οτι καλυτερο λοιπον σε ενα φορουμ να σου απαντανε σε καποια ερωτηση η απορια σου, αλλα να σου λενε πραγματα που δινουν μια λυση και επι της ουσιας.Τι θελω να πω μ'αυτο. Η My_Immortal ειναι ενα απο τα λιγα ατομα που προσπαθουν να ειναι παντα on line και να απανταει στους παντες και για τα παντα.Φυσικα αυτο ειναι προς τιμην σου My_Immortal και μπραβο σου και χιλια ευχαριστουμε.Και συνεχισε να το κανεις αφου σε ευχαριστει,αλλα η δινε απαντησεις ουσιας και που ισως να προτεινουν και καποια λυση αν ξερεις.Αν δεν ξερεις μην απαντας.Δηλαδη:Καταρχην το κινητο δεν ειναι χρυσοπληρωμενο.Στοιχιζει μονο 350? και ισως και φθηνοτερα αν το ψαξεις.Προσωπικα για μενα που εχω κινητα απο το 1992, τοτε που εσυ ησουν 6 χρονων, ειναι το φθηνοτερο και ειδικα σε windows mobile.Και τελος δεν λες σε καποιον καντο και αν μπλοκαρει ειναι στην εγγυηση πηγαινε το να στο φτιαξουν! Ελεος! Αμα ηταν ετσι τοτε ολοι θα διναμε απαντησεις σε ολους και για ολα, οπως κανεις εσυ.Και φυσικα το κανεις απο καλοσυνη σου και γιατι γουσταρεις και γιατι εχεις φαει κολλημα με το κινητο και μπραβο σου.Αλλα εισαι σε αυτο το forum, αν δεν κανω λαθος, λιγο καιρο και αντιστοιχα λιγο καιρο εχεις και το κινητο.Και ειδικα απο προχθες, που εγινες και κωδικοκρατορας! απο τον γνωστο αγνωστο, για τους λογους που ξερει ο ιδιος και δεν μας ενδιαφερουν εμας εδω μεσα, εχεις δωσει απαντησεις τετοιου στυλ και πιο πολλες, γιατι ισως πλεον να αισθανεσαι κατι σαν ευθυνη απεναντι σε αυτο το forum.Δεν ειναι ετσι ομως.Μην παρεξηγηθω φυσικα μ'αυτα που ειπα, πανω απ'ολα χιλια ευχαριστω και μπραβο σου και παλι My_Immortal. Ηθελα απλα να κανω καποιες παρατηρησεις και διευκρινησεις.Συγνωμη για το μακροσκελες του μυνηματος και επισης αν θελετε να το συζητησουμε παιρεταιρω Ρ.Μ καλυτερα για να μην ειμαστε και off topic. Ευχαριστω πολυ. Να εισαι καλα My_Immortal. Τα λεμε. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...