Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ καλο και τοσο απλο.

Για ακομη μια φορα ευχαριστουμε φιλε saitas.

Εγω το εβαλα στην επιλογη (ποτέ) για να γυρναει στην αρχικη οθονη οσο το δυνατον πιο γρηγορα.(Η να το βαλω 10 δευτερα?)

Μονο που αν ειμαι στο μενου και ψαχνω κατι κι αργησω να πατησω καποιο πληκτρο θα με πεταει εξω. Ετσι?

Ξερω ξερω.Θελω και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο που λενε.

 

Και την εξωτερικη οθονη πως την ρυθμιζουμε για να κραταει λιγο πιο πολυ ο φωτισμος της?

 

Επισης που μπορει να αποθηκευτηκε ενα wallpaper , και το προγραμμα του θερμομετρου που τα εστειλα με μπλε δοντι απο το P.C?

Δεν τα βρισκω πουθενα.

α και για την εξωτερικη οθονη ειναι αυτο

HKEY_CURRENT_USER/Controlpanel/Backlight/CMCS_SLCDTimeout

οπου 60000 ειναι 60 δευτερα

το θερμομετρο θα το βαλεις στο storage>windows>start menou

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να γίνω λιγάκι κουραστικός;

Ρε παιδιά, δε βρίσκω την αλλαγή που πρέπει να κάνουμε στην registry για να μη φαίνεται στην εξωτερική οθόνη με ποιον μιλάμε... :worry: Μπορεί κάνα καλό παιδί να την ξαναγράψει ή να σηκώσει το link που τη γράφει;;; :rolleyes:

Επίσης, βρήκε κανείς κάπου Ελλάδα το FM600; Το θέλω πολύ αυτό το handsfree... :)

HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\ExternalLCD\flip logo

βαλτο το 0 στο 1

και εγω θελω αυτα τα ακουστικα απεγνωσμενααααααααα

Link to comment
Share on other sites

storage>my documents εκει πηγενουν με το μπλε δοντι αλλα εαν θες μπορεις να αλλαξεις τον φακελο το που θα πηγενουν

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\IsEnabled

1 = on 0 = off

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\Services\{f9ec7bc4-953c-11d2-984e-525400dc9e09}\BaseDir

 

kalimera file saita tha mporouses na mou eksigiseis ti akrivos kanei auto diladi ti ginete otan valw thn timi 1 kai timi otan valw thn timi 0 :HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\IsEnabled

1 = on 0 = off

 

Efxatistw

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν μπορω να βρω πως θα μπω σε αυτο το συστημα με το bluetooth.δηλαδη πως θα το βρω που το βλεπω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalimera file saita tha mporouses na mou eksigiseis ti akrivos kanei auto diladi ti ginete otan valw thn timi 1 kai timi otan valw thn timi 0 :HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\IsEnabled

1 = on 0 = off

 

Efxatistw

ξεκλειδωνει την διαδικασια εναλαγης φακελου εισερχομενων απο μηνυματα blouetooth

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν μπορω να βρω πως θα μπω σε αυτο το συστημα με το bluetooth.δηλαδη πως θα το βρω που το βλεπω?

αυτα ολα ειναι registry διαδικασιες που θα πρεπει να εχεις ενα registry editor για να μπεις και να τις κανεις :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άφησα το κινητό στο service στην Πανεπιστημίου για αναβάθμιση. Μου είπαν ότι παίρνει 2 εργάσιμες η διαδικασιά, ωστόσο να πάρω ένα τηλέφωνο την Παρασκεύη πριν πάω να το πάρω... :confused:

Λέτε να το κρατήσουν παραπάνω;;; Το θέλω οπωσδήποτε το Σαββατοκύριακο!! Τι λέει η εμπειρία σας;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όχι και τόσο επίκερη για το συγκεκριμένο thread. Ο ήχος πώς σας ακούγεται από το μεγάφωνο του τηλεφώνου; (λίγο σαν μεταλικός με βάθος;) Και φίλοι μου διαμαρτηρήθηκαν επίσης ότι η ακουστική που λαμβάνουν από εμένα είναι χάλια. Υπάρχει τέτοιο θέμα με το τηλέφωνο ή απλά πρέπει να πάνω νσ το αλλάξω στο πλαίσιο πριν είναι αργά...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άφησα το κινητό στο service στην Πανεπιστημίου για αναβάθμιση. Μου είπαν ότι παίρνει 2 εργάσιμες η διαδικασιά, ωστόσο να πάρω ένα τηλέφωνο την Παρασκεύη πριν πάω να το πάρω... :confused:

Λέτε να το κρατήσουν παραπάνω;;; Το θέλω οπωσδήποτε το Σαββατοκύριακο!! Τι λέει η εμπειρία σας;

δεν ξερω

βασικα μαλλον εξαρταται απο το φορτο εγρασιας που μπορει να εχουν εχω ακουσει οτι μπορει να το παρεις σε μια μερα αλλα και σε 4-5 μερες μπορει και να παιζει ρολο το καθε service να λειτουργει διαφορετικα

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όχι και τόσο επίκερη για το συγκεκριμένο thread. Ο ήχος πώς σας ακούγεται από το μεγάφωνο του τηλεφώνου; (λίγο σαν μεταλικός με βάθος;) Και φίλοι μου διαμαρτηρήθηκαν επίσης ότι η ακουστική που λαμβάνουν από εμένα είναι χάλια. Υπάρχει τέτοιο θέμα με το τηλέφωνο ή απλά πρέπει να πάνω νσ το αλλάξω στο πλαίσιο πριν είναι αργά...

εγω δεν εχω ακουσει κατι τετοιο εμενα με ακουν αψογα

Link to comment
Share on other sites

file >connections settings>connect to βαλτο στο internet

:)

 

Το εχω κανει αυτο αλλα ακομη δεν μπορω να ενωθω.

Μηπως πρεπει να κανω κατι στην συσκευη μ?

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει αυτο αλλα ακομη δεν μπορω να ενωθω.

Μηπως πρεπει να κανω κατι στην συσκευη μ?

ρυθμισεις >συνδεσεις δεδομενων>συνδεση internet τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άφησα το κινητό στο service στην Πανεπιστημίου για αναβάθμιση. Μου είπαν ότι παίρνει 2 εργάσιμες η διαδικασιά, ωστόσο να πάρω ένα τηλέφωνο την Παρασκεύη πριν πάω να το πάρω... :confused:

Λέτε να το κρατήσουν παραπάνω;;; Το θέλω οπωσδήποτε το Σαββατοκύριακο!! Τι λέει η εμπειρία σας;

 

 

εγω το πήγα στις 10 το πρωι και το πήρα στις 3 το μεσημερι γιατι είχαν πολύ δουλεια! :w00t:

που να μαθουν στο μαρούσι τι γίνεται στην πανεπιστημίου!!! :cry:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

εγω το πήγα στις 10 το πρωι και το πήρα στις 3 το μεσημερι γιατι είχαν πολύ δουλεια! :w00t:

που να μαθουν στο μαρούσι τι γίνεται στην πανεπιστημίου!!! :cry:

Και πολύ τυχερος θα είσαι εγώ στην Πανεπιστημίου το έχω πάρει και σε 5 - 7 εργάσιμες!!! :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

Εγινα κι εγώ κάτοχος του 220 μολις τρεις μέρες πριν.Θα ήθελα να ρωτησω αν σε κάποιον έχει συμβει αυτό.....

Χθες μου έβγαλε τον αριθμό 1 αναμεσα στην ένδειξη της μπαταρίας και στο G στην εσωτερική οθόνη.Δεν μπορω να καταλάβω τι είναι και πως να το βγάλω.Ουτε μηνυμα είναι ούτε κληση αναπαντητη η κατι τέτοιο.Τέλος αυτη η ένδειξη G πρέπει να εμφανιζεται πάντα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

Εγινα κι εγώ κάτοχος του 220 μολις τρεις μέρες πριν.Θα ήθελα να ρωτησω αν σε κάποιον έχει συμβει αυτό.....

Χθες μου έβγαλε τον αριθμό 1 αναμεσα στην ένδειξη της μπαταρίας και στο G στην εσωτερική οθόνη.Δεν μπορω να καταλάβω τι είναι και πως να το βγάλω.Ουτε μηνυμα είναι ούτε κληση αναπαντητη η κατι τέτοιο.Τέλος αυτη η ένδειξη G πρέπει να εμφανιζεται πάντα?

 

An exeis Cosmote sou ebgale to 1 gia thn 1 grammh.nai h endeijh G emfanizetai gia na dhlwsei oti yparxei diktyo gprs.

 

otan kaneis xrhsh gprs, se mms h internet ayto to g pio mikro se mege8os emfanizetai dipla apo to shma ths lhpshs.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις >συνδεσεις δεδομενων>συνδεση internet τι λεει?

 

Εχω το Asian 3,51 και ηταν επιλεγμενο το GPRS(kai kati kinezika!).To αλλαξα και δειχνει Αutomatic

Link to comment
Share on other sites

storage>my documents εκει πηγενουν με το μπλε δοντι αλλα εαν θες μπορεις να αλλαξεις τον φακελο το που θα πηγενουν

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\IsEnabled

1 = on 0 = off

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\Services\{f9ec7bc4-953c-11d2-984e-525400dc9e09}\BaseDir

 

Kalispera

file saita enw ta ekana auta synexizei na ta apothikeuei sto thlefwno kai oxi sthn storage card!!!

mipws ksereis ti ginete?

 

Se efxaristw

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Cosmote έχω ,αλλά μέχρι τώρα δεν μου είχε βγάλει κάποια τέτοια ένδειξη.Εκλεισα ,ανοιξα το κινητο αλλά το 1 δεν σβήνει.

ο αριθμος που βγαζει ειναι θεμα καθαρα δυκτιου εαν εχεις cosmote οπως λες ειναι πολυ λογικο να στο βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Asian 3,51 και ηταν επιλεγμενο το GPRS(kai kati kinezika!).To αλλαξα και δειχνει Αutomatic

δεν ξερω για την asian δεν την εχω δουλεψει αλλα κανονικα θα πρεπει να να εχει επιλογη για internet δοκιμασε ολες τις επιλογες σε αυτο το πεδιο που σου ειπα πιο πανω σιγουρα κατι απο ολα αυτα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Kalispera

file saita enw ta ekana auta synexizei na ta apothikeuei sto thlefwno kai oxi sthn storage card!!!

mipws ksereis ti ginete?

 

Se efxaristw

δεν ξερω τι να πω σιγουρα τα εκανες ολα σωστα προσεξε να τα εγραψες οπως τα λεει (μικρα κεφαλαια)

To change the location of where the will files go, modify this registry key (ex: "\Storage Card\FTP").

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Obex\Services\{f9ec7bc4-953c-11d2-984e-525400dc9e09}\BaseDir

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες και ολους. Αποφασισα κι εβαλα στο κινητο το Abstract start -εχει πλακα - αλλα ξεμεινα απο εικονιδια για τους φακελλους που εφτιαξα. Εχει κανεις κατι υπ'οψην του ? Κυκλοφορουσε ενα προγραμματακι στο internet, αλλα δεν το θυμαμαι. Πασα βοηθεια ευπροσδεκτη :D
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όχι και τόσο επίκερη για το συγκεκριμένο thread. Ο ήχος πώς σας ακούγεται από το μεγάφωνο του τηλεφώνου; (λίγο σαν μεταλικός με βάθος;) Και φίλοι μου διαμαρτηρήθηκαν επίσης ότι η ακουστική που λαμβάνουν από εμένα είναι χάλια. Υπάρχει τέτοιο θέμα με το τηλέφωνο ή απλά πρέπει να πάνω νσ το αλλάξω στο πλαίσιο πριν είναι αργά...

 

και εμένα έκανε κάτι τετοια και στο τελος μου καηκε το μικρόφωνο

μου το άλλαξαν και ολα οκ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...