Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ανοιγεις πατας view επιλεγεις weather και μετα menu και μετα πατας το 4

το βρηκα ευχαριστω και σορρυ αλλα δεν ειμαι και εξπερ με τα αγγλικα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε saitas, σε κάποια από τα files του 4ου group όταν κλικάρω για να τα κατεβάσω μου λέει πως δεν έχω εξουσιοδότηση για την προβολή αυτής της σελίδας... Δε συμβαίνει όμως σε όλα τα αρχεία!

Τι παίζει;;;

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου έχω μια απορία έχω φτιάξει και εγώ μερικά όμορφα και έξυπνα themes με διάφορα προγράμματα αλλά ξέρετε να μου πείτε γιατί όταν ανοίγω να επεξεργαστώ με το σημειωματάριο ένα αρχείο theme με κατάληξη .xml αφού το αποθηκεύσω μετά δεν το βλέπει το τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε saitas, σε κάποια από τα files του 4ου group όταν κλικάρω για να τα κατεβάσω μου λέει πως δεν έχω εξουσιοδότηση για την προβολή αυτής της σελίδας... Δε συμβαίνει όμως σε όλα τα αρχεία!

Τι παίζει;;;

 

 

Διορθώθηκε! Μήπως την ακούει πού και πού;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με το RepliGo πώς τα πάτε;;;

Έχω κάτι ώρες που παλεύω και άκρη δε λέει να βγει... :( Δε μου εμφανίζει στο word, excel κλπ τις επιλογές για την μετατροπή του αρχείου... :cry: Έχω windows και office xp...

 

Το solvoed το αγγλοελληνικό, πώς "αγοράζεται"; Δεν τα έχω καταφέρει... :(

 

Πάντως μετά από μια βδομάδα συμβίωσης ένα έχω να πω: το κινητάκι γ@μοκοπάει, όχι αστεία! Άψογο πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Το solvoed το αγγλοελληνικό, πώς "αγοράζεται"; Δεν τα έχω καταφέρει... :(

 

Μήπως έχεις βρει "αγορασμένο" κάτι σε Ελληνογερμανικό ή έστω Αγγλογερμανικό; Ψάχνω, ψάχνω, ψάχνω.... ΟΥΦ! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι την έκανα την στραβή!!! εγκατέστησα ενα home screen το οποίο και μου αλλαξε την εικόνα όταν ανοίγει το κινητό όταν κλείνει κ.ο.κ!!! αν πάλι πάω να βάλω κάποιο άλλο homescreen όταν το κλείσω και το ξανα ανοίξω με πάει στο προηγούμενο!!!! κατάφερα και του πέταξα τα μάτια εξω???

 

καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με το RepliGo πώς τα πάτε;;;

Έχω κάτι ώρες που παλεύω και άκρη δε λέει να βγει... :( Δε μου εμφανίζει στο word, excel κλπ τις επιλογές για την μετατροπή του αρχείου... :cry: Έχω windows και office xp...

 

Το solvoed το αγγλοελληνικό, πώς "αγοράζεται"; Δεν τα έχω καταφέρει... :(

 

Πάντως μετά από μια βδομάδα συμβίωσης ένα έχω να πω: το κινητάκι γ@μοκοπάει, όχι αστεία! Άψογο πραγματικά!

καλημερα σε ολους λοιπον εαν εχει κανει σωστα την εγκατασταση πας στο word και το ανοιγεις επανω στις επιλογες πχ αρχειο επεξεργασια βοηθεια κλπ πρεπει να εχει και το repligo εαν δεν το εχει πατα το βοηθεια η το παραθυρο δεν θυμαμε ακριβως ποιο παντως ενα απο ολα αυτα για να βγαλεις την επιλογη repligo εξω στη μπαρα μετα αφου την βγαλεις ειναι πανευκολα τα πραγματα απλα ανοιγεις ενα αρχειο και πατας το repligo >convert και ετοιμο ,το μετατρεπει και στο βαζει στο κινητο αυτοματα :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις βρει "αγορασμένο" κάτι σε Ελληνογερμανικό ή έστω Αγγλογερμανικό; Ψάχνω, ψάχνω, ψάχνω.... ΟΥΦ! :worry:

παιδια "αγορασμενο" δεν το εχω βρει ,μονο για symbian και pocket ,μιλαω για ολες τις γλωσσες .το ψαχνω που θα μου παει θα το βρω ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάλι την έκανα την στραβή!!! εγκατέστησα ενα home screen το οποίο και μου αλλαξε την εικόνα όταν ανοίγει το κινητό όταν κλείνει κ.ο.κ!!! αν πάλι πάω να βάλω κάποιο άλλο homescreen όταν το κλείσω και το ξανα ανοίξω με πάει στο προηγούμενο!!!! κατάφερα και του πέταξα τα μάτια εξω???

 

καμια ιδέα?

ανοιξε το προγραμμα Home... εαν εχεις αποθηκευσει το homescreen που ειχες φτιαξει πατα το load hsd project εαν ειναι στην τελικη φτιαξτα ξανα απο την αρχη και πατα το perfom Λογικα θα το βαλει δεν νομιζω να σου ξαναβγαζει το παλιο οταν του κανεις επανεκινηση δεν ξερω γιατι να στο κανει αυτο πηγενε στις ρυθμισεις του κινητου και πατα το αρχικη οθονη λογικα πρεπει να ειναι στην εμφανιση κεντρικης οθονης το myhomescreen και στο φωτογραφια φοντου παλι το my homescreen

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε που μπορω να προμιθεφτω μια καρτα Μινι SD των 1 GB. Πηγα στον Γερμανο και στο Πλαισιο και δεν ειχανε τπτ.Στο Πλαισιο μου'πανε οτι μεχρι 256 MB εχουνε,και στον Γερμανο λενε πως ακομη περιμενουν παραλαβη εδω και 2 βδομαδες!

Υπαρχει καποιο αλλο καταστημα οπου μπορω να ψαξω?

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε που μπορω να προμιθεφτω μια καρτα Μινι SD των 1 GB. Πηγα στον Γερμανο και στο Πλαισιο και δεν ειχανε τπτ.Στο Πλαισιο μου'πανε οτι μεχρι 256 MB εχουνε,και στον Γερμανο λενε πως ακομη περιμενουν παραλαβη εδω και 2 βδομαδες!

Υπαρχει καποιο αλλο καταστημα οπου μπορω να ψαξω?

 

Ευχαριστω πολυ!

εδω ελλαδα δεν εχω δει κατι εαν θες κανεις υπομονη η την παιρνεις απο εξω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε που μπορω να προμιθεφτω μια καρτα Μινι SD των 1 GB. Πηγα στον Γερμανο και στο Πλαισιο και δεν ειχανε τπτ.Στο Πλαισιο μου'πανε οτι μεχρι 256 MB εχουνε,και στον Γερμανο λενε πως ακομη περιμενουν παραλαβη εδω και 2 βδομαδες!

Υπαρχει καποιο αλλο καταστημα οπου μπορω να ψαξω?

 

Ευχαριστω πολυ!

 

εγω στο γερμανο στο μαρούσι(σταθμό) βρήκα μια 1gb(107 €) αλλα δεν μου δούλευε και δεν την πήρα.τωρα αν δεν θες να πας μαρούσι ψάξε σε κανένα Eλληνικό e-shop που θα στη στείλουν σπίτι με αντικαταβολή!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους λοιπον εαν εχει κανει σωστα την εγκατασταση πας στο word και το ανοιγεις επανω στις επιλογες πχ αρχειο επεξεργασια βοηθεια κλπ πρεπει να εχει και το repligo εαν δεν το εχει πατα το βοηθεια η το παραθυρο δεν θυμαμε ακριβως ποιο παντως ενα απο ολα αυτα για να βγαλεις την επιλογη repligo εξω στη μπαρα μετα αφου την βγαλεις ειναι πανευκολα τα πραγματα απλα ανοιγεις ενα αρχειο και πατας το repligo >convert και ετοιμο ,το μετατρεπει και στο βαζει στο κινητο αυτοματα :)

 

 

Φάγαμε τρελή ήττα! Το έχω ξανακάνει 10 φορές εγκατάσταση και πάντα μου λέει ότι δεν κατάφερε να κάνει την πατέντα στα προγράμματα του office... :cry: Μήπως φταίει που έχω ελληνικό office; :worry: Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...

Κρίμα και φαίνεται φανταστικό προγραμματάκι από ένα δείγμα που βάζει στο κινητό με την εγκατάσταση... :( Το άλλο της westtek είναι τραγικό, αφού δεν μπορεί να κάνει προσαρμογή το κείμενο στην οθόνη του κινητού και πρακτικά δεν μπορείς να δεις το αρχείο... Πραγματικά άθλιο...

Link to comment
Share on other sites

Φάγαμε τρελή ήττα! Το έχω ξανακάνει 10 φορές εγκατάσταση και πάντα μου λέει ότι δεν κατάφερε να κάνει την πατέντα στα προγράμματα του office... :cry: Μήπως φταίει που έχω ελληνικό office; :worry: Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...

Κρίμα και φαίνεται φανταστικό προγραμματάκι από ένα δείγμα που βάζει στο κινητό με την εγκατάσταση... :( Το άλλο της westtek είναι τραγικό, αφού δεν μπορεί να κάνει προσαρμογή το κείμενο στην οθόνη του κινητού και πρακτικά δεν μπορείς να δεις το αρχείο... Πραγματικά άθλιο...

κι ομως εγω εχω ελληνικο office και δεν εκανε προβληματα ,πιο ειναι ακριβως το προβλημα πες μου γιατι οπως ειπες ειναι φοβερο προγραμμα και ειναι κριμα να μην το εχει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το πήρα και εγώ. Έγινε μάλιστα το 32ο κινητό μου, αλλά μόλις το πρώτο με Windows. Του πέρασα και την 1.49 (Αγγλική), αλλά δυστυχώς έχασα τις προρυθμίσεις των WAP/GPRS/MMS (που θα τις βρω, για να μη παίρνω τηλέφωνο να μου τις στείλουν τα δίκτυα;). Από μία πρώτη ματιά είναι αρκετά καλό και σε σχέση με Symbian (P900/X700) είναι καλύτερο όσον αφορά τη ταχύτητα, χάνει όμως σε ευχρηστία. Επειδή θα τρελλαθώ, πείτε μου πως μπορώ να πάω κατευθείαν σε μία επαφή που αρχίζει π.χ. από Κ, καθώς μου βγάζει κάτι τρελά όταν πατάω τα αριθμητικά πλήκτρα, βρισκόμενος στον κατάλογο. Επίσης, πώς μπορώ να ψάξω για ένα συγκεκριμένο όνομα ή στοιχείο (εταιρία, θέση, ή απλά μέρος λέξης) στις επαφές; Στο P900, πήγαινα στο search, έβαζα π.χ. Coca-Cola και μου έβγαζε όλες τις επαφές που περιείχαν σε κάποιο πεδίο τους τη λέξη αυτή. Εδώ γίνεται; Τα παραπάνω μου είναι απολύτως απαραίτητα, καθώς έχω 1602 επαφές στο Outlook και για την ώρα τις ψάχνω με scrolling πάνω-κάτω (απίστευτο!). Αν δε γίνονται, τότε μάλλον το κινητό δεν κάνει για smartphone! Επίσης, γιατί δε μπορώ να κρατήσω backup με το ActiveSync (4.1/3.8), παρά μόνο με το Sprite; Τέλος, πώς μπορώ να διορθώσω το bug του Outlook που ενώ έχω μια επαφή στο τηλέφωνο, περασμένη ως +30210..., μου τη βγάζει μετά από synchronisation ως 30 210... (με κενό μετά το 30 και χωρίς το +), με αποτέλεσμα σε μελλοντικούς συγχρονισμούς να περνιούνται έτσι και στη συσκευή και αυτή να μη μπορεί να τους καλέσει (μύνημα λάθος αριθμού). Παρεπιμπτόντως, το ίδιο γινόταν και με το P900, έλα όμως που εκείνο μπορεί και τους καλεί!

 

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια διαφορα εχει η 1.49 απο την αλλη. Υπαρχει κατι που αξιζει? Δεν ξερω αν υπάρχει λογος να κάνω την αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

παιδια "αγορασμενο" δεν το εχω βρει ,μονο για symbian και pocket ,μιλαω για ολες τις γλωσσες .το ψαχνω που θα μου παει θα το βρω ;)

 

Αν το βρεις, βρες και μέρος να σου στήσω το άγαλμα!!! :D

Let me know! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γίνεται τέτοιο κινητό να μην έχει Τ9 ; Ήμουν στο τσακ να το πάρω αλλά πλέον έχω ξενερώσει...

εαν το κριτηριο σου ειναι να αγορασεις κινητο λογο t9 τοτε μην το παρεις ,το mpx δεν εχει t9 αλλα itap και ενδεχομενος να δουμε και ελληνικο itap συντομο χρονικο διαστημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια.Μπορει καποιος να με πληροφορησει(ειδα στα γρηγορα τις πρωτες 60 σελιδες,αλλα δεν αναφερεται πουθενα ως εκει) πως μπορουμε να βαλουμε διαφορετικο ηχο σε καθε επαφη;Τους ηχους που εχω ηδη περασει μεσα(διαφορες μορφες) δεν μου βγαζει επιλογη οταν προσπαθω να κανω αντιστοιχηση,αλλα μου δινει τη δυνατοτητα μονο για τους προεπιλεγμενους που εχει ηδη το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια.Μπορει καποιος να με πληροφορησει(ειδα στα γρηγορα τις πρωτες 60 σελιδες,αλλα δεν αναφερεται πουθενα ως εκει) πως μπορουμε να βαλουμε διαφορετικο ηχο σε καθε επαφη;Τους ηχους που εχω ηδη περασει μεσα(διαφορες μορφες) δεν μου βγαζει επιλογη οταν προσπαθω να κανω αντιστοιχηση,αλλα μου δινει τη δυνατοτητα μονο για τους προεπιλεγμενους που εχει ηδη το κινητο.

Αν βαλεις του ηχους που θελεις στο \storage\application data\sounds θα τους εχεις για επιλογη στις επαφες σου, αλλα δεν στο συνιστω γιατι θα γεμισεις την μνημη του κινητου σου. Προτεινω να τους εχεις χυμα στον καταλογο \storage card οπου θα παιζουν παλι αλλα κ θα εχεις απειραχτη την μνημη του κινητου.

Εγω τουλαχιστον κατι τετοιο θα εκανα..

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...