Jump to content

[Επίσημο] Motorola KRZR K1


Nikos_s3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalimera...euxaristo gia to grigoro reply paides!...ma k ego gia etis to pao to 8ema...8a kratiso to n70...gia biz phone k to k1 gia tis bradynes mu exodus k na perno kana thl....fysika k dne to allazo to n7o me tpt (offtopic sorry)

 

x8es to eixa pali sta xeria mu k to koitaza apo ena filaraki.....kala auto me thn ora stis kliseis ktl....dne yparxei tropos na ftiaxtei??(ektos ena den to eixe ry8misei to paidi)...ti ennoo:...otna exeis kanei mia klisi h missed call ktl...dne mporeis na deis ti ora pragmatopoii8ike auth?!?!?!....

 

anyway mhn sas kurazo....isos to e8ese poly oraia parapano o filos...misos ogkos mises leiturgeies--alla ena tetoio mob den to perneis gia ta features tu k mono!!!!!....ante na perasei o kairos na to xtypiso!!!!;-ppppppp

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 597
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

x8es to eixa pali sta xeria mu k to koitaza apo ena filaraki.....kala auto me thn ora stis kliseis ktl....dne yparxei tropos na ftiaxtei??(ektos ena den to eixe ry8misei to paidi)...ti ennoo:...otna exeis kanei mia klisi h missed call ktl...dne mporeis na deis ti ora pragmatopoii8ike auth?!?!?!....

Aπό τη στιγμή που υπάρχει στο V3,μου φαινεται αδύνατο να μην υπάρχει στο KRZR. :)

Link to comment
Share on other sites

kalispera k apo mena!k ego katoxos n70-apolita euxaristimenos alal tautoxrona magemenos apto k1!!!!..to v3 h v3i mu glitose alal san apo8imeno k isos tleika kalitera exo pa8ei plaka tor ame ton diadoxo.....k erxomai sthn erotisi....mhpos telika mu fanei poly aplo to k1 meta to n70 (to opoio kyriolektika kanei papades!!!)......8a trexo me enan fortisti synexeia k 8a tremo mhn mu bgalei tis gnostes protes paidikkes arrosteies?????

 

o prohn katoxos tu n70 as kanei ena kopo na mu apantisei!!!!

pantos gyro sta XMAS...me blepo na to agorazo

 

euxarisot ek ton proteron!!!!;-)

Δεν νομίζω ότι η ανωτερότητα λογισμικού της Nokia μπορεί να συγκριθεί με της Motorola.Η γνώμη μου είναι ότι έχεις ένα πανύσχιρο κινητό και απλά λιμπίστικες την ομορφιά του K1.Εννοείτε πως τους παπάδες του N70 δεν τους κάνει ούτε στα όνειρα του το K1.Βέβαια τα πάντα εξαρτώνται από τις δικές σου ανάγκες.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο λιγες ημερες που το χω μπορω να πω οτι το κινητο ειναι πολυ καλο,δεν μου χει παρουσιασει κανενα απολυτως προβλημα,τελεια και η φωνητικη του κληση που την χρησιμοποιω πολυ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα σχετικά με το krazor(τι ακριβώς σημαίνει αυτό;Το razor σημαίνει ξυράφι και η ίδια η συσκευή δικαιολογεί την ονομασία...αυτό; )

1.Το πρόβλημα με την αναφορά παράδοσης παραμένει;Και αν ναι συνεχίζει να μην μπορεί να διορθωθεί;

2.Το ξυπνητήρι συνεχίζει να είναι το ίδιο δύσχρηστο που θα πρέπει να το ενεργοποιείς κάθε μέρα για την επόμενη;Ακόμα δεν υπάρχει εβδομαδιαίο;

3.Το iTap έγινε λειτουργικότερο ή τα ίδια μαύρα χάλια;

4.Στο ευρετήριο λύθηκε η σύγχυση που υπάρχει αν τύχει και θες σε μία επαφή παραπάνω από 1 αριθμό;

5.Η ένταση του ηχείου αυξήθηκε καθόλου;Γιατί προς το παρόν στο V3i αν είσαι στο Σύνταγμα το καταλαβαίνεις κυρίως από τη δόνηση και θα είναι ευτύχημα αν καταφέρεις και το ακούσεις.

Thanks!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

K(1)+razr(για συντομία RZR) =KRZR ;)

 

Με την αναφορά, τα ίδια...:(

 

Τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλά εσύ δεν το έβαλες αγγελία να το πουλήσεις..??

 

ναι αλλα και τι εγινε:) και να μην πουληθει με καλυπτει για τωρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα,

θελω να παρω το Motorola KRZR K1 απο εδω http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=141462 μιας και γλειτονω το φπα και συνφερει ,

θα μπορουσε να μου πει καποιος αν εχει ελληνικα απο εκει η οχι ?

και αν δεν εχει θα μπορεσω να του τα βαλω ?

ευχαριστω περιμενω απαντηση αμεσα

Link to comment
Share on other sites

member1

το παραγγειλα ευχαριστω για το site οποτε μολις θα ρθει θα χρειαστω βοηθεια , πως το περναμε αυτο ποια ειναι η διαδικασια μπορεις να μου πεις ?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

member1

το παραγγειλα ευχαριστω για το site οποτε μολις θα ρθει θα χρειαστω βοηθεια , πως το περναμε αυτο ποια ειναι η διαδικασια μπορεις να μου πεις ?ευχαριστω

Πρέπει να το φλασάρεις ακολουθώντας αυτόν τον οδηγό

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1641548#post1641548

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να βάλει skins στο KRZR του:

KRZR K1 Skins

 

Tα περνάτε με το SkinsManager.

 

Kαι ένα σετ DRM εικονιδίων:New DRM Glossy Blue For The KRZR K1 by Joker

 

http://i17.photobucket.com/albums/b72/drbilliards/motox/glossy_blue-KRZRK1.gif

 

Tα DRM τα περνάτε με το RSD Lite ενώ έχετε φουλ μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα bomber,τρομερη δουλεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μερικές απλές απορίες...

σε σχέση με τις παιδικές ασθένειες ξέρουμε κάτι? Επειδή είμαι πολύ άτυχος με gadget/κινητά ξέρω ότι αν υπάρχει στραβή θα μου κάτσει! :cry:

Τώρα έχω το motorola pebl, η μπαταρία του krzr κρατάει τα ίδια/λιγότερο/περισσότερο?

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣ bomber21

 

Αδελφέ μήπως γνωρίζεις που βρίσκεται η κεραία ?

 

Ευχαριστώ !

km58

 

Loipon oi keraia einai mallon se asxhmo shmeio..Einai sto katw meros tis suskeuis ekei pou exei to sima tis motorola.

Goodbyte.gr:geek: Ειδήσεις.Κινητά.Tablet.Gadgets.Science
Link to comment
Share on other sites

Παντως προβλημα με σημα προσωπικα σε συγκριση με τα αλλα κινητα δεν εχω.

Ισως και να συμεριφερεται κ καλυτερα με 1-2 γραμμες σηματος απο το n70.

 

υπαρχει τροπος να φαινεται η ΩΡΑ,οχι η διαρκεια της κλησης, οταν ειναι ενεργη μια κληση;;;

 

 

Επισης bomber εδω: http://www.mobile9.com/invboard/lofiversion/index.php/t19884.html

λεει "NB: Installing skins on your Motorola phone WILL void your warranty! Also, if done improperly it could permanently damage your phone!"

 

Αληθευει;;; εψαχνα το skin manager και το διαβασα, φυσικα δεν περασα τιποτα, περιμενω να μου πειτε αν ειναι ετσι η οχι;

Link to comment
Share on other sites

Loipon oi keraia einai mallon se asxhmo shmeio..Einai sto katw meros tis suskeuis ekei pou exei to sima tis motorola.

 

:D Καλησπέρα !

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία, αλλά όντως έχει φοβερό σήμα. Με διαφορά απο όσα Sony Ericcson είχα.Και όταν χάσει το σήμα το βρίσκει πολύ γρήγορα, σε αντίθεση με τα ericcson που είχα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μολις παρελαβα και εγω το τηλ απο expansys και πρεπει να του βαλω ελληνικα (μεσα το κουτι δεν ειχε ουτε cd ουτε καλωδιο )

 

1ον. που θα βρω τους drivers για το κινητο ?

2ον. το RSD Lite ?

3ον. το σωστο flash ειναι σαυτη την σελιδα http://grmoto.blogspot.com/2006/09/e.html?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μολις παρελαβα και εγω το τηλ απο expansys και πρεπει να του βαλω ελληνικα (μεσα το κουτι δεν ειχε ουτε cd ουτε καλωδιο )

 

1ον. που θα βρω τους drivers για το κινητο ?

2ον. το RSD Lite ?

3ον. το σωστο flash ειναι σαυτη την σελιδα http://grmoto.blogspot.com/2006/09/e.html?

1.Motorola Drivers : P2k drivers pack. These drivers are needed for getting your p2k phone connected properly to the computer. (31.4 KB)

 

2.Στο google,δεν είναι freeware...Aν δε το βρίσκεις,στείλε ένα pm.

 

3.Ναι,αυτό που λέει 0038 για KRZR K1.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς αν το Κ1 βγει και στο χρώμα που έχει βγει το Κ1c;;

http://handcellphone.com/wp-content/themes/green-marinee/phonepic/Motorola-KRZR-RIZR-K1-cellular-phone-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα.. Αν γρατζουνιστεί απο κάποιο πέσιμο υπάρχει τρόπος να φτιαχτεί ή λες κλάφτα Χαράλαμπε;;;

Τι τρόπος να υπάρχει;

ή το βάζεις σε θήκη ή αν δε μπορείς τις γρατσουνιές,παίρνεις νέα πρόσοψη.

 

 

Σήμερα είδα το κινητό από κοντά και το επεξεργάστηκα.Είναι αναμφισβήτητα γοητευτικό.! :O

Link to comment
Share on other sites

Τι τρόπος να υπάρχει;

ή το βάζεις σε θήκη ή αν δε μπορείς τις γρατσουνιές,παίρνεις νέα πρόσοψη...

 

Για νέα πρόσοψη μιλάω... αν είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο, να μπει άλλη πρόσοψη δηλαδή.

 

Άσχετο....

Πάντως επειδή σκέφτομαι να αλλάξω το V3 μου,(Υπερ-ευχαριστημένος) κοιτάω ή το V3i D&G ή το Κ1. :)

Έχω βρει το D&G €250 και αν είδα καλά και κάποιο παλικάρι απο εδώ πουλάει και αυτός ένα Κ1 κοντά στα €300....

Δύσκολη επιλογή. Αν το έβρισκα και το Κ1 κοντά στα €250 μάλλον αυτό θα αγόραζα. :)

 

Ξέρω, ξέρω.. ο καθένας τον πόνο του...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...