Jump to content

[Επίσημο] Motorola KRZR K1


Nikos_s3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eδώ ρε παιδιά έχε βγει το V3xx από το Δεκέμβρη και δεν έχουν βγάλει μια &%*&%*%*%*% θήκη...Τόσο δύσκολο είναι πια:;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 597
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika me ta polla dne boresa k ego na tu antista8o.to xtypisa se blue einai to kalitero xroma...makran!!!to pira k ego alla dystixos me vdf live...apto tpt omos kalitera!

 

para poly kali poiotita ontos kali akustikotita k bat meta apo toso paixnidi ktl..anoigma savatto proi mexri kyriaki brady....

 

ontos pantos poly baniko sto mati...me syneiditopoihmeni apopsi gia aogra den nomizo na apogohteutei autos pu 8a to epilexei...

 

oso gia to menu ths moto syni8izetai!;-) tora gia na bgalei kaneis to vdlive dne xero ean xaneis thn eggyhsi su h oxi..opote pros to paron leo na to afiso os exei to mob ''par8eno'';-pppppp

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα απο Vodafone στο πρόγραμμα 0 πάγιο με 140 ευρώ σε χρώμα ασημί. Το πρόβλημα μου είναι γιατί ενώ λέει πως περιέχει κάρτα μνήμης 128 εμένα δεν είχε !!! Μήπως την σουφρώνει η κυρία Vodafone? στεναχωρήθηκα αφάνταστα γιατί σκέτο χωράει μόνο 50 φωτογραφίες και αυτές που έχει περασμένες μέσα δεν σβήνουν για να κάνουν λίγο χωρο!!
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

k ego apo voda k eixe kanonikotata kartula mesa..proteino na pas k na tus to peis...apo thn stigmi pu to anaferei mesa den yparxei logos na mnh thn exun...ymarton!
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Προχθές αγόρασα και γω το Motorola K1 και εννοείται πως είμαι ενθουσιασμένος . .

Παλαιότερα είχα το V3i και συνεπώς δεν αντιμετώπισα δυσκολίες προσαρμογής.

Έχω όμως μία απορία: πως γίνεται να ρυθμίσω στο κινητό να φαίνονται πχ μόνο οι εικόνες που τις έχω αποθηκεύσει στην κάρτα και όχι όλες (εννοώ και του τηλ μαζί) ;; :wacko:

Έχει μία επιλογή που λέει για 'προβολή συσκευής αποθήκευσης' και αν επιλέξω πχ την κάρτα , μόλις ξαναμπώ στο φάκελο εικόνες τις εμφανίζει όλες τις εικόνες μαζί, ανεξάρτητα που τις έχω αποθηκεύσει . .Έχω σπάσει το κεφάλι μου μιάς και στο παλιό που είχα ρύθμιζες εσύ ποιάς μνήμης τα δεδομένα θα φαινόνταν και ποιάς όχι . .

Όποιος με βοηθήσει θα ανταμειφθεί με παγωτό :lol: !!

Ευχαριστώ προκαταβολικά . .

Link to comment
Share on other sites

διστυχως αυτο δεν αλλαζει και ειναι κατι που συμβαινει και στους ηχους και στις εικονες και στα video σε ολα... οπως επισης και στην καμερα αν προσπαθησεις να βαλεις μεγιστη αναλυση ληψης βιντεο στο ξανα κανει 176.... το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να περασεις ενα monsterpack στο οποιο να μην υπαρχουν οι στοκ βλακιες...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο κάνει synchronize με Outlook? Έχω symbian τηλέφωνα μέχρι στιγμής τα οποία και συνχρονίζω με PDA & Outlook και έχουν φοβερή διαχείρηση των επαφών..

Στα μοτορόλα τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όταν έχω αποθηκευμένο έναν αριθμό στη διεθνή μορφή (003069...) και με καλεί αυτός ο αριθμός, δε μου γράφει το όνομα του αλλά το κινητό του (69...). Αν αποθηκεύσω τον αριθμό σε εθνική μορφή (69...) τότε όταν μου στείλει μήνυμα δε γράφει ποιος είναι αλλά γράφει 003069... Η μόνη λύση είναι να αποθηκεύεις στην ίδια επαφή και τις 2 μορφές αριθμών.

Δοκίμασα να δω αν συμβαίνει το ίδιο και στα V3i αλλά όχι. Μόνο στο Κ1 συμβαίνει. :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
itap εχουν ολα τα motorola. Ειναι κατι σαν δικια της πατεντα και την υποστηριζει σθεναρα ασχετα αν ειναι gtp τελειως..

έτσι έτσι τρελά επιχειρήματα βλέπω ... σε συvέχεια του gtp το iTAP είναι περί τις 2,743 φορές καλύτερο από όλα τα άλλα :P

Link to comment
Share on other sites

σε πιάνει το above και σένα ...

 

ξερεις ποτε ενσωματωσε η μοτορολα τον αυτοματο κειμενογραφο?? πολλα χρονια μετα απο τοτε που ανακαλυφθηκε και αυτο εγινε γιατι ολοι το κραζανε και στο τελος επειδη ειναι στραβοξυλα αντι να βαλουν αυτο που εχουν οι περισσοτερες εταιριες αποφασισαν οτι μπορουν να φτιαξουν δικο τους συστημα ! το iCrap

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις να σου στειλουν 10 αρχεια γιατι ουτε και αυτο υποστηριζουν τα μοτορολα πολυ απλα σου κλεινει το bluetooth...

Εγώ από το pc μου μπορώ να στείλω όσα αρχεία θέλω μαζί.Απλά σε κάθε αρχείο πρέπει να πατάω αποδοχή και που θέλω να αποθηκευτεί.Δεν με ρωτάει για το όνομα πως θα αποθηκευτεί.Δεν χρειάζεται όμως να κάνω ξανά pairing.Το κινητό μένει συνεδεμένο με το pc και συνεχίζει να λαμβάνει.

 

αυτο που λες για τον media player ισχυει μονο αν φτιαξεις λιστα κομματιων πραγμα που σημαινει δεν μπορεις να πηδηξεις τραγουδια γιατι αν βαλεις να σου παιξει ενα και το βαλεις background πολυ απλα μετα σταματαει απο μονο του μετα το τελος του τραγουδιου

Ενώ εσύ τι ήθελες?Στα nokia βάζεις τον media player στο backgorund και αυτός παίζει όλα τα τραγούδια με την σειρά?Ε φτιάξε μια λίστα με όλα τα τραγούδια σιγά το πράγμα.

 

τωρα οτι και να μου λες φακελο με την εννοια του φακελου να τον βλεπεις μπροστα σου δεν υπαρχει λεω γι αυτο το κιτρινο εικονακι σαν των windows

Λοιπόν φτιάχνω μια νέα κατηγορία με το όνομα Φακελος1

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

ξεφευγεις απο την απλοτητα πραγματικα το λες και μονος σου

 

επιμενεις να μου γραφεις για φακελους οποτε και γω επιμενω να σου γραφω το εξης

 

αυτους τους φακελους που βλεπεις οταν βαζεις το κινητο στα windows τους βλεπεις μεσα στο κινητο ή οταν μπαινεις μεσα στους ηχους τα βλεπεις παντα ολα χυμα στο κυμα και πρεπει να πατησεις @!#$%$%^ για να δεις τις κατηγοριες σου οπως τις λες ... πραγματικα ξεφευγεις απο το απλο και πας στο εντελως χαζο που προωθει η μοτορολα γιατι νομιζει οτι ειναι σωστο...

Link to comment
Share on other sites

ξεφευγεις απο την απλοτητα πραγματικα το λες και μονος σου

 

επιμενεις να μου γραφεις για φακελους οποτε και γω επιμενω να σου γραφω το εξης

 

αυτους τους φακελους που βλεπεις οταν βαζεις το κινητο στα windows τους βλεπεις μεσα στο κινητο ή οταν μπαινεις μεσα στους ηχους τα βλεπεις παντα ολα χυμα στο κυμα και πρεπει να πατησεις @!#$%$%^ για να δεις τις κατηγοριες σου οπως τις λες ... πραγματικα ξεφευγεις απο το απλο και πας στο εντελως χαζο που προωθει η μοτορολα γιατι νομιζει οτι ειναι σωστο...

Α τώρα συνενοούμαστε.Εννοείς ότι όταν μπαίνεις μέσα στους ήχους δεν στα εμφανίζει όλα ανά φακέλους αλλά χύμα.Ναι είναι και αυτό ένα πρόβλημα.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

έτσι έτσι τρελά επιχειρήματα βλέπω ... σε συvέχεια του gtp το iTAP είναι περί τις 2,743 φορές καλύτερο από όλα τα άλλα :P

Τα επιχειρηματα τα ειχα διατυπωσει σε καποιο σημειο του forum, ισως και σε αυτο το topic πριν πολυ καιρο και βαριεμαι να ψαχνω να στα δειξω. Δικαιωμα σου να σου αρεσει το itap οπως και δικαιωμα μου να το θεωρω gtp για λογους που εχω ηδη πει.

Link to comment
Share on other sites

gnorizei kapoios na mou pei an i voda to ehei apokleistika se vlive ekdosi? (einai poli spastiko to menu tis re.....)

 

Δυστυχώς ναι.. Στα vodafone shops διατιθενται μόνο vodafone live KRZR..:(

Τι να κάνουμε.... πρέπει να κάνουμε κ κάποιες υποχωρήσεις...

Link to comment
Share on other sites

μμ, μπορεί να γίνει και αναβάθμιση σε νεότερο λογισμικό χωρίς να είναι v.live νομίζω. Υπάρχουν μερικές εφαρμογές που το κάνουν αυτό, αλλά χάνεις την εγγύηση της moto.
Link to comment
Share on other sites

ναι, στην εξωτερική οθόνη όταν το τηλέφωνο είναι ξεδιπλωμένο φαίνεται το vodafone logo. Αφαιρείται όμως εύκολα κατόπιν αντικατάστασης του αρχείου gif.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το έχω εδώ και ένα χρόνο και το λατρεύω..το κακό είναι ότι όταν το πήρα έκανα μετακόμιση και έχασα το κουτί του..και έχω αποκλειστεί από πολλές λειτουργίες του..δεν έχω καλώδιο USB - το δικό του, που διαθέτει, και το βιβλίο του - για να περάσω αρχεία στο κομπιούτερ, και δεν ξέρω πως να προσαρμόσω την κάρτα μνήμης του..μπορεί κάποιος άλλος κάτοχος να με ενημερώσει?
Link to comment
Share on other sites

ναι, στην εξωτερική οθόνη όταν το τηλέφωνο είναι ξεδιπλωμένο φαίνεται το vodafone logo. Αφαιρείται όμως εύκολα κατόπιν αντικατάστασης του αρχείου gif.

 

όχι μόνο..είναι και στην πίσω όψη του κινητού και αφαιρείται μόνο αν αλλάξεις το πίσω καπάκι..γιατί να το αφαιρέσει κανείς όμως..εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη απ'την vodafone..ως και στο laptop που έχω, συνδέομαι στο διαδίκτυο με ένα μοντεμάκι της που μέ έσωσε απ'τον αδηφάγο ΟΤΕ, που μου προσφέρει υπηρεσίες με το ζόρι και συνέχεια τρέχω να τις συμπληρώσω..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...