Jump to content

[Επίσημο] Motorola KRZR K1


Nikos_s3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα πάντα είναι θέμα συνήθειας ρε παιδιά.Εγώ πλεόν γράφω χωρίς να κοιτάζω.Πάντως υπάρχει πρόγραμμα το οποίο παίρνει το αρχείο του iTap (γιατί ότι γράφετε και δεν υπάρχει αποθηκεύεται) και μπορείτε να προθέσετε και να αλλάξετε λέξεις.

 

http://www.planetmotox.net/vault/software/iTAP_DE_v1.31.rar

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 597
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους.

Ενα φιλος πηρε το εν λογω κινητο απο e-shop (Ελληνικο) και ειναι κατασκευασμενο στην UK. Συνεπως...δεν εχει το Ελληνικο menu. Στη motorola (service) μπορουν να σου περασουν τα Ελληνικα?

Αν ναι...σε χρεωνουν?

Μηπως κανεις ξερει στα Χανια που ειναι η Motorola? oooεεεοοοο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα περνάω skin στο τηλέφωνο και δεν μου δείχνει τα εικονίδια (σήμα, μπαταρία κλπ) αν όμως βάλω τα skins που έχει το τηλέφωνο φαίνονται κανονικά.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

hello guys and girls....επιστροφή στα παλιά λημέρια του myphone...at last!!!Ρε σεις παλικάρια σκέφτομαι να αλλάκσω το samsung e900 και να πάρω το κρζρ...Τι λέτε ακσίζει τον κόπο???
Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

hello guys and girls....επιστροφή στα παλιά λημέρια του myphone...at last!!!Ρε σεις παλικάρια σκέφτομαι να αλλάκσω το samsung e900 και να πάρω το κρζρ...Τι λέτε ακσίζει τον κόπο???

 

Όχι, γιατί να το κάνεις αυτό?

Στο κάτω κάτω, ίδιες δυνατότητες έχουν περίπου.Και το e900 έχει καλύτερη οθόνη.

Εκτός κι αν σου αρέσει πάρα πολύ το k1.Τότε αλλάζει το πράγμα.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εχει αθλια οθονη το krzr αυτο που μπορω να πω ειναι οτι ειναι και χρονια πισω σε σχεση με τα νοκια / se στις εφαρμογες του αλλα στην εμφανιση και στην ποιοτητα κατασκευης ειναι χρονια μπροστα
Link to comment
Share on other sites

βασικά συμφωνω με τα λεγόμενα και των 2...όμως όπως πάντα εγώ έχω κόλλημα με τα κινητά και θέλω να είναι τέλεια...και το e900 ήταν από τα καλύτερα που είχα...όμως είμαι φαν των κινητων με πορτάκι και κάποια στιγμή πάντα παίρνω άσχετα αν είναι υποδεέστερο σε τεχνολογικά χαρακτηριστικά!Από την άλλη σαν ποιότητα κατασκευής ευελπιστώ πως είναι καλό και το πορτάκι να μν τρίζει με την πάροδο κάποιων εβδομάδων....
Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

βασικά συμφωνω με τα λεγόμενα και των 2...όμως όπως πάντα εγώ έχω κόλλημα με τα κινητά και θέλω να είναι τέλεια...και το e900 ήταν από τα καλύτερα που είχα...όμως είμαι φαν των κινητων με πορτάκι και κάποια στιγμή πάντα παίρνω άσχετα αν είναι υποδεέστερο σε τεχνολογικά χαρακτηριστικά!Από την άλλη σαν ποιότητα κατασκευής ευελπιστώ πως είναι καλό και το πορτάκι να μν τρίζει με την πάροδο κάποιων εβδομάδων....

 

To πορτάκι και γενικά η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή.

Από design το κινητό είναι κορυφαίο(αν και έχω πεί ότι προσωπικά μου άρεσε περισσότερο το σχέδιο του v3).

Υποδεέστερο από το e900 δεν θα το έλεγα, αλλά ούτε και καλύτερο συνολικά.

Πάνω κάτω ίδια πράγματα.Δηλαδή δεν βλέπω το λόγο να αλλάζεις από ένα τηλέφωνο της φιλοσοφίας του e900(στιλάτο με μέτριες δυνατότητες) σε ένα άλλο τηλέφωνο της ίδιας φιλοσοφίας.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

To πορτάκι και γενικά η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή.

Από design το κινητό είναι κορυφαίο(αν και έχω πεί ότι προσωπικά μου άρεσε περισσότερο το σχέδιο του v3).

Υποδεέστερο από το e900 δεν θα το έλεγα, αλλά ούτε και καλύτερο συνολικά.

Πάνω κάτω ίδια πράγματα.Δηλαδή δεν βλέπω το λόγο να αλλάζεις από ένα τηλέφωνο της φιλοσοφίας του e900(στιλάτο με μέτριες δυνατότητες) σε ένα άλλο τηλέφωνο της ίδιας φιλοσοφίας.

 

έχεις κάποιο δίκιο απλά έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι είμαι περισσότερο των clamshell κινητών παρότι είχα μόνο 2 στο βραχύχρονο παρελθόν...απλά μου άρεσε το design και αφού είναι ίδιων δυνατοτήτων σκέφτομαι γιατί όχι?

Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

H TIM το δίνει και σε μαύρο πλέον.

Ναι, είδα εχτές τη σχετική διαφήμιση:)

Επιτέλους!! Πολύ πιο όμορφο κατά τη γνώμη μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά εχω ενα πρόβλημα με τα skin.Στην εξωτερική οθόνη δεν δείχνη ωρα ημερομινία κ.λ.π.Μπορεί κάπιος να με βοηθήσει
Link to comment
Share on other sites

έχεις κάποιο δίκιο απλά έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι είμαι περισσότερο των clamshell κινητών παρότι είχα μόνο 2 στο βραχύχρονο παρελθόν...απλά μου άρεσε το design και αφού είναι ίδιων δυνατοτήτων σκέφτομαι γιατί όχι?

 

kalimera k kalo mhna!akrivos kapos etsi to skeftomai k ego!...gia na eimia eilikrinis to dilima mu einia se sxesi me to z610i...exo epidotisi k ta 2 kinita mu bgianun sxedon sthn idia timi.....alla eimia pano kato sta logia tu proanafer8enta!!!

 

gnomes/symbules/apospeis???...pls kalodexumenes!!!!!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

το krzr εχει καλυτερη ποιοτητα στις φωτογραφιες και τραβαει βιντεο με μεγαλυτερη αναλυση αλλα ειναι πολυ αργοκινητο σε σχεση με το z610i.

παρολα αυτα το krzr ειναι το πιο ομορφο που υπαρχει στην αγορα, εμενα προσωπικα αυτος ο παραγοντας με κανει να μη θελω να το αλλαξω με κατι αλλο γιατι ημουν χρηστης νοκια πριν και με ενοχλει που ειναι τοσο αργο και το λογισμικο του ειναι πολυ φθηνο - προχειρο...

Link to comment
Share on other sites

για συγκρίσεις στους διαξιφισμούς...!

εδώ μιλάμε καθαρά για το Κ1..

συνεχίζουμε..:)

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο δε με ενθουσίασε ιδιαίτερα στην αφή.Είναι μεν πολύ μικρό,αλλά δε μου άφησε την αίσθηση πολυτέλειας που δίνουν τα περισσότερα RAZRS.

Ίσως επειδή είναι λίγο παχύτερο από τα V3...

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο δε με ενθουσίασε ιδιαίτερα στην αφή.Είναι μεν πολύ μικρό,αλλά δε μου άφησε την αίσθηση πολυτέλειας που δίνουν τα περισσότερα RAZRS.

Ίσως επειδή είναι λίγο παχύτερο από τα V3...

 

Μάλλον λόγω χρώματος θα έλεγα εγώ(και ειδικά αν ο μπροστινός καθρέπτης είναι μέσα στις δακτυλιές)

Πάντως είναι καλοφτιαγμένο και προσεγμένο στις λεπτομέρειες του design του

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μία ερωτησούλα,

Πως μπορώ να βγάλω το λογισμικό της ΤΙΜ που είναι στο κινητό μου;;

Μπορώ να το δουλέψω κανονικά και με άλλες SIM κάρτες αλλά μου τι σπάει όταν να ανοίγωκλείνω το κινητό το σήμα της TIM.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

paides kalispera molis mu eipan tleika apo voda oti exo epidotisi k oti exei er8ei se mauro...meta apo paaaara poly kairo...k sxetika orimi (k anorimi) skepsi...leo na to xtypiso.....mallon exo pesei k ego 8yma tu design k mono....kati alla pu lex8ikan gia thn o8oni...oti [piezetai eukola ktl...dne 8elo na paro 8esi giati den to exo kratisie sta xeria mu pano apo 5 lepta...

 

ola synopsizontas ap'osa paidia o exun edo sto forum mallon gernei pros 8etiki h genikoteri eikona tu!!!!!!

 

:confused:

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

.kati alla pu lex8ikan gia thn o8oni...oti [piezetai eukola ktl...dne 8elo na paro 8esi giati den to exo kratisie sta xeria mu pano apo 5 lepta...

 

:confused:

 

Σε όλα τα λεπτά κινητά της motorola(v3/v3i/v3xx/v6 maxx/k1) η οθόνη είναι κατασκευασμένη από μαλακό υλικό(κάτι σαν τις οθόνες αφής για να καταλάβεις) και όχι από το συνηθισμένο σκληρό πλαστικό για ένα και μοναδικό λόγο:Να μην υπάρχει περίπτωση να γρατζουνιστεί όταν το κλείνεις με δύναμη το καπάκι και ακουμπά πάνω στις προεξοχές του πληκτρολογίου.

Αξίζει ένα μπράβο στην μοτορόλα για αυτή την προνοητικότητα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...