Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για δείτε αυτό εδώ

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Για πόσα χρόνια;

 

Ειναι στανταρτ ο χρονος που στο δινουν...

Ειναι ειτε 12 μηνες και το παιρνεις δωρεαν(αλλα εχεις λιγοτερα λεπτα,sms)

και 18 μηνες με ολοκληρη την προσφορα των λεπτων.

Δεν ξερω αν θα το δινουν με παγιο 50 ευρω, αλλα ειναι πολυ πιθανον μιας και σε αυτο το επιπεδο παιρνεις σχεδον ολα τα κινητα που κυκλοφορουν...;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα ήδη έχει αρχίσει και μου η δίνει αυτή η καθυστέρηση. Από Δεκέμβριο περιμένω να φανεί. Ούτε πιθανή ημερομηνία δεν έχουν ανακοινώσει ακόμη.Ανακοινώσει λέω, όχι φημολογήσει

Την έχω ψωνίσει και με το Γερμανό(έχω εταιρικό συμβόλαιο) που έχει λήξει ο πρώτος χρόνος μπήκα στο 2ο και δεν με ρώτησε κανένας αν ενδιαφέρομαι να το ανανεώσω, αν ενδιαφέρομαι να πάρω καινούρια συσκευή, να μου πει ποια είναι η επιδότησή μου, αν μπορώ να κάνω προπαραγγελία...ΤΙΠΟΤΑ

Έχω 10 χρόνια κινητό και είναι η 1η φορά (και 1η φορά που η σύνδεση γίνεται στο Γερμανό) που δεν με "ενοχλούν" να κάνω χρήση της επιδότησής μου

Χορτάσανε από λεφτά φαίνεται

Φαντάσου όταν θα έρθει το Ν95 να είναι και γεμάτο bugs :mad: (πράγμα πολύ πιθανό). Τα νεύρα μου :angry:

 

Αν δεν φοβόμουν να αλλάξω εταιρία (βλ. ΝΟΚΙΑ) θα είχα πάρει 1 HTC Artemis ή 1 ETEN X500 και τουλάχιστον θα είχα ηρεμήσει

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

agglia pantos to dinoun me sundesh DOREAN:) KAI PAGIO 50 EURO TO MHNA:) auth einai prosfora
Δηλαδη υπαρχει επαρκεια κομματιων στην αγορα?Σκετο(χωρις συνδεση) ποσο κανει?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Δε ειναι μονο αυτο αλλο να κανει 650 και αλλο 720 ευρω!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για 70 ευρώ δεν θα ρίσκαρα να το πάρω από έξω

Πιθανότατα δεν θα έχει ελληνική ΡΟΜ (για μένα πολύ σημαντικό), οπότε πιθανόν να έχει πρόβλημα και με τα μηνύματα ενώ αναρωτιέμαι τί θα παίζει και με το θέμα εγγύηση. Άσε που δεν ξέρω αν θα μπορούν/θέλουν να σου κάνουν αναβάθμιση αν τυχόν βγει κάποια

Και έχω μια κακιά διαίσθηση ότι στην αρχή τα bugs θα είναι πολλά. Άντε να βρεις υποστήριξη

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

apo evropi ean to pareis eheis kanonika 2 hronia eggysei,ara apo agglia eishei kanonika i eggysei,to poly pernas ta ellinika meta sti nokia me 15 euro!!! pantos ta 720 euro einai polla tha elega!!!
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολλα αλλα δεν περιμεναμε και τιποτα αλλο απο την νοκια,αν σκεφτεις ποσο κανουν Ν93 κλπ...
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και έχω μια κακιά διαίσθηση ότι στην αρχή τα bugs θα είναι πολλά. Άντε να βρεις υποστήριξη

 

...δεν ειναι "κακια διαισθηση". Ειναι ΝΟΚΙΑ rulezzzz....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η vodafone μου εδωσε εταιρικη τιμη για ανανεωση 655 με το φπα και η διαθεση μου ειπε απο απριλιο. αν βρω καμια επιδοτηση στην εταιρια σκεφτομαι να το χτυπησω. το ξερω οτι θα εχει πολλα προβληματα αλλα για αυτον τον μηνα εχουμε 170 επιδοτηση. οποτε σκεφτομαι να πουλησω και το ν80 και να το παρω. αν εχω πιο ακριβεις στοιχεια για το ποτε θα ξεκινησει η διαθεση του θα σας ενημερωσω.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα η vodafone μου εδωσε εταιρικη τιμη για ανανεωση 655 με το φπα και η διαθεση μου ειπε απο απριλιο. αν βρω καμια επιδοτηση στην εταιρια σκεφτομαι να το χτυπησω. το ξερω οτι θα εχει πολλα προβληματα αλλα για αυτον τον μηνα εχουμε 170 επιδοτηση. οποτε σκεφτομαι να πουλησω και το ν80 και να το παρω. αν εχω πιο ακριβεις στοιχεια για το ποτε θα ξεκινησει η διαθεση του θα σας ενημερωσω.

 

μην το σκεφτεσαι ειναι δυνατο τηλ.

αμα εχεις και καλη επιδοτηση θα ειναι καλη αγορα.

το μονο που περιμενουμε ολοι ειναι το ποτε θα εμφανιστει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγγνωμη χθες που πηρα τηλεφωνο σενοκια σοπ να ρωτησω για το ν95 ρωτησα ταυτοχρονα και για το Ε65 μοθ ειπαν καλοκαιρι καθως και για το ν91ι μου ειπαν μαιο.εδω ομως που κοιταξα ειδα αυτο εγω ειμαι μη ενημερωμενος ή αυτοι δεν ξερουν την δουλεια τους?

το νοκια σοπ ειναι στην αθηνα και μαλιστα κεντρικο

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=10&category=69975716

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγγνωμη χθες που πηρα τηλεφωνο σενοκια σοπ να ρωτησω για το ν95 ρωτησα ταυτοχρονα και για το Ε65 μοθ ειπαν καλοκαιρι καθως και για το ν91ι μου ειπαν μαιο.εδω ομως που κοιταξα ειδα αυτο εγω ειμαι μη ενημερωμενος ή αυτοι δεν ξερουν την δουλεια τους?

το νοκια σοπ ειναι στην αθηνα και μαλιστα κεντρικο

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=10&category=69975716

 

ασε τι σου λενε,ο καθενας λεει οτι θελει.

πολλα ακουγοναται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι μνημη εχει το τηλεφωνο, mini ή micro sd?

Παίρνει microSD μέχρι 2 GB.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Paidia min koitate ti imerominies lene eksw...

Tha kykloforisei se 3 faseis (kai emeis eimaste stin teleytaia).

 

Molis einai etoimo tha kykloforisei Agglia (elegan gia Martio alla mporei na paei Aprilio). Meta paei Italia, Germania kai telos oi ypoloipes xwres. Ellada gia tin wra to plano einai mesa Maiou... prin apo ayto den yparxei periptwsi na to doume edw (an deite oti den vgainei Agglia mesa stis epomenes 1-2 vdomades prostheste ki allo xrono).

 

Opoios thelei na rwtisei pragmata se sxesi me tin xrisi tou exw ena sta xeria mou (alla me provlimatakia)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα μου ειπαν απο την εταιρικη εξυπηρετηση πελατων της voda οτι θα διατηθεται στους εταιρικους χρηστες για αναβαθμιση απο τισ 15 απριλιου.

Φιλε breaveheart1512 για πες μας τι προβληματα βλεπεις για να αποφασισουμε αν θα το παρουμε ή οχι ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Opoios thelei na rwtisei pragmata se sxesi me tin xrisi tou exw ena sta xeria mou (alla me provlimatakia)

 

 

Το έχεις ρε braveheart??? Μπραβο… Για πες μας απόψεις.. Για βγάλε και καμια φώτο και βάλ’ τη εδώ να δούμε αν ισχύουν τελικά όλα αυτά που έχουμε πει εδώ περί ανάλυσης κτλ.. Η τα προβλήματα που έχει είναι στην κάμερα και δεν μπορείς να βγάλεις??? Το Gps καλο? Αλλά μαλλον και αυτ΄λο θα έχει προβλημα .. Το ξεχασα… καλα… Πες μας για ότι δεν έχεο προβλημα.. Δηλαδή ότι εχει 16.000.000 χρώματα, είναι slide-up κτλ… ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να δούμε χαρακτηριστικά….

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για την ποιοτητα αναπαραγωγης mp3.Ειναι οπως το Ν91?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...