Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oui, 6270-80, 5300,καποια Samsung...

 

Και για ποιον λόγο είναι καλό που το Ν95 δε θα έχει τον συγκεκριμένο μηχανισμό;

Δηλαδή η συσκευή δε θα μένει σταθερή όταν το ένα μέρος της θα βρίσκεται κάτω,όπως γίνεται με το 6270;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oui, 6270-80, 5300,καποια Samsung...

 

οχι καποια samsung,ολα τα samsung με slide εχουν μηχανισμο,α ρε Nokia.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

NOKIA has launched the Nokia N95, an all-in-one multimedia computer with integrated GPS functionality, a 5 megapixel camera and support for high-speed mobile networks.

 

“The Nokia N95 brings a range of multimedia ingredients together, such as a fantastic display, outstanding photo and video capability and high-speed connectivity, making it the ultimate multimedia computer,” said David Watkins, Multimedia Asia Pacific, Nokia.

 

“This single device — which fits easily in your pocket — can replace stand-alone devices that you no longer need, whether it’s your music player, your digital camera, PDA or navigation device,” he said in a statement.

 

N95 owners can locate interesting points of interests and find their way using the integrated GPS feature. The maps cover more than 100 countries and 15 million points of interests.

 

The application lets them locate themselves in the city, plan routes and the nearest points of interests around them. They can also purchase additional features such as voice guided navigation instructions.

 

The N95’s Carl Zeiss optics on the 5 megapixel camera enables print quality photos and DVD-like quality video clips, which can be enjoyed on a compatible television using the device’s TV out feature.

 

The phone is also designed for High Speed Downlink Packet Access (HSDPA) networks and with support for WLAN, EDGE and WCDMA networks.

 

Nokia said with HSDPA networks, browsing the Internet, reading email, streaming video and downloading large files can be carried out up to 10 times faster than with 3G.

 

The Nokia N95 is expected to start shipping in volumes during the first quarter of 2007 at an estimated unsubsidised retail price of €550 (RM 2,563)

 

Source:http://www.btimes.com.my/Current_News/BT/Thursday/Corporate/20061221005111/Article/

 

Καλως μας ερχεται...:)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

τα βιντεο που θα βγαζει θα ειναι σαν του N93;

 

ναι ετσι λεει.οτι θα τραβαει σαν του ν93 αλλα θα δουμε στην πραξη αμα ειναι ιδιο.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι λεει.οτι θα τραβαει σαν του ν93 αλλα θα δουμε στην πραξη αμα ειναι ιδιο.:D

όμορφα.......

και πότε με το καλό λέτε να μας έρθει;;;

πάντως φαίνεται πολύ μεγάλο!

Link to comment
Share on other sites

όμορφα.......

και πότε με το καλό λέτε να μας έρθει;;;

πάντως φαίνεται πολύ μεγάλο!

 

σε μεγεθος ειναι ικανοποιητικο και ποιο λεπτο απο το ν80.

το ποτε θα ερθει λενε φεβρου/μαρτιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το βιντεακι δειχνει δυο ν95 το ενα με μαυρη πλατη κ το αλλο με ασημι. αυτα τα δυο χρωματα θα κυκλοφορησουν τελικα? παντως προτιμω να μην ειναι διχρωμο! το ασημι φαινεται ομορφο..
Link to comment
Share on other sites

Αν θα υπάρξουν χάρτες αξιόλογοι για την Ελλάδα, π.χ σαν αυτούς της NGI, τότε το Ν95 θα 'παίζει' στην αγορά χωρίς αντίπαλο. Το μειονέκτημα της οθόνης αφής δεν νομίζω να είναι και τόσο σπουδαίο, αφού το interface της εφαρμογής του gps είναι αρκετά καλό και εύχρηστο. Και μην ξεχνάμε ότι είναι και τηλέφωνο που χωράει στην τσέπη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη πιστευα οτι θα ηταν δυσχρηστο ειδικα το software του gps λογω ελλειψης οθονης αφης αλλα απο ο,τι βλεπω στα βιντεακια που κυκλοφορουν καθε αλλο παρα δυσχρηστο ειναι! υπομονη λιγους μηνες κ θα το τεσταρουμε με τα χερακια μας..
Link to comment
Share on other sites

loipon akouste: erxetai 3-1 stin nokia ellados, tora mou eipan oti giro stis 15-20/1 tha kikloforisei. timi den ixeran na mou poun sto t3 to eida sta 550 euro logika thanai xoris φπα. χρονια πολλα καλα χριστουγεννα
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το κινητο δινει τα ρεστα του μην τρελενεστε με ψιλοπραγματα και ο φακος του ειναι τελειος και η οθονη ειναι απεκτη και ολα γενικοτερα...

Εγω συγκεκριμενα το εχω παρει ειδη !

Το rds ρε παιδια τι ακριβωσ ειναι ποια ι διαφορα του δηλαδη απο ενα κοινο ραδιοφωνο που εχει ενα οποιοδηποτε κινητο ?

Link to comment
Share on other sites

loipon akouste: erxetai 3-1 stin nokia ellados, tora mou eipan oti giro stis 15-20/1 tha kikloforisei. timi den ixeran na mou poun sto t3 to eida sta 550 euro logika thanai xoris φπα. χρονια πολλα καλα χριστουγεννα

 

μακαρι να το εχουνε στα χερια μας ποιο γρηγορα απο΄τι περιμεναμε!!!!!

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παροτι ειμαι εναντιον της νοκια και παντα επαιρνα windows mobile κινητα θα ειναι το επομενο μου κινητο. Γνωριζει κανεις ημερομηνια παρουσιασης?
destef
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να το εχουνε στα χερια μας ποιο γρηγορα απο΄τι περιμεναμε!!!!!

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!:D :D

 

κι εγω αυτο ελπιζω αλλα δεν νομιζω να το δουμε μεσα στο γεναρη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

loipon akouste: erxetai 3-1 stin nokia ellados, tora mou eipan oti giro stis 15-20/1 tha kikloforisei. timi den ixeran na mou poun sto t3 to eida sta 550 euro logika thanai xoris φπα. χρονια πολλα καλα χριστουγεννα

 

Εύχομαι να υπολογίζουν σωστά.

 

Ακόμα κι αν κυκλοφορούσε στα μέσα ή στα τέλη Φεβρουαρίου,δε θα είχα κανένα πρόβλημα. Αρκεί μόνο να μην καθυστερήσει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν κυκλοφορούσε στα μέσα ή στα τέλη Φεβρουαρίου,δε θα είχα κανένα πρόβλημα. Αρκεί μόνο να μην καθυστερήσει περισσότερο.

Εγω πιστευω πως οταν κυκλοφορισει στην αρχη θα υπαρχει εληψη και θα πρεπει να περιμενη καπιος που θελει να το παρει ακομη 2 μηνες :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως οταν κυκλοφορισει στην αρχη θα υπαρχει εληψη και θα πρεπει να περιμενη καπιος που θελει να το παρει ακομη 2 μηνες :(

 

opoios to thelei toso poly k de thelei na perimenei mporei na dosei mia prokatabolh se ena nokia shop k molis erthei to exei sigouro... ego pantos auto ekana me to n93... edosa 20 euro mia evdomada prin to paro...;)

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το κινητο δινει τα ρεστα του μην τρελενεστε με ψιλοπραγματα και ο φακος του ειναι τελειος και η οθονη ειναι απεκτη και ολα γενικοτερα...

Εγω συγκεκριμενα το εχω παρει ειδη !

Το rds ρε παιδια τι ακριβωσ ειναι ποια ι διαφορα του δηλαδη απο ενα κοινο ραδιοφωνο που εχει ενα οποιοδηποτε κινητο ?

 

σου δειχνει και πληροφοριες που εκπεμπουν οι (περισσοτεροι πλεον) σταθμοι στην οθονη οπως ακριβως στα ραδιο cds των αυτοκινητων μας ;)

 

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ :D :D

 

για ποιο επισημα τα χρονια πολλα :lol: εκει..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=159961&goto=newpost

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

opoios to thelei toso poly k de thelei na perimenei mporei na dosei mia prokatabolh se ena nokia shop k molis erthei to exei sigouro... ego pantos auto ekana me to n93... edosa 20 euro mia evdomada prin to paro...;)

 

σωστο κι αυτο,αν κι εγω δεν χρειαζεται καν να μπω στην διαδικασια της προκαταβολης,μολις εχουν νεα αμεσως με παιρνει η γνωστη μου που δουλευει σε nokia shop και μου λεει να παω απο κει:) με χουν μαθει πια:lol:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό όντως, άντε να το δούμε κι από κοντά!

 

Χρόνια πολλά σε όλους

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...