Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο limit; ή μπορεί να έχεις και 100gb στο τέλος;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αν τα ενεργοποιήσουμε αυτά χάνουμε κάτι άλλο;

Δεν νομίζω!!! 046c63c37e7ee662aca3b21c5ca9d2d2.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ανανέωση έως το τέλος του μήνα, δώρο 500ΜΒ διάρκειας ενός μηνός.

Μου ήρθε μήνυμα και σκέφτηκα ότι ίσως δεν έχει αναφερθεί και κάποιοι θα ήθελαν να το εκμεταλλευτούν.

 

Είχα πάρει τα 500ΜΒ τον Φεβρουάριο μετά από ανανέωση 5€, χωρίς να γνωρίζω τον λόγο, καθώς δεν είχα λάβει μήνυμα. Απ' όσο θυμάμαι, το ίδιο συνέβη και σε άλλους. Άργησε λίγο η Cosmote να ενημερώσει :(

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Με ανανέωση έως το τέλος του μήνα, δώρο 500ΜΒ διάρκειας ενός μηνός.

Μου ήρθε μήνυμα και σκέφτηκα ότι ίσως δεν έχει αναφερθεί και κάποιοι θα ήθελαν να το εκμεταλλευτούν.

 

Είχα πάρει τα 500ΜΒ τον Φεβρουάριο μετά από ανανέωση 5€, χωρίς να γνωρίζω τον λόγο, καθώς δεν είχα λάβει μήνυμα. Απ' όσο θυμάμαι, το ίδιο συνέβη και σε άλλους. Άργησε λίγο η Cosmote να ενημερώσει :(

 

Μάλλον είναι επιλεκτικό αυτό, σε όποιον έρθει σμσ

Link to comment
Share on other sites

από Πειραιά που ξεκίνησα μέχρι Κορυδαλλό εδώ και μια ώρα η κόσμος δεν έχει δεδομένα.βλάβη; επανεκκίνηση έκανα εναλλαγή 3g,4g έκανα αλλά τίποτα!

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια

edit Κατεβασα και εγω την εφαρμογη ,παω να κανω εγγραφη ,βαζω τα στοιχεια μου και μου λεει οτι ο αριθμος τηλεφωνου δεν ανηκει σε αριθμο συμβολαιου, τι κανω τωρα;

Γνωρίζει κάποιος τι να κάνω; (εγγραφή στην εφαρμογή cosmote)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια

edit Κατεβασα και εγω την εφαρμογη ,παω να κανω εγγραφη ,βαζω τα στοιχεια μου και μου λεει οτι ο αριθμος τηλεφωνου δεν ανηκει σε αριθμο συμβολαιου, τι κανω τωρα;

 

Γνωρίζει κάποιος τι να κάνω; (εγγραφή στην εφαρμογή cosmote)

 

Εγώ έκανα την εγγραφή μέσα από την ιστοσελίδα τους πρώτα.

Για κάντε μια δοκιμή...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την εγγραφή μέσα από την ιστοσελίδα τους πρώτα.

Για κάντε μια δοκιμή...

 

Ειμαι ειδη εγγεγραμμενος στην σταθερη τηλεφωνια ,πως γινετε μεσα εκει να βλεπω και το κινητο; υπαρχει τροπος (εψαξα δεν βρηκα κατι) η να κανω εκ νεου εγγραφη; ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ειδη εγγεγραμμενος στην σταθερη τηλεφωνια ,πως γινετε μεσα εκει να βλεπω και το κινητο; υπαρχει τροπος (εψαξα δεν βρηκα κατι) η να κανω εκ νεου εγγραφη; ευχαριστω

Αν πας το προφίλ μου > προσθήκη νέας σύνδεσης δεν γίνεται;

Είναι στο ίδιο όνομα (ΑΦΜ κτλ.) σταθερό και κινητό;

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Αν πας το προφίλ μου > προσθήκη νέας σύνδεσης δεν γίνεται;

Είναι στο ίδιο όνομα (ΑΦΜ κτλ.) σταθερό και κινητό;

 

Μπα ,οχι δεν γινετε ,απ οτι βλεπω δηλαδη ,ιδιο αφμ ειναι ,μπορω να κανω καταργηση του λογαριασμου και να κανω εναν νεο; δεν με επηρεαζει το σταθερο μου διοτι προσφατα μεταφερθηκα στην nova

Link to comment
Share on other sites

καπου πρεπει να εχει και επιλογη ενεργοποιησης της cosmote κινητης. Καταργηση λογαριασμου δεν μπορεις να κανεις μονος σου,πρεπει να τους το ζητησεις. Μετα απο 24 ωρες νομιζω θα εισαι σε θεση να τον ξαναφτιαξεις.
Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω παραπάνω να σου πω γιατί δεν έχω ασχοληθεί καθόλου συνδυασμό σταθερό με κινητό. Έχω μόνο κινητά.

Περίμενε μήπως σε διαφωτίσει κάποιος πιο σχετικός.

 

Edit

 

Λοιπόν αν κάνεις σύνδεση με τον λογαριασμό που έχεις λογικά κάτω κάτω στη σελίδα θα σου έχει αυτό που λέει ο kmpatras ενεργοποίηση My Cosmote κινητής.

Επίσης ισχύει αυτό για την επικοινωνία και το 24ωρο για εκκαθάριση λογαριασμού και εκ νέου δημιουργία.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια , επικοινωνησα με το support του ΟΤΕ στο face για να μου κανουν την διαγραφη του λογαριασμου ,επειτα κανω νεα εγγραφη και ειμαι οκ σωστα; πρεπει να προσεξω κατι;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την εγγραφή μέσα από την ιστοσελίδα τους πρώτα.

Για κάντε μια δοκιμή...

 

Κανε εγγραφι με επιλογι το δευτερο στι εφαρμογι android, εκι που λει χωρισ ταυτοποιηση

#DONBASS #DONETSK
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα πριν πέντε λεπτά με το 13897 για φορητοτητα στη φρογκ, και μου είπαν υπάρχει χρέωση 15€...
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα πριν πέντε λεπτά με το 13897 για φορητοτητα στη φρογκ, και μου είπαν υπάρχει χρέωση 15€...

 

Στο cu η φορητότητα κοστίζει 30€

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις διευκρινιστικές που μάλλον έχουν απαντηθεί αρκετές φορές, αλλά δεν βρίσκω ακριβή απάντηση στην αναζητηση στο νήμα.

 

1) Τα gb από το πακέτο 4gb (17317) μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με κάθε ανανέωση υπολοίπου έστω και 5€; Ή θέλει τουλάχιστον 10€;

2) Τα λεπτά ομιλίας από το πακέτο των 60+60 δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με καμία ανανέωση υπολοίπου;

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πακέτο δεν μεταφέρεται με ανανέωση υπολοίπου. Μεταφορά των mb (όχι λεπτών ομιλίας) γίνεται εφόσον ενεργοποιήσεις νέο πακέτο με ίντερνετ (μηνιαίας διάρκειας) πριν λήξει το παλιό.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πακέτο δεν μεταφέρεται με ανανέωση υπολοίπου. Μεταφορά των mb γίνεται εφόσον ενεργοποιήσεις νέο πακέτο με ίντερνετ (μηνιαίας διάρκειας) πριν λήξει το παλιό.

 

A Μάλιστα. Οπότε μία ημέρα πχ πριν λήξει το πακέτο internet, βάζουμε νέο πακέτο και όλα μαζί λήγουν έναν μήνα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπήρα τηλέφωνο για φορητοτητα, και μου είπαν ότι για φρογκ πρέπει να πάω σε κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πακέτο δεν μεταφέρεται με ανανέωση υπολοίπου. Μεταφορά των mb (όχι λεπτών ομιλίας) γίνεται εφόσον ενεργοποιήσεις νέο πακέτο με ίντερνετ (μηνιαίας διάρκειας) πριν λήξει το παλιό.

 

A Μάλιστα. Οπότε μία ημέρα πχ πριν λήξει το πακέτο internet, βάζουμε νέο πακέτο και όλα μαζί λήγουν έναν μήνα μετά.

Να κάνω μια διευκρίνηση γιατί πολλοί μπερδεύονται.

Προστίθενται και μεταφέρουν την ημερομηνία λήξης μόνο τα αγορασμένα πακέτα MB.

Πρόσθεση και μεταφορά της ημερομηνίας λήξης των MB γίνεται ΜΟΝΟ για πρώτους ΕΞΙ μήνες του frog που παίρνεις 1GB στην 1η ανανέωση του μήνα με 10€ και πάνω.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με τις υπηρεσίες ανανέωσης υπόλοιπου της φρογκ; Προσπαθώ να βάλω μια κάρτα ανανέωσης στέλνοντας μήνυμα και δεν πάει. Μετά στέλνω να δω το υπόλοιπο μου και πάλι το μήνυμα δεν φεύγει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Ξαναπήρα τηλέφωνο για φορητοτητα, και μου είπαν ότι για φρογκ πρέπει να πάω σε κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός...

για frog μόνο σε καταστήματα

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην τηλεφωνική φορητότητα το 15αρι το δίνουμε στον κουριερ?

δεν γίνεται λέμε σε frog

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

για frog μόνο σε καταστήματα

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν γίνεται λέμε σε frog

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

 

Ομως επειδή στο Γερμανό στο κανουν πρωτα what's up και μετά σε χρεώνουν το 3 ευρω για να γινει Frog, μπορεις να κάνεις το ιδιο και online. Αρα δεν εχει καποιο συμφερον να παει Γερμανο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...