Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο mo'mad στελνεις ενα μηνυμα και βλεπεις τωρα η frog δεν εχει κατα τετοιο λιγικα αν παρεις το κεντρο εξηπυρετησης θα μπορουν να σου πουν...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

στο mo'mad στελνεις ενα μηνυμα και βλεπεις τωρα η frog δεν εχει κατα τετοιο λιγικα αν παρεις το κεντρο εξηπυρετησης θα μπορουν να σου πουν...

 

Και στο frog γίνεται. Στέλνεις το μήνυμα 'frog <αριθμός κινητού>' στο 1298 (π.χ. frog 6971234567). Το λεει και στο site

http://www.frogmobile.gr/el/content.aspx?style=styles&ns=-10009&cid=17992

Link to comment
Share on other sites

οι χρεωσεις 0.04€/σμς

0.024€ /λεπτο ομιλιας

 

ισχυουν για παντα ή ειναι προσωρινες;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οι χρεωσεις 0.04€/σμς

0.024€ /λεπτο ομιλιας

 

ισχυουν για παντα ή ειναι προσωρινες;

 

Για πάντα..!! και συγκεκριμένα είναι 0,25€ το λεπτό..:);)

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχε και προγραμμα ένα προς ένα ρε γμτ θα ηταν ορειμένο.Εξακολουθει ομως να ειναι οτι καλυτερο,και σκοπευω να γυρισω σε frog απλως θα πρεπει να κρατησω την vodafone για τους αριθμους που εχω στο 1 προς ένα...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oi xreoseis stis kliseis einai ana deyterolepto, xoris elaxisti diarkeia xreosis opos tin Q??

 

Pantos to na mplokaroun ola ta 4psifia den einai toso kalo...

To exei kai i Q kai ithela na steilo stin eraspor 4160 (xreosi aplo minima...), gia ena diagonismo kai den pigene...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η χρέωση είναι ανα δευτερόλεπτο, χωρίς ελάχιστο χρόνο χρέωσης.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό, προς το παρόν τουλάχιστον, δεν παρέχει δυνατότητες όπως πακέτα ομιλίας και πακέτα sms, internet κ.α. Με χρέωση ανά δευτερόλεπτο, χωρίς ελάχιστη χρέωση κλήσης, με 4 λεπτα το sms και 25 λεπτά το λεπτό δε λέω ότι είναι το καλύτερο αλλά είναι αρκετά καλό.
Link to comment
Share on other sites

Moy apantisane oti to noumero gia metafora einai to 13897 xoris xreosi apo to kinito.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν οτι σε οσουςι ειναι απο μεταφορα δεν ισχυει το 1€/μηνα για 5 μηνες, για να μην ψαχνονται το λεω ;)
Link to comment
Share on other sites

Ekana tilefonika aitisi gia foritotita se frog!

 

plaka eixe ligo i sinomilia

 

-Apo wind eisaste? (fainetai Q kai Wind exoun idio noumero...)

-Q

-A, malista apo Q, se cosmocarta?

-Oxi se frog...

 

Itan poli evgeniki i kopelia mono pou den katalava ti etairia itan, Wind? Q? i kati aneksartito?

 

 

Prepei na einai i pio sinithismeni metafora se Cosmote logo simatos, gia ayto tha pao kai ego ekei, alla stin frog... Vevea exo kai mia wind kavatza gia ta plus kai ta loipa kolpa kai mallon tha paiksei katastasi me dio kinita tora...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Διαγωνισμός ‘’Frog Golden SMS’’

 

Τώρα η καρτοκινητή FROG επιβραβεύει κάθε μέρα* έως 29/2, 30 τυχερούς την ημέρα με 30€ και 1 υπερτυχερό την ημέρα με 100€ άμεσα και δωρεάν!

 

Το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να έχεις το τηλέφωνό σου ανοικτό συνεχώς! Έτσι, είναι πιθανό να είσαι ένας από τους υπερτυχερούς που θα λάβεις ένα γραπτό μήνυμα που θα σε ενημερώνει για το ποσό που θα κερδίσεις!

 

Με την παραλαβή του γραπτού μηνύματος θα πρέπει να απαντήσεις 'Aμεσα ** και εντελώς Δωρεάν*** με ένα κενό SMS στο σύντομο κωδικό 1299 που σου έχει αποστείλει το γραπτό μήνυμα προκειμένου τα χρήματα να περάσουν αυτόματα στο πιστωτικό υπόλοιπο του καρτοκινητού σου FROG.

 

Το ποσό που κερδίζεις μπορεί να καταναλωθεί σε χρόνο ομιλίας, SMS, MMS καθώς και υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας.

 

1000€ Κάθε μέρα μοιράζονται στους νικητές!

Πήρες το μήνυμα?

 

* ισχύει από 1/2/2008 έως 29/2/2008.

** η απάντηση θα πρέπει να γίνει εντός 65 λεπτών από την ώρα αποστολής του sms.

*** εκτός εάν ο συνδρομητής είναι σε περιαγωγή

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλη φαση αλλα εγω γενικα ποτε δεν πιστευω σε αυτους τους τροπους κληρωσεων. Το πολυ πολυ τα 30 sms να πανε σε "γνωστους".
Link to comment
Share on other sites

Δεν λένε για 30 sms αλλά για 30€ και δεν νομίζω να έχουν 1000 γνωστούς. Εγω ούτως ή άλλως ανοιχτό το έχω το κινητό μου οπότε θα περιμένω...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περίμενα να έλεγαν ότι για ένα μήνα όλα τα sms απο 0,04€ θα γίνουν 0,03€. Αυτό θα είχε κάποια ουσιά. Αυτό που κάνουν τι ουσία έχει;

Εκτός αν κατάλαβαν (που το κατάλαβαν σίγουρα) ότι πολλά άτομα έχουν τον Βάτραχο ως δεύτερη ή τρίτη καρτοκινητή και δεν το κουβαλάνε πάντα μαζί τους το τηλ με τον Βάτραχο αλλα το ανοίγουν μονάχα όταν είναι σε μέρος που έχουν και το κύριο τηλ και τον Βάτραχο μαζί. Σπίτι ή αυτοκίνητο δηλαδή...

.
Link to comment
Share on other sites

Οπως κανω εγω ενα πραμα :P

 

Οπως και να χει αυτα δε μετρανε σαν προσφορες. Οτι περιεχει τον παραγωντα κληρωση, πιθανοτητα κλπ αυτοματως ακυρωνει την καθολικη ισχυ και αποκριση.

 

Οποτε ειναι σαν να μην βγηκε καποια προσφορα, αναμενουμε το πασχα τωρα για κατι.

Link to comment
Share on other sites

eimai xristis frog an kai den nomizo na tixo kati...giati den pisteuo oti oi kliroseis einai kanonikes. kai e3allou 1000 nikhtes ti na ftasoun ?

 

Γιατί πόσοι νομίζεις ότι έχουν Frog ενεργό? Να πούμε 100.000? 500.000? Ε, 1000 νικητές είναι αρκετά μεγάλο νούμερο και πάλι! Αρκεί όντως να μοιραστούν τα χρήματα! Πάντως αν σε κάποιον έρθει το μήνυμα, είτε προλάβει, είτε όχι να στείλει απάντηση και να κερδίσει τα χρήματα(μονάδες), ας μας το πει εδώ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καποτε και η vodafone εδινε ενα smart καθε τοσο με κληρωση κλπ. Οσο ειδατε να κυκλοφορούν τέτοια αμαξια εξω αλλο τοσο ειδα και γω. Οι κληρωσεις ειναι για να υπαρχουν, οσο για την αξιοπιστια τους ας το αφησουμε καλυτερα..
Link to comment
Share on other sites

Καποτε και η vodafone εδινε ενα smart καθε τοσο με κληρωση κλπ. Οσο ειδατε να κυκλοφορούν τέτοια αμαξια εξω αλλο τοσο ειδα και γω. Οι κληρωσεις ειναι για να υπαρχουν, οσο για την αξιοπιστια τους ας το αφησουμε καλυτερα..

 

Και όμως...! Έχω δεί εγώ να κυκλοφορεί smart vodafone..! Και μαλιστα σχεδόν κάθε μέρα το βλέπω καθως το έχει κάποιος που μένει λιγο πιο πέρα από το σπίτι μου...;) Μακάρι να ισχύσει το ίδιο κ τωρα και να έρθουν σε εμένα τα λεφτα..!

Link to comment
Share on other sites

Και όμως...! Έχω δεί εγώ να κυκλοφορεί smart vodafone..! Και μαλιστα σχεδόν κάθε μέρα το βλέπω καθως το έχει κάποιος που μένει λιγο πιο πέρα από το σπίτι μου...;) Μακάρι να ισχύσει το ίδιο κ τωρα και να έρθουν σε εμένα τα λεφτα..!

 

[offtopic]Μπα... μάλλον σε κάποιον λίγο πιο πέρα από το σπίτι σου θα έρθουν τα λεφτά πάλι... :p

Και για όλους μας δηλαδή, όχι μόνο για σένα! :X[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

moy ηρθε και μενα το σμ ανακοινωσης του διαγωνισμου...σε γνωστη μου ομως που επισης εχει βατραχι,δεν ηρθε τπτ...

μεχρι και την ανακοινωση σε"τυχερους" την κανουν;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε το GOLDEN SMS. Ευτυχώς το είδα, απάντησα και έχω τώρα +30 €. Θα τη βολέψω για κανά δίμηνο χωρίς να χρειαστεί να ξύσω κάρτες. Κανένας άλλος το πήρε;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...