Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια τι γινεται? ο ελαχιστος χρονος κλησης που χρεωνει ειναι 3 λεπτα?

 

καινουργια καρτα ,εχω κανει 2 κλησεις σε καρτοκινητο wind ,ολες περιπου στο λεπτο

 

και στο υπολοιπο χρονου ομιλιας προς ολους μου αφαιρει 3λεπτα καθε φορα

 

αρχικα ειχα 100' προς ολους ,κανω κληση 1 λεπτου περιπου ,μετα την κληση το my cosmote μου δειχνει υπολοιπο 97' προς ολους

 

δευτερη κληση παλι περιπου 1 λεπτου ,μετα την κληση το my cosmote μου δειχνει υπολοιπο 94' προς ολους

Τα λεπτά που δίνει από ανανέωση έχουν ελάχιστη κατανάλωση τα 3 λεπτά. Τα λεπτά από αγορασμένα πακέτα είναι το ανά δευτερόλεπτο.
Link to comment
Share on other sites

τι να πω,εμενα την προηγουμενη εβδομαδα δεν τα προσθεσε...
Link to comment
Share on other sites

Τα προς όλους δείχνει. Για τα προς φρογκ ,έχει αναφερθεί οτι εμφανίζονται για λίγο τα υπόλοιπα προς φρογκ κατά καιρούς,αλλά ο κανόνας είναι οτι δεν εμφανίζονται.

Εμενα τα προς φρογκ πλεον παντα τα δειχνει, τουλαχιστον τους τελευταιους ~3μηνες.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Διακρίσεις και στα νούμερα της κάνει η frog; :) :)

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομενως να υπαρχει ακομα συστεμικη δυσλειτουργια σε νουμερα που ηρθαν στη frog εκ μεταφορας (απο wu, cosmokarta) και οχι σε νουμερα που ηταν εξαρχης frog (οπως το δικο μου). Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου ούτε αυτό δεν κάνουν,και ζητάτε να σας κάνει και δικό του app :) :) Για να μην παρεξηγηθώ και εγώ frog έχω απλώς δεν με ενδιαφέρει κανένα app!!!!

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να μην παρεξηγηθώ και εγώ frog έχω απλώς δεν με ενδιαφέρει κανένα app!!!!

Προσωπικα δεν ζηταω τπτ διοτι ουτε εμενα με πολυενδιαφερει το app, για τα mb μονο που με ενδιαφερει το υπολοιπο το κοιταω απο το myinternet.cosmote.gr

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε μου ,δεν αναφερόμουν προσωπικά,ήταν μια γενική αναφορά(εξού και τα smile)

Επιβεβαιώνω για την μεταφορά λεπτών ομιλίας (της συζύγου ,πρώην whats up)!! Όσο για τα mb μπορείς να τα ελέγχεις και με το app mycosmote!!!!

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που κραταει τον παλιο χρονο ομιλιας προς όλους, λήγει πάντα 23:59; Γιατί σε εμένα που δεν τα κρατάει (πρωην cosmokarta) λήγουν πάντα 11:59πμ της επομένης.
Link to comment
Share on other sites

τι να πω,εμενα την προηγουμενη εβδομαδα δεν τα προσθεσε...

 

Μόλις ενεργοποίησα τα λεπτά και μου πρόσθεσε και τα προηγούμενα που ήταν μέχρι αύριο.

Πρώτη φορά μου το κάνει αυτό πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα βήματα για να περάσω το τηλ στο app; Γτ όταν βάζω το τηλ στην προσθήκη μου βγάζει πάντα ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθεσιμη.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα τα λεπτά και μου πρόσθεσε και τα προηγούμενα που ήταν μέχρι αύριο.

Πρώτη φορά μου το κάνει αυτό πάντως.

Όλο και θετικοτερα νέα! Η νέα πολιτική της κοσμοτε εφαρμόζεται άνευ εξαιρέσεων!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα το 60+60' πακετο και μου μετεφερε την ληξη και των παλιων λεπτων που ειχαν απομεινει.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα το 60+60' πακετο και μου μετεφερε την ληξη και των παλιων λεπτων που ειχαν απομεινει.

 

Επιβεβαιώνω και εγώ με το πακέτο του 60'+60' μεταφέρθηκαν και τα προηγούμενα λεπτά και τώρα μου τρώει από το δωρο 100'προς όλους που έληγε 3/9 και δεν θα είχαν φαγωθεί ποτέ. :p

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που κραταει τον παλιο χρονο ομιλιας προς όλους, λήγει πάντα 23:59; Γιατί σε εμένα που δεν τα κρατάει (πρωην cosmokarta) λήγουν πάντα 11:59πμ της επομένης.

 

Επιβεβαιωνω και εγω ότι πλέον μεταφερεται ο παλιος χρόνος ομιλιας. Πολυ θετικη αυτη η αλλαγη. Ας μην την διαφημιζουμε. :rolleyes:

 

Τελικά αυτο με το τι ωρα ληγει ο χρόνος ομιλιας παιζει ρολο τι ώρα το έχεις ενεργοποιησει το πακετο. Αν το ενεργοποιησεις πριν τις 12μμ τότε θα σου ληξει 23:59, αν το ενεργοποιησεις μετα τις 12:00μμ τοτε θα σου ληξει στις 11:59πμ της επομενης μερας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη ειμαι λιγο μπερδεμενος.

Αν καποιος παρει καινουργια σιμ και την κανει frog, για ιντερνετ ποιο ειναι το πακετο;

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον δεν μεταφέρει το χρόνο ομιλίας από δώρα πχ ανανέωση 1ου εξαμήνου! !!

 

Στάλθηκε από το SM-N915F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη ειμαι λιγο μπερδεμενος.

Αν καποιος παρει καινουργια σιμ και την κανει frog, για ιντερνετ ποιο ειναι το πακετο;

 

4GB με κοστος 4,4€, ενεργοποιηση με σμς 17317 στον αριθμο 1330, εως και 2 μηνιαιες ενεργοποιησεις.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

guys, στέλνοντας ΥΠ στο 1298 μου απαντά ότι έχω 60λ προς ΕΛΛΑΔΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ και μερικές ακόμα.

αυτά είναι προς σταθερά μόνο ή προς όλα, και β) ισχύουν σε περιαγωγή εντός ΕΕ προς Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

4GB με κοστος 4,4€, ενεργοποιηση με σμς 17317 στον αριθμο 1330, εως και 2 μηνιαιες ενεργοποιησεις.

Δυστυχώς όμως δεν ισχύουν σε roaming.

Μίλησα σήμερα γιατί ήθελα να δω τι παίζει γιούχα Ρουμανία και μου είπαν πως μόνο τα 600mb με τα 6€ ισχύουν.

Υπάρχει μήπως κάποιος που έχει δει κάτι αντίθετο απ αυτό που μου είπαν στην πράξη??

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως δεν ισχύουν σε roaming.

 

Μια χαρα επαιζε σε roaming στην ΕΕ το 4gb πακετο στις αρχες Ιουλιου, αν μετεπειτα το αλλαξαν δεν το γνωριζω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...