Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά ...αλλα δεν σου βάζει ευρώ ... σου βάζει λέβα ..και σου στέλνει και promo SMS.

 

Αστείο ήταν.... αλλα ποτέ δε ξέρεις !!!

 

Καλη φαση, γιατι εχω παει αρκετες φορες στη Βουλγαρια,θα το χω υποψη μου οταν θα ξαναπαω....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
αυτή τη στιγμή η φρογκ δεν έχει κανένα πακέτο μηνυμάτων?? (τουλαχ η Q έχει τα 300sms)

 

τι να το κανεις το πακετο,παραμενει 5 λεπτα το μηνυμα,η Q το ανεβασε το μηνυμα,δεν τους εφταναν αυτα που βγαζανε....

Link to comment
Share on other sites

Το δωρεάν facebook υπήρχε ή είναι κάτι καινούργιο στο frog;

 

Επειδη καθε μερα επισκευτομαι την σελιδα μαλλον το βαλανε χθες,δεν υπηρχε....

 

 

 

Εαν πας σε ενα καταστημα γερμανος ποιο ειναι το μεγιστο ποσο συνδιαλεξεων που μπορουν να σου βαλουν??? υπαρχει περιπτωση εαν ειναι μεγαλο το ποσο να σου χαρισουν το φορο καρτοκινητης οπως γινεται στην Q??

 

Ειχα καλεσει στην εξυπηρετηση πελατων προχθες για κατι αλλο και διαπιστωσα οτι με χρεωσε 0,20€ κι οχι 0,123€ οπως αναγραφεται στο site,μηπως το χουν αυξησει???

Link to comment
Share on other sites

Οταν στην Ρουμανια και την Βουλγαρια προσφερουν 1000+1000 προς κινητα cosmote και 70+70 προς ολους και 15 mms τι να πεις.Σε εμας βρηκαν να τα πανε ολοι 300' μονο ουτε sms ουτε τιποτα!!!

 

http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=c265c32a7d9ef9fa4347ba7dafcf5b2e&src=http%3A%2F%2Fwww.navidoo.ro%2Fproiecte%2Fcosmote%2Ffrog%2Ffeisbuc4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μαζί με τα 300' δίνει και 10 μηνύματα προς frog

 

Tρίχες βέβαια σε σχέση με το ρουμάνικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μαζί με τα 300' δίνει και 10 μηνύματα προς frog

 

Tρίχες βέβαια σε σχέση με το ρουμάνικο

Ναι, αλλά για την Ελλάδα είναι η πιο οικονομική μαζί με την Q.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θέλω να μεταφερθώ από Frog σε whatsup και εχω και περίπου 8Ε στην κάρτα που προφανώς δεν θέλω να χάσω...υπάρχει καμία λύση/τρικ που δεν περνάει από το μυαλό μου πέρα από το να φύγω αφού τα καταναλώσω?? Thanx!

 

PS: Μόλις είδα οτι υπάρχει ειδικό thread για την φορητότητα στο Cosmote forum - αν κάποιος moderator πιστεύει οτι πρέπει το post να μεταφερθεί εκεί ας το κάνει

Edited by dbal

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη οπως τα υπολογισα με βολευει ενα νουμερο frog,ο διπλασιασμος ειναι καθαρα λεφτα στο λογαριασμο χωρις ληξη, η στιλ μπονους;(οπως πχ η wind)
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη οπως τα υπολογισα με βολευει ενα νουμερο frog,ο διπλασιασμος ειναι καθαρα λεφτα στο λογαριασμο χωρις ληξη, η στιλ μπονους;(οπως πχ η wind)

 

ο διπλασιασμος ισχυει για παντα και μπορει να επιτευχθει ΜΟΝΟ για την πρωτη καρτα που θα βαζεις καθε μηνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θέλω να μεταφερθώ από Frog σε whatsup και εχω και περίπου 8Ε στην κάρτα που προφανώς δεν θέλω να χάσω...υπάρχει καμία λύση/τρικ που δεν περνάει από το μυαλό μου πέρα από το να φύγω αφού τα καταναλώσω??

 

Γιατί έτσι δεν είσαι ευχαριστημένος; σκέφτομαι το αντίθετο αλλά από ποιότητα δεν ξέρω πως είναι η Frog. Γενικώς οι κάτοχοι frog μου προτείνουν την μετάβαση από whats up; Παλεύεται η ποιότητα της Frog ή θα έχω προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι δεν είσαι ευχαριστημένος; σκέφτομαι το αντίθετο αλλά από ποιότητα δεν ξέρω πως είναι η Frog. Γενικώς οι κάτοχοι frog μου προτείνουν την μετάβαση από whats up; Παλεύεται η ποιότητα της Frog ή θα έχω προβλήματα;

 

Η Frog δουλευει στο δικτυο της Cosmote οποτε εχει την ιδια ποιοτητα με την Cosmote.

.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest makisg3

είχα συμβόλαιο στη cosmote και μεταφέρθηκα στη FROG. Μου βγηκε η πίστη μετά από πολλαπλές φορητότητες και με την cosmote να μην με ενημερώνει ή να μου λέει ψέματα προφανώς για να μην χάσει το συμβόλαιο.

Πάντως τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος

  1. οι χρεώσεις προς όλους είναι πολύ καλές
  2. η χρέωση ανα δευτερόλεπτο
  3. και ο διπλασιασμός μιας κάρτας το μήνα

κάνεις πραγματικά οικονομία

Link to comment
Share on other sites

 

[*]και ο διπλασιασμός μιας κάρτας το μήνα

κάνεις πραγματικά οικονομία

 

μεχρι και τον ιουνιο να σημειωσω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος σε καλεί απο συμβόλαιο cosmote απεριόριστα σε frog από καταναλώνει λεπτά; Από τα 1500 ή από των άλλων δικτύων
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος σε καλεί απο συμβόλαιο cosmote απεριόριστα σε frog από καταναλώνει λεπτά; Από τα 1500 ή από των άλλων δικτύων

 

μάλλον από των άλλων δικτύων...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι δεν είσαι ευχαριστημένος; σκέφτομαι το αντίθετο αλλά από ποιότητα δεν ξέρω πως είναι η Frog. Γενικώς οι κάτοχοι frog μου προτείνουν την μετάβαση από whats up; Παλεύεται η ποιότητα της Frog ή θα έχω προβλήματα;

 

Εγω στην περιοχη μου ειχα προβλημα με τη χωρητικοτητα του δικτυου,ετσι πηγα σε Qcard,πιο καλο το δικτυο της wind....

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος σε καλεί απο συμβόλαιο cosmote απεριόριστα σε frog από καταναλώνει λεπτά; Από τα 1500 ή από των άλλων δικτύων

 

Από τα 1500 καταναλώνει. Πήρα την εξυπηρέτηση πελατών.

Link to comment
Share on other sites

Από τα 1500 καταναλώνει. Πήρα την εξυπηρέτηση πελατών.

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Τότε μια χαρά θα με βολέψει αφού θέλω σε λίγο καιρό να γυρίσω αριθμό από vodafone σε frog.

Link to comment
Share on other sites

Από τα 1500 καταναλώνει. Πήρα την εξυπηρέτηση πελατών.

 

1000& απ τα 1500 καταναλωνει μιας και ετσι το δουλευω χρονια τωρα(απο τοτε που βγηκε το απεριοριστα cote καλω frog ap ta 1500)!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

χθες εβγαλε ανακοινωση η wind οτι το καλοκαιρι θα ανεβασει τις χρεωσεις του Q, ξερει κανεις εαν θα κανει το ιδιο και το Frog?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...