Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρίξτε λίγο κράξιμο μήπως φιλοτιμηθεί το τεχνικό τμήμα και το φτιάξει

Η πρακτική αυτή ίσως έχει αποτέλεσμα σε εταιρεία "περίπτερο".

Οι μεγάλες επιχειρήσεις λειτουργούν απρόσωπα, καθορίζουν και υλοποιούν τις κινήσεις τους κατόπιν ενδελεχούς έρευνας ώστε να μεγιστοποιούν τα κέρδη τους.

Το κράξιμο από 10 ή 100 πελάτες δεν το εξετάζουν καν.

Link to comment
Share on other sites

Η πρακτική αυτή ίσως έχει αποτέλεσμα σε εταιρεία "περίπτερο".

Οι μεγάλες επιχειρήσεις λειτουργούν απρόσωπα, καθορίζουν και υλοποιούν τις κινήσεις τους κατόπιν ενδελεχούς έρευνας ώστε να μεγιστοποιούν τα κέρδη τους.

Το κράξιμο από 10 ή 100 πελάτες δεν το εξετάζουν καν.

Γνώμη σου... Εγώ έχω δει αποτέλεσμα σε άλλα θέματα... Όταν έριξα κράξιμο με κόσμιο τρόπο πάντα!

 

 

Και το βασικό η εφαρμογή είναι κακογραμμένη σε παλιότερες έκδοσης τα έδειχνε.. Μερικά από τα παραπάνω. Δεν είναι καθόλου τυχαίο ότι έχει 3.5 στο playstore. Και όλο παράπονα. Και φυσικά δεν αφορούν μόνο το frog αλλά όλοι την γκάμα τον υπηρεσιών.

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι κρίμα μια εταιρεία σαν την κοσμοτε να μην έχει μια απλή εφαρμογή για το Frog, φαντάζομαι έχει πολλούς χρήστες πια

Επειδή δεν έχω ιδέα από εφαρμογές και κόστη, φαντάζομαι δεν είναι και κάτι δύσκολο να γίνει, απλά αδιαφορεί

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι κρίμα μια εταιρεία σαν την κοσμοτε να μην έχει μια απλή εφαρμογή για το Frog, φαντάζομαι έχει πολλούς χρήστες πια

Επειδή δεν έχω ιδέα από εφαρμογές και κόστη, φαντάζομαι δεν είναι και κάτι δύσκολο να γίνει, απλά αδιαφορεί

Mα δεν χρειάζεται να φτιάξει ειδική εφαρμογή για το frog. Αν και καλό θα ήταν. Αλλά να βελτιωθεί το mycosmote από ότι φαίνεται για να έχει 3.5 στο playstore προφανούς και δεν κάνουν κάτι καλά διαβάστε τα σχόλια και θα καταλάβετε.

 

Μακάρι να είχαν την εταιρεία που έχει η wind για το app της. Τέλειο δεν είναι αλλά από το mycosmote το app της Wind είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Mα δεν χρειάζεται να φτιάξει ειδική εφαρμογή για το frog. Αν και καλό θα ήταν. Αλλά να βελτιωθεί το mycosmote από ότι φαίνεται για να έχει 3.5 στο playstore προφανούς και δεν κάνουν κάτι καλά διαβάστε τα σχόλια και θα καταλάβετε.

 

Μακάρι να είχαν την εταιρεία που έχει η wind για το app της. Τέλειο δεν είναι αλλά από το mycosmote το app της Wind είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο.

 

Ποιος νομίζεις θα ενδιαφερθεί;

Χρόνια τώρα οι εφαρμογές τους είναι χάλια μαύρα

Ούτε στα συμβόλαια που τα σκάνε κάθε μήνα αδρά δεν λειτουργούν σωστά. Σε εμάς με τα 5 και 10ευρω τον μήνα περιμένεις?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ποιος νομίζεις θα ενδιαφερθεί;

Χρόνια τώρα οι εφαρμογές τους είναι χάλια μαύρα

Ούτε στα συμβόλαια που τα σκάνε κάθε μήνα αδρά δεν λειτουργούν σωστά. Σε εμάς με τα 5 και 10ευρω τον μήνα περιμένεις?

 

Στο αντίστοιχο της κόκκινης (CU) η εφαρμογή είναι κορυφαία ...

Link to comment
Share on other sites

Mα δεν χρειάζεται να φτιάξει ειδική εφαρμογή για το frog. Αν και καλό θα ήταν. Αλλά να βελτιωθεί το mycosmote από ότι φαίνεται για να έχει 3.5 στο playstore προφανούς και δεν κάνουν κάτι καλά διαβάστε τα σχόλια και θα καταλάβετε.

 

Μακάρι να είχαν την εταιρεία που έχει η wind για το app της. Τέλειο δεν είναι αλλά από το mycosmote το app της Wind είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο.

 

Ποιος νομίζεις θα ενδιαφερθεί;

Χρόνια τώρα οι εφαρμογές τους είναι χάλια μαύρα

Ούτε στα συμβόλαια που τα σκάνε κάθε μήνα αδρά δεν λειτουργούν σωστά. Σε εμάς με τα 5 και 10ευρω τον μήνα περιμένεις?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα τα κατάφερα, θα έληγε το νούμερο την επόμενη βδομάδα.

Βρίσκομαι εκτός Ευρώπης, σήμερα η εφαρμογή δούλεψε, μου δείχνει όλα τα νούμερα που είναι στο όνομά μου και έκανα και ανανέωση.

15€ έβαλα, δεν δεχόταν PayPal με κάρτα εκτός EU, δέχτηκε όμως την ίδια την κάρτα απευθείας.

Ως παλιός, πήρα 300' προς όλους, 500ΜΒ για 15 μέρες και ενεργοποίησα και 2 φορές τη προσφορά.

Βολεύτηκα για τις διακοπές και έχω και ρέστα. Σας ευχαριστώ!e700ef1ec9e0ae58a08fcaadfc3fca1a.jpg

Edited by andre74
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μετά από καιρό επιστρέφω και εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αν η προσφορά που ενεργοποιείται μέσω του 17317 ισχύει ακόμα ?

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος νομίζεις θα ενδιαφερθεί;

Χρόνια τώρα οι εφαρμογές τους είναι χάλια μαύρα

Ούτε στα συμβόλαια που τα σκάνε κάθε μήνα αδρά δεν λειτουργούν σωστά. Σε εμάς με τα 5 και 10ευρω τον μήνα περιμένεις?

Η εφαρμογή του what's up πάντως είναι εξαιρετική έχει όλα όσα μπορεί να ζητήσει κάποιος.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μετά από καιρό επιστρέφω και εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αν η προσφορά που ενεργοποιείται μέσω του 17317 ισχύει ακόμα ?

 

Ναι κανονικά :)

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του what's up πάντως είναι εξαιρετική έχει όλα όσα μπορεί να ζητήσει κάποιος.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Καλημέρα,στο what's up μπορεί να είναι και ποιό πολλά νούμερα από ότι συνδέσεις και λοιπά καρτοκινητά (cosmokarta,frog)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω κάρτα frog (δεύτερη σε δίκαρτο μόνο για ίντερνετ), και βάλω 5 ευρω για να έχω τα 4gb, και ύστερα θέλω να ξαναβάλω μετά από 3-4 μήνες για να έχω αυτά τα 4 gb, θα μπορώ ή πρέπει να ανανεώνω κάθε μήνα; Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πακέτο των 4 GB με €4,40 ισχύει στην περιαγωγή;

 

Καλήμερα ισχυει, εχτές ο αδερφός μου στην Κοπεγχάγη έμπαινε κανονικά στο ίντερνετ με αυτό το πακέτο.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω κάρτα frog (δεύτερη σε δίκαρτο μόνο για ίντερνετ), και βάλω 5 ευρω για να έχω τα 4gb, και ύστερα θέλω να ξαναβάλω μετά από 3-4 μήνες για να έχω αυτά τα 4 gb, θα μπορώ ή πρέπει να ανανεώνω κάθε μήνα;

Θα μπορείς, μόνο που στους τρεις μήνες θα χάνεις ό,τι υπόλοιπο έχεις και στους τέσσερις μήνες νομίζω πλέον, θα έχεις φραγή στις εισερχόμενες, αλλά δε σε πολυνοιάζει αν το θες μόνο για ιντερνέτ.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

•••
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι από 1/7 και στα καταστήματα το ελάχιστο ποσό θα είναι 10€ που θα μπορείς να βάζεις!!! Τέρμα και το 5€.
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα ισχυει, εχτές ο αδερφός μου στην Κοπεγχάγη έμπαινε κανονικά στο ίντερνετ με αυτό το πακέτο.

 

ευχαριστουμε για το feedback.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορείς, μόνο που στους τρεις μήνες θα χάνεις ό,τι υπόλοιπο έχεις και στους τέσσερις μήνες νομίζω πλέον, θα έχεις φραγή στις εισερχόμενες, αλλά δε σε πολυνοιάζει αν το θες μόνο για ιντερνέτ.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Ωραία. Άρα, όποτε θέλω θα μπορώ να έχω 4gb, αφού θα την έχω μόνο για ίντερνετ, ακόμα και πχ 6-7 μήνες μετά να βάλω κάρτα. Καταλαβαίνω καλά;

 

Μου φαίνεται ότι από 1/7 και στα καταστήματα το ελάχιστο ποσό θα είναι 10€ που θα μπορείς να βάζεις!!! Τέρμα και το 5€.

 

Αν κάνεις ανανέωση online;

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Άρα, όποτε θέλω θα μπορώ να έχω 4gb, αφού θα την έχω μόνο για ίντερνετ, ακόμα και πχ 6-7 μήνες μετά να βάλω κάρτα. Καταλαβαίνω καλά;

 

 

 

Αν κάνεις ανανέωση online;

Δεν γνωρίζω για online φίλε μου!!!Και όσο αφορά το νούμερο μου φαίνεται μετά από 4 μήνες χάνεται αν δεν κάνεις ενδιάμεσα ανανέωση!

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω για online φίλε μου!!!Και όσο αφορά το νούμερο μου φαίνεται μετά από 4 μήνες χάνεται αν δεν κάνεις ενδιάμεσα ανανέωση!

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι σίγουρο για τα 10 που το άκουσες ...? Εάν είναι θα βγάλει ανακοίνωση ότι αλλάξει τους όρους

 

Online μπορείς να κάνεις και 5€ ακόμα τουλάχιστον.

 

 

http://i63.tinypic.com/vphjpg.png

 

Το νούμερο το χάνεις στους 12 +1μήνες!

 

Στην ανακοίνωση που έβγαλε μόνο για φραγή μιλούσε στους 4 μήνες

 

Πάλι εάν θέλει να αλλάξει του 12 +1 μήνες. πρέπει να βγάλει ανακοίνωση δεν γίνεται αλλιώς!

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι από 1/7 και στα καταστήματα το ελάχιστο ποσό θα είναι 10€ που θα μπορείς να βάζεις!!! Τέρμα και το 5€.

Νομίζω ότι μέσω ίντερνετ με χρεωστική μπορείς να βάλεις €5

 

Πάντως εάν ισχυσει το ελάχιστο €10 από κατάστημα, κανένας δε θα πατάει για ανανέωση, αφου και απο περίπτερο γίνεται η δουλειά του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν γνωρίζω για online φίλε μου!!!Και όσο αφορά το νούμερο μου φαίνεται μετά από 4 μήνες χάνεται αν δεν κάνεις ενδιάμεσα ανανέωση!

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από την τελευταία ανανέωση εάν περάσουν:

- 3 μήνες, χάνεται το υπόλοιπο χρημάτων και έχεις φραγή εξερχομενων,

- 4 μήνες, έχεις φραγή ΚΑΙ εισερχομενων

- 13 μήνες, χάνεται ο αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν το γνώριζα ακριβώς όπως το έγραψες,Για το 10€ μου το είπε φίλος που δουλεύει σε κατάστημα cosmote (εκτός αν τους είπαν μπαρούφες)

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την τελευταία ανανέωση εάν περάσουν:

- 3 μήνες, χάνεται το υπόλοιπο χρημάτων και έχεις φραγή εξερχομενων,

- 4 μήνες, έχεις φραγή ΚΑΙ εισερχομενων

- 13 μήνες, χάνεται ο αριθμός.

 

Άρα, εγώ που θέλω την κάρτα μόνο για ίντερνετ (κι αυτό όοοποτε το χρειαστώ), μπορώ να κάνω ανανέωση και πχ 7 μήνες μετά και να πάρω αυτά τα 4gb. Έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...