Jump to content

Τα πάντα για το MO'MAD


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 324
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σημειωθεί ότι η αξία της κάρτας διπλασιάζεται μόνο εφόσον ο συνδρομητής έχει εγγραφεί στο πακέτο mo'double με την αποστολή γραπτού μηνύματος σύμφωνα με τις σχετικές οδηγίες, με όριο δύο κάρτες το μήνα. Αν θυμάμαι καλά το πακέτο mo'double δεν είναι συμβατό με την υπηρεσία mo'n'more που προσφέρει δωρεάν λεπτά και μηνύματα προς το ίδιο πακέτο με κάθε ανανέωση.

 

Επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν έρχονται πια μηνύματα της δωρεάν υπηρεσίας mad news. Δεν ξέρω αν τυχαίνει μόνο στη γραμμή μου (δεν είχα απενεργοποιήσει την υπηρεσία), αλλά δεν θυμάμαι πια πότε έλαβα το τελευταίο. (Όχι ότι θα μου λείψει η συγκεκριμένη υπηρεσία, απλά το αναφέρω)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Mad πλέον συνεργάζετε με το whats Up.

Προφανώς και το πακέτο MOMad Θα είναι εμπορικά μη διαθέσιμο ......

Link to comment
Share on other sites

Το Mad πλέον συνεργάζετε με το whats Up.

Προφανώς και το πακέτο MOMad Θα είναι εμπορικά μη διαθέσιμο ......

 

τι εννοεις συνεργαζεται με το what s up?με ολες τις εταιρειες συνεργαζεται....!

Link to comment
Share on other sites

Ένα Mo Mad έχω όλο κι όλο. Άλλα 2 που είχα τα έκανα συμβόλαια Q.

Δεν ξέρω κανέναν να έχει σαν βασικό του αριθμό Mo Mad, οπότε η ύπαρξή του ή όχι δεν αλλάζει κατά πολύ τη ζωή μου!

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αν ρίξει τίτλους τέλους η mo'mad όσοι χρήστες έχουν mo'mad τι γίνονται?

Μάλλον έχει ρίξει τίτλους τέλους η Mo-Mad .

Αλλά δεν βλέπω λόγο να μένει κανείς σε αυτήν

Αν θές διπλασιασμό κάθε κάρτας πάς στην νέα καρτοκινητή και τό έχεις μαζί με 1500 λεπτά για όλη την WIND και όλη την Q

Τον Γενάρη του 2010 στην σελίδα της MoMAD (που δεν υπάρχει πλέον) υπήρχε ανακοίνωση σύμφωνα με την οποία καλούσες 1260 και ζήταγες να σε μεταφέρουν στο Νέο καρτοκινητό , και σου στέλναν δωρεάν καινούρια SIM

Πιθανόν να ισχύει ακόμα .

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει ρίξει τίτλους τέλους η Mo-Mad .

Αλλά δεν βλέπω λόγο να μένει κανείς σε αυτήν

Αν θές διπλασιασμό κάθε κάρτας πάς στην νέα καρτοκινητή και τό έχεις μαζί με 1500 λεπτά για όλη την WIND και όλη την Q

Τον Γενάρη του 2010 στην σελίδα της MoMAD (που δεν υπάρχει πλέον) υπήρχε ανακοίνωση σύμφωνα με την οποία καλούσες 1260 και ζήταγες να σε μεταφέρουν στο Νέο καρτοκινητό , και σου στέλναν δωρεάν καινούρια SIM

Πιθανόν να ισχύει ακόμα .

 

Εγω κραταω τη momad γιατι μεσω του modouble πληρωνω τα μισα για τη χρηση roaming.Δεν γνωριζω ομως, για να ειμαι ειλικρινης, εαν ο διπλασιασμος του Νεου Καρτοκινητου μπορει να χρησιμοποιηθει σε roaming.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε Roaming , το έχω δοκιμάσει

Αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κλήσεις προς το εξωτερικό ( αν και στην σελίδα της WIND ,λέει το αντίθετο)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε Roaming , το έχω δοκιμάσει

Αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κλήσεις προς το εξωτερικό ( αν και στην σελίδα της WIND ,λέει το αντίθετο)

 

Σε ευχαριστω για την πληροφορια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετά από πολύ καιρό ήρθε σε πρώην mo'mad κινητό που έχει φύγει με φορητότητα από τη wind, ενημερωτικό mo'sms σχετικά με κάποιες συναυλίες του moby. Και χθές ήρθε παρόμοιο μήνυμα. Λέτε να σημαίνει κάτι;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Έχει κάτι το καλό αυτό το πακέτο;

 

bonus ανανεωσης τα 100 λεπτα , online bonus απο τα πακετα, κτλ και τον διπλασιασμο της momad. ,εμενα προσωπικα με βολευουν γιατι δεν παιρνω σε whats up μονο σε σταθερα λογω της δουλειας μου η κινητα.....

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι το καλό αυτό το πακέτο;

 

Oτι εχει το f2g (bonus ανανεωσης, online bonus απο πακετα του f2g κτλ) + διπλασιασμο καρτας.

Μου εστειλε τριπλασιασμο σημερα αμα ανανεωσω με 10 ευρω στις επομενες 6 ημερες (παραξενο ειχε καιρο να δωσει κατι, 90' προς ολους εδινε) σε ενα νουμερο που εχω και εβαλα καρτα και τετραπλασιαστηκε+ bonus 100' προς ολους

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερα να έψαχνες για F2G-2 σε συμφέρει καλύτερα ίσως από τον τετραπλασιασμό , εκτός αν ο διπλασιασμός του MOMAD γίνεται πακέτα ομιλίας..

Θα ρωτήσω έναν φίλο που έχει MOMAD αν τα δίνει

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερα να έψαχνες για F2G-2 σε συμφέρει καλύτερα ίσως από τον τετραπλασιασμό , εκτός αν ο διπλασιασμός του MOMAD γίνεται πακέτα ομιλίας..

Θα ρωτήσω έναν φίλο που έχει MOMAD αν τα δίνει

 

καλημερα ευχαριστω θα περιμενω νεα......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από 14 Ιουνίου καταργούνται

Το Bonus διπλασιασμού του χρόνου ομιλίας των 2 πρώτων ανανεώσεων κάθε μήνα και τα Bonus δωρεάν λεπτών & SMS (από 100-500 ανάλογα με την αξία ανανέωσης) προς Μomad στις πρώτες 4 ανανεώσεις ανά μήνα, που είναι διαθέσιμα σε συνδρομητές Momad.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εχω ενα ξεχασμενο momad αξιζει να το κρατησω η να το κανω q??
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Το mo'mad συνεχίζει να υπάρχει; Στην wind βλέπω μονάχα το F2G και την Q .

 

Ξερω οτι δεν υπαρχει,ειχε ενα γνωστος αλλα εγινε F2G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...