Jump to content

The Best of Myphone!


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exeis tin oreksi na moy to eksigiseis ligo ayto?

 

Όταν ποστάρουμε μια είδηση βάζουμε και πηγή dawg...

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω εδώ και 2 μέρες ποστς σε αυτό το τόπικ και μερικά έχουν άπειρο γέλιο. lol
Don't you ever dream of escaping...?**
Link to comment
Share on other sites

a ok :thanks:! giati ayti tin eidisi tin egrapsa ego, den to iksera bebaia oti xreiazetai pigi alla kai pali den yparxei kapia... tespa poio poly ithela na matho poy einai to geloio se olo ayto alla ok den peirazei! ;)
Link to comment
Share on other sites

a ok :thanks:! giati ayti tin eidisi tin egrapsa ego, den to iksera bebaia oti xreiazetai pigi alla kai pali den yparxei kapia... tespa poio poly ithela na matho poy einai to geloio se olo ayto alla ok den peirazei! ;)

 

Νομίζω το πάει στο ότι ακριβώς δεν υπάρχει κάποια πηγή, ακριβώς επειδή δεν είναι "Είδηση" και άρα δεν κολλάει στις Ειδήσεις.

 

Δεν ξέρω αν όντως είναι έτσι, εγώ πάντως αυτό κατάλαβα ...

Link to comment
Share on other sites

ναι ξερω οτι δεν ειναι ειδηση... απλως αν θυμαμαι καλα υπηρχε καποιος που αναφερεται σε μια σχετικη ειδηση για τις ελλειψεις των σχολειων τη φετινη σχολικη χρονια και ρωταει: στα δικα σας σχολεια τι γινεται? και φανταστηκα οτι περιμενει απαντηση για αυτο και ειπα οτι ειπα... οταν πας να ειρωνευτεις καποιον πρωτα παρακολουθησε ολη τη συζητηση... και στην τελικη αν ειναι δικη μου η γκαφα οκ απο εδω και περα θα προσεχω!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συζήτηση για το αν η apple μπορεί να εντοπίσει τις σπασμένες εφαρμογές και να τις συνδέσει με τον λογαριασμό μας στο itunes:

 

Παιδια μπορει καποιος να διευκρινισει τι γινεται

οκ κατεβαζω λεμε crac**ed ipa files με την εφαρμογη appshare και τις κανω install με το instalus οκ ολα καλα τρεχουν μια χαρα

εχω κανονικο λογαριασμο στο itunes , βαζω το iphonaki και κανει syng ,,,,,, τι γινεται με τις εφαρμογες αυτες ??? τις βλεπει το itunes οτι δηθεν τις αγορασα η με χρεωνει αμεσα !!!!!!!:O:(

Αυτο ειναι το θεμα

Μπορουμε αφοβα να περναμε εφαρμογες η οχι ??????

 

Λετε ρε παιδια οι ανθρωποι που τα "εφτιαξαν" αυτα να μη το προεβλεψαν αυτο που λες???ποιος ο λογος να ασχολιοντουσαν...???

Και η ΘΕΪΚΗ ΑΤΑΚΑ:

 

ξερω και εγω (ετσι νομιζαν και οι καλογεροι και την πατησαν !!!:lol::lol:)
Edited by VeCo
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Της έπεσε το κινητό μέσα στην τουαλέτα και έσβησε. Μετά για να το επαναφέρει,

αφού το στέγνωσε καλά με το πιστολάκι, το έβαλε σε ένα μπολ με ρύζι.

Καλά αυτό τώρα πως της ήρθε; Μήπως υπάρχει καμία σχετική

μάσκα ομορφιάς, με με ρύζι, για απολέπιση και το ξεσήκωσε από εκεί;;

Πάντως ήθελα να 'ξερα ποιος τυχερός θα τρώει τώρα ρυζόγαλο σε εκείνο το μπολ!!!

 

Σήμερα το απογεύμα απο μια απροσεξία μου έπεσε το κινητό μου (sony ericsson c905) στην τουαλέτα και έσβησε :cry::cry: !! Έβγαλα την μπαταρία απευθείας και το στέγνωνα για αρκετή ωρα με το πιστολάκι... αλλά έχω απελπιστεί... δεν ανοιγει!!

Συμφωνα με κάποια forum που διάβασα, το έβαλα σε ένα μπολ με ρύζι και πιο πριν στον φουρνάκι...στους 50 βαθμούς!Όποιος μπορεί να με βοηθήσει σας παρακαλώ ας μου απαντήσει τι να κάνω γιατι το κινητό είναι ολοκαίνουριο!!!!:(:(:worry::worry:

 

Ευχαριστώ!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2845754#post2845754

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο στο φουρνακι; Μικροκυματων; Επικινδυνα πραματα :X:ninja:

 

Σωστά, ξέχασα να το επισημάνω!

Ειδικά η μπαταρία είναι απολύτως σίγουρο ότι θα εκραγεί.

Και γενικά ποτέ μη βάλετε μέσα στο φούρνο μικροκυμάτων σκεύη από μέταλλο ή

αυτά που έχουν κάποιο μεταλλικό σχέδιο γιατί τα μικροκύματα αντανακλώνται από το μέταλλο,

οπότε ο φούρνος σας μπορεί να χαλάσει ή και να εκραγεί. Επίσης μη χρησιμοποιείτε

αλουμινόχαρτο ή κούπες που έχετε κολλήσει το χεράκι τους με κόλλα.

Link to comment
Share on other sites

Της έπεσε το κινητό μέσα στην τουαλέτα και έσβησε. Μετά για να το επαναφέρει,

αφού το στέγνωσε καλά με το πιστολάκι, το έβαλε σε ένα μπολ με ρύζι.

Καλά αυτό τώρα πως της ήρθε; Μήπως υπάρχει καμία σχετική

μάσκα ομορφιάς, με με ρύζι, για απολέπιση και το ξεσήκωσε από εκεί;;

Πάντως ήθελα να 'ξερα ποιος τυχερός θα τρώει τώρα ρυζόγαλο σε εκείνο το μπολ!!!

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2845754#post2845754

 

Το κινητο στο φουρνακι; Μικροκυματων; Επικινδυνα πραματα :X:ninja:

 

Σωστά, ξέχασα να το επισημάνω!

Ειδικά η μπαταρία είναι απολύτως σίγουρο ότι θα εκραγεί.

Και γενικά ποτέ μη βάλετε μέσα στο φούρνο μικροκυμάτων σκεύη από μέταλλο ή

αυτά που έχουν κάποιο μεταλλικό σχέδιο γιατί τα μικροκύματα αντανακλώνται από το μέταλλο,

οπότε ο φούρνος σας μπορεί να χαλάσει ή και να εκραγεί. Επίσης μη χρησιμοποιείτε

αλουμινόχαρτο ή κούπες που έχετε κολλήσει το χεράκι τους με κόλλα.

Επειδή δεν είναι καλό να αφήνουμε τόση άγνοια μαζεμένη...

./ Καλά έκανε και το στέγνωσε με το πιστολάκι

./ Το μπολ με το ρύζι μαζεύει και το τελευταίο ίχνος υγρασίας

./ Φυσικά και αναφέρεται σε grill, από πότε οι φούρνοι μικροκυμάτων έχουν θερμοκρασίες? (εδώ μια μικρή επιφύλαξη γιατί ο φούρνος μου είναι παλιός)

./ Το πρώτο πράγμα που γράφει είναι ότι έβγαλε την μπαταρία απ' ευθείας, μπορείς να μου πεις πως θα ανατιναχθεί; με αυτανάφλεξη;

 

Το πιο τραγικό (και επικίνδυνο) είναι να δίνουν συμβουλές τα πλέον βιαστικά/άσχετα

άτομα...

Χωρίς παρεξήγηση

;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι καλό να αφήνουμε τόση άγνοια μαζεμένη...

./ Καλά έκανε και το στέγνωσε με το πιστολάκι

./ Το μπολ με το ρύζι μαζεύει και το τελευταίο ίχνος υγρασίας

./ Φυσικά και αναφέρεται σε grill, από πότε οι φούρνοι μικροκυμάτων έχουν θερμοκρασίες? (εδώ μια μικρή επιφύλαξη γιατί ο φούρνος μου είναι παλιός)

./ Το πρώτο πράγμα που γράφει είναι ότι έβγαλε την μπαταρία απ' ευθείας, μπορείς να μου πεις πως θα ανατιναχθεί; με αυτανάφλεξη;

 

Το πιο τραγικό (και επικίνδυνο) είναι να δίνουν συμβουλές τα πλέον βιαστικά/άσχετα

άτομα...

Χωρίς παρεξήγηση

;)

Και γιατι φιλε μου αφου τα εκανε ολα σωστα με το ρυζι και τον παπα το κινητο δεν αντιδρα;:lol::p

 

Φιλικα πανδα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανε και το έβαλε στο ρύζι, όποιος δεν ξέρει είναι καλύτερα να μην μιλά. Αυτό που έπρεπε να κάνει ήταν να βγάλει κατευθείαν τη μπαταρία, να το περιλούσει με καθαρό οινόπνευμα, να το στεγνώσει με πιστολάκι και να το αφήσει μέσα στο ρύζι ώστε να απορροφηθεί κάθε ίχνος υγρασίας.

 

Το φουρνάκι ήταν όντως υπερβολή...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλά όλα αυτά που λέτε αλλά γενικώς ισχύουν ακριβώς αν το κινητό έχει μαζέψει "υγρασία" ή καμμιά σταγονίτσα, τότε ίσως σώνεται (έχω σώσει κινητό που έκατσε 3 sec κάτω από τη βρύση, με πιστολάκι και ήλιο)... Αν πέσει μέσα στην τουαλέτα και λουστεί όλη η πλακέτα δύσκολα τα πράγματα, δε το σώνουν ούτε ρύζια, ούτε ο χορός του Ησαία.
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις ποτέ, αρκεί να προσπαθήσεις! Έχω σώσει κινητό από πλυντήριο και φίλος από θάλασσα!
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Από τις κορυφαίες αγγελίες ever!!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=254115 :lol::D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3897513#post3897513

 

Αυτό με 2 sim και 3G λέει πολλά. Αν συνεχίσει έτσι η alcatel με τέτοια μοντέλα και τιμές θα βρεί και πάλι την δόξα που είχε πριν 10 χρόνια. Με 100-140ευρώ έχεις κινητό με πολύ καλές δυνατότητες *όταν οι άλλες εταιρίες τα αντίστοιχα μοντέλα τα έχουν πολύ πιο ακριβά. Σαν δεύτερο κινητό έχω το alcatel 710 και όταν θα έρθει η στιγμή να αλλάξω την κύρια συσκευή σίγουρα θα επιλέξω alcatel γιατί στα λεφτά τους η ποιότητα είναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!

 

Φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Και εγώ σαν δεύτερη έχω το 710D και όταν θα έρθει η στιγμή να αλλάξω την κύρια συσκευή, alcatel θα πάρω!

 

φιλε μου, μολις απαντησες στον εαυτο σου!!:lol:

 

 

κορυφαίο!!!!

:lol::lol::lol:

 

 

Φίλε Shapp είσαι τιτανοτεραστιος!χαχαχαχα

 

 

Πρέπει να μπει στα κορυφαία του myphone.gr*

 

Φίλε μου shapp απλά είσαι ο καλύτερος! ! ! ! !

Καλές γιορτές να έχεις και πάντα χαρούμενος και ευτυχισμένος! ! ! ! !

 

ΧΑ ΧΑ!!! Ούτε το πρόσεξα.Καλά δεν παίζομαι!!!Θα περάσω να παραλάβω και το μετάλιο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Τρελή νεκρανάσταση thread! :)

 

Mην το λες..http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=552130#post552130:lol:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...