Jump to content

The Best of Myphone!


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=403598 απλά επικά όλα τα σχόλια από κάτω...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Σόρι αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο :D

 

και στο Play Store ΄γινεται αυτό. Μην ξεχνάτε πριν καιρό που είχαν βγει στη φόρα κάποια σχόλια του τύπου "Την αγαπώ αυτή την εφαρμογή, είναι σημαντική για εμένα" που έκανε μπαμ από μακριά και εμφανιζόταν σε πολλές εφαρμογές!

 

Δηλαδή εσένα δεν σου έχει τύχει ποτέ να αγαπήσεις κάποια εφαρμογή και να είναι σημαντική για σένα? εμένα πολλές φορές και δεν ντρέπομαι να το γράψω.. δεν χρειάζεται καχυποψία για τα πάντα:p

Link to comment
Share on other sites

[Προς Κυκλοφορία] LG G Pro 2

Δεν θέλω να ασχοληθώ με custom roms. Mόνο root θέλω να κανω, να είναι σταθερή η συσκευή και να έχει καλή αυτονομία παταριας... Είναι καλή η αίσθηση στα χέρια; γενικά κάποιο (πρόβλημα) που πιστεύεις πως υπάρχει;; ( έκανα Κοτόπουλο αλα κρεμ με ριζότο ¨παρεμπιπτόντως¨)

 

Ρυζοτο; Μανιταριων;

 

Χαχαχαχα καλη όρεξη

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απ' τις καλύτερες απαντήσεις που έχω δει εδώ μέσα. Βασίλη είσαι κορυφή :lol::lol::lol:

 

παιδια πώς γίνεται καποιος moderator στο φορουμ ;

 

Κάνεις αίτηση στην γραμματεία.Το έντυπο θα στο δώσουν εκεί.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το αντικείμενο επιστρέφει γιατί τα αναγραφομενα στοιχεία ήταν λάθος, τώρα μπορείς, αφού έχεις τρανκ, να περιμένεις να πάει πίσω και να του πεις να το ξανά στείλει. Η προθεσμία του παυπαλ πλέον είναι στους τρεις μηνες (180μερες)

 

60 μερες έχεις σε εσας ο μήνας; :lol::p

 

:shifty: :lol:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Με τόσους "επαγγελματίες", CEO, Executive Vice Presidents κτλ που έχουν μαζευτεί εδώ, είναι μοναδική ευκαιρία ν'αφήσουμε το note για λίγο στην άκρη και να συζητήσουμε καμία σοβαρή μπίζνα :p

 

Μια ατακα βγαλμενη μεσα απο τη ζωη... :p

 

Edit, κι αλλη:

Αλίμονο στους επαγγελματιες στην Ευρωπη και κυριως στην Ελλαδα. Αντε μετα να προοδεύσει αυτη η χωρα!
Edited by alx1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ο Mythozz μόλις απέκτησε ένα σοβαρό αντίπαλο στα reviews συσκευών. :lol:

 

Λοιπον το τσιμπησα, ή μαλλον μου το εκαναν δωρο και ευχαριστώ παρα πολύ! :)

 

Το μηχανημα φυσαει, δεν κολωνει σε οτι του εχω ριξει, οθονη λαμπερη και πολυ ποιοτική, γωνιες θεασης 180 μοιρες, σε καθημερινη χρηση κανενα pixel ορατό, ραδιοφμ, καμερα/φλας εαν δεν εισαι επαγγελματιας ή υψηλου επιπεδου χομπιστας φωτογραφος ειναι μια χαρα.

 

Πραγματικά δε χρειαζεται πάραπανω από τον από Snap dual 1,7 mhz τα wp 8!

Μπαταρια με 3400 μιλιαμπερωρια δινει ρευμα στη μιση Κριμαια :X , επιφυλασσομαι γιατι ακομα δεν εχω πληρεις κυκλους φορτισης αλλα χωριο που φαινεται....!

 

Η αληθεια ειναι πως φαινομενικα τις εφαρμογες δεν τις ανοιγει αστραπιαια, αλλα αυτο ειναι θεμα layout πιστευω μιας και η ΜS αγαπαει επί του παρόντος της μπλε τελειες φορτωσης, αποτοκο desktop λογικής που δε με ενοχλεί, ειναι και λιγο ρετρο!:rolleyes:

 

Θελει συνηθεια για το μοναδικό κινητό της καθημερινότητας, ουτε λογος για λειτουργικη καθημερινη χρηση με το ενα χερι. Ως ταμπλετοφωνο πολυ δυνατο "και στα χερια και στα κ@λομερια":lol: συνολο σε καλή τιμή, με παρα πολυ καλή ποιοτητα κατασκευης, στιβαρο κ σε ενα συνδυασμό ποιοτικοτατου ματ πλαστικού, χορταστικης οθονης, μικρων bezels παροτι εχει capacitive keys....κτλ

 

Και φυσικα WP! Πηρα ηδη 2 update, η δεσμευση της MS για τα 8.1 ειναι σε ισχύ, το ψαχνω ακομα, εχει της παναγιας τα ματια. Παιδιά ταχω κανει πάνω μου από τη χαρά μου (ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο δωροθετη μου ) αλλα υποσχομαι καλύτερη αναλυση σε λιγες μερες:lol:

 

Με τα δειγματα του WP8 OS παντως ενα εχω να πω.......για τις εκλογες πλησιαζουν....

δε θα νικησει η ασφαλτοστρωση..... αλλα η πλακόστρωση χαχαχαχα :p:lol::) (ελα νταξ καλό ηταν!)

 

Συγγνώμη, αλλά δεν έχω σταματήσει να γελάω.. :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η Zerodium προσφέρει 1 εκατ. δολάρια σε όποιον κάνει jailbreak το iOS 9

 

Όπως και να έχει, το ένα εκατομμύριο δολάρια είναι ένα αρκετά δελεαστικό ποσό. Μήπως να ξεκινήσουμε να ψάχνουμε τρόπους για jailbreak στο iOS 9 όλοι μαζί;
Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ σοβαρά το λεω. :p

Και 200 άτομα να μαζευτούμε από εδώ, 1 εκατ. δια 200 άτομα μας κάνει 5 χιλιάρικα το άτομο. Όχι άσχημα!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε υλιστή, δεν ξέρεις ότι το χρήμα δεν φέρνει ευτυχία; :lol: Φέρνει βέβαια το iphone, κι αυτό είναι ευτυχία :p

 

Μιλάς σε άνθρωπο που δεν γουστάρει καθόλου το χρήμα, αλλά σπουδάζει Οικονομικά. Άντε βγάλε άκρη. :p

Αλλά ένα μερίδιο από το εκατομμύριο δεν θα χάλαγε κανέναν νομίζω. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ψεκάστε, σκουπίστε, τελείωσατε

 

Μηπως ξέρουμε "τιμούλα";

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευτυχώς δεν είναι "κουμούτσα"

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι "σαρ" έχει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ , δεν θέλω απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σημερα ειδα στης ειδησεις οτι μεγαλη καταστροφη επληξε την Κινα και συγκεκριμενα την Σενζεν. Eκει που στεγαζονται αρκετα καταστηματα και εργοστασια κινητης.

Ας ελπισουμε να ειναι καλα .

 

Μα καλά, εμείς είμαστε που δεν ψηφίσαμε τον γιο του (το όνομά του δεν θα τολμήσω να το προφέρω, γιατί θα καταρρεύσει το διαδίκτυο). Οι Κινέζοι τι του έφταιξαν;

 

Καημένοι Κινέζοι..

εδώ το thread http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6459490#post6459490

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Αμα τους χρειστεις ομως τρεχα γυρευε τραγικη υποστηριξη...:down:

 

καλες γιορτες

 

Από το θέμα της Huawei. :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οταν δάκρυζε,παρατήρησες αν κρατούσε τσιγάρο???

Ξέρεις,είναι ένα πολύ καλό τέχνασμα για δημιουργία δακρύων πού δύσκολα παρατηρεί ο άλλος....φαίνεται αστείο,κι ομως το έχω δει να συμβαίνει.

 

Κατά τα αλλά,επιμένω,αγάπη χωρίς πράξεις και θυσίες,αγάπη δεν είναι.

Τίποτα και κανείς δεν στέκεται εμπόδιο σε αυτό.

 

:lol::lol:

 

To εχω παθει με πρωην μου.

 

- Κλαις;

- Ναι, αλλα οχι για σενα, μπηκε καπνος στο ματι μου. :p:p

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::shifty:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::shifty:

 

Μη γελας ρε, οποιος φοραει φακους επαφης και καπνιζει καταλαβαινει! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως μην το γελάτε... Και εγώ το παθαίνω (φοράω φακούς και καπνίζω) αλλά δεν είχα σκεφτεί να το χρησιμοποιήσω για «θέατρο»... Καλή φάση :lol: :p
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στο θέμα του Xiaomi redmi note 2 συμφορουμίτησα ανεβάζει φωτογραφία με την καινούργια της θήκη όπου φαίνεται και η παλάμη της. λίγα ποστ πιο κάτω ακολουθεί αυτό:

 

Χθες μου ήρθε επιτέλους και η δική μου διάφανη θήκη της nillkin.

http://i67.tinypic.com/282ksr7.jpg

 

 

Μεγάλη πόρτα θα διαβείς, ψηλό, σπαθάτο, μελαχρινό βλέπω.

 

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος για το Freedom 251, μια συσκευή που «φοράει» Android Lollipop 5.1 και θα κοστίζει περίπου 4$ (δολάρια ναι).

 

Εγώ λέω να περιμένουμε λιγους μήνες μπας και πέσει η τιμή:lol:

 

Μπορεις μετα απο καθε κληση να το σπας :lol::lol::lol:

 

...και από σκρουτζομάγαζο εννοείται, όχι από τον Γερμανό κτλ :p

Edited by alx1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για οσους δεν το εμαθαν η τηλεοπτικη σειρα Λαμψη εχει μια σκηνη στο επεισοδιο 3.729.482,007 :worry: το οποιο δεν βγηκε ποτε στην tv για αγνωστους λογους

Διαβαστε το κειμενο αποκλειστικα στο myphone.gr :up:

Με ολο το σεβασμο προς τους πρωταγωνιστες :bow::respect:

 

Βάλτο να αναβαθμιστεί και ξέρει αυτό τι να κάνει. ;)

 

Δεν είναι απαραίτητο αλλά ενδείκνυται η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά από major update. Αυτό θα το κρίνεις εσύ αν δεις lags ή δυσλειτουργία.

 

Δηλαδη φιλε athanaso77 να.κανουμε ΟΤΑ οπως ειναι το κινητο την αναβαθμιση και αν δουμε δυσλειτουργιες τοτε να κανουμε επαναφορα;

 

Μου θύμισες λίγο Λάμψη... :D

 

Σου θυμισα λιγο Λαμψη?Εισαι σιγουρος οτι σου θυμισα Λαμψη?Καταλαβαινεις τι λες τωρα?Σου θυμισα Λαμψη.Δεν το πιστευω οτι σου θυμισα Λαμψη.Ναι οντως ετσι ειναι,σου θυμισα Λαμψη.:lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...